» »

Pedagoška fakulteta - računalništvo & matematika

Pedagoška fakulteta - računalništvo & matematika

turbo_lover ::

Živjo,

odločam se za vpis na omenjeni program. Mi lahko nekdo predstavi ta program (zaposlitev, šolanje, profesorji,...)

Hvala :)

lebdim ::

živjo. a te zanima za pedagoško fakulteto v ljubljani?
tja sem hodil jaz, sicer sem hodil v star dodiplomski sistem, in sem tik pred diplomo ...

trajanje študija: 4 leta
predmetnik:
1. letnik: fizika, športna vzgoja, analiza 1, algebra 1, računalniški praktikum, diskretne strukture, uvod v računalništvo

2. letnik: uporabniška programska oprema, teorija vzgoje, računalniška matematika, organizacija in arhitektura računalniških sistemov, programiranje, didaktika in izobraževalna tehnologija, analiza 2, algebra 2

3. letnik: psihologija, filozofija, sociologija, elementarna matematika, didaktika matematike 1, geometrija, algoritmi in podatkovne strukture, računalniške komunikacije, sistemska programska oprema, didaktika računalništva, pedagoška praksa

4. letnik: topologija, didaktika matematike 2, pedagoška praksa, uporaba računalnika v izobraževanju, kombinatorična optimizacija, večpredstavnost in hipertekst, računalniška grafika

s profesorji sem se zastopil odlično, z njimi se vse da zmenit in dogovorit ... tudi vedno so na razpolago za karkoli ...

turbo_lover ::

ja,zanima me za LJ. kko je pa z zaposlitvijo?

lebdim ::

ja, z zaposlitvijo ... glede na to, da je kriza v javnem sektorju ni nič tako rožnato kot pred nekaj leti ...

lebdim ::

@turbo_lover,
te zanima mogoče še kaj? če te, kar vprašaj ...

aja, mogoče bi pripomnil še to: zdej ti študenti k so v bolonjski prenovi programa, so po 1. stopnji zgolj "pomočniki učitelja", to pomeni, da samostojno ne morejo učiti v razredu, kar pomeni, da je treba it naprej še na 2. stopnjo, da bodo postali magistri stroke (mat in rač)..

turbo_lover ::

to itak, ta bolonc je zj*** vse -.-'' ali je magisterij težak?

bluefish ::

lebdim je izjavil:

aja, mogoče bi pripomnil še to: zdej ti študenti k so v bolonjski prenovi programa, so po 1. stopnji zgolj "pomočniki učitelja", to pomeni, da samostojno ne morejo učiti v razredu, kar pomeni, da je treba it naprej še na 2. stopnjo, da bodo postali magistri stroke (mat in rač)..
Nič posebnega, podobno je na drugih faksih, ko si s končano 1. stopnjo izenačen s starim VŠ programom. Navsezadnje tudi po starem do diplome niso bila le tri leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Blinder ::

dobiš lahko take jobe kot jih dobivajo dipl. ing. rač., torej programiranje. Delodjalca itak zanima kaj ti znaš, ne pa kakšno šolo maš narejeno.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

lebdim ::

za magistrski študij pa žal ne vem nič, ker mi ga ni potrebno obiskovat ;) ...

tony1 ::

lebdim je izjavil:

@turbo_lover,
te zanima mogoče še kaj? če te, kar vprašaj ...

aja, mogoče bi pripomnil še to: zdej ti študenti k so v bolonjski prenovi programa, so po 1. stopnji zgolj "pomočniki učitelja", to pomeni, da samostojno ne morejo učiti v razredu, kar pomeni, da je treba it naprej še na 2. stopnjo, da bodo postali magistri stroke (mat in rač)..


Za kozlat, ne samo de facto, še de iure so podaljšali študij za eno leto :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215680 (10622) mr_chai
»

Zaposlitev s prvo bolonjsko stopnjo

Oddelek: Šola
283953 (2476) Smurf
»

višješolski program

Oddelek: Šola
204582 (3651) marko181914
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209225 (8583) Isotropic
»

Stopnja izobrazbe !

Oddelek: Šola
1615986 (9075) Phantomeye

Več podobnih tem