» »

100 evrov za letno dajatev

100 evrov za letno dajatev

jalovec09 ::

http://www.amzs.si/si/936/default.aspx

Vidim, da so podražil praktično vse od tehničnega do letne dajatve.

100 evrov samo za en mlineček, tisti ki imajo 1.9 pa celo 150 evrov.

Blinder ::

letna dajatev == cestna taksa. So jo par mescov nazaj podražali. Sej se je veliko o tem govorilo. Si bil celo poletje + september v tujini na dopustu? :)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

jalovec09 ::

Vem sam vseeno za en polo s 1.4 60km motorjem 100 evrov, res da je to samo dobrih 8 evrov/mesec v primerjavi z bencinom ni nč a vseeno ceste pa so take valovite, luknje, brez črt.
1.9 SDI od golfa 150 evrov :(

Zakaj se to dogaja pri belem dnevu, da ne morejo popravljat sproti ceste, zima je pred vrati in po takih cestah se naj številni avti vozijo. Mislim, da bi tle moral bit protesti, ne pa za nekaj kar je nemogoče uspet s prostestom.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Heh, skoz neke dajatve na vseh koncih, zraven še vinjeta, pa povišani davki, sam plača skoz ostaja ista in ceste so kljub stalnim povišanjem še vedno v riti in vse projekte 3x preplačujejo. Gotta love slovenistan...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PaX_MaN ::

Nehte se vozit po njih pa ne bodo ceste več v riti, niti ne bo treba 3x več plačat.

RejZoR ::

Sorry sam to je pa najbolj neumen nasvet ever. Kot bi reku da naj nehamo kupovat vse stvari če nočemo podpirat države z DDV-jem...

Grem stavit da si eden izmed biciklistiov, ki bi najraje imel cesto samo zase in to v mint stanju...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

-valvoline- ::

Zamenjaj avto. Ko bo men potekla registracija audi gre v prodajo,ze mam kupca ku ga bo kupu za Makedonijo se mi zdi. Zamenjala ga bo corsa 1.3cdti ali nekaj na plin do 1.3 prostornine. Jebeni komunajzarji. Se vinjeto ne mislim kupovat. Da se tud po lokalnih cestah furat.

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

ja saj pri vseh kubaturah je podraženo, če bi najnižje kategorije pustili pri miru in bi le šminkerje z bmw-ji skubili se ne bi nič sekiral, ampak tudi skromneži nasrkamo

Blinder ::

Šminkerji z bmw-ji imajo lahko nizko kubaturo kot tudi reveži imajo lahko ne-nizko.
So pa prvo podražali samo ta večje kubature in posledica je bla da se je manj avtov z temi kubaturami registriralo, tako da država ni dobila not toliko denarja, kot so računali. Tako da so drugič podražali tudi najnižje kategorije.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

first_line ::

Jaz sem letos septembra plačal celih 50€ manj za celotno (tehnični, cestnino, zavarovanje...) kot pa lani- 1.2 mlinček s 350€ na 299€. Popusta na zavarovanje imam bolj malo, ker dosti menjam avte.

Sriple Tix ::

Kako pa je to mogoče, saj je zavarovanje vezano na osebo, ne na avto?

MIHAc27 ::

Vseeno moreš zavarovanje imeti 1 leto za isto avto, drugače ne padeš 1 razred nižje.

Če bi menjal avto vsakih 9-10 mesecev nikoli ne bi dobil bonusa.

;-) ::

Za zimski avto bom mel super 20eur za 4 mesece...dzabe cenej ko bicikl

Sriple Tix ::

MIHAc27, hvala za informacijo, niti pomislil nisem nikdar na to (je pa res, da avte menjam na 5 - 7 let).

MIHAc27 ::

Meh, jaz sem že toliko bonusa brez veze stran zmetal, da bi se vmes lahko že 2x zaletel. Noben ti npr. tudi ne pove, da si lahko 3 leta brez avta..potem padeš v začetni razred.

Sriple Tix ::

To pa vem, ker sem bil pred leti nekaj časa brez motorja in če ne bi kmalu kupil novega, bi si privoščil kakšnega BT 80, ali kaj je že tisti Tomos, zgolj zato, da mi ne bi propadel bonus pri zavarovanju :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670356 (37947) ;-)
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526204 (22006) krneki0001
»

Absolutno najcenejši avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9017663 (14617) 69charger

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33158081 (51466) bluefish
»

Še ena "Kateri avto?" tema, with a twist....

Oddelek: Na cesti
408145 (6498) Alfonzo

Več podobnih tem