» »

Problem z grafično kartico GF gt630

Problem z grafično kartico GF gt630

SpIcA ::

Lp. Pred kratkim sem kupil grafično GF gt630 2 gb ddr3 pcie 2.0 od gigabyte.
Imam pa starejšo matično ploščo m2n-vm dvi. Plata ima pci.e 1.6 vendar kot sem malo čekiral po internetu baje da bi mogla delat na starejšem vodilu.
Vendar mi grafična ne deluje. črna slika ob vklopu takoj v biosih če priklopim na onboard vga na matično dela bp, tudi v biosih imam praw nastavljeno pcie-pci-onboardvga. prej sem imel radeon hd 3850 in je delalo normalno. Mybe kakšen bios update?

Hvala za pomoč lp.
P4 RULZZZ!

Riff ::

pa je to nova grafična ? sigurno deluje ?

hojnikb ::

kot prvo nimaš pci-e 1.6 ker ne obstaja. kot drugo.. prever naprej na drugem kompu če ni grafika defekt..
#brezpodpisa

SpIcA ::

Nova grafična deluje ker sm jo izprobal na mojem compu, sem pa mojo grafično radeon hd 5750 probal na plati m2n in isto ne deluje čeprav na moji plati deluje. Zdej točno nevem ime moje plate ma imajo isto vodilo pcie. sem pa tudi na asus plato probal z GF gts8800 in deluje vendar ima artefakte po celem ekranu ker je grafa skurjena, isto dela na moji plati z artefakti...probal sm tudi updejtat bios vendar ne deluje..nevem zakaj 8800gts deluje in 630gt ne...
P4 RULZZZ!

Hayabusa ::

Katero verzijo biosa imaš trenutno ?
http://www.asus.com/Motherboards/M2NVM_...

Onboard grafična dela ok ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

SpIcA ::

Ne na matični plošči mi dela samo vga izhod dvi pa ne! Sm tudi to mislil da je kaj narobe.Ker grafična ima samo dvi izhode. zato sm inštaliral bios verzije 806 ker je pisalo nekaj o dviju samo po nadgradnji biosa še vedno ne dela dvi...vse ostalo pa ok.
P4 RULZZZ!

Riff ::

čudno pol, drugače pa gtx lahko popraviš za 1 leto tako da jo spečeš pri 200°C za 10 minut

SpIcA ::

mater si pameten... Zakaj je pa prej na radeon 3850 ki je bila primarno v računalniku prkloplena na dvi in je delalo.
P4 RULZZZ!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z matično ploščo in novo grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
102336 (1893) Mitch
»

Okvara pci-e reže?

Oddelek: Strojna oprema
272108 (1713) amacar
»

grafične ne zazna

Oddelek: Strojna oprema
341853 (1380) Riff
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87559203 (23441) Galaxy
»

ATI Radeon HD3870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
43527254 (17193) smarty

Več podobnih tem