» »

Novi yugiči v AMERIKO!

Novi yugiči v AMERIKO!

Trubadur ::

A ste slišal?Zastava dela nove yugote in jih bo spet prodajala v ameriko.Cena bo okol 6000 evrov.Posel stoletja again|O
Berite Thomasa!

ABX ::

Kak link, ali pic?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

>:D :D

Matek ::

Jih bojo spet mel bad guys v gangsterskih filmih:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Trubadur ::

a ga ni brus vilis furu v umri pokončno3?
Berite Thomasa!

undefined ::

> Jih bojo spet mel bad guys v gangsterskih filmih

Bruce Willis v Die Hard 4, pa nov 3D model v Soldier Of Fortune 3. :)

> a ga ni brus vilis furu v umri pokončno3?

Correct.

Zgodovina sprememb…

R0K ::

Novi Yugeci.

Za tak dnar ko bodo, so čist vredu. Vsejen bolš k pa kak tico or smth.

undefined ::

Bruhal bom. :(

Mislim, kvaliteta starega jugota z "nalepkami" novih modelov, kot so Jaguar in Fiat Punto. :)

Dr_M ::

yugo za 6000€?? a ste na glavo padl al ja? jest ga za pol tok neb kupu.upam da ne bodo dubil homologacije za slovenijo.:\ :\ :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Thomas ::

Ne bi jest reku, da so Srbijanci brez vsake šanse tukaj.

Od poraza k porazu, do končne zmage - kot je reku Mao.


:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iso2000 ::

Florida Sedan se mi zdi še najbolj posrečena in sploh ne grda! Samo design ni vse! Precej sem skeptičen glede kvalitete izdelave in kvalitete motorjev. Sicer pa počakajmo...

Pepe ::

Al eni niso gledali Preverjeno al pa se nori delajo.
Za ceno kakršna bo, bo moral nekaj nudit in to tudi bo.
Pa ne pozabit Yugo "leti" tudi 238 km/h in valda da ne 45A!
Bo pa za zabavo, ako ne bo "družinski" avto.
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

undefined ::

Pa že raje kupim Škodo, katero sem imel dosedaj za najslabšega proizvajalca, kljub VW dodatkom. Sedaj je to mesto zavzel "novi" Yugo. :)

Pepe ::

Kaj pa Tavria?>:D
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

Vanich ::

Iso2000, glih kvaliteta motorjev po moje ne bo problem, ker so baje od Peugeota. Kvaliteta izdelave notranjosti pa šajsije bo po moje (spet) bolj problem.

rozca ::

Men se pa ideja ne zdi slaba. Konkurenca nikol ne škodi.

lp

||_^_|| ::

motorji naj bi bli peugeotovi 1,1 in 1,6. Še celo ABS bo za doplačilo>:D
Kar se mene tiče bi za 6000€ kupil marsikaj drugega. Sam še vedno je in bo folk k nimajo velik dnarja in hočejo nov avto, za take je tale yugo prava stvarca.

iso2000 ::

No, če bojo motorji od Peugeota, pol bo to ok! Sam, tako kot ste že napisal; kaj bo z notranjostjo, pa kakšne bodo reže med npr. plehom in vrati, in med havbo pa boki. Ker eno je prototip, čisto nekaj drugega pa serijska proizvodnja.

Brane2 ::

Tako kot je videti sedaj, se zdi stvarca optimalna za službeni avtomobilček za norenje po mestu. Majhen (enostavnejši parking), poceni (cenejše zavarovanje, servis, manj sekirancije za vsako prasko), z relativno solidnim motorjem. No ja. Vsekakor boljše od razmajanih kater in petk, ki jih uporabljajo kurirji zdaj...

A se motim, al so malo kradli od mercedesa, kar se linij tiče ? Yugo (stari) mi je bil vedno všeč, še zdaj bi ga mel, če bi mi dovolili udeležbo na gokard stezah >:D ...

Za moje pojme so vsi zastavini poznejši modeli veliko preresni. Naj priznajo že enkrat, da zankrat ne morejo (znajo ?) naredit avta višjega razreda in naredijo nekaj v klasi Clia ali kaj podobnega, kar bo tako tudi zgledalo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

nicjasno ::

Kop pomislim na kvaliteto pri jugecih se vedno spet zmrazim ob napisu "kakva plata, takva vrata"

Najhujse je, da je karoserija (skoljka) razen kozmeticnih popravkov popolnoma enaka.

undefined ::

> A se motim, al so malo kradli od mercedesa, kar se linij tiče ?

Ne. Linije so povzete od Jaguarja (prednji del) in Fiat Punta (zadnji del). :)

Sodom ::

Kljuke so pa se vedno iste. :D
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

undefined ::

> Kljuke so pa se vedno iste.

Nočejo kršit še več avtorskih pravic. :)

Pepe ::

Ampak zakaj amerikanaci silijo v Srbijo?
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

undefined ::

> Ampak zakaj amerikanaci silijo v Srbijo?

A nisi mislil ravno obratno? :)

ganzi ::

prov je mislu k se mi zdi da človek ki bo mel vse pod "poveljstvom" in to načrtuje in vlaga kapital v to je američan.

Kaboom ::

*bruh* LOL *barf* ROTFLOL

takega grdega avta pa še ne! spredaj zgleda kot lepi avto. zadaj zgleda kot en drugi lepi avto, ko pa ga vidiš od strani pa skapiraš da je to enaintaisti avto in da ima povezavo med sprednjim in zadnjim delom tak estetsko zgrešeno kot že samo kombinacijo obeh delov... barf

no ja, saj jim želim da bi uspeli, rabijo injekcijo v gospodarstvo...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

nicjasno ::

Samo te naj to zastarelo kisto rajse prodajajo na vzhod, ne pa na zahod. Indija, Pakistan ipd, bi bli jugecov veseli.

Zavo ::

Bruh :'( :'( :'( , in za to je treba še plačat 6000 evrov...Ljudje to je več, kot 1.400.000,00 SIT, za primerjavo osnovni model Peugeota 206 pride 1.716.000,00 !!!

S tem, da so rekli, da bodo stali od 6000 evrov naprej, se pravi najbolj oropan bo stal 6000!

Saj veste ono "Kakva meni plata, takva tebi vrata!" Če kdo ne ve, mu lahko stvar razložim!

Hmmm, 300kSit razlike v ceni med avtom in šajtrgo, to je ena plača in 3 dnevnice v Munchnu!

undefined ::

Saj pravim, designerji so iz vrtca ušli. Da o sami kvaliteti, podvozju in zaprtosti sploh ne govorimo. Zanimivi so mi Američani, ko gredo tako sranje kupovat... ja, bo že res, hočejo kontrolo nad Jugo kapitalom. :)

||_^_|| ::

Kako lahko omenjate neko kvaliteto itd., ko pa sploh še ni niti prototipa voznega?

Tody ::

1.)po raznih zgodbicah naj bi američani orginalne jugote niti razložl z trajekta ampak so jih skipal nekje v odprtem morju
2.) dejstvo da je bil jugo tako slabo narejen je zaradi delavcev na "tekočem" traku. Njim se je jebal za vse oni so dobil plača pa če so bili tam ali ne (zlati socializem :D )
Torej prototip bo bi lahko ok sam proizvodnja bo mogoče še mal šepala saj se mislnost ljudi ni nič spremenila mogoče lih obratno. Kolk ljudi poznam ko grejo k babici na obisk in pridejo polhnih rok "original" špilov, glasbe in oblek nazaj.

R0K ::

Nevem kaj se tok razburjate. Cena 6k euro ni nč posebnega za američane. Oni majo tam dražje avtomobile kot pri nas, sploh pa so si zdej počasi gor prišli, da si lohk kupijo tudi kakšen avto, ki popije manj kot 20litrov na 100km (kot recimo njihovi đipi Jeep, Dodge, Ford) in so na izi za popravlat. Opreme itak ne rabijo, ker jih je to skor zadnja stvar. Tisti ljudje v mestih pa takih avtomobilov itak ne rabijo, tisti si kupijo japonca alpa kazga iz evrope.

V sloveniji jih pai tak ne bo. Ker niso opravl homologacije. Poleg amerike ga bodo prodajal sam še v določenih (bolj revnih) državah evrope (večina vzohdnih).

||_^_|| ::

R0K: baje glih opravljajo homologacijo.

Pepe ::

ROK
Nebi bil tako sigurn, kakšne znamke vozijo v mestih, ne bom pa povsem nasprotoval tvoji izjavi.
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

Pepe ::

Glede amerike smo lepo ugotovili.
Nakazati pa sem hotel sledeče. Američani vlagajo v Srbijo, za nas pa naj ne bi bilo pametno|O (ugotovljeno v enih prejšnji temi). Me zanima, če se bodo kaj mnenja spremenila.:)
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

zaspanka ::

tody, ti raje tim svojim kolegom reci naj dol kupujejo originale ki se od teh ponaredkov ki jih vlacejo gor razlikujejo za 400 tolarjev (CD) kar se pa originalnih proizvodv cunj tice je pa cena ista kot v sloveniji mogoce so cenejsi za 2000 tolarjev... naj se ne sramotijo in ne skrtarijo tam kjer ni treba...
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

undefined ::

Huh? Ti hočeš rečt, da v Srbiji prodajajo samo zlato kvaliteto 1A klase, izvažajo pa samo škart? Ah daj daj.

Kar izvažajo, to imajo tudi doma... po vsej verjetnosti še slabše, ker se jim gre pri izvozu za boljši zaslužek, kot pa doma med reveži. Torej je situacija prej obratna tvoji teoriji. :)

Brane2 ::

Mogoče maš prav... Večina CDjev, ki sem jih nabavu dol, je imela stiskane naslovnice v LJ...

Ne vem, če se ravno povsod ponaredki. Jaz sem kupu svočas robe za 200-300 DM in ni blo videt, da bi dobu ponaredke ali slabo robo...

Tody ::

nesprono ostaja mentaliteta folka k se jim jebe za kvaliteto avta oz česar koli drugega.

wishmaster ::

yugo nije za dugo.To bo že kripa na kvadrat.Jaz bi ga kupil sam če bi mel not mašino od alfe romeo in boljše podvozje in da ne bi bil "yugo" avto.

zaspanka ::

Ice man... jaz ne govorim o nJihovem izvozu...sicer p ce ze hoces... odvisno je kaj kupujes od njih se pravi ce kupujes kaj iz RTS je kvaliteta slabsa, ceprav se izboljsujejo, ce pa kupujes kaj drugega je pa boljse tudi od slovenskega "tiska"... hotela sem samo povedati da nekateri osebki dol kupujejo piratske CD, ter na trznici cunje potem se pa prituzujejo nad kvaliteto... halllo? skrtarijo tam kjer ni treba...
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

zaspanka ::

tody, ne poznas njihove mentalitete...:\
kad ti savest nije cista ti postani, legalista


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avto za avtocesto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13827857 (23712) D3m
»

Yugo najslabši avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6614523 (7585) yugokoral
»

avtomobilske znamke (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8612521 (9743) iNooby
»

Izpit za avto pri 21-ih!?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678283 (5119) ||_^_||
»

kaj vozte... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544370 (3829) footprint

Več podobnih tem