» »

Uvožena hrana po trgovinah

Uvožena hrana po trgovinah

««
«
1 / 6
»»

jalovec09 ::

Lidl najbolj ugoden, ampak ni mi jasno zakaj se to blago prodaja pri nas, na Hrvaškem, Madžarskem, Bolgariji, Ukrajini, Polski.
Gre dejansko tu za kako pocen varianto, slabše kakovosti to so same take države, kjer je kupna moč slabša. Zakaj pa se podobno ne prodaja tudi v Italiji, Franciji,. A tam dejansko jejo boljše.

GGGGG ::

Lidlove trgovine po EU:

Austria 197[16]
Belgium ~300
Bulgaria 64[17]
Croatia 84[18]
Czech Republic 220
Cyprus 13
Denmark 90
Finland 140
France 1,500
Germany 3,300
Greece 207
Hungary 156
Ireland 160
Italy 550
Luxembourg 6
Malta 6
Netherlands 340
Norway 50 stores sold to Reitangruppen on 2008.[19] Now REMA 1000 stores
Poland 525[20]
Portugal 210
Romania 164
Slovakia 130
Slovenia 43[21]
Spain 500
Sweden 151
Switzerland 86
United Kingdom 580

Lidl @ Wikipedia

korenje3 ::

res je. v lidlu se prodaja poceni krep raznih neznanih malih in pa startup proizvajalcev, katerih kvaliteta izdelkov je pod velikim vprašajem. še pred 1 letom niso prodajal cocacole. so bile pa neke xxx-cole pa coce ipd za 30 centov/1,5l.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

GGGGG ::

Korenje, ne bluzi. Hofer in lidl sta v vrhu na vseh testiranjih kvalitete. Nizko ceno imajo zaradi optimiziranega poslovanja.

cca. 100x manj različnih izdelkov imajo v trgovini kot klasični trgovci, kar pomeni večjo količino na izdelek in nižje stroške skladiščenja. Blagajne so hitre in cel proces optimiziran tako, da rabijo manj osebja. Polic praktično ni in tako naprej.

vorantz ::

GGGGG je izjavil:

Korenje, ne bluzi. Hofer in lidl sta v vrhu na vseh testiranjih kvalitete. Nizko ceno imajo zaradi optimiziranega poslovanja.

cca. 100x manj različnih izdelkov imajo v trgovini kot klasični trgovci, kar pomeni večjo količino na izdelek in nižje stroške skladiščenja. Blagajne so hitre in cel proces optimiziran tako, da rabijo manj osebja. Polic praktično ni in tako naprej.


+1
Že samo, da ne mečejo kupe denarja v gromozanske nakupovalne centre v sredini ostalih gromozanskih nakupovalnih centrov, ki so prazni polovico časa je dober začetek.
Odprejo trgovinico, vidijo odziv
Če se ne obnese zaprejo in grejo dalje

dottor ::

Pa tudi pri znanih proizvajalcih plačaš velik del cene za samo ime. V Lidlu, Hoferju in Eurospinu dobiš poleg "priznanih" znamk še ne tako znane znamke živil, ki so prav tako dobre ali celo boljše. Mi zadnje dve leti hofimo redno v Lidl in Eurospin, v Mercator, Interspar in Tuš hodim poredkoma. Recimo v Mercator hodimo samo ko rabimo kej na hitro, ker je 200m stran, ostali pa 2km stran in se ne splača, da prihraniš 10 centov delat 5km (tam in nazaj). Pa recimo po stvari kot so šamponi, čistila, pralni prašek, ... Še kruh če se le da gremo v Mlinotestovo (Kruh Koper) prodajalno kupit, ki je več pol cenejši kot drugje. Drugače pa vsak mesec ko gremo nardit večji nakup gremo v Lidl in Eurospin. V Kopru je zdej super ki imaš na relativno majhnem območjo vse velike trgovske centre (Super Nova, Super Nova 2, Planet TUŠ, Merckator + Tehnika, Hofer, Eurospin, Hofer in Harvey Norman. Recimo če kupujem kej tehničnega za doma (pa rabim nujno danes), pustim avto pred eno trgovino pa grem peš pol do BigB Banga in Harvey Normana in uzamem pol tam kjer je občutno ceneje (za 5-10 centov se ne bom vračal nazaj v prvo trgovino).

Je pa res, da v Lidlu in podobnih trgovinah pripelješ poln voziček hrane in pijače za 30-40€, kar pa v Mercatorju pripelješ 2 vrečke vn.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Furbo ::

Folk pri nas ima obisk Lidla še vedno kar za neko sramoto, ampak ta faza je že precej mimo, samo še najbolj zaplankani imajo take nebuloze kot jalovec.

Kvaliteta je povsem na nivoju, sveže pečen kruh, na blagajnah se hitro odvija, roba je sveža.. za 20€ dobim kup stvari.

Po cunjah in pohištvu pa ne posegam, nimam pojma kakšna kvaliteta je tam, so pa cene kar nizke kot vidim.

Pred kratkim mi je cvetličarka pripovedovala da jih zdaj ljudje zmerjajo, zakaj ima lidl lahko poceni vrtnice & stuff.. oni pa ne..
Meni je sicer povsem jasno, probaj reči v lidlu naj ti naredijo šopek ali kaj podobnega.. butast folk.

Podobno je s tekstilom in obutvijo, tudi tu sem že slišal jamranje prodajalk pri konkurenci.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fosil ::

Določena roba je kvalitetna, ne pa vsa.
Imaš tudi velik vzhodnoevropske robe, ki ni kaj prida.
Se splača pogledat kje je bil določen izdelek narejen, pa v kakšnih jezikih so napisi na embalaži.
Tako je!

jalovec09 ::

O Mercatorju nebi, je zdej brat kupil colo in pred 8 tedni je potekl rok uporabe.

Furbo je izjavil:

Folk pri nas ima obisk Lidla še vedno kar za neko sramoto, ampak ta faza je že precej mimo, samo še najbolj zaplankani imajo take nebuloze kot jalovec.




Vprašal sem zakaj so na embalaži samo neke vzhodnjaške države, en pa tudi kakšna Francija.

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

Vprašal sem zakaj so na embalaži samo neke vzhodnjaške države, en pa tudi kakšna Francija.

Nategujejo z drugorazredno robo po kakovosti in cenami prvega razreda.Je v vseh Balkanskih/ državah vzhodnega bloka tako (Slo, HR, Bih, Srb, ČRNG, Alb, Mak, Madž, Češ, Svk, Pol, Mold, Rom, Bolg).
Zakaj ? Because they can.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

korenje3 ::

GGGGG je izjavil:

Korenje, ne bluzi. Hofer in lidl sta v vrhu na vseh testiranjih kvalitete. Nizko ceno imajo zaradi optimiziranega poslovanja.

cca. 100x manj različnih izdelkov imajo v trgovini kot klasični trgovci, kar pomeni večjo količino na izdelek in nižje stroške skladiščenja. Blagajne so hitre in cel proces optimiziran tako, da rabijo manj osebja. Polic praktično ni in tako naprej.


ne bluzi, nizke cene so na izdelkih xxx proizvajalcev, ki jih drugje ne prodajajo. od znanih proizvajalcev so cene iste ali pa še višje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

GGGGG ::

Neznani proizvajalci pomenijo slabšo kvaliteto?

korenje3 ::

majhni in začetni proizvajalci pomenijo slabšo kvaliteto. to lahko trdim iz prve roke, ker delamo stroje za majhna podjetja.

v večjih podjetjih stroj vse sam naredi, v malih je pa prisotna človeška roka in nikoli ne veš kaj bo padlo v hrano.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

GGGGG ::

"neznani" proizvajalci ne pomenijo nujno novih, malih podjetji. Lidlu in Hoferju večinoma dostavljajo večje firme, le blagovno znamko ločijo.

Tudi testi kakovosti in ankete redno postavljajo lidl na vrh.

Alamar ::

korenje3 je izjavil:

majhni in začetni proizvajalci pomenijo slabšo kvaliteto. to lahko trdim iz prve roke, ker delamo stroje za majhna podjetja.

v večjih podjetjih stroj vse sam naredi, v malih je pa prisotna človeška roka in nikoli ne veš kaj bo padlo v hrano.

Ti si smešen ali pa beden trol. Mnogi prehrambeni izdelki iz Lidla in Hoferja se redno uvrščajo med najboljše v svojih kategorijah. (to je v neodvisnih testiranjih). Ime proizvajalca ni važno, važna je kvaliteta sestavin.

jalovec09 je izjavil:

O Mercatorju nebi, je zdej brat kupil colo in pred 8 tedni je potekl rok uporabe.

Furbo je izjavil:

Folk pri nas ima obisk Lidla še vedno kar za neko sramoto, ampak ta faza je že precej mimo, samo še najbolj zaplankani imajo take nebuloze kot jalovec.




Vprašal sem zakaj so na embalaži samo neke vzhodnjaške države, en pa tudi kakšna Francija.
Če bi res dobro pogledal, bi videl, da so na mnogih Lidlovih izdelkih tudi napisi v zahodno in severno evropskih jezikih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

korenje3 ::

naj kdo proba čips iz lidla z okusom. jaz sem skoraj bruhal po tem čipsu. ne veš ali so gor nasute kemikalije ali pokvarjeni praški z okusom.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jest10 ::

korenje3 je izjavil:

naj kdo proba čips iz lidla z okusom. jaz sem skoraj bruhal po tem čipsu. ne veš ali so gor nasute kemikalije ali pokvarjeni praški z okusom.

Naj kdo proba xyz spar budget izdelek itd:|

V vsaki trgovini imaš dobre, manj dobre in slabe izdelke.

Utk ::

jalovec09 je izjavil:

O Mercatorju nebi, je zdej brat kupil colo in pred 8 tedni je potekl rok uporabe.

Furbo je izjavil:

Folk pri nas ima obisk Lidla še vedno kar za neko sramoto, ampak ta faza je že precej mimo, samo še najbolj zaplankani imajo take nebuloze kot jalovec.




Vprašal sem zakaj so na embalaži samo neke vzhodnjaške države, en pa tudi kakšna Francija.

Kupi kdaj nuttelo v mercatorju pa boš čisto iste jezike gor našel. Ali pa milko, persil, karkoli.

ttommy ::

Lidl in Hofer imata po vsej Evropi enako kvaliteto.
Gamer

Furbo ::

korenje3 je izjavil:

naj kdo proba čips iz lidla z okusom. jaz sem skoraj bruhal po tem čipsu. ne veš ali so gor nasute kemikalije ali pokvarjeni praški z okusom.


To s čipsi je povsod isto sranje, tudi pri meni so razni ameriški okusi samo leteli v koš.

Ko probaš vse žive arome, cikcake, valovite, zmlete itd.. ugotoviš, da je še najboljši kak najcenejši dobri stari povsem navadni čips.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fosil ::

ttommy je izjavil:

Lidl in Hofer imata po vsej Evropi enako kvaliteto.

Nah.
V Nemčiji v Lidlu ne boš našel poljskih izdelkov.
Tako je!

St235 ::

jalovec09 je izjavil:

O Mercatorju nebi, je zdej brat kupil colo in pred 8 tedni je potekl rok uporabe.

Furbo je izjavil:

Folk pri nas ima obisk Lidla še vedno kar za neko sramoto, ampak ta faza je že precej mimo, samo še najbolj zaplankani imajo take nebuloze kot jalovec.




Vprašal sem zakaj so na embalaži samo neke vzhodnjaške države, en pa tudi kakšna Francija.


Daj naslednjič v šparu ali merkatorju poglej kakšne priznane blagovne znamke pa boš videl enako. Pač sodimo v vzhodno evropski trg in temu ustrezne so etikete na embalaži.

Pithlit ::

korenje3 je izjavil:

naj kdo proba čips iz lidla z okusom. jaz sem skoraj bruhal po tem čipsu. ne veš ali so gor nasute kemikalije ali pokvarjeni praški z okusom.

Ker razni Chio-ti pa nimajo gor posutih kemikalij in praškov, ane?
Life is as complicated as we make it...

Brane22 ::

Ta s čipsom je zadetek.

Vzel je crapfood, ki po osnovni definiciji vsebuje same nezdrave pizdarije in kemikalije in sedaj pizdi, ker mo ukus tega poceni mixa kemikalij ni všeč.

Ga pač niso pokapljali s kokainom, jebiga, se dogaja pri poceni robi... :))

erkgheoruugh ::

Men je tudi všeč, ko nekdo privleče to primerjavo s čipsom. In potem trdi, da je en drek bolj zdrav od drugega.

Scorpia ::

V hoferju zdaj lahko lasko kupis za tam pod 70 centov, ker so zdaj oni dobavitelji piva pod znamko berg konig in sicer modra plocevinka. Sam ne opazim razlike v okusu, med navadno lasko plocevinko in od berg konig. Je pa zato veliko boljse pivo, kot prej, ko so imeli od avstrijskega proizvajalca.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

harmony ::

Jaz fasonge v Lidlu se nikoli nisem kupil. Sem pa tja kaksno stvar, ostalo mi nikakor ni uspelo.

Šimpanz ::

Korenje če hočeš prodajati hrano v recimo Lidlu ne moreš biti majhen proizvajalec. Če bi recimo Eta iz Kamnika hotla eksluzivno prodajati kumarice ne bi šlo ker pač nima kapacitet da bi naredila kumarice za ene 10-15k trgovin po evropi.

Magic1 ::

Točno tako, v Belgiji v Lidlu lahko komot dobiš enak izdelek, kot pri nas. Sploh pri cunah in elektroniki/tehniki.
Magic

energetik ::

V Hoferju nabavljam praktično vse, v bližnji Mercator grem samo včasih med tednom, ko zmanjka kakšne malenkost in sadje/zelenjavo, ki je ne morem nabaviti na zalogo.
Lahko rečem, da je hrana v Hoferju enako kvalitetna ali pa bolj kot povsod drugje.
Seveda ne kupujem junk fuda. Pol kile ovsenih za 0,5€ - v Merc vsaj 2x dražje. Tuna veliko boljša kot Rio mare. 85% temna čokolada parkrat cenejša in enako dobra kot Lindt. Itd itd.
Skratka to, da naj bi prodajali robo slabe kakovosti je samo predsodek.

Heisenberg ::

kot so nekateri že ugotovili, če so na embalaži tuji jeziki vzhodnjih/južnih držav mi avtomatsko deluje izdelek manj vreden in če ni resnično poceni ga ne kupim. Psihološka fora, ki vsaj pri meni deluje...pač imamo vzhod in jug za škart robo in po večini to tudi drži!

Sem redni kupec Hofer Lidl naveze zadnjih 5 ali 6 let...pa opažam, da kvaliteta pri Hofru vedno bolj šepa. Mislim, da so ob začetku prodaje imeli več blaga iz zahoda, sedaj pa vedno več iz vzhoda..vedno bolj delajo razliko med nami in zahodom...sem se navadil da kupujem v avstriji. PRed leti je bila ponudba identična, sedaj pa v avstriji dobim večjo izbiro CENEJE!

Sem se kar navadil da naredim 1 x na 14 dni šoping pa se zapeljem čez mejo. Za vmes pa Mercator

Alamar ::

Narobe opažaš. Vedno več hrane je od slovenskih dobaviteljev. Drugo ostaja večinoma nemško- avstrijska roba. Nekaj malega je poljsko - madžarske robe (poceni sirupi, par zamrznjenih stvari...). Druga stvar je Lidl, tam pa je veliko več hrane vzhodnoevropskega porekla.

Magic1 ::

Z večanjem določenega trga, dobijo tudi lokalne dobavitelje. Mi seveda spadamo bolj (in vedno očitneje) na balkan, tako da imajo vedno več artikov artiklov, ki so iz našega dela Evrope... Bolj ko se bo Lidl/Hofer ražširil po balkanu, več balkanskih izdelkov bomo imeli.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

feryz ::

Hofer je dal gor celo Nutelo. Žal je cena njej primerna. Spodobilo bi se vsaj kakih 30 % off.
Tako ceno zanjo (cca. 25% ceneje) lahko pri nas dobimo pri mini-lokalcu, ki jo včasih nabavi direktno v Italiji.

WarpedGone ::

Hmnja, redna lidlova stranka 1x do 2x tedensko.
Edina reč katere pri njih ne kupim več je Baresa omaka Genovese - greni, kot da je pokvarjeno. Mogoče tut res blo.
Pogrešam edino mal bol prebavljiva piva, od ponujenih mi je sam Panache dober.
Zbogom in hvala za vse ribe

energetik ::

Alamar je izjavil:

Narobe opažaš. Vedno več hrane je od slovenskih dobaviteljev. Drugo ostaja večinoma nemško- avstrijska roba. Nekaj malega je poljsko - madžarske robe (poceni sirupi, par zamrznjenih stvari...). Druga stvar je Lidl, tam pa je veliko več hrane vzhodnoevropskega porekla.
Točno tako, jogurti/mleko/meso/jajca.. slovensko, praktično vse ostalo iz DE in AT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Heisenberg ::

WarpedGone je izjavil:

Hmnja, redna lidlova stranka 1x do 2x tedensko.
Edina reč katere pri njih ne kupim več je Baresa omaka Genovese - greni, kot da je pokvarjeno. Mogoče tut res blo.
Pogrešam edino mal bol prebavljiva piva, od ponujenih mi je sam Panache dober.


Kot je en omenil imaš v Hoferu Laško pod krinko :)

Alamar ::

feryz je izjavil:

Hofer je dal gor celo Nutelo. Žal je cena njej primerna. Spodobilo bi se vsaj kakih 30 % off.
Tako ceno zanjo (cca. 25% ceneje) lahko pri nas dobimo pri mini-lokalcu, ki jo včasih nabavi direktno v Italiji.
Znane blagovne znamke so v povprečju mogoče celo dražje v slo Lidlu/Hoferju, kot v ostalih naših trgovinah.

Alamar ::

Magic1 je izjavil:

Z večanjem določenega trga, dobijo tudi lokalne dobavitelje. Mi seveda spadamo bolj (in vedno očitneje) na balkan, tako da imajo vedno več artikov artiklov, ki so iz našega dela Evrope... Bolj ko se bo Lidl/Hofer ražširil po balkanu, več balkanskih izdelkov bomo imeli.
To je sicer res, ampak gre skoraj izključno za znane blagovne znamke, ki so vse bolj pogoste v slo Lidlu/Hoferju (domačica, čokolino, yu nostalgija tedni....). Njihove interne blagovne znamke pa delajo skoraj izključno le slovenski dobavitelji, če gledamo Balkan.

Vanich ::

Heisenberg je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Hmnja, redna lidlova stranka 1x do 2x tedensko.
Edina reč katere pri njih ne kupim več je Baresa omaka Genovese - greni, kot da je pokvarjeno. Mogoče tut res blo.
Pogrešam edino mal bol prebavljiva piva, od ponujenih mi je sam Panache dober.


Kot je en omenil imaš v Hoferu Laško pod krinko :)


Hmmm...a to drži? V hoferju zdaj lahko lasko kupis za tam pod 70 centov, ker so zdaj oni dobavitelji piva pod znamko berg konig in sicer modra plocevinka.

A to kje piše na piksni Berg königa?

WarpedGone ::

Hmnja, tudi če so res... laško pa kvaliteta ne gre (več) skup. Sploh ker sm mahnjen na nizko/brez alkoholne zadeve, kar je pa laško čisti Gravž(tm)
Zbogom in hvala za vse ribe

Maxl ::

Vanich je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Hmnja, redna lidlova stranka 1x do 2x tedensko.
Edina reč katere pri njih ne kupim več je Baresa omaka Genovese - greni, kot da je pokvarjeno. Mogoče tut res blo.
Pogrešam edino mal bol prebavljiva piva, od ponujenih mi je sam Panache dober.


Kot je en omenil imaš v Hoferu Laško pod krinko :)


Hmmm...a to drži? V hoferju zdaj lahko lasko kupis za tam pod 70 centov, ker so zdaj oni dobavitelji piva pod znamko berg konig in sicer modra plocevinka.

A to kje piše na piksni Berg königa?


Piše na piksni, da polni Laško :).

RejZoR ::

korenje3 je izjavil:

naj kdo proba čips iz lidla z okusom. jaz sem skoraj bruhal po tem čipsu. ne veš ali so gor nasute kemikalije ali pokvarjeni praški z okusom.


Še en tipičen primer presranca, ki kozla ob hrani (v lajfu še nisem jedel ničesar ob čemer bi rekel, da mi je šlo na kozlanje, je bilo zgolj meni osebno manj všečno, nikoli pa da bi lahko rekel ogabno in za kozlat), zapovrhu pa je še nepismen. Veš, če obrneš vrečko, zadaj celo nekaj piše. SESTAVINE. Sam folk kr neki bluzi o kemikalijah, ker se jim tko zazdi. Ja, veš, ta ki si ga jedel je bil z okusom cianida. Dafuck no... Ja, not so določene snovi, ki lahko povzročijo negativno reakcijo pri nekaterih, kot jo tud lahko pri nekaterih povzročijo povsem naravne jagode al pa mandlji (oz oreščki nasplošno). Zato ne seri.

In ja, sem jedel vse okuse čipsa (vključno z onimi pomfi shaped in Pringles style verzijami) iz Lidla in niso prav nič ogabni še manj pa za kozlat. Če bi ga nasul v šalčke brez da bi videl vrečko, dvomim, da bi ga večina ločila od "prestižnjih" znamk ala Chio in podobnih. Tko da ne bluzi.
Če teb ni všeč še ne pomeni da je stvar definitivno ogabna.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vanich ::

Maxl je izjavil:

Vanich je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Hmnja, redna lidlova stranka 1x do 2x tedensko.
Edina reč katere pri njih ne kupim več je Baresa omaka Genovese - greni, kot da je pokvarjeno. Mogoče tut res blo.
Pogrešam edino mal bol prebavljiva piva, od ponujenih mi je sam Panache dober.


Kot je en omenil imaš v Hoferu Laško pod krinko :)


Hmmm...a to drži? V hoferju zdaj lahko lasko kupis za tam pod 70 centov, ker so zdaj oni dobavitelji piva pod znamko berg konig in sicer modra plocevinka.

A to kje piše na piksni Berg königa?


Piše na piksni, da polni Laško :).



Imata isti procent alkohola z navadnim laškim? Če nimata - tudi pivo verjetno ni isto, ali kaj?

Alamar ::

% alkohola je isti, vendar dvomim, da je identično, saj prodajajo tudi original zlatorog v zelenih piksnah.

detroit ::

dragi troli in ne troli: Jst bi bil ful srečen če se naredi, spisek sestavin iz lidla hoferja ki so zelo dobri po kvaliteti.
Recimo jogurte kje kupujete ker jst sovražim čudne hoferjeve jogurte s 90% vsebnosti cukra.
Kruh, meso, namazi, ipd
Ta spisek bi nam vsem pomagal, trolanje ne bo.

Spank you
Skero

Alamar ::

Hoferjevi jogurti so znani kot okusni in kvalitetni. Če bi dobro pogledal deklaracije, bi videl, da jih je precej od ljubljanskih - pomurskih in celjskih mlekarn in niso samo uvoženi. Če bi še malo bolj pogledal, bi videl, da je na čisto vsakem tabela sestavin in prehranskih vrednosti. Tako, da malo funkcionalne pismenosti ne bi škodilo.

energetik ::

detroit je izjavil:

Recimo jogurte kje kupujete ker jst sovražim čudne hoferjeve jogurte s 90% vsebnosti cukra.
To ne obstaja nikjer. 90% raztopino cukra še v vodi ne moreš narediti. Kdo te sili, da kupiš sadni jogurt, kupi navadnega.

detroit je izjavil:

dragi troli in ne troli: Jst bi bil ful srečen če se naredi, spisek sestavin iz lidla hoferja ki so zelo dobri po kvaliteti.
Lahko. Seznam se lahko naprej kopira in doda še kakšen artikel. Nekatere stvari, ki jih v Hoferju redno nabavljam in ki so vsaj toliko kvalitetne kot neke priznane znamke (seveda pa precej cenejše):
- kava v zrnju, 0,5 kg
- praženi soljeni arašidi
- tuna v lastnem soku/olju
- skuša v olju
- mehki in trdi ovseni kosmiči
- polnozrnati makaroni in špageti, polnozrnat riž, tortelini
- 3-korn flakes, žitarice za zajtrk brez cukra/barvil/sladil/konzervansov
- 65-85% temna čokolada
- šampon in regenerator za lase, WC papir
- pralni prašek Tandil, sredstvo za pomivanje posode, kuhinje krpe, gobice in mikrokrpe, vreče za smeti
- brivnik in 3-rezilne kartuše Prince
- sladoledi (kapučino, vanilija - mljask)
- zmrznjene ribe (osliči, slaniki, losos...)
- sir Jogurtina, 1L navaden jogurt, mlečni namazi, sojin/čičerikin/fižolov namaz
- mešanice za kruh, sojino/riževo mleko

krho ::

- tuna v lastnem soku/olju
Oprosti ampak "nova", so zamenjali dobavitelja pred cca 1 letom, prej je bila Grčija sedaj je Španija (ali obratno), hoferjeva tuna v oljčnem olju je bruh.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

energetik ::

Meni se zdi pa glih obratno. Pred tem je zgledala kot zmlete sardele s kostmi, zdaj dobiš lepe kose tune.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104023 (40481) zmaugy
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649859 (28257) gruntfürmich
»

trgovinske znamke in kvaliteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5911677 (9940) mulc007
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28255557 (40325) cholt45

Več podobnih tem