» »

Radeoni - ne razumm nč!

Radeoni - ne razumm nč!

Jackass ::

Js bi rd kupu novo grafično, pa me neki zanima:

Velik sm že bral o tem, pa mi je vedno manj jasn. Zanima me glede Radeonov 9500 (pro)!

Kero grafično (9500 ali 9500 PRO) zdej lahko navijš oz. spremeniš v 9700. In če jo ali jo spremeniš v 9700 ali v 9700 PRO??

Pa še neki bral sm neki da se enih ne da navijat, ene da se jih da, druge spet da so že odklenjene, pa da lahko dobiš odklenjen bios, pa da lahko dodaš v uradne gonilnike spremenjeno datoteko ati2mtag.sys pa da pol lahko navijaš...

Kaj od tega je res? Kako je zdej s tem, aja pa še BTW od kerga proizvajalca je ta Radeon (ki se ga da modificirat) najboljši??

Hvala!
jAcKaSS
  • premaknilo: bastadu ()

boštjan ::

po moje si 9500(ne pro) z 128MB rama zamudo,ki se je dala modat v 9700(ne pro).zdaj se da še samo 9500 128MB modat v 9500pro.Seveda pa ni 100% zagotovila da boš mel lepo sliko.

Jackass ::

Kva a pol sm zamudu? o PI*DA!!! Sej sm vedu, da neki ni vredu, če so finte opisane že v reviji Moj Mikro!;( ;(

No ampak če ma še kdo kšno informacijo se priporočam!:D
jAcKaSS

Jackass ::

waiting...

a sm edini k ga to zanima? pa sigurn ve kdo še kej!:|
jAcKaSS

boštjan ::

Tukaj smo se o tem na dolgo on široko menli in le redkim je ratalo,zdaj pa takih 9500 ni več,da bi se dale v 9700 modat,samo 9500pro mod ti še preostane.

Eddy ::

Kolega, ki dela v rač. trgovini mi je povedal da je imal na razpolago 27 radeonov 9500 (ne pro). Da jih je testiral in ugotovu da se jih je dalo le 5 komadov fleshirat na 9700, ostali so mel popačenja! Tko da če poznaš kakšnega boš dobu pravo robo!

LP!

Jackass ::

Hvala, boštjan!
sm si pogledu!

Ampak če pravš da se nedobi več takih različic, pol je itak k****!;((


Ja drgač enga poznam v računalniški firmi! Kere firma pa dela/je delala te Radeone, ki se jih da modificirat? Al je vseen?
jAcKaSS

boštjan ::

od sapphire in connect 3d se je dalo modat v 9700,drugih firm nisem vido.

Thanatos ::

eddy potem praviš da je šel kolega 27 radeonov 9500 hardmodat in flashat v 9700. to bi rad videl :D verjetno jih je šel samo z driverji modat

boštjan ::

saj tudi če jih je z driverji modal,je dobil rezultat ki ga je želel al pa tudi ne

Eddy ::

Kot prvo... saj povsod ptički čivkajo da je možno iz 9500 spremenit v 9700 samo z drugimi scrackanimi gonilniki!

Tko je tut kolega naredu... In sicer res sta bili firmi connect3D in saphire! Ti dve firmi dela ista tovarna. Mislim pa da še eno firmo radeončkov sam se ne spomnem! Najbolj je pa fora v ceni da je saphire 5k sit dražja!
Za koji k****? :|

LP!

Zheegec ::

Ptički čivkajo da se to da naredit z R9500 na R9700 PCBju, česar pa Sapphire gotovo ne dela več, saj jim je ATI veliko težil zaradi tega pa so hitr spremenil.
Modati se pa da hardwarsko ali pa softwarsko.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jackass ::

OK Hvala!

Pol sm očitno za je*u! A drgač ma Sapphire najbolše Radeone?
jAcKaSS

boštjan ::

A drgač ma Sapphire najbolše Radeone?

po testih sodeč ne bi reko,je pa poceni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975361 (4141) ferdo
»

9500pro proti 9600xt

Oddelek: Kaj kupiti
321331 (1094) Caligula
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89041149 (23547) sharp
»

Katero grafično ....ti4200 ali r9500pro

Oddelek: Kaj kupiti
271648 (1355) MrX
»

soft mod 9500 non pro

Oddelek: Navijanje
422046 (1509) boštjan

Več podobnih tem