» »

Težava z tablico Samsung Galaxy tab 2 10.1 GT-P5100

Težava z tablico Samsung Galaxy tab 2 10.1 GT-P5100

Tablica ::

Pozdravljeni.
Imam majhen problem z tablico Galaxy tab 2 10.1 GT 5100 WiFi 3G kupljena lansko leto pri Tušmobilu.
Julija letos sem prejel posodobitev Android 4.1.2, in po posodobitvi sem odkril eno napako. WiFi deluje normalno, ampak, ko pa vstavim kartico SIM (vzamem jo ven iz mojega USB modema, ki ga imam na PCju), in jo vstavim v Galaxy Tab, se pojavi problem. Vse deluje normalno, SMS-e se da pošiljat in vse deluje, ampak, ko pa poskusim vzpovstavit povezavo z 3G (mobilni podatki) pa mi zadeva sploh ne vzpovzravi povezave. V opravilni vrstici se ne pokaže niti tistega znaka, da je 3G vzpovstavljen.

mat11 ::

Poglej APN nastavitve.
mat

Tablica ::

Kje pa so te nastavitve? Ne najdem jih:(

Tablica ::

Okej, težavo sem rešil. Zgleda , da je pri posodobitvi zbrisalo nastavitve APN...

Mikec17 ::

Pozdravljeni

Ker nisem našel prave teme bom kar tukaj napisal. Imam tablico Navon Raptor10. Tablica deluje odlično vendar ima eno težavo, slabo lovi wi-fi signal. Ali se, da kar koli narediti, da bo bolje lovil wi-fi? Prosim za pomoč.

tiggx ::

Nekatere tablice in telefoni na splošno slabo lovijo wi-fi signal. možno, da je kriva tablica ali pa je kak bug v androidu. Vendar sem bolj prepričan, da tablica ni nevem kaj kvalitetna.

hitie ::

Ali je smiselno kupiti poceni tablico ONDA samo za brskanje po internetu.Koliko so kvalitetne?
Edvard.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375107168 (60904) camper66
»

Tabletka MEDION® LIFETAB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13725315 (13210) butkomutko
»

Pravice potrošnika v Sloveniji!??

Oddelek: Loža
151832 (1556) Looooooka
»

Kater Android tablet? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11918530 (13778) keitai

Več podobnih tem