» »

Državna štipendija

Državna štipendija

roki22 ::

Pozdravljeni, mi lahko kdo pove ali je to res da naj bi z novim letom 2014 prišla zopet državna štipendija za dijake!
Lepo prosim za kakšne informacije, podatke, odgovore glede tega. Lp!
  • polepsal: Mavrik ()

hojnikb ::

da.. sam je polovična..
#brezpodpisa

Math Freak ::

Zgodovina sprememb…

LitralSM ::

Ne da se mi vsega brat pa vseeno: Bo možno dobivanje državne in zoisove hkrati?

Dejan_007 ::

NE

Invictus ::

LitralSM je izjavil:

Ne da se mi vsega brat pa vseeno: Bo možno dobivanje državne in zoisove hkrati?

Glede na to da se ti ne ljubi brati, si ne zaslužiš nobene štipendije iz žepa davkoplačevalcev.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LitralSM ::

Oprosti, ampak to ni na tebi, da odločiš, ampak na mojem uspehu. Glede na to, da nameravam oz. sem nameraval vložiti ogromno časa v moje šolanje za službo, ki se jo prepoceni opravlja v javni upravi za đabe, me je zanimalo ali bi mi morda davkoplačevalci podaril kej keša, ker si ga itak ne zalužim, glede na to, da ga bom za ziher kot plačilo dobil premalo.

Oh By THe Way: nekaj let sem prejemal premajhno državno glede na moj status, letos in drugo leto je sploh ne, ko jo bom bo spet manjša kot bi mogla ali lahko bila, pa še verjetno tistega smešno malega dodatka od zoisove ne bom mogel imeti oz. mi višina samo zoisove ne odtehta tega, da bi se za đabe učil in prejel nekih smešnih par evrov, ko pa lahko ta čas porabim delno za delo in pridobim za najmanj faktor 2 toliko denarja.
Ampak ne, prepustimo odločanje vsemogočnemu stricu Invictusu, on ima pogoje za odločanje in obsojanje.
Od sedaj naprej upam, da se več ne javljaš v debatah Šole.
Nakladanje pa prihrani za svoje stare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Invictus ::

Če so ti izplačeval premajhno štipendijo, bi se lahko pritožil.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

maxipin ::

LitralSM je izjavil:

Oprosti, ampak to ni na tebi, da odločiš, ampak na mojem uspehu. Glede na to, da nameravam oz. sem nameraval vložiti ogromno časa v moje šolanje za službo, ki se jo prepoceni opravlja v javni upravi za đabe, me je zanimalo ali bi mi morda davkoplačevalci podaril kej keša, ker si ga itak ne zalužim, glede na to, da ga bom za ziher kot plačilo dobil premalo.

Oh By THe Way: nekaj let sem prejemal premajhno državno glede na moj status, letos in drugo leto je sploh ne, ko jo bom bo spet manjša kot bi mogla ali lahko bila, pa še verjetno tistega smešno malega dodatka od zoisove ne bom mogel imeti oz. mi višina samo zoisove ne odtehta tega, da bi se za đabe učil in prejel nekih smešnih par evrov, ko pa lahko ta čas porabim delno za delo in pridobim za najmanj faktor 2 toliko denarja.
Ampak ne, prepustimo odločanje vsemogočnemu stricu Invictusu, on ima pogoje za odločanje in obsojanje.
Od sedaj naprej upam, da se več ne javljaš v debatah Šole.
Nakladanje pa prihrani za svoje stare.


A ti se učiš za štipendijo ali zase?
1.) Po čem sklepaš da boš v javni službi premalo plačan? Če pogledam nekatere osebe, so glede na njihovo produktivnost še predobro plačani. Če se počutiš bolj sposobnega pojdi v privatni sektor. Ali pa še bolje, odpri svojo firmo kjer se boš sam izplačeval. Mimogrede, v kateri smeri se šolaš?
2.) Nikomur ni nič podarjeno. Če nisi zadovoljen z štipendijo, ki jo dobiš in se čutiš tako sposobnega, si zrihtaj kadrovsko štipendijo.
3.) Ocene niso vse. Če si len, ti nobene ocene ne pomagajo za naprej (kar si tudi sam priznal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maxipin ()

CMpunk ::

A ti se učiš za štipendijo ali zase?

pomoje vsi delamo za dnar


3.) Ocene niso vse. Če si len, ti nobene ocene ne pomagajo za naprej (kar si tudi sam priznal).

če si len, tudi dobrih ocen ne boš imel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

LitralSM ::

Ne zatrjujem, da nisem len. Hočem, želim in tudi sem sposoben se naučiti in narediti veliko več kot večina.
Ponavljam vprašanje:
Želite, da z VAŠO pomočjo izkoristim docela svoj potencial in v državni mošnjiček vrnem 10x, 100x, you name it kolikokrat več denarja, kot mi ga boste podarili, ali ne?
Glede na ocene pa ravno ne dam dosti. Kdor malo razmišlja, ve, da niso ravni 100% kazatelj znanja - prej samo smernica.
-Kadrovskih ni, delo, kjer mislim biti zaposlen ni ravno ugodno plačano, države za 1x še ne mislim zapustiti, bom raje izkoristil zastonj šolanje do konca, lastnega podjetja ravno ne moraš furati.

Invictus je izjavil:

Če so ti izplačeval premajhno štipendijo, bi se lahko pritožil.

Kako se naj pritožim na rešitev, ki v prejšnjih zakonih sploh ni obstajala in se je v isti obliki prenesla v novega, kjer je normalno obstajala, čeprav bi ta rešitev morala po novem zakonu obstajati v drugi obliki Če je prej odražala približno stanje, je sedaj predstavljala popolnoma nerealno..
Mind fuck, ne gre.
Zakon ima polno lukenj, tako od oka bi lahko iz prve razkril vsaj tri kritične.
/konc debate. Sploh ni bilo vprašanje moraliziranja, ampak državna + zoisova skupaj? Da ali ne!

bluefish ::

LitralSM je izjavil:

Sploh ni bilo vprašanje moraliziranja, ampak državna + zoisova skupaj? Da ali ne!
Ne.
Ima pa eden od predhodnikov prav. V manj ko minuti bi z enim preprostim iskalnim nizom na Googlu prišel do tele strani in dobil odgovor brez odvečnega moraliziranja.

St235 ::

delo, kjer mislim biti zaposlen ni ravno ugodno plačano


Čaki, ker si si TI zbral poklic, ki je slabo plačan, je to krivda države in ti mora dat zato denar? Pa saj ni čudno, da je gospodarska situacija takšna, če imajo ljudje take nore, da ne rečem idiotske ideje.

Želite, da z VAŠO pomočjo izkoristim docela svoj potencial in v državni mošnjiček vrnem 10x, 100x, you name it kolikokrat več denarja, kot mi ga boste podarili, ali ne?


Ne ne želim tega, ker a. ocenjujem, da nimaš omembe vrednega potenciala in b. če imaš potencial potem ga moraš bit sposoben izkoristit nedovisno od državne pomoči. Vsak, ki naklada, da ima ne vem kakšen potencial in vse kar rabi so nepovratna sredstva države je nakladač, ki si centa ne zasluži.

države za 1x še ne mislim zapustiti, bom raje izkoristil zastonj šolanje do konca,

škoda

MasterTade ::

Kak mi ne diši ta tip ljudi ki svoje odlične ocene v šoli menja za denar s katerim potem še zadovoljen ni....Lahko si srečen da imaš neko znanje, ki ga boš verjetno še zelo rabil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917471137 (10865) History
»

Vračilo štipendije

Oddelek: Loža
277720 (4709) 111111111111
»

vračilo štipendije

Oddelek: Šola
267675 (4895) St235
»

Štipendija v srednji šoli

Oddelek: Šola
153405 (2876) zakipaki
»

A je res štipendija samo do decembra?

Oddelek: Loža
282567 (1833) St235

Več podobnih tem