» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
9 / 11
»»

Dr_M ::

Nevem kaj je narobe s temi stranskimi misijami, ki sicer nimajo neposrednega upliva na zgodbo. Jest uzivam v tem.
In ni mi jasno, v cem je problem pri raznolikosti orozja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Marix ()

Izi ::

Zmajc je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Bistvo je da je konec enak, če cez celo igro pobiješ kupe folka ali pa na začetku počakaš...


To je še najbolj ironičen del zgodbe. V bistvu glavni negativec igre sploh ni Pagan Min, ti si dosti večji negativec saj si se slepo sputil v državljansko vojno brez da bi vedel za kaj se sploh gre ter s tem povzročil vsesplošno morijo in državljansko vojno ter na kupe mrtvih.

Tudi Amita in Sabal v bistvu predstavljata tvoje starše med katerima je med bojem prišlo do razkola zaradi različnih pogledov ki se je končal s tem da je njegova mati ubila njegoveg očeta.

Pagan Min-a bi osebno komot dal v top 10 najbolših antagonistov v igrah. :)

SPOILER

Negativci so pravzaprav vsi po vrsti.
Tvoj oče in mama nista imela različnih pogledov ampak je tvoja mama prevarala tvojega očeta :P
Oče je mamo poslal kot vohunko k Pagan Minu, ta pa se je vanj zaljubila in tvoj oče je zato ponorel in v besu ubil tvojo sestro, mama pa je pred besnim očetom s teboj pobegnila v Ameriko.
Amita in Sabal sta samo nepomembna stranska lika v naši družinski tragediji. Pagan Min je zloben o tem sploh ni dvoma, ampak je pa vseeno resnično ljubil našo mamo in nam namenil, da postanemo voditelj dežele.

D3m ::

No vidite. Vojne nastajajo zaradi žensk.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Furbo ::

Furbo je izjavil:

Jap, na koncu se izkaže, da je Pagan Min čisto ok kralj, problem sta samo Amita in Sabal, ki se v želji po oblasti gresta vojno.

Ko bom spet začel igro znova, bom kar obsedel na stolu. :D


Lol prav sem imel, če obsediš je kar konc. :)

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutK-73 ::

Prvi DLC pride 13 januarja.
http://www.dlh.net/en/gaming-news/47149...

M-XXXX ::

Hm, ne najdem vseh outpostov. Imam 20 ali celo 21 od 24 ostalih 3-4 pa sploh ne najdem??

Furbo ::

Lol resno? Poglej na zemljevid. Saj je prostor okoli njih obarvan rdeče. Morda pa štejejo tudi trdnjave?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

M-XXXX ::

Furbo je izjavil:

Lol resno? Poglej na zemljevid. Saj je prostor okoli njih obarvan rdeče. Morda pa štejejo tudi trdnjave?

A res, na zemljevid naj pogledam?



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

BorutK-73 ::

Manjkajo ti še 4 radio stolpi za zavzet.

M-XXXX ::

BorutK-73 je izjavil:

Manjkajo ti še 4 radio stolpi za zavzet.

Isti problem, jaz že ne vem kateri bi bili...

Izi ::

M-XXXX je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Manjkajo ti še 4 radio stolpi za zavzet.

Isti problem, jaz že ne vem kateri bi bili...

M-XXXX osvobodil si vseh 17 stolpov samo igra ti štirih ni registrirala. To je znani problem ene izmed piratskih verzij :P
Nič ne moreš narediti.

yayo ::

Sem prvič v Shangri La-ju pa mi je igra začela krešat, mislim, da tudi ne sejva kot bi morala, ker me po dveh zavrtenih spinning wheelih, po crashu, vedno vrže nazaj v Ghale Homestead, čisto na začetek misije. Kak nasvet?
EDIT
Drugače je tole prvi kreš do sedaj, prej je tekla kot urica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Seljak ::

Original?

yayo ::

Original, lol. Če bi bila piratska bi se rešitev verjetno našla na petstotisočih forumih :))

yayo ::

Ok, rešil, windowed mode, grafične nastavitve na low (imam GTX 970), ne-uporaba daljnogleda za označevat nasprotnike in brez naglih 180' obratov. Ena ali več omenjenih fint mi je omogočilo končati Shangri la misijo brez krešev. Muther -effing- game... ;((

Jst ::

Jaz sicer nisem tako daleč, ker igro igram po obrokih (po pol ure, kakšen dan nič, kakšen dan več, kakšen dan namenjen "lutanju" naokoli). In glede shranjevanja, se mi zdi zelo dobra rešitev - do sedaj nisem imel nič problemov. Še presenečen sem bil, ko sem igro zbrisal, ker se mi ni hotela zagnati, zaradi lastne neumnosti, seveda, sem po reinštalaciji lahko nadaljeval.

Čeprav sem na več kot 40%, nisem še naredil misije "Key to the North", za katero sklepam, da je pomembna, ker je v Skills "drevesu" večkrat omenjena.

Tisti, ki ste "North", ste mogoče opazili, če se vam je zgodil (signifikantni) FPS drop (~30% manj), kot nekateri poročajo?


---

ps: kako mi gredo na jetra "Silent" misije. Ene sem menda tudi desetkrat šel delati zaporedoma, pa mi ni ratalo, potem, kakšen dan ali dva kasneje, mi je potem uspelo. (Včasih z lahkoto in iz prve.)

Nazadnje sem naredil tisto De Plur misijo, ko moraš slikati mučilnice. Tam se mi je zdelo, kot da me igra je*e v glavo. Vse vojake označim, naštudiram njihov pattern, problematične odstranim, potem se pa en najde, za katerega bi dal roko v ogenj, da ga prej ni bilo. Grrrr...

edit: Ne, nazadnje sem naredil tisto misijo, kjer moraš neopazen deaktivirati bombe in potem ubiti kemika.
/edit

Ena prejšnja, je pa bila meni prav smešna: Ubiti sem moral nekoga, brez da me opazijo. Vse označim, in tip, ki ga moram odstraniti, gleda iz leve "delavnice" ven v desno "hišo". Jaz pridem zadaj noter, "Takedown", držim knof za nazaj, ko ga spustim, mi igra reče, naj skrijem truplo, a v tisti "delavnici" je bil en vojak, ki ga nisem videl. On pa tudi mene ne, čeprav sem pred njim ubil šefeta. Bug verjetno. Ali pa me ni videl, ker je bil sklonjen in nekaj delal. Vseeno bug. Šel lepo mimo njega, misija uspela.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

yayo ::

Se je delal, da te ne vidi, ker je napolnil hlače :P Kdo pa ne bi, pred norcem, ki ima obešena štiri orožja, nosi kup min in granat, raznobarvno grmičevje, živalske kože, kepe smrdljivega mesa pa še wingsuit in padalo ima oblečeno ...

Jst ::

Najbolj uporabna funkcija v igri je nedvomno Autodrive. Sploh za kadilce. Tako lahko igraš in kadiš zraven. Žal ima pa eno slabo posledico. Jaz sem medtem, ko sem se vozil in kadil, povozil že ene 20-30 "Sherp." Vedno, ama vedno, ga zbijem, če se ne dotaknem tipkovnice. Ravno sem igral in zadnji autodrive in cigaret, sem na poti zbil 2 v razmaku parih minut. To ne more biti naključje.


---

Glavni razlog za ta post je pa zadnji Patch. Kateri je to že po vrsti, šesti? Sedaj z AMDjevi Omega driverji bi moral delati tudi Crossfire brez FPS dropov.

Celo miš so nekaj zrihtali, ker ko sem igro zagnal, ni bilo tako motečega občutka. Čeprav sem potem seveda spet moral uporabiti Unpack/Pack z Dunia Toolsi tisti hack, da po prejetem mouse inputu, igra ne dela čudnega postprocessinga z "weapon aimcurve".

Pa zgleda, da mi igra prej ni registrirala nekaj dogodkov, ker imam na voljo nekaj novih orožij, kot je samostrel - zakon orožje.

Prej sem vedno imel lok, sedaj pa imam seveda samostrel.

Moj "loadout" je takšen: two handed LMG (Shredder, se mi zdi, da se imenuje; 400 metkov), za Sidearm imam kar tisti metalec bomb, potem Samostrel in Sniperko.

Zanima pa me, katero orožje je še dobro za headshote. Prej sem jih strelal z lokom, sedaj samostrelom. Nisem pa probaval nobeno pištolo z dušilcem. Kakšni predlogi?

Recimo uPlay points, s katerimi lahko dobiš dodatna orožja. Jih kaj uporabljate?

Ter aktiviral sem "pobarvane slone" ampak še nisem nikjer videl nobenega. Res pa je, da nisem daleč v kampanji, ker sem delal večinoma stranske misije. Počasi mi je dovolj in bom končal Fashion Week, potem pa verjetno marš do konca.

Zanima me še to: Ko kampanjo končaš in greš New Game, a ti Skilli in Craftane stvari ostanejo od prej? Šel bom višjo težavnost, ker umiram večinoma zaradi lastne neumnosti, sovragi so nesposobni.

Res mi je odbita igra in mi ni žal, da sem jo kupil. Ko se odločiš osvojiti postojanko in se pripelješ, ni lepšega, če vidiš zraven kakšnega slona, ga pripelješ v hot zone, in se lahko samo smejiš, ko jih slon razmetava po zraku, ti pa samo malo pomagaš. :)

Eno sem osvojil tako, da sem skočil iz Buzzerja, Winsuit, takoj padalo in jih skoraj vse postrelal, še preden sem prišel do tal.

Noro, koliko različnih opcij imaš.

Škoda, da je igra tako na slabem glasu zaradi Ubisoftove neumnosti, ker so izdali tako broken igro, da je rabila več Gigabajtov patchev...

(Pa zaradi piratske verzije, ker imajo probleme (z uPlay), potem pa te frustracije usmerijo v "kvaliteto" izdane igre.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

amacar ::

Na snajperko dušilec pa jih že kosim :D Loka sploh ne rabim

Dr_M ::

Sem kar nekaj kombinacij orozij sprobal, ampak zaenkrat se mi najbolj obnesejo:
-Stinger kot sidearm, tko za na hitro streljat, prirocno za manjse zivali,
-Trooper precizna puska za headshote iz blizine, tudi za srednjo razdaljo se da dobro zadet, en klik en strel, ce je misija, kjer moras ubit tarco z dolocenim orozjem, ta puska prva odleti,
-Buzzsaw (prej Driller), don't leave home without it, mislim, da vec ni treba povedat, odlicna zadeva, ko je guzva in panika,
-SA-50 (prej M-700 in Z93) pac sniper, obvezna oprema, z vsemi dodatki.
In seveda nozi, odlicni za uboje na blizu, ko te se niso opazili.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jst ::

Dr_M: Torej imava enak način igranja. :)


edit: na katero sniperco pa lahko daš dušilec?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Dr_M ::

Na vse (vsaj te nastete), razen signature weapons pa ne mores spreminjat. Je ena huda, res mocna, ampak brez dusilca.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

vaščan ::

Jst je izjavil:

Najbolj uporabna funkcija v igri je nedvomno Autodrive. Sploh za kadilce. Tako lahko igraš in kadiš zraven. Žal ima pa eno slabo posledico. Jaz sem medtem, ko sem se vozil in kadil, povozil že ene 20-30 "Sherp." Vedno, ama vedno, ga zbijem, če se ne dotaknem tipkovnice. Ravno sem igral in zadnji autodrive in cigaret, sem na poti zbil 2 v razmaku parih minut. To ne more biti naključje.


---

Glavni razlog za ta post je pa zadnji Patch. Kateri je to že po vrsti, šesti? Sedaj z AMDjevi Omega driverji bi moral delati tudi Crossfire brez FPS dropov.

Celo miš so nekaj zrihtali, ker ko sem igro zagnal, ni bilo tako motečega občutka. Čeprav sem potem seveda spet moral uporabiti Unpack/Pack z Dunia Toolsi tisti hack, da po prejetem mouse inputu, igra ne dela čudnega postprocessinga z "weapon aimcurve".

Pa zgleda, da mi igra prej ni registrirala nekaj dogodkov, ker imam na voljo nekaj novih orožij, kot je samostrel - zakon orožje.

Prej sem vedno imel lok, sedaj pa imam seveda samostrel.

Moj "loadout" je takšen: two handed LMG (Shredder, se mi zdi, da se imenuje; 400 metkov), za Sidearm imam kar tisti metalec bomb, potem Samostrel in Sniperko.

Zanima pa me, katero orožje je še dobro za headshote. Prej sem jih strelal z lokom, sedaj samostrelom. Nisem pa probaval nobeno pištolo z dušilcem. Kakšni predlogi?

Recimo uPlay points, s katerimi lahko dobiš dodatna orožja. Jih kaj uporabljate?

Ter aktiviral sem "pobarvane slone" ampak še nisem nikjer videl nobenega. Res pa je, da nisem daleč v kampanji, ker sem delal večinoma stranske misije. Počasi mi je dovolj in bom končal Fashion Week, potem pa verjetno marš do konca.

Zanima me še to: Ko kampanjo končaš in greš New Game, a ti Skilli in Craftane stvari ostanejo od prej? Šel bom višjo težavnost, ker umiram večinoma zaradi lastne neumnosti, sovragi so nesposobni.

Res mi je odbita igra in mi ni žal, da sem jo kupil. Ko se odločiš osvojiti postojanko in se pripelješ, ni lepšega, če vidiš zraven kakšnega slona, ga pripelješ v hot zone, in se lahko samo smejiš, ko jih slon razmetava po zraku, ti pa samo malo pomagaš. :)

Eno sem osvojil tako, da sem skočil iz Buzzerja, Winsuit, takoj padalo in jih skoraj vse postrelal, še preden sem prišel do tal.

Noro, koliko različnih opcij imaš.

Škoda, da je igra tako na slabem glasu zaradi Ubisoftove neumnosti, ker so izdali tako broken igro, da je rabila več Gigabajtov patchev...

(Pa zaradi piratske verzije, ker imajo probleme (z uPlay), potem pa te frustracije usmerijo v "kvaliteto" izdane igre.)


Glede crossfire sem naložil 1.6patch in cf mi ni deloval zato sem ga v driverjih prisilil s frendly afr in stvar deluje dobro igra mi teče na ultra msaa2x 70+fps. Občasno se pojavi kakšen stutter ko tečem naprej ampak brez fps dropa ko amd izda proper cf profil v novih beta driverjih bo tole pesmica. Igra deluje dobro zdej se bom pa lotil obračat. čau.

yayo ::

M-79 metalec granat vedno kot sidearm, ker sovražim zgubljati čas z nasprotniki medtem, ko vozim. Pa Pagan's wrath konvoje na hitro počisti.

človek zver ::

Kupim Far cry 4 za PS4!

Jst ::

>M-79 metalec granat vedno kot sidearm

To je tisti, ki ga dobiš že takoj na začetku? Da, to je tudi še na 50%* (kjer sem trenunto jaz) obvezna oprema.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Furbo ::

Koristen je čez celo igro, za uničevanje vseh prevoznih sredstev, tudi helijev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

yayo ::

Ja, je v bistvu tipičen overpowered n00btube, samo kaj, ko brez njega vsak drive-by spopad vzame preveč časa, da ne omenjam srečanj z nosorogi. Ali metalec ali PKM mitraljez, jaz nosim oboje, čeprav mi je žal, ker veliko luštnih pištol nikoli ne uporabljam.

Izi ::

M-79 je bil že v 2. delu Far Cry in se je v 4. delu vrnil.
Tudi jaz se strinjam, da je to brez dvoma najboljše stransko orožje.

AngelOfDeath ::

Vse kar potrebuješ je M42.
edit: Slovnica

Zmajc ::

Granade launcher sidearm je totalen overkill, še posebej v kombinaciji z mini helikoterjem. :))

TESKAn ::

In do konca scraftano vrečo za granate. Da ni treba delat postankov med postojankami>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

e-marko ::

Je še kje kaj zanimivega po tem, ko končam vse misije? Ali preostane samo tavanje naokoli in random obrambe pred živalmi in reševanje talcev?

Pride mogoče kakšna razširitev v kratkem?

Lp
...somebody, somewhere...

delfinus ::

Pride 13.01.2015. Prva razsiritev: Escape from Durgesh Prison. Potem pa sledijo se tri najavljene.

lp, d.

radmannsdorf ::

Sloni so zakon za zavzetje kampa. Jih nabriše z rilcem ko norc! :)

s51as ::

Kateri je najvišji vrh na katerega se lahko povspneš v igrici (od krajev ki so dosegljivi na mapi)?
It's just me myself and I

Jst ::

>Granade launcher sidearm je totalen overkill, še posebej v kombinaciji z mini helikoterjem.

Tako sem jaz enkrat zavezel eno postojanko. Z helikopterjem sem se dvignil nad postojanko, skočil, takoj Wingsuit, nato, padalo in ko sem se bližal tlom, sem jih skoraj vse pobil. Ostala sta dva, mogoče trije.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Furbo ::

Zakaj? Saj lahko streljaš iz helija.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jst ::

Vem, ampak to je bilo v stilu: "kako bomo pa to postojanko odrešili?"

Ali jim pa pripelješ slona, skočiš dol, malo pred "vrati" in gledaš, kako jih razmetava. Potem, če ostane še kakšen, mu odpihneš glavo s puščico (samostrel je moje najljubše orožje, poleg metalca granat, seveda).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

theBill ::

Sem mislil, da je Far Cry 3 dolga igra, potem pa tole. Niti na sever nisem še prišel, pa mi že počasi preseda vse skupaj.

Najboljša noviteta v primerjavi s FC3 so zame šerpe, kjer lahko na poti nafilaš municijo, kupiš body armor in prodaš vso neuporabno kramo. Ko si enkrat v FC3 napolnil ruzak, bil brez municije/body armorja ali hotel zamenjati orožje, si bil prisiljen oditi v eno izmed postojank, tu pa lahko to lepo opraviš na poti. To in pa dobrodošla novost - dušilec za Bull. Opazil sem opcijo reset postojank, to je tudi plus, da greš lahko do konca upgrejdan z vsem še enkrat osvajat postojanke - v FC3 po osvojitvi vseh postojank in koncu igre nisi imel več kaj početi.

Na začetku se splača kupiti zemljevide, da hitro nabiraš denar in XP, investirati v ta boljši lok in Marksman sight, dokler ne dobiš prvega snajperja z dušilcem. Za stealth način igranja je najjača Z93 snajperca z dušilcem, za hodit po džungli je obvezna dobra šrotarca - Bull, hitro in tiho opraviš z raznimi tečnimi živalmi, ki te motijo med misijami. Pa grenade launcher kot sidearm za avtomobile, helikopterje, streljanje iz zraka, kot ste že zgoraj napisali. Dosedaj sem že ene parkrat ubranil postojanko pred kontra napadom kar z grenade launcherjem iz helija.

V nobeni igri se še nisem toliko prejebal za eno orožje, kot sem se za Bushmana, rank 10 v areni, fak off. Pa orli in Demon fish so tečni u 3PM, potolčeš vse Demon fishes, skočiš v vodo in se kar pojavijo nove, pa še takoj so pri tebi.

Meni je tošel stalno premajhen, na 5 mio. rupij pa ga lahko nadgradiš šele na severu. Pokupil sem že vsa orožja, upgrejde, barve, karte, bajto Ghale Homestadt do konca upgrejdal, pa se spet bližam 2 mio. Upam, da se sever kmalu odpre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

Dr_M ::

v FC3 po osvojitvi vseh postojank in koncu igre nisi imel več kaj početi.


V FC3 si lahko resetiral Outposte in si jih ponovno osvojil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

theBill ::

Očitno tega nisem opazil, škoda.

Dr_M ::

Res je, da so to sele naknadno dodal, ni bilo od zacetka to mozno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Jst ::

>Pokupil sem že vsa orožja, upgrejde, barve, karte, bajto Ghale Homestadt do konca upgrejdal, pa se
>spet bližam 2 mio.

Enako.

V Loot Bag, ki je craftana do konca, imam samo rastline. A ko naredim kakšno misijo, je spet polna. Sherpe so pa boge pri meni: VEDNO jih zbijem z avtom, ko imam autodrive, kadim cigaret in sem malo dlje od tipkovnice.

In tudi sam nisem še na severu.

Tako kot je pisalo v tistemu članku, ki sem ga linkal iz Forbesa: It's just too much to do. In ker špilam po obrokih 30 min na nekaj dni, sploh ne vem več kaj se dogaja v glavni zgodbi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zmajc ::

theBill je izjavil:

.... Upam, da se sever kmalu odpre.


Sever lahko odklenes zelo hitro če delaš samo story misije.

Dr_M ::

Jest sem porabil okoli 50 ur, da sem koncal glavno zgodbo, skupno pa imam narejeno cca 91%.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

yayo ::

Igral, prišel na 54% igre ne da bi sploh pokukal na sever. Inštaliral bolj za šalo starega Stalkerja Shadow Of Chernobyl s par grafičnih modov, pričel igrati na Master težavnosti. Inštaliral the Talos Principle, pričel igrati tudi to. Popolnoma pozabil na FC4.

theBill ::

Jst je izjavil:

V Loot Bag, ki je craftana do konca, imam samo rastline.

Kako si pa craftal loot bag do konca, če jo lahko šele na severu? Verjetno misliš loot bag za 120 kom. Tudi sam imam stalno po 10 kom vsake rastline s sabo, zelenih pa še ene par več.

Syringe pa uporabljam večinoma samo hunting in healing, tisto za potapljanje ne vem če sem 1x uporabil, overdose al kaj je že se mi pa zdi čisto neuporabna, po survival pa tudi ni bilo prave potrebe zaenkrat.

Pri skills me čaka enih 35 točk, ampak spet so tu zaklenjeni upgrejdi, dokler ne narediš določenih misij.

Riff ::

zakon tale špil zelo podobn FC3, sm že na 3,89 procentih :D

theBill ::

Končno končal igro, s Pagan Minom pojedel kosilo in na koncu prasca v helikopterju z veseljem sestrelil.

Izbral sem Sabala kot manjše zlo, pa se izkaže, da je utrgan. Tudi njega in njegovo druščino sem na otoku z veseljem pokosil z Buzzsaw - fantastično orožje, nikar na zadnjo misijo brez njega.

Sama zgodba je bila pri FC3 precej boljša, večkrat si bil "totalno v riti", ko so te ujeli, tudi igra sama je bila težja. Tu pa niti ene res zahtevne misije.

Jst je izjavil:

ps: kako mi gredo na jetra "Silent" misije. Ene sem menda tudi desetkrat šel delati zaporedoma, pa mi ni ratalo, potem, kakšen dan ali dva kasneje, mi je potem uspelo. (Včasih z lahkoto in iz prve.)

Določene assasination so res praktično nemogoče, sploh na severu. Vodja je med šestimi vojaki, pa še pes se naokoli sprehaja.

En namig - silent si, dokler te ne opazijo (podobno kot pri osvajanju postojank, če jo osvojiš brez da bi te videli, dobiš undetected in največ XP). Tudi pri assasination lahko vse postreliš s snajperco in vsi zbegani tečejo naokoli, pa ne bo konec misije (vodjo lahko ubiješ prvega ali zadnjega, nima veze). Tudi talcev ne pobijejo, čeprav jih kosiš iz daljave enega za drugim, prav tako ne sprožijo bomb. Precej lahko je vse skupaj.
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085145 (10351) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218819 (6947) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616059 (9646) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326742 (13614) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782164 (55310) Heisenberg

Več podobnih tem