» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
38 / 55
»»

scythe ::

Če si gledal pod procesorje AMD Ryzen 5 2600 je bila cena 149€, pod mindstar pa 139€. Majo zanimive fore na strani.

Hoci ::

scythe je izjavil:

Če si gledal pod procesorje AMD Ryzen 5 2600 je bila cena 149€, pod mindstar pa 139€. Majo zanimive fore na strani.


A ni tako, da pri naročilu prek nakazila mindstar akcija ne velja. Plačilo prek paypal iz slovenije pa ni možen?

scythe ::

Za nakazilo ne vem, jaz sem lahko kamot uporabil paypal ampak imam mailbox.de naslov vnešen v reg. na mindfactory.

PrimozR ::

Če potrebujete kupovati v akcijah, je opcija N26... Nemški bančni račun.

urbecar ::

Najprej najlepša hvala za dosedanjo pomoč scythe.

Da ne bo problemov pri dostavi in potencialnem uveljavljanju garancije. Raje sedaj vprašam za pomoč, pri vpisovannju podatkov za dostavo in račun. Dostavo bi rad opravil s posrednikom mailboxde.com. Z rdečo barvo sem na sliki spremenil ime in priimek ter ID mailboxde.com uporabnika.

 Slika

Slika

scythe ::

V prvo vrstico daš Mailboxde.com GmbH, v drugo pa ime in priimek + ID.

Predator X ::

camx ::

Je že 359€...

Predator X ::

camx je izjavil:

Je že 359EUR...


odpreš link. greš home na mfju potem mindstar izdelki in jo najdeš.
še 5 ur.

Zgodovina sprememb…

AtaStrumf ::

Prvič (poskusam) kupiti pri MF. A je normalno da se jim cene spreminjajo iz minute v minuto? Sem hotu počakat na free shipping po polnoci in je sla cena za plato, proc in RAM iz 370EUR na 470EUR v manj kot pol ure? Edino proc je ostal na miru, RAM in plata pa sta oba ful poskocila.

scythe ::

Da, sem opazil da tudi do 5-8x na dan spremenijo cene :)

AtaStrumf ::

Svasta ej, a zdaj moram viset cel dan za racunalnikom da dobim najboljšo ceno? To je pa res glupo. Razlike niso majhne, tako po par 10 eurov gor in dol za stvari ki so pod 100 EUR na kos.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Zakaj je glupo?

Če čakaš cel dan, ne boš vedel, ali bo cena šla gor ali dol.

AtaStrumf ::

Evo sem probal se enkrat in je sla cena spet dol vsaj za plato, pol sem pa en drug RAM vzel, še mal cenejši, samo en manj prestižen brand (in sem prišparal za poštnino). To so neke cudne fore, da pol hiter kupiš al kaj?

BTW, ko je že en spraševal prej, sem plačal s PayPal-om, naslov v EU, ampak ne v Slo ali Nem in je slo skozi cist OK. Naslov za posiljanje sem dal od mailboxde, billing naslov je pa že po defaultu shranjen v PayPal in jih ni nic zmotil.

Tudi Apple UK ni zmotil naslov izven UK za placilo, samo da je dostava v UK. Zgleda da je najbolj važno kam se pošilja ne s kje se plača. Luknja v EU VAT sistemu, ki za enkrat k sreci ostaja.

Buggy ::

Predator X je izjavil:

https://www.mindfactory.de/product_info...

RX VEGA 56 za 289EUR



a je tukaj kaksen potencialni kupec teh treh iger, da vkalkuliram v ceno...recmo 35-40EUR komad ali pa menjava Resident Evil™ 2 + Devil May Cry™ 5 za Dirt Rally 2.0 deluxe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

DarwiN ::

35-40€? x3 = ~120€... Tako da dobiš Vego56 efektivno za ~170€. Nice. 8-)

Realnost pa seveda precej drugačna, saj boš lahko še kako srečen, če dobiš ~50€ za ta komplet treh iger.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Buggy ::

DarwiN je izjavil:

35-40€? x3 = ~120€... Tako da dobiš Vego56 efektivno za ~170€. Nice. 8-)

Realnost pa seveda precej drugačna, saj boš lahko še kako srečen, če dobiš ~50€ za ta komplet treh iger.


Mater sem mislil da je to kej bolj aktualno. Spili na uradnih kanalih so vseen se zmeraj 60€. Na allkeys, kjer si upam reci, da bi bil pri meni celo bolj safe nakup pa isto 35-40€. Sicer je Division 2 prakticno ze prodan, ostale dve bi dal magar tud po 30€...drugace pa sam tipam interes tukaj, ker rabim GPU za tamalga in jo ta ponudba seveda TOP.

DarwiN ::

Po pravilih je te špile pravzaprav prepovedano prodajat... Poleg tega za Division ne dobiš kode, ampak moraš igro aktivirat preko AMDrewards platforme, tko da boš moral nekomu zaupat svoj AMDrewards account.

p.s.: na ebayju bi dobil ~25EUR za posamezno igro, seveda pod pogojem, da ne bodo cene padle, ko bo AMD začel delit te gratis kode.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

fireX88 ::

Kako prpdano ce moras najprej aktivirat? Pa sele ko pride igra ven dobis kodo ali pa kode za posamezno igro? Jaz bi tudi tako prodal igre? Kdo kupi? 25€ na igro. Samo kaj ko se nimam kode..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Buggy ::

DarwiN je izjavil:

Po pravilih je te špile pravzaprav prepovedano prodajat... Poleg tega za Division ne dobiš kode, ampak moraš igro aktivirat preko AMDrewards platforme, tko da boš moral nekomu zaupat svoj AMDrewards account.

p.s.: na ebayju bi dobil ~25EUR za posamezno igro, seveda pod pogojem, da ne bodo cene padle, ko bo AMD začel delit te gratis kode.


pravzaprav, ce sem jaz tole prav razumel lahko tale AMD reward aktiviras izklucno, ce imas AMD HW v masini torej ga cekirajo - (GPU ali Ryzen) ko pa ga aktiviras, dobis kode ki pa jih preneses v ustrezen store. Sem jaz tole narobe razumel...popravite me prosim?

fireX88 ::

Se registriras, vendar kode bodo ko bodo igre zunaj. Na kaksen nacin bodo pa ne vem.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

logiman ::

Bi imel kdo iz štajerske kaj iz mindfactory? V ponedeljek bom naročil preko firme, torej brez davka, torej 10% manj in poštnina se razdeli?

Buggy ::

fireX88 je izjavil:

Se registriras, vendar kode bodo ko bodo igre zunaj. Na kaksen nacin bodo pa ne vem.

to itaq, ker nobena se ni izsla, bolj me zanima, ko kodo iz rewarda dobis, ce je se vezana na karkoli?

fireX88 ::

Sej pravim da ne vem. Prvo je važna registracija na tisti mašini, ki ima vega ali ryzen HW. To je vse kar vem.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DarwiN ::

Buggy je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Se registriras, vendar kode bodo ko bodo igre zunaj. Na kaksen nacin bodo pa ne vem.

to itaq, ker nobena se ni izsla, bolj me zanima, ko kodo iz rewarda dobis, ce je se vezana na karkoli?

Za preostali dve igri boš dobil steam kodi, ki ju lahko normalno prodaš... Za Ubisoft igre (Division 2) pa dobiš aktivacijski link znotraj AMDrewards accounta, klikneš na link in se odpre login okno za Uplay račun in tako aktiviraš igro.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Buggy ::

DarwiN je izjavil:

Buggy je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Se registriras, vendar kode bodo ko bodo igre zunaj. Na kaksen nacin bodo pa ne vem.

to itaq, ker nobena se ni izsla, bolj me zanima, ko kodo iz rewarda dobis, ce je se vezana na karkoli?

Za preostali dve igri boš dobil steam kodi, ki ju lahko normalno prodaš... Za Ubisoft igre (Division 2) pa dobiš aktivacijski link znotraj AMDrewards accounta, klikneš na link in se odpre login okno za Uplay račun in tako aktiviraš igro.


tnx ta star, to je propper info! Division imam ze prodan. zdej pa razmislit a vzet al pocakat na gtx 1160!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

fireX88 ::

Danes so mi poslali novo matično ploščo, ki je bila 14.12.2018 poslana na popravilo (Z390 Tomahawk). V tem času sem naročil novo iz amazona (identično), ki sem jo dobil 19.12.2018.

Ker pa dveh plošč ne potrebujem so moja vprašanja sledeča:

- Se mogoče kdo zanima za to matično in jo bi kupil za nekoliko ceneje kot je na Mind?
- Kako je z vračilom matične, ki sem jo naročil iz amazona? Bi vračilo šlo skozi, če to novo kar pošljem naprej na amazon? Serijske kaj pregledujejo? Sprejmejo vračilo po več kot enem mesecu od nakupa?
- Zadnja opcija pa je vračilo dejansko matične, ki je bila naročena iz amazona. Bi sprejeli vračilo po več kot enem mesecu od nakupa?

Predlogi?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

issak ::

fireX88 je izjavil:

Danes so mi poslali novo matično ploščo, ki je bila 14.12.2018 poslana na popravilo (Z390 Tomahawk). V tem času sem naročil novo iz amazona (identično), ki sem jo dobil 19.12.2018.

Ker pa dveh plošč ne potrebujem so moja vprašanja sledeča:

- Se mogoče kdo zanima za to matično in jo bi kupil za nekoliko ceneje kot je na Mind?
- Kako je z vračilom matične, ki sem jo naročil iz amazona? Bi vračilo šlo skozi, če to novo kar pošljem naprej na amazon? Serijske kaj pregledujejo? Sprejmejo vračilo po več kot enem mesecu od nakupa?
- Zadnja opcija pa je vračilo dejansko matične, ki je bila naročena iz amazona. Bi sprejeli vračilo po več kot enem mesecu od nakupa?

Predlogi?


Amazon zna iti kar na roke kar se vračil tiče, jaz bi čimprej vprašal raje njih kot pa slotech :) Če ne gre vračilo pa pač na male oglase plato.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

issak ::

Glede serijskih, fino je da vrneš isto, so pa ljudje vračali tudi opeke namesto diskov in staro 8800GTS namesto nove grafične, pa je šlo skoz. Ali pa star pentium z zamenjanim heatspreaderjem...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Machete ::

issak je izjavil:

Glede serijskih, fino je da vrneš isto, so pa ljudje vračali tudi opeke namesto diskov in staro 8800GTS namesto nove grafične, pa je šlo skoz. Ali pa star pentium z zamenjanim heatspreaderjem...

Vir?

IMO serijske pogledajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrStein ::

Jaz bi oba vprašal, kaj svetujejo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

issak je izjavil:

Glede serijskih, fino je da vrneš isto, so pa ljudje vračali tudi opeke namesto diskov in staro 8800GTS namesto nove grafične, pa je šlo skoz. Ali pa star pentium z zamenjanim heatspreaderjem...

In od tod pridejo potem palete robe z Amazona:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

markoxxx ::

Pozdravljeni!
Mi lahko prosim sestavite 3 primere računalnikov:
gamerski, zgornja limita je 1500EUR
perzonalni, zgornja limita je 300EUR
pisarniški, zgornja limita je 600EUR
najboljši price/performance pl0x
Potrebujem za novo službo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markoxxx ()

drzni86 ::

A ima kdo izkušnje z uveljavljanjem garancije pri MF za grafično kartico, ki je bila kupljena preko nekoga drugega? Za svoja naročila lahko seveda uveljavljam garancijo preko obrazca, do katerega pridem preko svojega naročila... Kaj pa v tem primeru, ko jaz nisem direktno kupil grafične pri MF?

fireX88 ::

Kupi kdo kodo za Resident Evil 2 dobljena preko AMD rewards. zs...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

meho7 ::

drzni86 je izjavil:

A ima kdo izkušnje z uveljavljanjem garancije pri MF za grafično kartico, ki je bila kupljena preko nekoga drugega? Za svoja naročila lahko seveda uveljavljam garancijo preko obrazca, do katerega pridem preko svojega naročila... Kaj pa v tem primeru, ko jaz nisem direktno kupil grafične pri MF?

Reces, da si dobil za darilo?

madoor ::

Pozdravljeni,

najprej se opravičujem, če sem spregledal odgovor na moje vprašanje. Sem iskal po tej temi, ampak dotičnega odgovora nisem našel.
Stvar je taka, kupujem dele preko mindfactory že nekaj let, prvič bi pa sedaj naročil preko firme. Zanima me, kako to gre. Billing address mora biti od firme, naslov za vročitev je lahko moj? Zelo bi bil hvaležen, če mi kdo odgovori kako izpolniti podatke, se matram preko google translate x)

https://imgur.com/a/az7VWrw

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: madoor ()

darkolord ::

Pri katerem podatku te je pa google translate pustil na cedilu? Ime, priimek, ime firme, država, poštna številka, pošta, ulica, hišna št.

Papillon3 ::

Pozdravljeni,
A bi bil kdo tako prijazen ter spisal kako in kaj naredit za naročanje iz MindFactory

MindFactory / MailBox nakup

Mesko94 ::

Zdravo,
Lepo bi vas prosil, če bi mi lahko nekdo pomagal, zakaj mi zavrača paypal plačilo, ki ga hočem izvesti od mindfactory-ja, namreč napiše mi "Sorry, but your Visa x- was declined. Please add another debit or credit card to complete your purchase." Probal sem vse živo ampak nič ne pomaga, nevem več kaj bi blo narobe, zanima me pa še nekaj, če je normalno, da mi na mindfactory strani pri naročilu pokaže tole za označiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mesko94 ()

Mesko94 ::

Zdravo,
Lepo bi vas prosil, če bi mi lahko nekdo pomagal, zakaj mi zavrača paypal plačilo, ki ga hočem izvesti od mindfactory-ja, namreč napiše mi "Sorry, but your Visa x- was declined. Please add another debit or credit card to complete your purchase." Probal sem vse živo ampak nič ne pomaga, nevem več kaj bi blo narobe, zanima me pa še nekaj, če je normalno, da mi na mindfactory strani pri naročilu pokaže tole za označiti?

6151 ::

maš online plačila vklopljena?

Mesko94 ::

mal glupo vprašanje, kje pa se to vklopi?

Ker na mailboxde sem normalno vplačal za poštnino denar par dni nazaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mesko94 ()

6151 ::

Samo za N26 ti lahko povem, da imajo v aplikaciji nastavitev. Za kakšno drugo banko pa ne, najboljše da pokličeš zjutraj in naročiš jutri.

Mesko94 ::

imam pri abanki viso in ne najdem nobene nastavitve za to v njihovi aplikaciji, ampak nevem, če bi to smelo imeti veze..

Mesko94 ::

A če bi se na novo hotel registrirat na mindfactory, kaj dam pod e-mail, svoj ali od mailboxa? Ker mojega mi ubistvu niti ne spusti čez.

PrimozR ::

A imaš dovolj sredstev oz. limita na kartici?

Mesko94 ::

Seveda

Sem prehitro rekel, izgleda da imam dnevni limit omejen na 100€ pri abanki, pomoje, da je to to potem bila težava, hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mesko94 ()

Predator X ::

Mesko94 ::

Ali gdo morda ve glede mailboxde, če je normalno, da ti pod received shipments ne pokaže še nič, ali morajo oni fizično prejeti paket, da potem pokaže na njihovi strani, pod tem zavihkom paket?
««
38 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30473043 (1785) issak
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365513 (520) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387652 (54249) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242766 (1474) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352953 (2433) Han

Več podobnih tem