» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
11 / 55
»»

Jerry000 ::

zupanman je izjavil:

No super upam da bo šlo vse po maslu sploh z mojo "super" nemščino.

V neki meri ti pomaga chrome z translate :)

Timmah ::

Prejšnji teden sem dobil za 2500€ robe. Vse originalno zapakirano, vse delujoče.
donde esta francesca

D3m0r4l1z3d ::

4 komponente danes dobil, vse original zapakirane, zaenkrat zadovoljen s mindfactory
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Pogacniko ::

Mene pa zanima če je možno plačilo preko Vise Electron in kako?

D3m0r4l1z3d ::

Ni, če je naslov za pošiljanje Slo. Paypal ali upn. Na Caseking pa lahko s Viso. 1 dan manj je za čakat napram upn.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Blue3D ::

Jaz lahko placam samo po predracunu. Ostalo ne dela.
Niti kartica VISA klasicna.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

Pogacniko ::

Paypal mi ne deluje, torej poslem UPN, morm poslati se kaksno potrdilo, oz kam?

D3m0r4l1z3d ::

Ne, samo nakažeš in seveda v referenco in namen daj podatka po katerem takoj lahko vedo kdo in za katero naročilo je nakazal
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Pogacniko ::

Najlepsa hvala!

kaj dam kodo namena, ulica in hišna številja, pošta kraj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pogacniko ()

rdecaluc ::

A hočeš 1 stran nazah pogledat, je bilo ravno napisano.
Est modus in rebus. ,typos

Pogacniko ::

Hvala :)

nejcp ::

Ali je možno plačilo s Paypalom na MF-ju?

neverjetni99 ::

Jerry000 je izjavil:

zupanman je izjavil:

No super upam da bo šlo vse po maslu sploh z mojo "super" nemščino.

V neki meri ti pomaga chrome z translate :)


Dost je da znas anglesko, saj vsi na MF znajo anglesko :)

nejcp je izjavil:

Ali je možno plačilo s Paypalom na MF-ju?


Ce bi znali ljudje brat bi bil svet dosti lepsi..preberi si par stavkov gor

Zgodovina sprememb…

obsorsky ::

No ja, trenutno naročam in ni opcije plačila s Paypal-om, samo UPN. Kdo ve zakaj Paypal ni mogoč?

D3m0r4l1z3d ::

če danes plačaš po upn, bo v petek Bezahlt status, kar pomeni, da bo naslednji teden do srede pri tebi.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

zupanman ::

Evo lahko poročam o res dobri izkušnji. Stvari sem naročil 21.9 in jih dobil 27.9 točko tako kot so mi tudi navedli predviden dan prejema. Plačilo sem izvedel takoj preko spletne banke, ko so mi po mailu posredovali potrebne informacije in že naslednji dan so plačilo tudi prejeli (glede izpolnjevanja UPN obrazca vse piše v tej temi tako da prej pridete do odgovora če prebrskate kakšno stran nazaj kot pa da ponovno postate isto zadevo). Ko so zadevo dostavli je bilo vse lepo zapakirano tako da res brez skrbi. Sem res zadovoljen da sem šel preverit kako je glede naročanja iz tujine in ne is slovenije kjer so cene kot da bi živeli v Švici.

Tako da novi i7 6700k build deluje že nekaj dni stabilno tako kot mora. V bližji prihodnosti pa samo še grafično. :)

hojnikb ::

a še kirmu ne odgovarjajo na mail mindfactory ?
Sem jim že včeri težil okol enga računa, pa dons tudi, ništa, nobenga odgovora...
#brezpodpisa

Brane22 ::

Odpri temo na forumu pod pripombe.

user-pass ::

Meni so odgovorili v 15 minutah.

neverjetni99 ::

Probaj preko Facebooka, sem se že dosti krat tam pogovarjal preko chata z njihovim osebjem

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

evo, dobil mejl, po like dnevu in pol. Boljše pozno kot nikol :)
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

Slotech berejo pa so ti hitro odgovorili, da obdržijo 10 kupcev.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

hehe, mogoče pa res :))
#brezpodpisa

obsorsky ::

Jaz jih pa malo ne razumem. Naročim, plačam, dobijo plačilo, vse na zalogi razen grafične kartice. Ok bom počakal. Dobijo kartico, in se mi datum pošiljanja spet prestavi za par dni, ker sedaj pa neke druge stvari ni več na zalogi? A bom moral dejansko čakat na dan ko bodo slučajno po sreči vsi izdelki iz build-a na zalogi da bodo zapakirali in poslali. Ker logično bi bilo, da ko je stvar plačana, komponente ki so na zalogi, dajo na stran dokler ne pride še ostalo. Tako pa se mi čas dobave podaljšuje že 13 dni.

Brane22 ::

Jaz pa razumem, da ne bodo šli celotnega sistema spreminjat samo zaradi mene.

Če hočeš najcenejšo robo, se pač drži sistema, tudi če to pomeni,d a čakaš kakšen dan.

obsorsky ::

Ne vem če sva se razumela. Ko so potrdili prejem plačila je bilo vse razen kartice na zalogi. Se ti ne zdi logično da stvari na zalogi in so plačane daš na kup, počakaš kartico in pošlješ?

Brane22 ::

obsorsky je izjavil:

Ne vem če sva se razumela. Ko so potrdili prejem plačila je bilo vse razen kartice na zalogi. Se ti ne zdi logično da stvari na zalogi in so plačane daš na kup, počakaš kartico in pošlješ?


Ne. Njihova skladiščna infrastruktura je bistveno večja od tvoje košarice.
Komot si predstavljam da tvoj način nosi dodatne stroške, recimo pri robotiziranem skladiščenju itd.

obsorsky ::

A ni potem to malo loterija? :) Mogoče dočakaš dan ko je vse naenkrat na zalogi. Sej mi ni problem počakat samo ni se mi zdelo razumljivo.

Brane22 ::

Domnevam, da so corner casei. Samo ne verjamem,d a je stvar čisto toliko simpl, če bi bila, bi jo že davno kdo tam spremenil. Nihče ne bi bil ravnodušen ob nepotrebnem čakanju pošiljk.

Berni_01 ::

Če kupim rabljeno grafično kartico ki je bila kupljena na mindfactory, kako lahko pri njih uveljavim garancijo, saj ne morem dostopat do nakupa z mojim računom?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Machete ::

Prodajalec ti mora asistirat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

smacker ::

Za ene grafe lahko uveljavljaš direktno pri proizvajalcu. Pri EVGA v škatli dobiš celo prošnjo, da pošlješ njim in ne v trgovino. Fajn je če ob nakupu dobiš vsaj kopijo računa, s tem bi se pomoje tudi na Mindfactory lahko obrnil.

Berni_01 ::

ok... najlepša hvala :)
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

greatdrakon ::

glede tega sem predčasom kontaktiral mindfactory, kjer so mi rekli, da mora prvi lastnik podpisat izjavo o prodaji predmeta. to izjavo potem skopiraš in daš kot prilogo k uveljavljanju garancije plus kopijo računa. lp

Berni_01 ::

greatdrakon je izjavil:

glede tega sem predčasom kontaktiral mindfactory, kjer so mi rekli, da mora prvi lastnik podpisat izjavo o prodaji predmeta. to izjavo potem skopiraš in daš kot prilogo k uveljavljanju garancije plus kopijo računa. lp

je ta izjava kakšen obrazec na njihovi strani ali samo ročno napisano potrdilo?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

greatdrakon ::

kolikor sem jaz razumel samo izjava z podatki o produktih.

greatdrakon je izjavil:

Sehr geehrter Herr ,

wir bedanken uns bei Ihnen für Ihre Nachricht.

You must hand over in this case to the new customer an exit explanation. There the product as well as the standard number must be noted.
Also this document Must be signed by you .

Mit freundlichen Grüßen

Ihr Mindfactory Service Team

Zgodovina sprememb…

Machete ::

To napišeš ročno.

Zadeva, ta pa ta, stanujoč tam pa tam sta takrat in takrat sklenila, da se ''zadeva'' sporazumno proda. Ta je prejel kupnino v vrednosti bla bla in s tem je artikel x, serijska mnž65465456 postal last tega in tega, *(kateri je tudi upravičen do morebitnih reklamacijskih zahtevkov) *lahko dodaš
Spodaj oba podpisana in datum..

Čisto nekaj na to foro. Po domače, samo da jasno poveš.
Lahko pa na netu najdeš predloge in kompliciraš.

https://www.google.si/search?q=sale+con...
http://smallbusiness.findlaw.com/busine...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Fukomuko ::

Z nakupom novega računalnika se mi precej mudi, zato me zanima, koliko časa traja od dneva nakupa, da dobim blago dostavljeno na dom, če plačam s kreditno kartico oz. Paypalom? Izbral bi komponente, ki so na zalogi.

neverjetni99 ::

Fukomuko je izjavil:

Z nakupom novega računalnika se mi precej mudi, zato me zanima, koliko časa traja od dneva nakupa, da dobim blago dostavljeno na dom, če plačam s kreditno kartico oz. Paypalom? Izbral bi komponente, ki so na zalogi.


3 delovne dni, če je vse na zalogi

smacker ::

Kolk jaz vem lahko plačaš samo z UPN (položnica). Danes naročiš in plačaš, jutri ti pošljejo komponente. Če je vse na zalogi (glej da piše "Lagerend"), maš lahko v sredo že doma, do petka pa skoraj 100%.

brainhood ::

Lp

Samo informativni me zanima. V petek sem dobil zadne info glede paketa da je prispel na brnik potem oa nobenga odgovora več
prilagam pa zadne info:
Brnik, SI
10/14/2016 4:44 P.M.
The company or receiver name is incorrect. This will delay delivery. We're attempting to update this information. / We've contacted the receiver to request additional information.
Mogoče kdo ve problem? Se mu je podobno zgodilo hvala

Han ::

Kliči UPS (na Brnik) in se pozanimaj, zakaj imajo napačne podatke o tebi (receiver)...

Master_Yoda ::

Ve kdo zakaj so imeli vceraj podrazitev? G4400 je bil iz 52 eur na 71 eur, pa se pri parih drugih komponentah sem isto zasledil. Danes pa je cena cca 53 eur.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Pravi patrioti, Lepa AquaCharger imajo že dolgo časa na prvi strani, tako velika trgovina bi lahko večkrat zamenjala top artikle oz. ponudbe
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Cancer ::

Eno uprašanje. Za kolega sem naročil komponente. Na Mindfactory sem prijavljen jaz s svojimi podatki, tudi ime in naslov za dostavo je moj. Je problem če je kolega plačal s svojim imenom? Ali bi moral na UPN obrazcu pisati moje ime?

Han ::

Ne, bistven podatek na UPN obrazcu je številka naročila.

Cancer ::

Han je izjavil:

Ne, bistven podatek na UPN obrazcu je številka naročila.

Super, malo me je že sakrbelo, saj je bil račun plačan že v petek, ni pa še nobenega sporočila da je bilo plačilo sprejeto.

D3m0r4l1z3d ::

Danes boš dobil odgovor ali najkasneje jutri. Banke imajo čez vikend dopust.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

matija14 ::

Evo, da še jaz pristavim mnenje o mindfactory. Včeraj sem naročil i7 6700(super akcija) + eno MSI matično + 2x8GB DDR4 RAM. Po navodilih na 2. strani uspešno izpolnil UPN obrazec na abanka aplikaciji za Android, vnesel kodo naročila kot namen in ostalo po navodilih. Denar mi je trgalo takoj, na mindfactory pa se je danes "Progress bar" premaknil na sredino in zraven piše, da je plačano in predvideno roba pride do 27. oktobra. :) Cene so res super in tudi s temi 19,99€ poštnine sem prišel veliko ceneje skozi kot pri nas kjerkoli.

Modri dirkač ::

Monitorjev pa še vedno ne pošiljajo...
Everybody lies!
««
11 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774264 (936) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365548 (555) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389727 (56324) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242790 (1498) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352993 (2473) Han

Več podobnih tem