» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
5 / 39
»»

stroj-pralni ::

Kako je s plačilom po prevzetju? Kakšna je poštnina? A zaračuna kaj tudi Pošta Slovenije?

amacar ::

Ni plačila po povzetju. Poštnina je verjetno odvisna od teže, js sem vedno imel 10.99€. Pošta Slovenije nič dodatno ne zaračuna, samo dostavi paket.

zan19 ::

A pa je varno jim nakazat dnar prek bančne transakcije?

worteleven ::

Je, ne skrbi.

m0LN4r ::

Naročil dele z ohišjem vred in poštnina bla 10,99€ glede ostalega bomo vidl. En izdelek ima neznan dobavni rok "delivery date unknown" ostali pa ne. Me zanima kako hitro bo šlo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Ker večina ljudi sprašuje, kako to kako ono sem se odločil da nardim en kratek postopek.

 Vodič za nakupovanje

Vodič za nakupovanje

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

amacar ::

Daj še potem objavi, kako izpolniti nakazilo, da ne bo več vprašanj :)
Sam sem sicer vedno plačal s paypalom, ker sem vedno kupil zadnji izdelek na zalogi in sem ga želel čim hitreje.

FlyingBee ::

m0LN4r ::

Plačuje se z uporabno NAVADNEGA UPN obrazca.

Obvezno dajte v NAMEN "Intended purpose"
nato pa še znesek, BIC in IBAN, ter naslov.

 Takole se pa plačuje

Takole se pa plačuje



Pa še dokaz o hitrosti:
12.2.2014 um 14:27 Uhr Ware online bestellt
Plačal preko SKB NET (nujno) okoli 14:45
12.2.2014 um 15:36 Uhr Ihre Zahlung in Höhe von ?.???,?? EUR ist bei uns eingetroffen.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FlyingBee ::

hvala, za tole, sicer osnove že vem, ampak je tudi kaj za pripomnit in ti si to z odliko naredil, marsikateremu bo zdaj precej lažje ... končno nekdo dejansko pripomore

m0LN4r ::

Z veseljem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

amacar ::

Super, naj da nekdo to kot lepljivek v prvi komentar, da se lažje linka, če bo še kdo vprašal.

driver_x ::

Koliko pa je provizije, če označiš kot nujno?

FlyingBee ::

iz te trgovine: hitro en komp za majnanje, 1200 kh/s in čim manj denarja

M-XXXX ::

FlyingBee je izjavil:

iz te trgovine: hitro en komp za majnanje, 1200 kh/s in čim manj denarja

2x280X, ali pa recimo 3x270x.

m0LN4r ::

@sammy73
več kot 3EUR (SKB) nebi smelo bit, odvisno od banke na kateri si (se mi zdi da je nlb dražji - maš pa cenike na netu). Pa odvisno če plačaš na banki ali preko spleta.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

martink ::

Pozdravljeni.

Naročil pri njih 2x saphire r9 290 tri x.... in vam povem, da samo nekaj komplicirajo. Enkrat imajo izdelek, potem ga kar naenkrat nimajo, pa doplačat sem moral še neko razliko, ker je nova pošilka dražja cena in tako naprej. V glavnem, od kar sem jim preko PayPala plačal za kartici je preteklo že 9 dni, oni pa še kar niso poslali kartic in samo nekaj zavlačujejo. Verjetno, če bojo še malo zavlačevali, bom mora začeti postopek za vrnitev denarja preko PayPala. Zanima me kako to poteka in po kolikšnem času je potrebno to začet ?

Moja izkušnja z to trgovino je trnutno zelo SLABA, ampak vidim, da so drugi uporabniki kar zadovoljeni. ČUDNO
Aja, pa še na MAILE so zmožni odgovarjat po EN FUCKING MAIL na dan.

Lep dan želim vsem skupaj ;)
Martin

amacar ::

Js kar sem naročil, so imeli na zalogi (obakrat pisalo zadnji kos), in sem res v roku 3 dni od naročila/plačila(s paypalom) dobil.

m0LN4r ::

Kaj pa plačujete preko paypala. Iz banke na banko direkt pa basta.

Glede nato, da sem včeraj naročil in so čez slabo 1 uro potrdili plačilo (preko banke) + danes so mi potrdili, da je pripravljeno za odpošiljanje stem da en izdelek imajo samo v Munsterju in je za čakat več kot 7 dni. Nevem kaj eni parodirate.

Sicer pa če bi eni imeli stran odprto v nemščini in prebrali določene stvari bi vam bilo marsikaj jasno.
Eni ste navajeni na mercator način poslovanja, ko ti gre blagajničarka iskat kranjske klobase, ker jih nisi našel na polici medtem ko v vrsti čaka 15 ljudi.
Še enkrat povem. Prvič slovenci oz. tujci nismo na primarni listi oz. na highest priority. Drugič tu ni 5-10 naročil na dan kot na mlacomu, ampak 500-1000 naročil.

Malo strpnosti ljudje. Če vam kaj ni všeč pa si kupte stvari za 15% dražje prinas, kjer je tolko naročil koliko je zaposlenih in se vam bo en posvetil 24/7.

Prav zanima me kake maile eni pišete. Če niste sposobni napisati kolko tolko uradnega maila v razumljivi angleščini oz. še boljše nemščini potem bolje, da ne kupujete.

Aja, pa še na MAILE so zmožni odgovarjat po EN FUCKING MAIL na dan.

Ti bi rad chatal zravn preko skypa, medtem ko oni poskušajo dešifrirat tvoj mail? Kaj ti misliš da ti bo enaa napisala 3-4 maile na dan? Boš k.., 1. dan boš dobil avtomatski mail in mogoče 2. dan odgovor.

Mail je mail, ni to facebook.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

brezlísten ::

Bom še jaz delil svojo izkušnjo s hardwareversand.de.

Iskal sem alternativo za hoh.de, ki več ne pošilja v Slovenijo in sem naletel na to temo. V sredo zjutraj sem prek UPN obrazca plačal. Ob 4 popoldne so me obvestili, da so prejeli nakazilo in tri ure kasneje, da je paket pripravljen. V četrtek zjutraj sem bil obveščen, da je paket na poti proti Sloveniji in malo pred 16. uro, da je prispel v Slovenijo. Danes zjutraj je že bil pri meni.

Jaz sem zelo zadovoljen. Všeč mi je bilo to, da je spletna stran tudi v angleščini in da uporabljajo kupone, ki jih brez težav z googlom najdeš ter tako še dodatno zbiješ ceno. Poštnina je bila 11€, kar se mi ne zdi pretirano drago glede na to, kako hitro sem dobil. Vseskupaj sem prihranil vsaj 30€, če bi v Sloveniji naročili.

FlyingBee ::

ja, samo problem je ko bi rad grafično, ki jo povsod zmanjkuje pa te tudi tukaj nategujejo, verjamem da imaja nekaj tudi na zalogi in da jim ni težko iz A v B premaknit

kaj si ti naročil?

fireX88 ::

kar se tiče kuponov. Kolikor sem jaz iskal kupone veljajo samo za novo registrirane uporabnike, ali pač?
Ker vsak kupon, ki sem ga preizkusil ni deloval, vedno je bil isti odg zakaj (samo za novo registrirane).
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Thunder wave ::

Samo za info: hoh.de normalno pošilja v Slovenijo. Včeraj sem naročil kavni avtomat in so ga brez problema poslali.

speedtouch ::

Thunder wave je izjavil:

Samo za info: hoh.de normalno pošilja v Slovenijo. Včeraj sem naročil kavni avtomat in so ga brez problema poslali.


Hvala za infromacijo :D

m0LN4r ::

Ugotovil, da sem naročil rame, ki jih v nobeni štacuni v nemčiji ni na zalogi in kako dolgo bo traja dobava pri HV
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

brezlísten ::

FlyingBee je izjavil:

ja, samo problem je ko bi rad grafično, ki jo povsod zmanjkuje pa te tudi tukaj nategujejo, verjamem da imaja nekaj tudi na zalogi in da jim ni težko iz A v B premaknit

kaj si ti naročil?

SSD.

fireX88 je izjavil:

kar se tiče kuponov. Kolikor sem jaz iskal kupone veljajo samo za novo registrirane uporabnike, ali pač?
Ker vsak kupon, ki sem ga preizkusil ni deloval, vedno je bil isti odg zakaj (samo za novo registrirane).

Ja, to sem zasledil. Samo sem premišljeval, če uporabiš guest account (brez registracije) in beležijo tvoj email naslov kot identifikator, da bi potem lahko vedno novega podal, ko bi nekaj naročal.

Thunder wave je izjavil:

Samo za info: hoh.de normalno pošilja v Slovenijo. Včeraj sem naročil kavni avtomat in so ga brez problema poslali.

Zanimivo. Izgleda so spremenili, par tednov nazaj še ni šlo.

m0LN4r ::

Takole, če napišete mail pravilno in razumljivo, odgovor v pol ure:

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

e-marko ::

Poskusil sem tale postopek in ni spremembe cene, če grem preko idealo.de ali pa direkt na hardwareversand.
Iščem pa grafično kartico.
Je popust vedno ali pač kako naletiš na zadevo? Hvala.

Lp
...somebody, somewhere...

fireX88 ::

Če greš preko idealo.de je vedno.. Ko sem jaz gledal je bilo vedno!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

e-marko ::

Poiščem izdelek na idealo.de in nato kliknem na weiter. Odpre mi hardwareversand.de z želenim izdelkom in cena je ista.

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

DeeJay ::

kaj ti ni jasno... seveda je cena ista, kot ti piše na idealo.de, ker je že znižana. Če boš šel pa na HW direktno (in ne preko idealo.de) in potem tam poiskal izdelek, bo pa dražji.

e-marko ::

Vse mi je jasno. Ampak ni delalo. Cena je bila višja kot bi morala biti.
Sem pa sedaj pobrisal cache v brskalniku in sedaj dela, ja.
Super tole, ni kaj. Bom nekaj privarčeval glede na slo nakup.

Lp
...somebody, somewhere...

xxurban ::

Zakaj ne morem plačati s paypalom? Gre le, če kupim brez prijave. Če kdo ve, zakaj je tako?

georgeus ::

Rad bi delil svojo izkušnjo...
v pon. sem naročil komponente pri njih, v četrtek zjutraj so prispele na dom. Plačal sem prek spleta (povdaril bi, da ni mogoče na vsaki banki plačati z UPN, tako da je fajn se pozanimat). Računalnik sem sestavil doma, zaenkrat deluje vse brezhibno, sicer moram še malo testirati, da nebo kakšnih presenečenj. Cenovno se res izplača, tudi njihov odnos se mi zdi profesionalen glede na hitrost izvedbe.

Hvala vsem, ki ste mi pomagali pri sestavi računalnika!
Lp

e-marko ::

Tudi sam sem naročil v soboto in je šlo plačilo skozi komaj včeraj (ponedeljek), takoj zvečer sem dobil obvestilo, da je oddano na pošto. Danes je že v Sloveniji, jutri računam, da dobim na dom.

Lp
...somebody, somewhere...

speedtouch ::

Jas pa sem naročil v torek zvečer (plačal s paypalom) in v petek je že bilo pri meni doma. Vsi izdelki pa so bili na zalogi.

Hayabusa ::

Plačal sem prek spleta (povdaril bi, da ni mogoče na vsaki banki plačati z UPN, tako da je fajn se pozanimat).

Pri kateri banki/poslovni enoti ni mogoče tako plačati ?

georgeus ::

Pri NKBM še ni mogoče plačati z UPN, naj bi pa bilo v prihodnosti. Je pa mogoče plačati z "plačilom v tujino" kar je isto, vendar malenkost bolj zapleteno. Za ostale banke ne vem...
Lp.

Ajnstajn` ::

Mene pa zanima, ali ti obračunajo nemški davek pri nakupu (19%) ali slovenskega(22%), če naročiš v slovenijo?

Tisti ki ste nazadnje naročali, ali se vam je cena kaj spremenila, pred končno potrditvijo izdelka?
//

Ajnstajn` ::

Zanima me še tudi, kako to da vam je zaračunana poštnina 10.99, saj na strani piše, da je za slovenijo 19.99?
//

m0LN4r ::

Poštnina je 11EUR po domače. Pri zadnjem koraku ti vse izpiše kolko pride, čisto vse. Po tistem koraku se ne sme nič spremenit, če te vpraša da naroči oz. potrdi. Od kod vam take?
Od kod vam take ideje, da ko ti izpiše račun in vpraša POTRDI oz. NAROČI, da bi potistem ti kaj spreminjal lol.

Glede poštnine maš tabelo pod pogoji. Se mi zdi da je odvisno od teže.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FlyingBee ::

m0LN4r je izjavil:

Poštnina je 11EUR po domače. Pri zadnjem koraku ti vse izpiše kolko pride, čisto vse. Po tistem koraku se ne sme nič spremenit, če te vpraša da naroči oz. potrdi. Od kod vam take?
Od kod vam take ideje, da ko ti izpiše račun in vpraša POTRDI oz. NAROČI, da bi potistem ti kaj spreminjal lol.

Glede poštnine maš tabelo pod pogoji. Se mi zdi da je odvisno od teže.

kaj zdaj glede poštnine je 11 eur ali je odvisno od koliko že?

e-marko ::

Naročiš in preden potrdiš čisto zadnji korak imaš vse izpisano. Če ti ne odgovarja pač skenslaš vse skupaj. Sam sem za grafično plačal 11 eur. Davek pa je bil 19%.

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

FlyingBee ::

ne vem no, probal bom za foro 4 ohišja pa da vidimo če bo v zadnjem koraku pisalo še vedno 11

FlyingBee ::

FlyingBee je izjavil:

ne vem no, probal bom za foro 4 ohišja pa da vidimo če bo v zadnjem koraku pisalo še vedno 11

za 2x grafična in 2x ohišje HAF X piše še vedno 10.99 za DHL costs, tako da verjetno se potem ob dejanskem naročilu tole spremeni

m0LN4r ::

Meni je nazadnje za 20kg naročilo bilo še vedno 11€
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

worteleven ::

Mene pa zanima ena stvar: včeraj sem naročil preko idealo.de grafično kartico, ki je bila 250€. Jutri je sobota, tako da lahko šele v ponedeljek nakažem denar na hardwareversand.de. Danes sem iskal preko idealo.de to isto grafično kartico, vendar med zadetki ni več hardwareversand.de, redna cena pa sedaj znaša 266€. Zanima me, ali bom v ponedeljek moral nakazati 250€ + 10€ za poštnino, tako kot piše na računu, ali bom moral dodatno doplačati 16€, glede na to da kartice na idealo.de ne pokaže več?

xxurban ::

Plačal boš toliko, kolikor piše na računu.

fireX88 ::

Kakšen vaucher? Na spletni strani sem registritan že kar nekaj časa, vaucherji, ki jih pa najdem na netu so pa samo za nove uporabnike.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

worteleven ::

m0LN4r je izjavil:

Plačuje se z uporabno NAVADNEGA UPN obrazca.

Obvezno dajte v NAMEN "Intended purpose"
nato pa še znesek, BIC in IBAN, ter naslov.

 Takole se pa plačuje

Takole se pa plačuje



Pa še dokaz o hitrosti:
12.2.2014 um 14:27 Uhr Ware online bestellt
Plačal preko SKB NET (nujno) okoli 14:45
12.2.2014 um 15:36 Uhr Ihre Zahlung in Höhe von ?.???,?? EUR ist bei uns eingetroffen.


A order number ni treba nikamor vpisat? Vem, da prvič ko sem nakazoval denar na banki, je kot namen plačila poslovodja vpisal "order number". Pri tebi vidim da si vpisal "intended purpose"
««
5 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181724 (1267) Machete
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468824 (5466) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390241 (56838) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276280 (111066) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255499 (4860) PeroM3

Več podobnih tem