» »

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront

neverjetni99 ::

sem probal neki re-shader pa ni to to :(

SloBiscuit ::

fireX88 je izjavil:

samo preverjam, če ti veš

nekdo se razburja... :))


pa kliknu sm shrani pa se nč ni zgodil, pa sm si reku mogoče bo delal če večkrat kliknem... in pol je to nastal kr vidš.

Joj kera škoda tega špila. Majo miljone dolarjev obnašajo se pa kot da so indie developerji... dejte dnar za season pass pa to. če bi bli indie developer pol dojamem, ker uni nimajo nč pa rabjo nekak dnar dobit da lohka razširjo obseg špila ipd. Pa še vedno indie developerji nardijo več kt pa multimiljonarsko podjetje. *jok*
neznanec555

fireX88 ::

To je bil njihov cilj. Bk, ce gre igra v maloro, vazno da so pobrali kes
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

chucki ::

Dopoldne je prav težko najdit server za supremacy , škoda :(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

D3m0r4l1z3d ::

Ravni pri tej franšizi bi bila fps ali rpg z dobro zgodbo zares poklon
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kajetan ::

ker je to neka hobby igra sem se spomnil da lahk kupiš rabljen origin account za kakšnih 15€ ------ zakaj za vraga bi plačeval 45-50€? :D

galu ::

Vseeno, zanimiva statistika... Viri: http://bf4stats.com/ , http://bfhstats.com/ , http://swbstats.com/

 Currently Online

Currently Online

Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

hojnikb ::

heh, zanimivo kok folka še špila bf4 na pcju...
#brezpodpisa

neverjetni99 ::

hojnikb je izjavil:

heh, zanimivo kok folka še špila bf4 na pcju...


Če pa je en najboljših FPSjev dan danes :D

hojnikb ::

heh, če enkrat pade na 5EUR, jo mogoč clo kupim :))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

neverjetni99 ::

hojnikb je izjavil:

heh, če enkrat pade na 5EUR, jo mogoč clo kupim :))


jaz sem ga lani kupo za 10 al kolk je že bil v big bangu. Drugače pa si mel zaj akcijo na originu, bf4 premium edition za 20€ :D

hojnikb ::

sj na originu je tut 10e... premium pa 25e.
#brezpodpisa

neverjetni99 ::

hojnikb je izjavil:

sj na originu je tut 10e... premium pa 25e.


ja samo premium je 25€ špil pa 10€ tak da si na 35 :D bi skor 50% prišparal če bi kupo ko je bla akcija za 20€

hojnikb ::

20e je too much za 5x na let igranja .)
#brezpodpisa

neverjetni99 ::

hojnikb je izjavil:

20e je too much za 5x na let igranja .)


eh 20€ je ena dobra runda zunaj :D Mogoče pa bo zastojn čez čas, tak kot je bil bf3. Zarad tega smo zaćeli bf igrat z kolegi na PC, ker je bil on the house na originu, pa smo še kupli pol premium za 10€.

oo7 ::

Tukaj se lepo vidi, da perfektna grafika ni vse>:D

D3m0r4l1z3d ::

Vseeno pa je fb3 zelo obetaven engine oziroma nadaljevanje razvoja le-tega
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

DrSergioDJ ::

hojnikb je izjavil:

20e je too much za 5x na let igranja .)



hehe to mogoče res. Sam sem dal malce manj kot 70 eur za igro, a po ravnokar obrnjenem števcu 1000h (in 22min :D) igranja, to nanese nekih 7 centov na uro; well worthed :D
...

kajetan ::

ma jaz bi probo, tak de če kdo proda origin acc za 15EUR sem zraven. :D bo pa za kakšno leto al 2 ziher free- ali pa za 4 - tako kot je zdaj Team Fortress 2 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

neverjetni99 ::

kajetan je izjavil:

ma jaz bi probo, tak de če kdo proda origin acc za 15EUR sem zraven. :D bo pa za kakšno leto al 2 ziher free- ali pa za 4 - tako kot je zdaj Team Fortress 2 ?


Pozabi da bo free D:

scipascapa ::

Če mene vprašaš so to sramotno nizke številke....in potem EA sanja od 10-15 mio prodanih iger?

SloBiscuit ::

scipascapa je izjavil:

Če mene vprašaš so to sramotno nizke številke....in potem EA sanja od 10-15 mio prodanih iger?



Ja sej prodal bojo velik, sam igrou pa ne bo noben. Že sam zarad tega ker je Star Wars špil se je prodal tolk pa tolk miljonov kopij
neznanec555

neverjetni99 ::

Igra kdo prek origina to, da se mal dodamo? :D

Blue3D ::

Ja mene lahko dodaš.
Blue3D_slo
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

Oktan ::

Evo so ga že znižal! Na originu je 39.99€, če ga kupiš na mehiškem originu preko VPN-ja ga dobiš pa za 26€.

Seba22 ::

Še tolko ni vredn da ga kupiš za 2 meseca igranja al pa še to ne ker potem pa tak igralcev nebo več hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

DarwiN ::



Očitno bo treba še malo zbalancirat orožja. :) Sicer tale Ravic je eden najboljših igralcev Battlefielda na svetu, tko da pri njemu vsa orožja izgledajo OP, ampak tole je vseeno prehudo. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

SloBiscuit ::

Film je biu kr "meh"
neznanec555

m0LN4r ::

 Konzolaši so pa navalili

Konzolaši so pa navalili

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zmajc ::

m0LN4r je izjavil:

 Konzolaši so pa navalili

Konzolaši so pa navalili



Verjetno zaradi PS4 Battlefron paketa ki se prodaja trenutno.

SloBiscuit ::

pa tud tko to ni velka številka. mislm prodal so že ene 8m kopij pa komi skp naberejo 150.000 playerjev na dan na vseh platformah po celem svetu.
neznanec555

Zmajc ::

Mislili so da bojo na hitro skeširali na račun filma. Tipično EA.

m0LN4r ::

Pa še ime "star wars" je zle aktulno. Kaj pa če bi blo venus pewpew, instantno pol manj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kajetan ::

tukaj en skeptičen tip! Moram povedat da me nobena igra že dolgo ni tako potegnila. Mogoče ni za nevem kak resne gamerje, ampak to je pač vojna. Men je res huda. Grafika, gameplay je tut okej, pa cel sistem nadgrajevanja orožij in bonusov. Dost je vsega, igra še zdaleč ni tako cheap ko sem mislil. +grafika je.... jeah:) lepo je. Zdaj bi za igro dal tudi 80EUR.
drugače sem pa kupil rabljen account za 20EUR. prava osvežitev je ta igra :) zelo velike in odprte mape, pa drugače nisem nek sci fi fan ampak raje imam tako orožje kot pa v teh modern warfarih..

enih stvari še ne razumem:

kaj točno naredi FOCUS FIRE? jaz ne opazim nobene razlike pri aimanju :D
drugač pa. 1a.
za hobby igralce al pa une k bi 3x na teden igrali je mega.
ne moreš to primerjaz s call of duty ali counter strike, to je bolj mass war igra:)

no, če ne bi poskusil, ne bi vedel kaj bi lahko zamudil:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

SloBiscuit ::

kajetan je izjavil:


ne moreš to primerjaz s call of duty ali counter strike, to je bolj mass war igra:)



pojdi probat igrat battlefield 3. tle v battlefrontu majo sam 20v20 največ, tam je pa 32v32. grafika ni nekaj na kar moraš gledat ko ocenjuješ špil in če bi ga igral ali ne. to ne sme bit faktor.
neznanec555

kajetan ::

SloBiscuit je izjavil:

kajetan je izjavil:


ne moreš to primerjaz s call of duty ali counter strike, to je bolj mass war igra:)



pojdi probat igrat battlefield 3. tle v battlefrontu majo sam 20v20 največ, tam je pa 32v32. grafika ni nekaj na kar moraš gledat ko ocenjuješ špil in če bi ga igral ali ne. to ne sme bit faktor.


vem, ampak vseeno, imam BF3 in BF4 pa me battlefront bolj potegne. definitivno je nekaj novega. no mogoče me bo dolgočasila za 1 mesec ampak nevem:) . bf pa ne morem ocenjevat ker ga nisem zadosti igral. trenutno me ne vleče

neverjetni99 ::

Igra kdo da se malo dodamo in skup zaigramo kako? :D

Machete ::

Ja. Sam džabe ker noben ne igra razen kajetana :) Pa še nimamo šans prot 980ti, ker baje tako lepš teče vse na njej.. 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

neverjetni99 ::

Machete je izjavil:

Ja. Sam džabe ker noben ne igra razen kajetana :) Pa še nimamo šans prot 980ti, ker baje tako lepš teče vse na njej.. 8-)


Že tudi nism zaj igral tedn al 2 tega ja haha, ja to pa tud res :s

kajetan ::

men na 970 fajn dela. dodajte: mexico knife
:D

dvomim da samo jaz igram .. v bistvu sem n00b , igram komaj par dni. ampak mi paše :)
ma dodajmo se - je lepš igrat ko veš da je še kaki slovenec gor :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

neverjetni99 ::

evo sem te dodal. Ja saj špil je dobro optimiziran, še na hd 7950 dela na max nastavitvah gladko :D

TOP ::

Ja dela glatko ja z umesnimi fleši,na bratoven kompu,ki ma 970 dela neprimerno bolje.

kajetan ::

TOP je izjavil:

Ja dela glatko ja z umesnimi fleši,na bratoven kompu,ki ma 970 dela neprimerno bolje.


ja na 970 še dela če maš par nastavitev na ultra :)

Blue3D ::

Jaz tudi igram, prej BF4 zdaj BF
Meni je všeč.
Vse imam na low in brez AA
I5 2500K
R9 280X

120FPS DROPI DO 90 FPS
Dela boljše kot BF4
Proc je na 80% obremenitve
Grafa 85-100%

Sem dodal oba.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

kajetan ::

"I really think people are taking for granted just how amazing this game looks and feels. It's not perfect, and it doesn't cater to the hardcore Battlefield audience... but why does it have to? I love that this game exists... I'm a hardcore gamer, but I also value a laid back and accessible gaming experience: it adds balance to an otherwise exhausting landscape of intensity. There are so many games that appeal to my hardcore nature, the market honestly doesn't need another one right now. I'm glad EA went this route with Star Wars... it's true to the movie in more ways than just audio and visual. Star Wars as a film(s) is not a deep journey to the center of moral/ethical issues... it's fluff... it's really beautiful fluff. When I watched those films I asked people "have you seen Star Wars"?..... and what I really meant was, have you SEEN Star Wars. Those movies are serious eye candy... and they are light, and fun... and easy going. That's what this game is. I understand those people who don't like it. I got a refund from EA after 10 hours of game play. But once it was gone, I really missed having that casual easy going experience to break up the intensity of the other games in my library. So what did I do?.... went back and bought it again, with all the DLC. SWBF is like having a kick ass arcade machine in your living room, and there's nothing quite like it in this genre. EA/DICE took a serious risk with approach... this is not their first rodeo. Personally I think they've struck gold... but doing so meant shunning the expectations of many Battlefront fans (myself included). If you're a hardcore gamer you'll have to find a way to relax those tense muscles, forget all the unlocks and nuances, and just sit back and enjoy the ride. The ability to jump in and have fun quickly is lost on today's gamers... for me, it feels like a breath of fresh air. I'm glad the Star Wars universe I always wanted doesn't have hardcore BF4/CSGO snipers at the gate barring my capacity for enjoyment, because this is something every gamer should experience."

točno tko!

neverjetni99 ::

Blue3D je izjavil:

Jaz tudi igram, prej BF4 zdaj BF
Meni je všeč.
Vse imam na low in brez AA
I5 2500K
R9 280X

120FPS DROPI DO 90 FPS
Dela boljše kot BF4
Proc je na 80% obremenitve
Grafa 85-100%

Sem dodal oba.


Zakaj pa maš na low? Bi lahko mel na ultra/high :D kak maš da te dodam?

kajetan ::

:P

neverjetni99 ::

Samo nikjer ne najdem, sem že iskal enkrat ja me zanima kaka grafika bi bla pa kaki fpsji :P

SloBiscuit ::

kajetan.... ma dej bv. špil sam zgleda kot more in to je to. basic as fuck. k COD je, sam da ma COD več contenta pa te dev-i pa EA ne jebejo v tvojo lepo povoskano ritko. 120EUR daš pa še vedno ni vredn 40EUR. lohka je zanimiv res je, sam je pa tud FACT da je ful pomankljiv in če mi en kurac reče kva se pizdim medtem ko nima pojma kako more bit špil narjen pa kaj se pričakuje nej bo raj tih. ko jebe EA.

+ https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c...

ps.

kva točn tko? opravičuje svoj nakup. sam govori kok faj nzgleda in to je to. jebeš to ne tazga folka poslušat... krneki res
neznanec555

Zgodovina sprememb…

kajetan ::

SloBiscuit je izjavil:

kajetan.... ma dej bv. špil sam zgleda kot more in to je to. basic as fuck. k COD je, sam da ma COD več contenta pa te dev-i pa EA ne jebejo v tvojo lepo povoskano ritko. 120EUR daš pa še vedno ni vredn 40EUR. lohka je zanimiv res je, sam je pa tud FACT da je ful pomankljiv in če mi en kurac reče kva se pizdim medtem ko nima pojma kako more bit špil narjen pa kaj se pričakuje nej bo raj tih. ko jebe EA.

+ https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c...


si sploh poskusil igrati? ker če ne, je brezveze govorit in debatirat. tut jaz sem mislil da je navaden crap - da bom igral samo 15 minut pa izklopil zato sem pa kupil rabljen account za 20EUR. pa me je špil presenetil. zadost sem jaz igral CS pa COD pa DOD pa quake pa UT pa nevem kaj vse.. pač to je špil za oddih. maš tam zgoraj napisano zakaj.

ps: ne zgleda samo lepo tudi igrabilna je zelo. zakaj si tko jezn? ker hočeš hejtat igro še preden si jo poskusil, samo zato, da ne bi plačal? :D njena lepota je ziher en adut, ima pa še druge. sem že 10x rekel, to se ne more primerjat z drugimi igrami, ker je čist nekaj posebnega kot je to recimo bil in je še Team Fortress 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323554 (5868) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913258 (5950) scipascapa
»

Star Wars Battlefront 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18118553 (8358) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334520 (22810) matija14
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311730 (10241) djabi

Več podobnih tem