» »

Ekran zamrzne.

Ekran zamrzne.

damirez ::

Mam staro osnovno plosco ms8217c+ 512sdrama, gf4mx460, 1800+. Uglavnem vse to in cd rome sem imel na (kvalitetnem, vsaj tako je rekel serviser) 200W napajalniku. Ekran mi zamrzne in tud miske ne morm premaknt. Ok grem nabavt 300W napajlnik ga dam not in isto. Potem ZNORIM in napisem tale post. Kaj bi blo lahko narobe? Pomoje je ram, zato k mi v Sandri napise da ram ni buffered al neki tazga ampak sploh nevem kwa to pomen.

Aja pa tudi ko je ugsnen PC gori lucka na miski in tipkovnici. To se mi tud zdi tud mal cudn.

AngelOfDeath ::

Lahko bi bilo krivo pregrevanje ali pa ram pri preslabem napajalniku se ponavadi resetira.

damirez ::

Ok in kva naj nardim zej mam dobr napajalnik. P se zmer isti shit.

lepi joker ::

...če ti zmrzne enkran je pa še najbolj krivo to da imaš zelo premrzlo v sobi..:D :D Počakaj do poletja in se bo ekran odtalil....:D :D
..malo heca sigurno ne škodi....



damirez:a si sformatiral disk in ponovno naložil winse ko si dokupil ta proc 1800...
ker mislim da je to nujno potrebno...celo če si še prej imel kakšen 100 MHZ proc...
tudi mojemu kolegu na čisto enaki plati zmrzne slika pri čisto enakem procu..samo ga je samo zanimalo če mu ga plata sploh spozna zato se potem v delovanje nismo poglabljali...
bios pa mu ne spozna proca,napiše mu da je to neznani procesor,fora pa je v tem da mu MHZ vse prav spozna..1533 MHZ proc




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168062836 (25259) GaS
»

Napake pri navijanju?

Oddelek: Navijanje
231427 (973) Jan987
»

Zima se bliža in rekordi tudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
714541 (2859) TribesMan
»

Koliko vatni napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
131315 (1059) rex_
»

Gigabyte 7vrx + WinFast GF4 A250 LE TD - PROBLEM

Oddelek: Pomoč in nasveti
201271 (1071) Buggy

Več podobnih tem