» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
21 / 55
»»

Brane22 ::

Extreme digital - si že jemal pri njih ?

Sem navedel par pomislekov. Si dejansko naročil in dobil točno to, kar si naročil ?

Pa tudi ni enostavno izbrati stvari pri njih. Imajo zelo ozek izbor.
On a journey of life I chose a psycho path...

hojnikb ::

yup, že naročil cel kup robe in vse ok do sedaj. Izbira je pa res bolj švoh. Mogoče jim pišeš, da dajo kakšno stvar v ponudbo :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

bonanno ::

hojnikb je izjavil:

placas itk brez ddv, ce si zavezanc.



zihr ?

ker jaz sem ze parkrat hotel v Nemčiji kej na firmo kupit in nikjer niso dali brez DDV.... čeprov sem jim use dokazoval itd.. jih ni zanimal.. preko neta ali pa fizično..egal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

hojnikb ::

100%. Če je firma zavezanc za ddv, ti dajo nemci ohne VAT
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

Verjetno mu niso verjeli, da je Zlovenia v EU.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Kako plačujete mindfactory?
Kako dolgo traja?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

TRR, traja ponavadi par dni, odvisno od zaloge
#brezpodpisa

MrStein ::

Mislim, koliko traja, da plačilo gre skoz. Ne dobava.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

cca 1 dan
#brezpodpisa

MrStein ::

Brane22 je izjavil:

Ja pa PayPal plačil ne omogočajo.

Omogočajo, a ne za vse države.
Tu piše: https://www.mindfactory.de/info_center....
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Predator X ::

Qcube je izjavil:

A se tebi zdi sprejemljivo? Mogoče ko bodo tebi se boš lahko smejal...

Sem napisal kot opozorilo da njihove zaloge lahko niso 100% točne.


Ned - oddal naročil
pon - popravil naročilo
tor - plačal
sreda - prejeto nakazilo
-
-
-
-
pon - pošljejo sporočilo, da zadev ni bilo takoj na zalogi in se opravičujejo za zamudo.
tor - sporočijo datum dostave 6.7.2016

Nerazumem zakaj slaba volja. Ko bi bili do sebe tako kritični kot ste do drugih... zadeve ni na zalogi, to niso takoj posodobili in seveda te kasneje obvestijo. Uf, ja čist so te zaj*bal.

Sem že čakal 3 tedne na naročilo, ko zadeva ni bila na zalogi ... dobil sem jo ugodno. Vendar so me obvestili in se opravičili.

Qcube ::

V 3h tednih bi bil na izgubi vsaj 200€. Ti kar čakaj 3 tedne... jaz sem enostavno naročil drugje in dobil v 3h dneh.

Predator X ::

Qcube je izjavil:

V 3h tednih bi bil na izgubi vsaj 200EUR. Ti kar čakaj 3 tedne... jaz sem enostavno naročil drugje in dobil v 3h dneh.


No sem ze dobil tudi v treh dneh( od prejetega nakazila)

Zgodovina sprememb…

Dzhimen ::

MrStein je izjavil:

Mislim, koliko traja, da plačilo gre skoz. Ne dobava.


Po mojih izkušnjah oni plačilo zabeležijo takoj ko denar dobijo na račun (oz. z minimalnim zamikom). Gledat pa moraš urnik plačilnega prometa za tujino za banko, iz katere nakazuješ denar. Ponavadi je od 8h-15h. In če ti nakažeš ob 16h, bo plačilo šlo naprej komaj naslednji dan zjutraj in bodo Mindfactory recimo ob 9h dobili denar in ob 10h bo spremenjen status v "plačano". In tu pol pride ta zamik en dan. Recimo zadnje naročilo, ki sem ga pri njih opravil, sem plačal ob 8h zjutraj in je bil status že čez uro in pol spremenjen v "plačano".

MrStein ::

Zanimivost: V obvestilu od UPS o pošiljki (poslali na email) piše moj naslov brez imena, le priimek.
Na paketu samem pa samo ime, brez priimka.
Še dobro, da sem jih poklical in smo uredili, sicer vprašanje če bi paket sploh dobil.

Nauk: takoj po dodelitvi tracking number-ja kontaktirati dostavno službo in razčistiti:
- naslov
- čas dostave
- kontakt obvestilo ob dostavi (ne vem, to zgleda vsi predpostavljajo, da folk visi doma ves dan in čaka na paket ali kako...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

cebelar123 ::

Ta hitrost pa me je presenetila :) Plačal sem zjutraj 12.7.

Zgodovina sprememb…

mihapc123 ::

Kdaj pa dobiš potrdilo, da so prejeli nakazilo, če sem plačal včeraj okoli 16. ure.

cebelar123 ::

Jaz sem plačal nekje okoli 9h, email z računom so mi poslali pa sem dobil ob 16h.
Ampak prej vidiš na njihovi strani pod svojim računom da je bilo vse OK, email dobiš komaj ko pošljejo.
Ampak predvidevam, da boš danes dobil nekje enako kot jaz.

Zgodovina sprememb…

mihapc123 ::

Hvala za odgovor!

cebelar123 ::

Kaj ve kdo kje se vidi koliko imaš garancije? Jaz nikjer ne najdem na njihovi strani, niti na računu.
Ok sem že našo.
Die Gewährleistung beträgt bei uns die gesetzlich vorgeschriebenen 24 Monate auf jeden verkauften Artikel.

Zgodovina sprememb…

Infusion ::

Pohvale Mindfactoryu za hitro pošiljanje. Vsi deli so bili na zalogi, tako kakor je pisalo na spletni strani (nekaj pri čemur Computer Universe laže). Naročil čez noč, plačal čez noč, danes so že poslali. Dele dobim v četrtek.

dvihtelic ::

Mogoče kdo ve kako je z računom na firmo?

hojnikb ::

davčno jim pošleš (včasih hočejo še potrdilo od davčne) in je to to.
#brezpodpisa

dvihtelic ::

Se pravi normalno naredim nakup zase in jim posljem davcno ali kak? Se moram registritati preko firme? Prosim za pomoc ker sem bolj laik na tem

Wazzock ::

V čem je fora da več kot pou grafičnih fali? Kr nobene GT 1030 8-O

hojnikb ::

mining
#brezpodpisa

Wazzock ::

ja ma ne z low low end karticami? :D

Qcube ::

V vsakem primeru je vprašanje če se izplača naročevati poceni stvari ker imajo fiksno poštnino 20€. To 1030 grafiko imaš tudi na mimovrste za 90€ btw.

Wazzock ::

Skupaj s celim compom, za solo komponente mi je čist jasno.

hamez66 ::

V Mindfactory sem kupil nov monitor, ki sem ga dobil včeraj. 8 ur je delal normalno, potem pa se je na levi strani zaslona naredil približno 5cm sirok trak, kjer je slika popačena oz defektna in ga zato hočem zamenjati.

Preko emaila sem jih povprašal glede menjave ali popravila, pa so me napotili na Asusovo spletno stran.

Zanima me, ali lahko od njih zahtevam menjavo ne glede na razlog - na enak način, kot se da v Sloveniji (14 dnevni odpovedni rok online naročil)? Ali se lahko od Asusa pričakuje hitro ukrepanje? A lahko zadevo uredim osebno v Sloveniji?

amacar ::

Ce je pokvarjen izdelek tudi v sloveniji ne velja 14 dnevni rok. Moras uveljavljati stvarno napako ali garancijo.
Drugace pa pac pisi na asus support, mojo asus tablico iz UK so sprejeli v slo, asus graficno sem preverjal na worldwide strani, kjer mi je za serijsko stevilko javilo, da naj se obrnem na prodajalca, tako da sem jo poslal na mindfactory v popravilo. Se isti dan, ko so jo prejeli so mi poslali zamenjavo.

hamez66 ::

amacar je izjavil:

Ce je pokvarjen izdelek tudi v sloveniji ne velja 14 dnevni rok. Moras uveljavljati stvarno napako ali garancijo.
Drugace pa pac pisi na asus support, mojo asus tablico iz UK so sprejeli v slo, asus graficno sem preverjal na worldwide strani, kjer mi je za serijsko stevilko javilo, da naj se obrnem na prodajalca, tako da sem jo poslal na mindfactory v popravilo. Se isti dan, ko so jo prejeli so mi poslali zamenjavo.



Hvala za odgovor in razlago. :=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Jernej L ::

Da podam svoje izkušnje z mindfactory:

14.7. so kot prva firma v EU dobili na zalogo ASRock Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac plate - gre za precej zaželjeno za ljudi ki smo šli gradit ITX am4 platforme, tako da naročil sem na mindfactory - prva izkušnja:

Prva fora je, da za slovenski trg ne omogočajo plačila preko paypala, zato se je treba kreativno ukvarjati z sepa prenosom.

Glede sepa prenosa sem na tak način uredil v abanetu, plačal sem 14.7:
Na sepa nalog kjer je prekrito vnesete customer id in order id se vnese lepo cifre ki jih dobite v potrditvenem mailu:



To sliko in podatke sem potem posredoval na njihovo računovodstvo, ki je buchhaltung @ mindf.. - odgovora z računovodstva sicer nisem dobil, sem pa naslednji dan v soboto dobil potrditveni mail da je zadeva že zapakirana, in da bo čakala do naslednjega delovnega dni da bo oddana na UPS - potrditvenega info da so dobili plačilo nisem dobil - tako da ne vem če imajo sistem ki sepa plačila preverja avtomatsko ali je treba računovodstvu težit - ne trdim da je sepa nalog bil čisto pravilno izpolnjen, ampak zadeva je šla skozi :)

Stvar je šla v ponedeljek naprej in dejansko je UPS dostavil v sredo - tracking je dober, je pa ups malo posebna dostavna firma - to pa je druga štorija :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jernej L ()

MrStein ::

Cust. in order id treba stlačiti v eno ali obe polji (namen, referenca). Pri njih to verjetno itak pristane v eno polje, ker nemško nakazilo nima ločenih polj namen/nakazilo (če se prav spomnim, sem zadnjič dal sliko).

Jaz pri svojem naročilu nisem posebej preverjal. Je naslednji dan že bil mail, da so prejeli plačilo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

D3m0r4l1z3d ::

Če imaš spletno banko je upn mala malica za izpolniti. Verjamem, da firma kot je mf, ima dovolj zaposlenih, da preverijo po imenu, priimku, znesku,..., če slučajno ne vneseš ravno v namen oziroma referenco vsaj eno od id. naročila.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

cebelar123 ::

Referenca ni potrebna, dovolj je namen.

dvihtelic ::

Nekoga ki je naročeval na firmo,prosim ce mi pošlje zs...

Wazzock ::

Ti izpiše kaj je potrebno narediti za račun brez DDV-ja, ko skoraj zaključiš naročilo.

DarwiN ::

Očitno so nas skenslali !?!.. Ne pošiljajo več v EU države.. Izjema je edino nakup na podjetje.

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

hojnikb ::

A si probu kupit ?
#brezpodpisa

MaliJanez ::

Cigani..včeraj še je vse normalno blo mislim da, danes ko sem hotel novo grafično naročit pa ne gre..pa par ostalih trgovin tudi ne pošilja izven DE. Edina opcija je očitno še caseking.de pa computeruniverse, ki sta dražja...:|

Upam da vsaj tipkovnico nazaj dobim, ko sem jim danes nazaj poslal na reklamacijo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaliJanez ()

D3m0r4l1z3d ::

V coni ena smo še vedno
Länder Zone 1: Belgien, Dänemark, Luxemburg, Niederlande, Polen, Österreich, Finnland, Frankreich,
Großbritannien, Schweden, Slowenien

To je že enkrat en strašil pa nič od tega
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Coni 1 že, ampak samo za podjetja..

Sej lahk probaš.. Dodaj nekaj v košarico in prideš samo do drugega koraka, ko je treba izbrat način dostave, in potem te pričaka rdeče opozorilo, kot vidiš zgoraj na screenshootu..

Tudi med pogoji poslovanja nazorno piše, da pošiljajo samo v DE.

Je bilo za pričakovat, da ne bodo v nedogled sami častili tiste 3% razlike v DDVju, ampak lahko bi ta strošek prenesli na nas kupce, ne pa da kar skenslajo celo Evropo. :S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m0r4l1z3d ::

Verjetno napaka v sistemu
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

MaliJanez ::

Sem jim pisal mail...pa glih zdaj ko sem grafično prodal in ko so se 1080ti malo pocenile...:'(

D3m0r4l1z3d ::

Možno, ker tudi meni izpiše, ampak, da pa ne bo več izven DE pošiljali, pa ne verjamem. Mogoče zdaj dokler z davkom ne uredijo cene oziroma strani.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kopriwa ::

Trenutno tudi na geizhals iskalniku piše, da dostavljajo samo znotraj Nemčije. Izgleda, da bo res nekaj na temu :|.

MaliJanez ::

Dear customer,

unfortunately, at the moment, we can not to deliver to consumers outside of Germany anymore.

We are sorry to disappoint you.


Trenutno res ne pošiljajo izven Nemčije:8)

hojnikb ::

Doomsday is coming :))
#brezpodpisa

Isotropic ::

a kdo ve, zakaj ne pošiljajo več?
««
21 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774164 (836) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365541 (548) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389339 (55936) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242787 (1495) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352974 (2454) Han

Več podobnih tem