» »

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

««
«
1 / 6
»»

oo7 ::

Igra naj bi prišla enkrat Novembra 2014 delali pa naj bi jo pri Sledgehammer Games.




Before being switched to become the co-developers of Modern Warfare 3, Sledgehammer Games were already working on a Call of Duty game. This game was announced before Modern Warfare 3 and after Black Ops, however, no details were released. The game was said to be an action-adventure first-person shooter computer/video game. A Call of Duty massively multiplayer online game was also rumored to be in development.
Activision Publishing CEO Eric Hirshberg later stated that Modern Warfare 3 was not the same title as Sledgehammer Games' action-adventure Call of Duty game. When asked if the action-adventure game was also in development, Hirshberg then stated that the Sledgehammer team was fully focused on Modern Warfare 3 and that their own title had been put on hold.


Od zdaj naprej naj bi igro COD delali trije različni razvijalci vsak na tri leta.

Call of Duty (2003) Infinity Ward
Call of Duty 2 (2005) Infinity Ward
Call of Duty 3 (2006) Treyarch
Call of Duty 4 MW (2007) Infinity Ward
Call of Duty 5 WAW (2008) Treyarch
Call of Duty 6 MW2 (2009) Infinity Ward
Call of Duty 7 BO (2010) Treyarch
Call of Duty 8 MW3 (2011) Infinity Ward
Call of Duty 9 BO2 (2012) Treyarch
Call of Duty 10 Ghosts (2013) Infinity Ward
Call of Duty 11 (2014) SledgehammerGames
Call of Duty 12 (2015) Treyarch
Call of Duty 13 (2016) Infinity Ward

http://sledgehammergames.com/games


Ste kaj presenečeni, da bo letos nova igra Call of Duty:))
  • spremenil: bluefish ()

Skyman ::

sei bo itak spet copy-paste spet 10 let isti engine ko bodo prisle nove konzole bo spet "next-gen"

miraldi ::

Aplavz :))
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Dr_M ::

Skoda, da po takmu sistemu ne delajo kaksnih dobrih iger.

sesobebo ::

hmm... a ma cod ze vec delov kot polcijska akademija?

Tr0n ::

Vec delov kot Dallas. :p

Bolf3nk ::

In zakaj je vsako leto nov del in to vsako leto bolj zanič?

Ker n00bi kupijo.


kot nfs

LJ4L ::

In v čem se bo igra razlikovala od vseh ostalih?
LP from LJ

Bolf3nk ::

v letnici

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

In zakaj je vsako leto nov del in to vsako leto bolj zanič?

Ker n00bi kupijo.


kot nfs


In zakaj tebe to tako moti:)

opeter ::

Mene ne bi motilo, če bi bil SP način daljši od tistih 3-5 ur, kolikor je v zadnjih verzijah ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Machete ::

In kaj ti pomeni če je dolg 3 ali pa 30 ur, če je totalno brezvezen?
Kot da bi Hugota špilal. Višek interakcije je da razstreliš kakšna skriptana vrata, tud če je zraven okno odprto ti ne boš mogel not itd.. Po tej plati pelejo 20 let stari špili scat ves ta novi tračniški kino ščiš. Cod SP pač lahko miže obrneš, skoraj dobesedno. In zato je slab.

Dua'L ::

naj se vrnejo nazaj na ww2 stalin pa to..
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

sesobebo ::

ce imas za predlogo pobarvanko, je utopicno kot koncni izdelek pricakovat mojstrovino.*






*in b4 Mondrian.

metek ::

pozabl ste na perke mislim z nožem štiha po 30 meterov dolgi poti ti ga šicaš in mu ne moreš nič. Pol te pa še štihne s take razdalje ko je 3x daljša od njegove roke... cod ghosts je smet tanov bo pa še večja smet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: metek ()

oo7 ::

http://www.callofduty.com/new-era




Kot kaže se bo novi Call of duty spet dogajal v prihodnosti>:D
Več bodo povedali v nedeljo zvečer.

Dua'L ::

nanosuit :D
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Tr0n ::

Ah...



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Skyman ::

vmes sm mislu da gledam trailer za crysis 4 pa novi titanfall 2 ::D v glavnem kr neki no..SP bo za preigrat MP se pa ne povoha..

drvo ::

Kevin Spacey v zadnjem trailerju?

bluefish ::

Jap. Prava faca za vlogo.

oo7 ::

Ne bom lagal zgleda hudo:)

Pa bi prosil če lahko moderator popravi naslov v Call of Duty Advanced Warfare.
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mateii ::

OMG...kam so pripeljali COD...polom za polomom, pomoje kdo zdaj igra fps z ww2 tematiko bo mel največjo bazo igralcev...te new age shit so krneki...

hojnikb ::

če bo isti engine kot MW1, potem si lahko špil zataknejo nekam..
#brezpodpisa

mateii ::

Bolj primern naslov po videnem bi bil: Call of Duty: Crysis Warfare

DarwiN ::

Ali pa Call of Duty: Advanced Warfare DLC
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jst ::

HAHAHA, ko sem videl trailer KEVIN SPACEY, sem umrl od smeha. Kakšni nategi. Captured on XBOX ONE. Kdaj je izšel Crysis 3? Takrat smo PCjaši imeli boljšo grafiko z boljšimi efekti, resolucijo in framerate.

Malo offtopic:

Pa kaj je X1 res tako švoh? Ghosts sem še nekako valil krivdo na bitko s časom (devi), posledično neoptimiziranjostjo.

Tale "bump" v kvaliteti ni vreden 500EUR (ali je 400?). Resno sem razmišljal o nakupu za v dnevno, ker sem jo ravno kupil nov kavč in prebelil, ampak pisalna miza ostaja s kištico in na steni TV. Škoda, da sem kupil TV, preden sta izšla tista 4K TVja.

Po drugi strani, sem pa ravno bral, da v USA X.1 uporabljajo več za entertainment namene, kot pa za gaming overall. Kaj bi mi ponujala konzola? Nič, kar že imam. IPTV, kadarkoli monitor->TV.

MS se full trudi z PR za X.1, špil so si taprav izbrali za marketing konzole; jaz ga bom preigral, ko bo na Steamu kakšna akcija in bom zapravil 60EUR za 4 ali 8 iger.

Pa tudi če špil zamudim (enega ali dva sem že), ni panike. Ghosts sem moral preigrati, da sem videl "next-gen", potem prejšnjega nisem Warfare 1 se spomnim, da sem celo se malo zabaval z MP, potem sem preigral še Warfare 3 in en Black Ops. Vse šele več mesecev (pol leta) kasneje, kot so izšle.

Vedno bolj se teli CODi pomikajo v smer takšega načina igranja:
Par minut igraš, par minut gledaš dogajanje na zaslonu. Še malo, pa bom lahko ob vsaki "sceni" pokadil cel cigaret. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

RejZoR ::

CoD lepo kupiš na vsake 3 release pa je. Nazadnje sem kupil Modern Warfare 3 in mi ni bil slab. Kar soliden action packed špil. Ghosts, Black Ops in še cel kup vmes sem jih preskočil, tale Advanced Warfare pa me spet mal vleče. Vsaj po videnem mi je bil zanimiv.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mateii ::



Parodija na trailer :D -> Crysis verzija :D

Phantomeye ::

Jst je izjavil:

HAHAHA, ko sem videl trailer KEVIN SPACEY, sem umrl od smeha. Kakšni nategi. Captured on XBOX ONE. Kdaj je izšel Crysis 3? Takrat smo PCjaši imeli boljšo grafiko z boljšimi efekti, resolucijo in framerate.

Malo offtopic:

Pa kaj je X1 res tako švoh? Ghosts sem še nekako valil krivdo na bitko s časom (devi), posledično neoptimiziranjostjo.

Tale "bump" v kvaliteti ni vreden 500EUR (ali je 400?). Resno sem razmišljal o nakupu za v dnevno, ker sem jo ravno kupil nov kavč in prebelil, ampak pisalna miza ostaja s kištico in na steni TV. Škoda, da sem kupil TV, preden sta izšla tista 4K TVja.

Po drugi strani, sem pa ravno bral, da v USA X.1 uporabljajo več za entertainment namene, kot pa za gaming overall. Kaj bi mi ponujala konzola? Nič, kar že imam. IPTV, kadarkoli monitor->TV.

MS se full trudi z PR za X.1, špil so si taprav izbrali za marketing konzole; jaz ga bom preigral, ko bo na Steamu kakšna akcija in bom zapravil 60EUR za 4 ali 8 iger.

Pa tudi če špil zamudim (enega ali dva sem že), ni panike. Ghosts sem moral preigrati, da sem videl "next-gen", potem prejšnjega nisem Warfare 1 se spomnim, da sem celo se malo zabaval z MP, potem sem preigral še Warfare 3 in en Black Ops. Vse šele več mesecev (pol leta) kasneje, kot so izšle.

Vedno bolj se teli CODi pomikajo v smer takšega načina igranja:
Par minut igraš, par minut gledaš dogajanje na zaslonu. Še malo, pa bom lahko ob vsaki "sceni" pokadil cel cigaret. :)


kaj je narobe s Kevinom?

Halfdead987 ::

Pomoje bo SP kar uredu :)

Jst ::

Nič ni narobe s Kevinom. Marketing je spet opravil super posel, ko so najeli Kevina, da igra v igri. Spet bo prodaja ogromna. (Pač, COD enaindvajseta iteracija.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Guzzy ::

Ja pač več dajo v marketing kot v igro

Bolf3nk ::

lol naj kar imenujejo špil crysisfall

oo7 ::

According to the latest issue of GameInformer, Sledgehammer Co-founder Michael Condrey confirmed Advanced Warfare is "being built on a new engine".

Call of duty naj bi imel nov engine>:D

http://www.charlieintel.com/2014/05/04/...

oo7 ::

Še nekaj slik>:D










Jst ::

Tile slike so pa že bolj "next-gen" za X1/PS4.

Glede fizike bomo pa še videli. Čeprav po trailerjih sodeč, jih ni videti. (Razen skriptani kamni, zrušitve,...)

Ampak Kevin Spacey-ja bi pa vseeno lahko bolje narisali. Uporabili premalo senzorjev, mogoče?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

RejZoR ::

Hočeš rečt animirali...

Drugače pa mene ne moti bolj sci fi pridih. Resničnosti imamo itaq cel lajf dost, zakaj ne zaplavat mal v domišljijske vode...

Čeprav roko na srce, še vedno čakam eno proper igro, kjer bo Zemlja pod invazijo vesoljcev, ampak bo imela feeling kot so ga imeli CoD 1/2. Pač da imaš felling, da se res odvija velika vojna in si ti eno izmed kolesc vojne mašinerije, in ne kot v Crysis kjer je bila kao invazija, ulice New Yorka pa bolj mirne kot danes popoldne. Makes no sense in totalno ubije atmosfero. Grafika gor ali dol. Ta del je bil pri CoD Modern Warfare 3 vsaj na začetku dokaj kul. Tist masovni napad New Yorka, obrambni napad oddajnikov in one podmornice, ta del je imel tisti pravi CoD feel in to mi je bilo všeč.

Anyway, po MW3 je tole spet en CoD, ki me je zelo pritegnil in se ga veselim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Upam, da bodo kmalu pokazali še Gameplay.


Call of Duty: Advanced Warfare details:


In development at Sledgehammer Games for Xbox One, PS4, and PC. A separate studio to be named later is working on the Xbox 360 and PlayStation 3 versions. There's no word on Wii U.

The game runs on a new and unspecified game engine.

The story opens with a catastrophic event that Sledgehammer Games cofounder Michael Condrey describes as "like a global 9/11." There's little more to go on, but major cities on multiple continents are affected by some kind of terrorism perpetrated by a terrorist organization called KVA.

It is set in 2054.

You play a character named Private Mitchell, who is voiced by prolific voice actor Troy Baker. You may know Baker for his recent roles in The Last of Us (Joel), BioShock Infinite (Booker), and Batman: Arkham Origins (The Joker). Mitchell only speaks during cutscenes; never during gameplay.

Mitchell starts Call of Duty: Advanced Warfare as a Marine, who is squadmates with Will Irons, the son of Private Military Company Atlas Corporation CEO Jonathan Irons (played by Kevin Spacey). After their tour of duty is done, the elder Irons asks Mitchell if he wants to leave the Marines to join his father's company. Mitchell says yes and is outfitted with an "EXO" suit for his new job.

Unlike past Call of Duty games, Call of Duty: Advanced Warfare has only one protagonist.

Kevin Spacey says he was "very excited" about joining the game when he was originally approached.

You'll earn points every mission that can be used to upgrade your EXO suit. Using the EXO suit, you can climb walls with magnetic gloves, boost-dodge toward cover, perform super-jumps that let you get to higher ground, use optic camouflage for cloaking, and hover in mid-air.

Your arsenal includes "variable grenades," which can be switched from concussion to threat detection while they cook. The threat detection grenade reveals enemy locations and makes this information available via an augmented reality system visible in your visor.

Some of your guns are energy-based, and do not use traditional ammunition.

There is a rideable vehicle called a Pitbull, which is based on the real world Mine-Resistant Ambush Protected (MRAP) vehicle.

There's no official word on Call of Duty: Advanced Warfare multiplayer yet, but Condrey teases, "You can probably imagine the possibilities of a lot of the stuff you saw in single-player and how it would apply online." Activision also says it is "absolutely committed" to supporting eSports.

Call of Duty: Advanced Warfare will have some kind of co-op mode.

Veteran Metal Gear Solid composer Harry Gregson-Williams is working on the game's soundtrack. Audio director Don Veca says, "I think Advanced Warfare is going to be the best-sounding and certainly the best-mixed game ever."

In an effort to create a believable world, Activision consulted with "experts from production design in movies to experts in the military to scientists and futurists," according to Sledgehammer cofounder Glen Schofield.

http://www.gamespot.com/articles/tons-o...

Unknown_001 ::

Ma spet neko futuristično sranje...

COD 2,4,5 pa mogoče black ops I. dobro. Za prvi del ne vem, ampak ostalo je kurac. Ja, zmanjkalo idej, leni so, pa še stranke nezahtevne (večina zahteva sam da je novo)...

Eh, škoda besed, pa tak holivud je iz tega špila ratal, da me srat prjemle.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oo7 ::

Unknown_001 je izjavil:

Ma spet neko futuristično sranje...

COD 2,4,5 pa mogoče black ops I. dobro. Za prvi del ne vem, ampak ostalo je kurac. Ja, zmanjkalo idej, leni so, pa še stranke nezahtevne (večina zahteva sam da je novo)...

Eh, škoda besed, pa tak holivud je iz tega špila ratal, da me srat prjemle.



Noben te ne sili kupit in igrat sploh ne vem kaj se tolk s tem obremenjuješ.

bluefish ::

Problem je, da tovrstne igre mamijo nekatere druge razvijalce in na sploh nižajo nivo.

Riff ::

še en špil ki ga ne smemo zamuditi

RC14 ::

Če bo takšna grafika, kapo dol.
Ker tazadnji call of duty je bil že resnično kar se grafike tiče za v penzijo.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

RejZoR ::

Sam a niso ravno za Ghosts ful promoviral kako napreden je engine in kako je vse oh in sploh? Se še spomnim, ko so kazal one ribice kako se umaknejo potapljaču. Hm.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RC14 ::

tako tok sem rekel, če bo, kapo dol. Čeprav bomo potem spet gledali 5 let star engine.:|

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

oo7 ::

Ghost nima nov engine samo nadgrajen ta pa naj bi imel nov engine ampak to bomo pa še videli>:D

DarwiN ::

"Nov" engine oni prodajajo vsako leto....
Takšna grafika bo samo na slikah in trailerjih, sam gameplay pa nazadnje tako kot vsako leto... Engine iz leta 1999 + par novih bonbončkov...

Fool me once, shame on me, fool me twice, shame on you..

No, tukaj velja - fool me 10 times... 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jst ::

Modern Warfare je imel vsaj dobro rollercoaster zgodbo. Ghosts je bil pa - vsaj zame - eno veliko razočaranje. MW sem igral prvi in zadnji del, če se ne motim, pa se še spomnim nekaj imen iz igre (Soap, Gaz, Price, Zakhaev?). Od Ghosts sem si zapomnil smao Psa, pa še zanj ne vem, kako mu je ime.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

drvo ::

Ne bi počakali in videli ali bo ponovno polom ali jim mogoče uspe narediti spodobno igro, namesto kritiziranja še preden je viden prvi gameplay?
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123874 (6766) D3m
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768194 (35959) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157152 (32970) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937217 (22859) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41999846 (74675) Klemzz

Več podobnih tem