» »

Titanfall

Titanfall

Tr0n ::

Heh, ste preko VPNja aktivirali? Jaz bom se pocakal. :)

oo7 ::

Kje ste pa naročili?

ShinseiYama ::

jup vpn , naroču pa na g2a.com
www.bushi.si

dottor ::

Kje se ga da najceneje ubost pa da je legit trgovina (po možnosti brez uporabe VPNja)?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

galu ::

Mene beta niti ni navdušila. Pa vidim, da mnoge niti full game ni.

Drugače pa so tu solidne cene. Še vseeno boš pa nucal VPN, če hočeš igrati takoj - drugače pač ne gre.
Tako to gre.

frudi ::

Tr0n je izjavil:

Heh, ste preko VPNja aktivirali? Jaz bom se pocakal. :)

Ni nič za aktivirat, samo LOLigin zaženeš preko vpn, pa ti dovoli igrat Titanfall.
Je pa beda, da je treba vsakič znova zaganjati vpn... ali pa pač pustiti LOLigin prižgan ves čas.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

oo7 ::

galu je izjavil:

Mene beta niti ni navdušila. Pa vidim, da mnoge niti full game ni.

Drugače pa so tu solidne cene. Še vseeno boš pa nucal VPN, če hočeš igrati takoj - drugače pač ne gre.



Jaz še nisem igral igre tako, da ne morem govorit kakšna je.
Kar se pa tiče Metacritic in podobnih strani pa ponavadi veliko negativnih ocen prileti z druge konzole>:D Console flame war ali kako že pravijo:P

ShinseiYama ::

Jah meni osebno je igra super, sj pravim edina ki me je od vseh zadnjih FPSov not potegnila, kere so mi bile všeč, BF2 in Bad company 2, od CODov COD 2 oz MW, in Od CS:Source

Č e vam to kaj pomaga.

Kolikor vem je na G2A najceneje jaz sem dal okoli 32eur in ja je legalna trgovina.
Tole z VPNji je povsem legalno tako da se ni kaj za bati, meni osebno gre na jetra da z nekaterimi igrami delajo te retardirane postopne izide, mislim če izdajo naj za cel svet izdajo istočasno.
www.bushi.si

Tr0n ::

Pa je unlockana se za EU. Zjutraj sem ze eno odspilal, goooood stuff. :)

ShinseiYama ::

No če gdo hoče party naj skoč na naš TS3 ponavad je zmeri gdo za igranje.

Address:62.67.42.172:9148
www.bushi.si

oo7 ::

Jaz jo bom mogoče dobil jutri>:D


Sem se pa bal takih stvari pa že tako hitro;((
http://www.vg247.com/2014/03/13/titanfa...

Bolf3nk ::

Using aimbots and such!


lulz. saj pa imajo sami vgrajen tale aimbot :))

dottor ::

S pištolo ki nameri sama :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

dottor je izjavil:

S pištolo ki nameri sama :))



To se je res za čudit pištola, ki meri sama ampak titani in vesoljske ladje v igri so pa nekaj vsakdanjega:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

Ful kul ne? vse samo meri..fajn. A nebi bilo fajn, da bi karakter tudi sam laufal po mapi? to bi bilo ful kul in vsakdanjega ob titanih

oo7 ::

Ja sej za v prihodnost bi bolj pasala kakšna taka pištola posebno v SCi-Fi žanru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dottor ::

Če hočeš da sam lavfa okoli pol kupi Rambota :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

dottor je izjavil:

Če hočeš da sam lavfa okoli pol kupi Rambota :))


Ah ne saj je zadost, da lahko laufaš po stenah>:D

54j0 ::

Samo moment, vi tukaj namigujete, da ima igra "auto-aim"? Ali narobe razumem?

dottor ::

Če si igral beto in naredu tutorial ti predstavi pištolo katera zna sama locirat tarče (eno ali več), tvoja dolžnost je samo miškin gumb stisnit in upat da te prej assassin ne preseneti :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

54j0 ::

Je to lastnost enega orožja, ali vsa orožja merijo sama od sebe? In koliko časa traja, da zagrabi ta "lock"? Moraš tarče prej ročno označiti?

Skoraj sem že prodan tej igri. Ampak, če je tako revna, da uporablja auto aim, si me ne more privoščiti :).

Bolf3nk ::



+ če igraš na gamepad imaš aim assist. Kar verjetno nebo dolgo trajalo, da boš zadevo imel za miško:))

oo7 ::

Tukaj v videu razloži glede pištole

ahac ::

Ampak.... pištola rabi nekaj časa, da nacilja na tarčo in nasprotnik lahko prej strelja, lahko pobegne, itd... Ni tolk enostavno, da bi samo stiskal gumb, ampak ga moraš v pravem trenutku, moraš ostat ob tarči, itd. Če je fokus igre (poleg titanov) itak na tem, da tečeš in skačeš okrog, potem je tako orožje čisto kul, da še malo spremeni gameplay.

Pa aimbot ti v tem primeru nič ne pomaga. :P

edit:
Ampak, če je tako revna, da uporablja auto aim, si me ne more privoščiti :).

Si kdaj igral kakšno igro z vesoljskimi ladjami, letali, itd? Veš, ko imaš npr. kakšen rocket, kjer moraš naciljat tarčo (kar traja nekaj časa) preden izstreliš in potem raketa sama sledi tarči? No, to je to, ampak v pištoli (ki je ena od možnih in čisto balanced z ostalimi).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

54j0 ::

Ne razumem, kako je ljudem lažje najti in nalepiti link, kot odgovoriti na vprašanje :). Je to torej le lastnost te "pametne pištole", ali imajo vsa orožja avtomatsko merjenje?

V vsakem primeru je oslarija, razen če za lock potrebuješ 2-3 sekunde, kot npr. raketni topovi v drugih igrah...

dottor ::

Ne samo ta pištola ima to lastnost. Moreš pa imet sovraga vedno v vidnem polju pištole.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

54j0 ::

Hvala. Sem se že ustrašil...

ShinseiYama ::

ta pištola je za noobe, je zelo neporabna...
www.bushi.si

dottor ::

Za bote streljat je fun, za real playerje pa je brez veze.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Tole si dodajte v launch parametre (no intro in raw mouse input).

-novid +m_rawinput 1

Tr0n ::

Pa tole za fullscreen windowed.

-novid -noborder -windowed

Aramis ::

Kje se da dobit najcenejši cd key?

connel ::

g2a.com oziroma preko mehiškega vpnja, najbrž tudi kakšna druga država

oo7 ::

Zakaj ima pa Origin tako drago?

metek ::

Mal več nalog bi pa lahko blo v igri napr. tko kot je blo pri Enemy Territory quake wars oziroma wolf e.t. ki mi je bil TOP pa še zastonj je bil po vrh tega

kr?en ::

Se kdo dobiva bolan screen tearing na crossfire konfiguraciji (bolj specificno r9-280x)?

oo7 ::

Sem zdaj odigral par rund in je delalo brez problema.
Je kar zabavna igra posebej laufanje po stenah in plezanje.
Titana pa še ne obvladam preveč mi ga takoj uničijo:)) tako, da zaenkrat raje laufam naokoli>:D

oo7 ::

Sem tudi probal smart pistol pa mi ni bila preveč všeč. Je assault rifle boljša izbira.

kr?en ::

kr?en je izjavil:

Se kdo dobiva bolan screen tearing na crossfire konfiguraciji (bolj specificno r9-280x)?

Nasel (zacasno) resitev; izklopit je treba crossfire in/ali vsync v meniju.

vaščan ::

Lahko pa probaš s programom radeonpro dynamic framerate control 60fps + vsynic on tripple buffering.
Ko sem mel crossfire mi je tole rešilo veliko iger odzivnost je ok zelo gladek gameplay nobenga trganja slike ter odpravi micro stuttering.

Ponavad je pri crossfire problem ko sta grafični komot dost močni za špil poganjat nad 60fps ampak občutek si pa mel da ne dela glatko dynamic framerate control ter vsynic to porihtata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

ShinseiYama ::

Jebo mast tale challange: Gooser k ga moram naredit da grem v regeneration lvl 6 , bo pa svinjsko težak, z vsem tem cloakanjem.

Drugače pa kot že reku , igra je super in z našo klapo veselo igramo skoraj non stop lol. no vsaj jaz XD
www.bushi.si

tehpro ::

Aramis je izjavil:

Kje se da dobit najcenejši cd key?

Js sm dobu na kinguin.net za 28€.

oo7 ::

Tiste burn kartice pri Titanfall. A to samo izbereš tiste tri, ki ti najbolj ustrezajo jih daš tja v okvir in to je to?

kr?en ::

Da.

Ko jo porabis, lahko dodas novo, ko cakas na naslednjo mapo.

hunter01 ::

A je CD-key vezan na nek account (kot MMORPG-ji običajno) al je vezan na namestitev na računalniku? Torej lahko kupim CD-key in potem izmenično igrava dva igralca vsak na svojem računalniku?

abyssus ::

CD-key je vezan na Origin račun.

hunter01 ::

abyssus je izjavil:

CD-key je vezan na Origin račun.


Hvala.

Jerry000 ::

na origin? Sm mislil da je steam

ShinseiYama ::

Evo regen 10 narejen :) zj pa pobijat.
www.bushi.si

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116837 (557) Ijus
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323550 (5864) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653641 (18280) Machete
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538662 (19983) opeter
»

Evolve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013908 (9410) ahac

Več podobnih tem