» »

Grafa - monitor deljena slika težava

Grafa - monitor deljena slika težava

onitam ::

Torej, če že kaka podobna tema obstaja se upravičujem, ker niti nevem kaj naj iščem (tudi razlog zakaj mi stric google ne pokaže kaj uprabnega).

Bom priložil kar sliko:

To se pojavi kar naenkrat pa po restartu računalnika tudi izgine. V zadnjih 3 dneh je to drugič, ko se srečam s to težavo; prej pa se nisem nikoli. Sliko zamakne (premoli ali kakorkoli že) vertikalno in pa horizontalno. Lahko špekuliram kje tiči zajec v grmu vendar ne bom, zato se tudi obračam na forum za pomoč. Preventivne postopke sem že izvedel (kontakti, novi drajveri, sčistil grafo,...) po prvem incidentu vendar težava se očitno ni odstranila. Gre za hd6870 staro dobri 2 leti in 10 mesecev.
bleh

Bx ::

to se je zgodilo tudi pri meni, ne ravno tako, bila pa je slika zamaknjena in na delu kjer je ni bilo, je bil samo črn ekran

sem samo ugasnil in še enkrat prižgal monitor (je bil prej nonstop na standby-u) pa je bilo potem ok
Bx

onitam ::

Zdaj je torej grafična kartica izdihnila do konca. V safe modu pe pridem v windows z sliko, v normalnem načinu pa do screena welcome gre, potem pa dlje več ne. Sem jo prestavil v drug računalnik pa naredi enako, dokler ni gor gonilnikov. Mogoče bom jo skušal spečt ali pa grem kar po novo...
bleh


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Pavilion - ventič

Oddelek: Pomoč in nasveti
423130 (1166) jackorsen88
»

Starejši računalnik občasno zmrzne.

Oddelek: Pomoč in nasveti
252095 (1306) Riff
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811187 (6522) solatko
»

Matična zviti CPU pini (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7313005 (10559) solatko
»

Reklamacija diska maxtor 80GB in zajebancija s strani prodajalca

Oddelek: Pomoč in nasveti
364201 (3404) SepoX

Več podobnih tem