» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
8 / 11
»»

aiko ::

Izi je izjavil:

Toliko neumnosti in neznanja kot v tej temi za Far Cry 4 pa že dolgo nisem prebral nikjer :P



Se strinjam, kakor tudi o piraski verziji.
Ne vem pa kake probleme imajo ljudje z miško.. sam čisto osnovno miš komot nastavim da mi postane celo prehitra...
Kar se pa tiče tega, da je strojno zahtevna pa se skoraj nebi strinjal.. Imam amd 1090t in gtx 560ti (driverji neki stari) in mi z skoraj vsemi settingi ma maximumu teče zelo gladko.
Imam pa verzijo 1.3 in nobenih težav z sesuvanjem, sencami ali shranjevanjem.

D3m ::

Tisti, ki nimate probleme STFU, da lahko drugi, ki jih imajo lahko tukaj rešujemo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oemdzi ::

Ne vem pa kake probleme imajo ljudje z miško.. sam čisto osnovno miš komot nastavim da mi postane celo prehitra...

Že po napisanemu se vidi, da nimaš pojma za kaj se sploh gre...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Dr_M ::

Jest sm se na mis navadil v ene 3 urah. Ampak to sem samo jaz, zgleda precej prilagodljiv, kot drugi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kratos ::

Ko sem napisal gta 5 nisem mislil za new gen konzole oz. pc temveč prvo izdajno verzijo za xbox 360 ter ps3, tako se špil izda (niti nevem zakaj bi mislil karkoli drugega). Popravki seveda bodo, ne govorte traparij ampak v špilu nisem naletel niti na en bug ki bi mi pokvaril izkušnjo medtem ko jih pri nemalo drugih naslovih kar mrgoli (govorim za konzole ker spolirat špil na konzolah = kot na pc-ju, o raznih neoptimizacijah zaradi tisočih različnih sistemov tukaj ni govora, govorimo o in-game bugih ki obstajajo v kodi in problem ni v računalniku).

Far cry 4 sem igral, nekaj ur celo. Z gamepadom. In ga nisem mogel dokončat (z najnovejših patchom) ker mi pri misijah izginjajo sovragi in se random pojavljajo, bugi z onemogočenim napredovanjem v stopnjah,... in še in še.

__prlek__ ::

Prosim za pomoč. Nevem kako naj instaliram igro prek Steam/Uplay. Namreč kupil sem GTX 970, dobil zraven voucher za FC 4.
Pri Nvidii sem se registriral, in dobil S/N za igro. Kako pa jo prenesem?? Please help :)

Furbo ::

Launch the Steam client software and log into your Steam account.
Click the Games Menu.
Choose Activate a Product on Steam...
Follow the onscreen instructions to complete the process.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutK-73 ::

Pri uplay klikneš na options (zobati krogec zgoraj desno) in activate product.
Seveda moraš biti registriran na obeh klientih.

Izi ::

The Game Awards 2014
Zmagovalec v kategoriji "Best Shooter" je Far Cry 4

Po mojem mnenju je FC4 povsem zasluženo izbran za najboljšo streljačino leta 2014

scipascapa ::

kje to gledaš?

oemdzi ::

Izi je izjavil:

The Game Awards 2014
Zmagovalec v kategoriji "Best Shooter" je Far Cry 4

Po mojem mnenju je FC4 povsem zasluženo izbran za najboljšo streljačino leta 2014


Obama je tudi bil nobelov nagrajenec za mir. Nevem kateri od teh dveh manj zasluženo...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Dr_M ::

Baje, da se o okusih ne razpravlja.
Ceprav imam nekako obcutek, da je najveckrat "pebkac".
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kriko07 ::

A bi mi delal na grafični: Nvidia GTX 260 ?

Klemzz ::

Če FC3 dela bi loh tut 4ka.

radmannsdorf ::

a se da nekako preskočit vse te zgodbe ki jih igrca predvaja?

vaščan ::

Miška je res čudna bo treba tisti tweak nrdit in tud igra na amd kartici ne dela najbolj glatko ko šibam naprej je stutter. Za crossfire pa tud bohve kdaj bodo driverje ven dali pri amdju zadnje čase traja cel mesec ali več da pridejo cf driverji in to za AAA igre.

Izi ::

kriko07 je izjavil:

A bi mi delal na grafični: Nvidia GTX 260 ?

Klemzz je izjavil:

Če FC3 dela bi loh tut 4ka.

Ljudje dajte se vendar malo pozanimati, še posebno če dajete odgovore nekomu malo pobrskajte najprej in ne kar nekaj na pamet 8-O Poleg tega sem v tej temi že vsaj trikrat napisal, da FC4 rabi DirectX 11 podporo.
Torej ne, na GTX 260 igra ne more delovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Klemzz ::

A je že kdo z dx10 grafo probu UseD3D11="0" ?

yayo ::

in mi ravnokar nalaga nov patch...:P

The newest PC patch, 1.5.0, is now live! This patch will address, among other things, the issues with keybinding and mouse acceleration that players were experiencing. Full ptach notes are available below:

Patch Notes
Added 21:9 aspect ratio support
Added Russian text and subtitles to worldwide game version
Fixed an issue with aim assist
Fixed an issue with grappling if the aim button was remapped to another key
Fixed an issue with mouse input
Fixed an issue with movement key binding on mouse buttons
Fixed an issue with Uplay invites for Steam users
Fixed various Controls issues
Fixed various Graphical issues
Fixed various IGE issues
Fixed various Session Browser issues
Fixed various UI issues
NVIDIA graphics preset was removed
Reduced performance drop impact during streaming
This is a PC Patch only. You should see version 1.5.0 in the bottom left of the Main Menu if it has been successfully installed. If you are playing Far Cry 4 on a different platform, your version number will be different.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

ace99 ::

je kej razlike?

Oktan ::

delfinus ::

V izogib stutteringu pomaga tudi, ce se odinstalira Riva Tuner, ki pride poleg MSI After Burnerja in da se ne uporablja fraps ipd. Meni na Intel Xeon X3360 + GTX970 vse na Ultra siba brez problema 40-60fps (Adaptive V-sync Enabled). Vse nastavitve pa imam tocno take kot so recommended za GTX970. Klik.
lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Klemzz ::

Lahko se ga ugasne ni treba odstranjevat.

yayo ::

Imam vprašanje: Med šaro, ki jo imam v nahrbtniku je mamino pismo, prodati ali bo prav prišlo kje v igri? Pa še neko zadevo sem prodal, ki je imela, če se prav spomnem, na hrbtni strani napisano cifro. Bi jo moral obdržali, oziroma si zapomniti cifro?

ahac ::

Pri Nvidii sem se registriral, in dobil S/N za igro. Kako pa jo prenesem?? Please help :)

Če je bil key zraven grafične kartice, je verjetno samo Uplay key (ne Steam). V tem primeru registiraš direkto v Uplayu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

vaščan ::

delfinus je izjavil:

V izogib stutteringu pomaga tudi, ce se odinstalira Riva Tuner, ki pride poleg MSI After Burnerja in da se ne uporablja fraps ipd. Meni na Intel Xeon X3360 + GTX970 vse na Ultra siba brez problema 40-60fps (Adaptive V-sync Enabled). Vse nastavitve pa imam tocno take kot so recommended za GTX970. Klik.
lp, d.



Sej je nvidia sponzor menda bi mogl soldino delovat. Probej na amd kartici špilat.

galu ::

Hja no, TotalBiscuit se je prav tako pritoževal nad stutterjem in frame dropi nasplošno, pa ma GTX 980 SLI.
Tako to gre.

Trololololol ::

aiko je izjavil:

Izi je izjavil:

Toliko neumnosti in neznanja kot v tej temi za Far Cry 4 pa že dolgo nisem prebral nikjer :P



Se strinjam, kakor tudi o piraski verziji.
Ne vem pa kake probleme imajo ljudje z miško.. sam čisto osnovno miš komot nastavim da mi postane celo prehitra...
Kar se pa tiče tega, da je strojno zahtevna pa se skoraj nebi strinjal.. Imam amd 1090t in gtx 560ti (driverji neki stari) in mi z skoraj vsemi settingi ma maximumu teče zelo gladko.
Imam pa verzijo 1.3 in nobenih težav z sesuvanjem, sencami ali shranjevanjem.

Ni vse v hitrosti mišona.
Kakšna resolucija?
Biskvitu verjetno stutera zaradi SLIja, nisem pa ziher, bo treba problem preučit.

vaščan ::

Trololololol je izjavil:

aiko je izjavil:

Izi je izjavil:

Toliko neumnosti in neznanja kot v tej temi za Far Cry 4 pa že dolgo nisem prebral nikjer :P



Se strinjam, kakor tudi o piraski verziji.
Ne vem pa kake probleme imajo ljudje z miško.. sam čisto osnovno miš komot nastavim da mi postane celo prehitra...
Kar se pa tiče tega, da je strojno zahtevna pa se skoraj nebi strinjal.. Imam amd 1090t in gtx 560ti (driverji neki stari) in mi z skoraj vsemi settingi ma maximumu teče zelo gladko.
Imam pa verzijo 1.3 in nobenih težav z sesuvanjem, sencami ali shranjevanjem.

Ni vse v hitrosti mišona.
Kakšna resolucija?
Biskvitu verjetno stutera zaradi SLIja, nisem pa ziher, bo treba problem preučit.


Vrjetno igra na 720p resoluciji, da mu tole 560ti prebavlja na max.

kriko07 ::

Lep pozdrav
Samo eno vprašanje.
Ali bi delal FAR CRY 4 na Nvidi GTX 260?

SuperVeloce ::

kriko07 je izjavil:

Lep pozdrav
Samo eno vprašanje.
Ali bi delal FAR CRY 4 na Nvidi GTX 260?

Izi je izjavil:

kriko07 je izjavil:

A bi mi delal na grafični: Nvidia GTX 260 ?

Klemzz je izjavil:

Če FC3 dela bi loh tut 4ka.

Ljudje dajte se vendar malo pozanimati, še posebno če dajete odgovore nekomu malo pobrskajte najprej in ne kar nekaj na pamet 8-O Poleg tega sem v tej temi že vsaj trikrat napisal, da FC4 rabi DirectX 11 podporo.
Torej ne, na GTX 260 igra ne more delovati.

Zgodovina sprememb…

dragonlord ::

kriko07 je izjavil:

Lep pozdrav
Samo eno vprašanje.
Ali bi delal FAR CRY 4 na Nvidi GTX 260?

Ne

Jst ::

Nekaj Info glede grafičnih in-game nastavitev, kar smo se uspeli zediniti na guru3d: Za grafične, ki so performančno okoli 7900: Teksture lahko pustite na Ultra, pravtako najvišjo nastavitev za AA (SMAA) in AO (HBAO+). Igra vseeno izgleda super z ostalimi opcijami na Middle/High. Izklopite pa Soft Shadows in God Rays - ti sta za Nvidijo 970/980, na kateri nima tako velikih performančnih penalov, kot na AMDju, ki pa konkretno zniža FPSje. Tudi Fur se vidi samo ko odereš žival (pri samem igranju, recimo ko greš mimo kakšne živali, se ne opazi) in ga lahko izklopite. Tree Relief tudi off, se ne bo poznalo pri run & gun igranju. (Tree relief veliko bolj obremeni starejše grafične (teselacija dreves), kot novejše.)

All in all: Igra je zelo dobro zbalansirana; FPSji ne nihajo veliko. Pri meni igra laufa okrog 60, in ne pade pod 50 oz. zelo zelo redko.


---

Koliko je sedaj, mesec po izidu? Igro so dobro popatchali, ker release verzija ni bila ničemur podobna. Sedaj se nadgradi na 1.5, tudi driverji so že nekaj časa na voljo. Vseeno pa je po inštalaciji obvezno treba uporabiti tisti trik z Dunina Modding Tools, da vas bo miš ubogala (razen če igrate z gamepadom).

Igra me je zelo potegnila, čeprav ne igram veliko (na game session). Rad imam igre, ki jih lahko igraš po "obrokih". Po pol ure do eno uro na game session. In ta špil omogoča točno to z neskončno možnosti, ko si enkrat v igri in se vprašaš, "and what would you like to do today?" Verjetno bo za nekatere preobsežna, kot je dober članek na to temo v Forbes-u: 'Far Cry 4' And The Problem Of Too Much To Do

Igre sicer še nisem končal, a po videnem, ji dam komot 9/10. Kdor je užival v Trojki, bo tudi tu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dr_M ::

Meni so z 1.5 patchem izginile vse tezave, ki sem jih imel. Sicer so bile bolj tecne, kot pa kaj resnega. Vse dela tako kot more.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Furbo ::

Preobsežna igra nikakor ni, lahko bi imela še 5x več baz, trdnjav in vsega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

yayo ::

Meni pa je vse deja v, sicer nisem dosti napredoval pri zgodbi, ker raziskujem južni Kras, ampak mi je navkljub obilici stvari za početi bolj zeh kot ne. Rad imam igre, ki te povlečemo v zgodbo, tukaj pa je kot en Luna Park v katerem romaš od štanda do štanda. Sem se zaletel z nakupom, FC3 je vsaj imel karizmatičnega zlobkota in bi mi čisto zadostoval kot izkušnja s FC franšizo (FC1 seveda ne štejem, ker je bila nekaj drugačnega). Sploh pa sovražim igre kjer ti ikone kažejo vse kar ti je za početi...

RejZoR ::

aiko je izjavil:

Izi je izjavil:

Toliko neumnosti in neznanja kot v tej temi za Far Cry 4 pa že dolgo nisem prebral nikjer :P



Se strinjam, kakor tudi o piraski verziji.
Ne vem pa kake probleme imajo ljudje z miško.. sam čisto osnovno miš komot nastavim da mi postane celo prehitra...
Kar se pa tiče tega, da je strojno zahtevna pa se skoraj nebi strinjal.. Imam amd 1090t in gtx 560ti (driverji neki stari) in mi z skoraj vsemi settingi ma maximumu teče zelo gladko.
Imam pa verzijo 1.3 in nobenih težav z sesuvanjem, sencami ali shranjevanjem.


To pa skor težko verjamem, ko je še TotalBiscuit bentil, da mu z dvojnima GTX 980 ne deluje gladko. Pol bo pa teb na 560Ti...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Furbo ::

Matr so tečne te shangri la misije, naredil sem tisti 2, da sem odklenil skil z lokom.. ostalih se mi pa niti slučajno ni dalo delat.

Potem pa naletiš na misijo kjer moraš skenslat Yumo in spet to sranje, pa še skenslat ne morem te misije. Beda. Beda. Beda.
Le kdo si želi tekati po nekih blodnjah, namesto top shit orožja imaš pa nek kamenodobni lok, ki strelja vsepovsod razen tja kamor meriš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Meni je bil pa Shangri La precej všeč, samo psihedelične barve so me malo motile. Starodavni Shangri La lok je zelo močno orožje, ko ga do konca nadgradiš, ustavljaš čas in streljaš več puščic hkrati, pa tiger ti tudi močno pomaga in še upravljaš ga lahko.
Pa edini Boss v igri je ravno v Shangri La. In to kakšen. En najbolj težavnih šefov kar sem jih kdajkoli videl v igrah. Dve uri sem rabil, da sem naštudiral pravila in taktiko in ga uspel sesuti.

Jst ::

A se vam tudi malo dlje nalaga po patchu 1.5?

Ko v meniju pritisneš "Continue" in v "Fast Travel" (na lokacije).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dreta ::

Furbo je izjavil:

Matr so tečne te shangri la misije, naredil sem tisti 2, da sem odklenil skil z lokom.. ostalih se mi pa niti slučajno ni dalo delat.

Potem pa naletiš na misijo kjer moraš skenslat Yumo in spet to sranje, pa še skenslat ne morem te misije. Beda. Beda. Beda.
Le kdo si želi tekati po nekih blodnjah, namesto top shit orožja imaš pa nek kamenodobni lok, ki strelja vsepovsod razen tja kamor meriš.



Furbo, ti nisi gamer :P

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Meni je bil pa Shangri La precej všeč, samo psihedelične barve so me malo motile. Starodavni Shangri La lok je zelo močno orožje, ko ga do konca nadgradiš, ustavljaš čas in streljaš več puščic hkrati, pa tiger ti tudi močno pomaga in še upravljaš ga lahko.
Pa edini Boss v igri je ravno v Shangri La. In to kakšen. En najbolj težavnih šefov kar sem jih kdajkoli videl v igrah. Dve uri sem rabil, da sem naštudiral pravila in taktiko in ga uspel sesuti.


Jaz sem prvi dve misiji končal in bil shangri laja tako sit da nisem zadnji dve misiji niti povohal. Kaj šele da bi se 2 uri hecal z bossom. Maš sploh kaj od tega da jih končaš?

kozmy ::

Zmajc je izjavil:

Izi je izjavil:

Meni je bil pa Shangri La precej všeč, samo psihedelične barve so me malo motile. Starodavni Shangri La lok je zelo močno orožje, ko ga do konca nadgradiš, ustavljaš čas in streljaš več puščic hkrati, pa tiger ti tudi močno pomaga in še upravljaš ga lahko.
Pa edini Boss v igri je ravno v Shangri La. In to kakšen. En najbolj težavnih šefov kar sem jih kdajkoli videl v igrah. Dve uri sem rabil, da sem naštudiral pravila in taktiko in ga uspel sesuti.


Jaz sem prvi dve misiji končal in bil shangri laja tako sit da nisem zadnji dve misiji niti povohal. Kaj šele da bi se 2 uri hecal z bossom. Maš sploh kaj od tega da jih končaš?

Zakaj potem sploh igramo igre? Zakaj je nekaterim tako težko razumet, da so nam različne stvari všeč? :D

Zmajc ::

Jaz sem igral FC4 zaradi zgodbe in settinga v sedanjosti, ne zaradi neke mitološke zgodbe ki nima z samo zgodbo skoraj nič. ;)

m0f0x ::

Upajmo, da bo kaki mod, ki odklene vsa orožja že na začetku, s tem, da so pač dražja.

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Jaz sem igral FC4 zaradi zgodbe in settinga v sedanjosti, ne zaradi neke mitološke zgodbe ki nima z samo zgodbo skoraj nič. ;)

Far Cry 4 nima kaj dosti skupnega s sedanjostjo. Celotna zgodba je precej versko obarvana, legende in realnost pa se ves čas močno prepletajo.

SPOILER


Sangri La je izlet v zgodovino dežele. Yogi in Reggie nam z vso tisto drogo tako skurita možgane, da nas ob zbiranju izgubljenih kosov slik našega očeta odnese v vlogo našega prednika Kalinaga in tudi začnemo govoriti Hindujščino.

V vlogi Kalinaga skozi 4 misije rešimo Kyrat pred invazijo Rakshasa lovcev in na koncu sesujemo še šefa v vlogi velikanskega Orla.
Kalinaga je na nalogo poslal Kralj dežele, da najde Shangri La in reši deželo. Pred njim je isto nalogo dobilo že nekaj najboljših lovcev v deželi, pa se noben ni vrnil. Njihova trupla najdemo postopoma skozi Shangri La in od vsakega prevzamemo eno nadgradnjo našega loka. Pomagata nam pa Tiger in tudi Slona lahko uporabljamo nekaj časa.
Pravzaprav so vse 4 misije dokaj kratke, edino Boss fight je precej zahteven.

Brez da bi končal Shangri La ne moreš govoriti da si končal Far Cry 4. Na steni domače hiše imaš nedokončano starodavno sliko, ki kaže zgodovino tvoje dežele, katero prevzameš od svojega strica.
Amita in Sabal sta samo orodje, ki ju porabiš, da deželo oblikuješ po eni od dveh smeri. Tebi je namreč že od začetka namenjeno, da od strica prevzameš deželo in sam postaneš Kralj. Ko prevzameš vladavino dežele pa tako ali tako odstraniš tudi tistega "zmagovalca", ki si mu pomagal oblikovati deželo. Naj bo to Amita ali pa Sabal.

Precej intenzivna in čustvena zgodba ampak tudi hudo kratka. Bistvo igre je pravzaprav še vedno samo bojevanje in raziskovanje.

TESKAn ::

Bistvo je da je konec enak, če cez celo igro pobiješ kupe folka ali pa na začetku počakaš...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Furbo ::

dreta je izjavil:

Furbo je izjavil:

Matr so tečne te shangri la misije, naredil sem tisti 2, da sem odklenil skil z lokom.. ostalih se mi pa niti slučajno ni dalo delat.

Potem pa naletiš na misijo kjer moraš skenslat Yumo in spet to sranje, pa še skenslat ne morem te misije. Beda. Beda. Beda.
Le kdo si želi tekati po nekih blodnjah, namesto top shit orožja imaš pa nek kamenodobni lok, ki strelja vsepovsod razen tja kamor meriš.



Furbo, ti nisi gamer :P


Ne vem kaj sem, ampak ko se odločaš za nakup, gledaš slikce zelene pokrajine, raznega impresivnega hardvera itd..
..če bi hotel simulacijo zadetosti z drogo + kamenodobni lok, bi pa kupil tako reč.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

TESKAn je izjavil:

Bistvo je da je konec enak, če cez celo igro pobiješ kupe folka ali pa na začetku počakaš...


To je še najbolj ironičen del zgodbe. V bistvu glavni negativec igre sploh ni Pagan Min, ti si dosti večji negativec saj si se slepo sputil v državljansko vojno brez da bi vedel za kaj se sploh gre ter s tem povzročil vsesplošno morijo in državljansko vojno ter na kupe mrtvih.

Tudi Amita in Sabal v bistvu predstavljata tvoje starše med katerima je med bojem prišlo do razkola zaradi različnih pogledov ki se je končal s tem da je njegova mati ubila njegoveg očeta.

Pagan Min-a bi osebno komot dal v top 10 najbolših antagonistov v igrah. :)

Furbo ::

Jap, na koncu se izkaže, da je Pagan Min čisto ok kralj, problem sta samo Amita in Sabal, ki se v želji po oblasti gresta vojno.

Ko bom spet začel igro znova, bom kar obsedel na stolu. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085746 (10952) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218907 (7035) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616162 (9749) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326879 (13751) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782608 (55754) Heisenberg

Več podobnih tem