» »

Far Cry 5

Far Cry 5

««
11 / 12
»»

Izi ::

Pezdicek je izjavil:

Zgodba je kar nekaj... sploh začetek. WTF? šerif in 2 zelenca gresta v gnezdo kriminala aretirat šefa. aha

Pet ljudi je šlo v akcijo. Zelenec je bil samo eden in sicer naš junak.
Glavni je bil Federal Marshall Cameron Burke. Zraven je bil še Šerif Earl Whitehorse, Deputy Staci Pratt, Deputy Joey Hudson in Junior Deputy (to smo pa mi)

Vse je po pravilih.
Zvezni Maršal je tisti, ki ga pošlje vrhovno ameriško sodišče in zastopa celotno Ameriko. Zraven gre seveda Šerif, ki je glavni človek za tisto območje kjer se aretacija dogaja, s seboj pa je vzel dva namestnika, ki sta takoj pod šerifom in pa še enega mlajšega namestnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Pezdicek ::

Aha... a to da je cela vas oborožena je tudi po pravilih?!

Izi ::

Šerif je vedel kaj se bo zgodilo in je to tudi jasno povedal, ampak glavno besedo ima Federal Marshall, ki je trmoglavil...

Furbo ::

Pezdicek je izjavil:

Aha... a to da je cela vas oborožena je tudi po pravilih?!

Komot, če je dovoljen open carry, kar ponekod v ZDA je.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pezdicek ::

pa verjetno niso verski fanatiki ali?

McClane ::

Če se tako odločiš, šefa lahko tudi ne aretiraš... počakaj do konca sekvence in ne delaj nič :)
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

kitl76 ::

Eno smešno situacijo imam v stranski misij v kateri moraš iz tistih krogov, ki so jih na žitu narisali ne zemljani pobrati 4 jajca ne pridem do četrtega. Na njem leži mrtva krava, ne da se je prestaviti, niti ne razstreliti. Kaj lahko sploh naredim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Zmajc ::

RPG pa par raket ne dela? Ali jo povozi z avtom/tovornjakom z polno hitrostjo. :P

kitl76 ::

Vse naredil s traktorjem požel pa nič.

Dr_M ::

Pod kravo ni nic, ceprav zgleda, da je.
Eno jajce nosi pes, eno je pri kravi, eno je pri puranih v enmu krogu, eno je na vrhu silosa v gnezdu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zmajc ::

Ravno včeraj nardil to misijo, 4. jajce je med kravinimi nogami, čisto brez problema sem jo lahko pobral ven.

kitl76 ::

Pri meni krava leži na boku spodaj je tista svetloba od jajca. Ne morem do njega pa, da se na glavo postavim.

kitl76 ::

Hvala vsem mi je uspelo. Sicer sem na youtube videl, da ima eno jajce pes samo pri meni ga ni bilo za to sem tišal k tisti svetleči kravi. Zdaj sem pa psa po nesreči ogledal z daljnolgledom in ga seveda prestregel, res je imel še zadnje jajce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Sandi1987 ::





Nobene glavne misije nimam na zemljevidu. Ali moram najprej dokončati stranske misije?

Izi ::

Sandi1987 je izjavil:

Nobene glavne misije nimam na zemljevidu.

Očitno si že vse glavne misije dokončal. Vsaka regija ima samo po 9 glavnih misij in to je to.
Ko ubiješ vse 3 šefe pa dobiš še eno misijo za glavnega šefa in konec.

kitl76 ::

Ni to to, malo pojdi do ljudi, da jih dobiš. Jaz sem bil tudi brez potem sem pa prišel nazaj v bunker sem pa dobil še tri zadnje glavne misije. Naredi raje screeshot zemljewvida tam se vidi kje se skrivajo misije.

oo7 ::

Koliko misij pa imaš narejenih v posamezni regiji ?

Skyman ::

Kaj se splaca igrati glede na ozemlja.Zacel sem John-a sedaj pa ne vem jacob ali faith?

Dr_M ::

Jacob je lazji, kot faith.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Skyman ::

Sem osebno ze sel proti "severu".A sm rajse prasal

Isotropic ::

Dr_M je izjavil:

Ribolov je pa mal brezvezen v tem spilu. Nabavil eno boljso palico, pa sm v 15 minutah 1 ribo ujel, 4 so mi pa usle, ceprav sem jih matral kar nekaj casa. Se perk za lovljenje sem uzel, pa nic ne pomaga.

wtf, meni gre lovljenje bp s tisto drugo palico (k ma eno zvezdico zraven ikone, kupis za $800)

Isotropic ::

a lahko kdo da kakšen tip za letenje z avionom? zdaj mi je nekako uspelo sestreliti tistega johna, nadzor nad avionom je pa obup (pc).

Izi ::

Isotropic je izjavil:

a lahko kdo da kakšen tip za letenje z avionom? zdaj mi je nekako uspelo sestreliti tistega johna, nadzor nad avionom je pa obup (pc).

Edini uporaben nasvet za letanje je, da ne uporabljaj avionov in vedno letaj s helikopterjem. Omisli si helikopter z vgrajenim mitraljezom in boš bog na nebu in na zemlji.

Stokarino ::

Letenje na PC z avionom res ni težavno.. kot v ostalih igrah.. s gor w dol..

Dr_M ::

Isotropic je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ribolov je pa mal brezvezen v tem spilu. Nabavil eno boljso palico, pa sm v 15 minutah 1 ribo ujel, 4 so mi pa usle, ceprav sem jih matral kar nekaj casa. Se perk za lovljenje sem uzel, pa nic ne pomaga.

wtf, meni gre lovljenje bp s tisto drugo palico (k ma eno zvezdico zraven ikone, kupis za $800)



Dobro jutro, kmalu si ugotovil, da sem ze resil ribolov. Sicer je ze izi, ki res nesposoben pri ocenjevanju ljudi, rekel, da ne znam lovit, v resnici sem sel pa na hard podrocje. Drugje sem lovil brez problema.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Nihče ni omenil, da je par dni nazaj prišel precej velik Patch. Blizu 2 GB.

Jaz še vedno igram enkrat na teden, da opravim vse nove tedenske Club queste :D

Seba22 ::

Evo sem dokončal špil.Moje osebno mnenje...dolgcajt od špila kar pa ne pomeni da je špil slab samo meni osebno ni nekaj pa sem bil vedno FC fan;).Ko sem končal sem slučajno na youtubu naletel na neke primerjave med FC2 in FC5 pa me je FC2 nekak pritegnil spet.Ma FC2 špil je masterpeace napram petki,to moje mnenje.Men osebno najbojši FC1,potem FC3 in kot tretji FC2,drugi so mi pa čisto tak tak ni en bolši kot drugi so za prešpilat pa pozabit.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Seba22 ::

Drugače pa jih ta formula od FC3 že pošteno tepe.Bodo si morali neko novo zmisliti ker postaja že bedno vseskup,vedno iste animacije itd...
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Furbo ::

Res je dolgčas, vse kar moraš narediti je dobiti mitraljez, kar lahko v prvi uri, potem si pa rambo.
Jaz sem šel igrat Fallout 4. ;)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Sssaga ::

Dolgčas.

Testiral nekaj urc na i7 920 / 1080 Ti in C2D E8400 / 4 GB / 750 Ti.

Najbolj sem užival v FC3. Tam sem res užival, od tam naprej je benchmark-only material. (Pa tudi ni več volje za... špilat?!)

oo7 ::

Far Cry 5's Lowest Settings Brings Us To Tears | Potato Mode

mjolnir ::

Jaz sem šel igrat Fallout 4. ;)

Iz enih jajc na še večja jajca ;)

Pinturicchio ::

Kot sem napisal že v enem prejšnjem postu, katastrofa od špila. Fizika igranja na nuli, edino okolica in dogajanje me je pritegnilo v tej igri. 4 je najbolj izpopolnjena v tej franšizi, zelo všeč mi je pa bil tudi Primal, verjetno zaradi drugega časovnega obdobja. Far Cry 5 me zelo spominja na Call of Duty, torej run and gun.

avtek ::

No, jaz sem sedaj nekje na 2/3 špila - igram na PS4. Moram priznati, da me ni ekstra navdušil, zato tudi igram samo med vikendi po par uric. Nevem, nekaj manjka...morda tudi dejstvo, da igram na medium. V igri sem do sedaj umrl ene 5x (največkrat pri Faith, ker nisem bil pripravljen). Pri Jacobu sem točno vedel, da moram ob dosegu zahtevanih RP imeti poln armor, medic kite in polno orožja in bo vse lažje.

Moti me, da se prehitro nabirajo RP - narediš cca pol območja (vsaj pri Faith in Jacobu je bilo tako), in že se lahko spopadeš z bossom. Ta % bi moral biti vsaj 80-85%, ker potem pade samo zanimanje za side queste itd.
Še najbolj me moti pa to, da so najboljša orožja dostopna zelo hitro (M60, boljši lok, sniper, RPG...), če se pravilno spomnim Primala, se je bilo kar pošteno mučiti, da si si odprl boljše stvari.
Aja, no pa še to...3/4 perkov mi je balastnih. (Dejansko so meni najbolj pomembni 150% health, padalo, wingsuit, in vsa odprta orožja - govorim z glave, verjetno je še kakšen).
Da ne govorim o Guns for hire. Sploh jih ne uporabljam, ker so mi samo balastni...sploh, ker igram dokaj taktično in zadevo naštudiram...oni me pa stalno razkrinkajo.

Menite, da bi moral igrati na hard, da bi doživel tisto pravo, ali se tudi vi srečujete s takimi zadevami?

kitl76 ::

Pravijo da med hard in easy ni razlike baje samo v tem, da hitreje umreš. Meni osebno gredo pa na živce "only you" misije preveč ZF se mi zdi.

Zmajc ::

Hja, kak pa naj zgledajo če si zdrogiran.

kitl76 ::

No zdaj sem jo pa tudi jaz končal 18h igranja je na neslo. Edino, kar mi je ostalo je pet stranskih misij, ki jih pa nimam namena narediti. Konec pa zanimiv nisem tega pričakovaql. Zame osebno odličen špil.

Zmajc ::

Meni se zdi konec fenomenalen. :D

oo7 ::

Meni je bil tudi konec dober. Nadaljevanje Far Cry Fallout :)

kitl76 ::

Mene je tale FC5 tolko pritegnil, da sem šel zdaj igrat še FC4, ki sem ga sicer igral na X1 pa zaradi gamepšad-a nikoli prišel do konca.

Furbo ::

En fanatik je ustvaril otok iz serije Lost za Far Cry 5.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ahac ::

Far Cry 5: Hours of Darkness Teaser Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kitl76 ::

A to bo nova zgodba za SP?

ahac ::

Ja, ločeno od glavne. Ta se dogaja v Vietnamu, naslednji na Marsu potem pa še en z zombiji.
Ampak ne vem kolk dolgo naj bi bilo to pa kolk velik bo vsak zone.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kitl76 ::

Hvala in to naj bi izšlo 5 junija, če sem prav videl?

Izi ::

Season Pass (cena 30 €)

29. maj 2018 - Far Cry 3 (za PC, na konzole pride 4 tedne kasneje)
05. junij 2018 - 1. DLC - Hours of Darkness
??. julij 2018 - 2. DLC - Lost in Mars
??. avgust 2018 - 3. DLC - Dead Living Zombies

Zmajc ::

Se samo meni zdijo ti DLCji totalno idiotski?

Dr_M ::

Da.
V FC4 je bil valley of yetis zelo dober.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kitl76 ::

Meni je zanimiv le Hours of Darkness tista dva ZF potem me ne zanimata.

ahac ::

Preveč iger ima DLC, kjer imaš občutek, da bi že moral biti v igri, ko si jo prvič igral. Zdi se mi super, da je tukaj DLC čisto nekaj drugega. FC5 lahko v celoti preigraš brez tega pa se ti ne zdi, da si kaj spustil. To je pravi način za naredit DLC.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 6 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20427004 (5001) ahac
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914479 (6254) Izi
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616163 (9750) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326880 (13752) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793860 (61066) krefi

Več podobnih tem