» »

Titanfall

Titanfall

oo7 ::

Danes kolikor sem igral ni bilo nobenih težav.

paliskic ::

Isto jaz nisem imel težav do ene ure nazaj. Je pa zdaj v meni opozorilo da imajo težave z serverji.

oo7 ::

Sem zdaj probal pa res ne dela napiše No server found.

Danijel5 ::

oo7 je izjavil:

Danijel5 je izjavil:

Pozdravljeni!
No jas imam pa vprašanje za vse poznavatelje PC iger in lastnosti pcjev,ker sem na tem področju lajk in sem PS3 gamer me je ravno TITANFALL potegnil a ker nebi kupoval Xboxone me zanima če lahko ta špil zažene moj preenosnik s naslednjimi podatki:

Win:8
intel pentium2117u
memory 4gb /1333mhz/4g
500gb(5.4KR sata,slim)
Supermulti duallayer
64BIT operac,sistem x64

Torej zanima me če je možno igrat to igro na mojem laptopu ali ni možno!

lp,upam da ni preveč bedasto vprašanje,ampak če bi šlo bi potem bil to moj prvi špil na pcju,ker dosedaj ni bilo interesov zaradi uporabe konzole!
Hvala vsem ki mi boste svetovali ali karkoli pomagali. :D



Kakšno imaš pa grafično kartico?



pozdravljen!

Intel(r) HD graphics

Bo vredu ali nebo za moj pc?

Danijel5 ::

kr?en je izjavil:

http://ark.intel.com/products/71469/Int...

CPU je dost crap in graficna je integrirana. Imo lahko pozabis na Titanfall.


Sedaj mi ni jasno čemu je namenjen ta link?
Pozitivnimi lastnostmi ali so to negativne lastnosti,ki se dajo razbrat iz tabele?

Hvala za razlago!!

Lp in vesele praznike vsem

kr?en ::

Podatki o tvojem procesorju. 1,8GHz dual core z eno crap integrirano grafiko (verjetno HD4000) s katero ne bos poganjal Titanfalla..

Danijel5 ::

aha,torej odpade kašne pa naj bi bile vsaj mini malne zahteve iger za moj pc?

No moj pc je SAMSUNG ATIV book2,če keri pozna mod. bo vedel za kerega se gre!

Danijel5 ::

Danijel5 je izjavil:

aha,torej odpade kašne pa naj bi bile vsaj mini malne zahteve iger za moj pc?

No moj pc je SAMSUNG ATIV book2 NP270E5G če keri pozna mod. bo vedel za kerega se gre!


Prosil bi vas,ki se res razumete v pcje in igre za njih,da mi vsaj kašno ali tri :) FPS naštejete,da bi šle igrat!
Morda kateri cod starejši model?
V posesti imam vse cod za ps3 razen mw3,če bi le taga pognal bi bilo vredu!!

Hvala vsem posebej tebi Kr?en za odg.

Danijel5 ::

hvala za odg.
sem pa našel link can i run it in vedno je problem v grafiki,skoraj vse cod bi pognal če bi imel dobro grafično!

Danijel5 ::

Danijel5 je izjavil:

hvala za odg.
sem pa našel link http://www.systemrequirementslab.com/cy... in vedno je problem v grafiki,skoraj vse cod bi pognal če bi imel dobro grafično!

oo7 ::

Danijel5 je izjavil:

Danijel5 je izjavil:

hvala za odg.
sem pa našel link http://www.systemrequirementslab.com/cy... in vedno je problem v grafiki,skoraj vse cod bi pognal če bi imel dobro grafično!


http://www.game-debate.com/games/index....

Če daš na minimum bi šlo skozi vse razen grafična je na žalost preslaba.

Pezdicek ::




nič kaj nextgen :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

oo7 ::

Katera generacija pilotov ste že kaj?>:D
Jaz sem trenutno šesta generacija pilota in ravno danes sem prišel na 100 preigranih ur:P me je igra čisto zasvojila bo treba malo nehat:|

Buggy ::

mogoce kdo ve kje ta trenutek najceneje dobiti ta spil (s season passom, oz delux verzijo).

Hvala

Tr0n ::

Buggy ::

Tr0n je izjavil:

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-tita...


tnx... da si se tako potrudil ;)


...drugace pa sem nasel za 45$ (33€) komplet ENG stnd+pass tukaj...kdo pozna stacuno?

ce prav razumem, ni nekega hudega povprasevanja na ST za ta spil?

oo7 ::

Buggy je izjavil:

Tr0n je izjavil:

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-tita...


tnx... da si se tako potrudil ;)


...drugace pa sem nasel za 45$ (33€) komplet ENG stnd+pass tukaj...kdo pozna stacuno?

ce prav razumem, ni nekega hudega povprasevanja na ST za ta spil?


Igra je dobra ne bo ti žal. Jaz imam odigranih malo več kot 100 ur in je še vedno zelo zabavna čeprav ne igram več toliko kot na začetku.
Imam pa samo osnovno igro, ker DLC-jev za online igre ne kupujem.

Buggy ::

takole stvar kupjena za 28€, se pa sedaj dogaja, da crasha v desktop vsako drugo igro :8)

FX8120
8GB RAM
GTX 560 Ti SOC

Temperature OK, zadnji gonilniki, in-game origin disablan in uporabil sem tudi ze .exe parametre, ki naj bi dolocene tezave odpravili...nobenih sprememb. BF4 in BF3 na tej masini delujejo BP.
Ima kdo take tezave in morda kaksen nasvet kako odpraviti?

Tr0n ::

Ta vikend boste lahko igrali polno verzijo Titanfalla za 48 ur na Originu.

https://www.origin.com/en-ie/news/play-...

BALAST ::

Ravno to potrebujem, da ne tratim 30€ za igro, ki jo bi igral kvečjem 10ur.

Ali je EA že sploh kdaj imel AAA igro na sposojo za teh 48ur ali celo 24ur?
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Tr0n ::

Ne, prvic tokrat.

6151 ::

Crysis 3 so imeli
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Tr0n ::

Tisto ni bil Game Time. To je nova storitev na Originu.

EA is kicking off a new Origin program that gives players limited time with a full game. It's called Game Time, and sets a clock that lets you play any mode and achieve any level of progress you want for as long as you have time remaining. It's debuting the initiative with a free weekend for Titanfall on PC.

Jerry000 ::

Ta Titanfall je bedn. Že tko skor ne najde playerjev, ko pa najde pa povezuje dolgo in ko se zlowda me vrže ven pa napiše connection lost...gg -.-

destroyer2k ::

Jerry000 je izjavil:

Ta Titanfall je bedn. Že tko skor ne najde playerjev, ko pa najde pa povezuje dolgo in ko se zlowda me vrže ven pa napiše connection lost...gg -.-


Potem imaš nekaj narobe, ker meni deluje brez problemov, pa ga imam že od začetka.

Jerry000 ::

Mogoče ti nimaš problemu k maš original...to je pa free weekend iz origina

oo7 ::

Sicer ne vem zakaj nov trailer ampak je pa super:)

MacoLa27 ::

Na Amazon.de je cena 25€:

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-tita...

dottor ::

Pol je igra v nemščini al je multilanguage?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

MacoLa27 ::

Mislim, da je normalno v angleščini. Samo Rusi so priviligirani, da imajo svojo verzijo iger, ker imajo pač jebeno pisavo in so dovolj veliki, da se jim založniki prilagajajo...

dottor ::

Ne ker piše da ja v nemščini... Nebi rad kupoval igro katere pol nebi razumu kaj klikam :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

MacoLa27 ::

Damn, zgleda da je res nemški. Očitno je 27€ najbolj ugodna angleška varianta: http://www.gamecard.mobi/titanfall-pc-g....

dottor ::

Bom počakal še kak mesec da pade še malo cena, pa uzamem delux verzijo, edino če bo game + season pass cenejše :D
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

in zdej ko ste probaval nihce nima tezav z metanjem iz igre in crash on desktop po par matchih?
Zanimivo da nihce ne omenja tezav, ker na official forumu je kar nekaj pritozb tega tipa...

wired ::

Buggy je izjavil:

in zdej ko ste probaval nihce nima tezav z metanjem iz igre in crash on desktop po par matchih?
Zanimivo da nihce ne omenja tezav, ker na official forumu je kar nekaj pritozb tega tipa...

Pri meni po cca. 2 mesecih (priložnostnega) igranja me je mogoče vrglo iz same igre mogoče 2x. Sem pa videl, da je na netu kar nekaj na to temo omenjenega, ja.

Tr0n ::

Game Update 4

Featured Game Mode
Marked For Death
Titan Burn Cards
Titan Insignias
Matchmaking
Titan OS Voices
Challenge Tracker
& stuff

Update live.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

paliskic ::

Kdo še igra to igro? kako je kaj pri vas loading time?

Trenutno je pri meni obupno, očitno pridem vedno zadnji v igro (nikoli nimam možnost izbrat eno od Burning Card, isto traja zelo dolgo, da pride iz igre v glavni meni.

Buggy ::

ne vem za druge...jaz vem zame, da je bilo to mojih najslabse porabljenih 26€ zadnjih par let. Razocaranje na celi crti.

paliskic ::

Jaz sem porabil 40€. Igra sicer odlična, ampak ta loading time za začet in končat rundo je obupno. Imam 82 igranih ur, verjetno polovico tega je čakanja.

dottor ::

32€ na originu Delux Edition (igra + season pass) drugače 18€ igra in 17,50€ season pass. Se že pobira vseh 52,52GB :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

paliskic ::

dottor, kako kaj tebi dela? Rabi 5 min in več da prideš v igro (če prideš)?

Meni zjutraj dela hitro, v popoldanskem času so očitno serverji prepolni.

dottor ::

Igra mi dela "slabše" kot BETA v kateri sem bil. Je bilo potrebno znižat resolucijo na 720p in vse na LOW da je sploh igrivo 35+FPSjev. Drugače pa je full odvisno, kakor kdaj. Včasih se načakaš, včasih si relativno hitro not.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Titanfall Introduces More Traditional FPS Mode for 16 Players Without Titans and AI

Xbox and PC shooter Titanfall's sixth major update will include, among other things, a new pilot-only game mode called Pilot Skirmish. Announced today in a post on the game's website, Pilot Skirmish is an 8v8 mode that features no NPCs or Titans.

http://www.gamespot.com/articles/titanf...

Buggy ::

dokler ne zrihtajo tako razsirjen CTD po parih minutah, si lahko vso ostalo saro vtaknejo nekam ;((

paliskic ::

Lih kar poteka update. Upam da bo vse zrihtano zdej.

oo7 ::

paliskic je izjavil:

Lih kar poteka update. Upam da bo vse zrihtano zdej.


Kaj pa bodo zrihtal?

dottor ::

Players only?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

paliskic ::

Vec serverjev, manjši ping. Zaenkrat kaže dobro.

@dottor: je ja, 8vs8.

oo7 ::

Kakšni so kaj DLC-ji?

Sba ::

Ravnokar sem dobil 48 ur Titanfalla in vidim, da je igra samo multiplayer. Verjetno sem eden redkih tu, ampak sem vedno igral le singleplayer, predvsem zato, da si lahko kampiram in si sam določim tempo. Od streljačin sem obrnil vse r Crysise, drugega pa pravzaprav nisem igral.

Zanima me kako je z zgodbo pri multiplayer igri, ker sem navajen, da ima zadeva rep in glavo, tu pa sem vržen na sredo bojišča in tam tudi končam.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116955 (675) Ijus
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323695 (6009) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653921 (18560) Machete
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538850 (20171) opeter
»

Evolve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013976 (9478) ahac

Več podobnih tem