» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
3 / 18
»»

St235 ::

Poglej si tole stran:
http://www.icy-veins.com/hearthstone/ar...

majo večino kart rangiranih glede na classe. Na začetku takšna tabela ne škodi za malo občutka dobit. Enako kot katere karte vzameš je pomembno da si postavi ustrezen mana curve in potem tudi karte nekje od polovice naprej jemlješ glede an to ali želiš agresivno ali defenzivno igro.

Superboyy ::

St235 je izjavil:

Poglej si tole stran:
http://www.icy-veins.com/hearthstone/ar...

majo večino kart rangiranih glede na classe. Na začetku takšna tabela ne škodi za malo občutka dobit. Enako kot katere karte vzameš je pomembno da si postavi ustrezen mana curve in potem tudi karte nekje od polovice naprej jemlješ glede an to ali želiš agresivno ali defenzivno igro.


Mal so čudni ranki.

http://www.icy-veins.com/hearthstone/ar...

Samo kot primer: Sneed's Old Shredder je pomoje overall boljši pick kot Kel'Thuzad.

Sam sm se največ nauču, ko sm gledu dobre igralce skozi celo pot skozi areno. Npr. Trump:
https://www.youtube.com/user/TrumpSC/vi...

Se mi pa zdi, da je GvG dost bolj random in že pri 7-8 winih začneš srečevat folk z res hudimi decki (kar je blo prej pri 10-11). Mi še ni ratal pridt do 12 winov :P

St235 ::

Ranki so vedno stvar debate. V konkretnem primeru recimo je Kel'Thuzad zame boljša izbira ker je Sneed's Old Shredder preprosto preveč random. Pri prvem, lahko dejansko gradiš neko strategijo, drugi pa lahko ti omogoča da popolnoma dominiraš, ali pa da na rediš točno nič.

Se pa vsekakor strinjam, da gledanje posnetkov zelo koristi in ko igraš več si tako ali tako v glavi sestaviš svojo lestvico kart. sam na začetku je vseeno dobro imet kak cheat listek.

shadeX ::

Če hočeš buildat deck, maš tuki dobro stran ki ti pove vrednost kart ki jih izbiraš v areni. Recimo s temi suggestioni ki mi jih je stran predlagala, sem prišel do 8 zmage v areni.

Arena Deck

111111111111 ::

shadeX je izjavil:

Če hočeš buildat deck, maš tuki dobro stran ki ti pove vrednost kart ki jih izbiraš v areni. Recimo s temi suggestioni ki mi jih je stran predlagala, sem prišel do 8 zmage v areni.

Arena Deck


Zakon. Tole moram danes probat imam ravno dvolj golda za vstop v Areno. :)

Superboyy ::

111111111111 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če hočeš buildat deck, maš tuki dobro stran ki ti pove vrednost kart ki jih izbiraš v areni. Recimo s temi suggestioni ki mi jih je stran predlagala, sem prišel do 8 zmage v areni.

Arena Deck


Zakon. Tole moram danes probat imam ravno dvolj golda za vstop v Areno. :)


Pejt skoz en pick na tej strani, pa dej tle rezultate, pa lohk mal komentiramo na konkretnih primerih.

Twixz ::

Če hočem dans odigrat Areno jih moram zmagati še 17 (Ranked ali Normal).. Ah ja, pa gremo na delo :)

Jerry000 ::

Morm povedat da sm z pomocjo tiste strani za zbirat karte za areno se hitreje izgubil vse 3 igre kot sicer. Zame je tista stran useless :)

Twixz ::

Sej ni vse v kartah, je tud v skillu :)

Superboyy ::

Jerry000 je izjavil:

Morm povedat da sm z pomocjo tiste strani za zbirat karte za areno se hitreje izgubil vse 3 igre kot sicer. Zame je tista stran useless :)


Kakšn si mel pa manacurve? Vedno morš ciljat tko, da maš stopničke od 2 do 7+ (največ 2, najmanj 7+). Nekje 5-8 2dropov je dobro met v skor vsakem decku.

Vedno ne gre, se pa je treba orientirat tud po temu (pa po temu kakšno sinergijo maš v decku it). Tista lista je samo zelo grob guide.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Mel sem Rouge, pa mel sn največ 3. Je pa res da sem uporabljal za cel build to spletno, samo vnesel ime in izbral tisto z največ pik. Verjetno sem narobe uporabljal :). Ampak bolj mi je prav prišel nasvet, da se moram odločiti za rush ali pa defensive deck pa potem karte zbirat :)

Twixz ::

Jst bom napisal picke in vse, zdajle ko še zmagam 2 gama z Paladinom.

Potem pa lahko vsi komentirate picke v Areni (kaj bi vi pickali napram picku ki ga določi spletna stran) :)

Twixz ::

Hunter vs. Warlock vs. Druid.

Ima kdo željo kaj naj igram? Okoli 12.00 začnem :)

Twixz ::

Pickal Hunterja (ker je cancer) :D

Arena - Picks (okrepljena pisava karte ima največjo vrednost na spletni strani
1. Call pet ~ Injured Blademaster ~ Imp Master
2. Glaivezooka ~ Nerub'ar Warlord ~ Tracking
3. Scarlet Crusader ~ Undertaker ~ Magma Rager
4. Animal Companion ~ Deadly Shot ~ Tracking
5. Dancing Swords ~ Faerie Dragon ~ Annoy-o-Tron
6. Silvermoon Guardian ~ Snipe ~ Arcane Shot
7. Lord of the Arena ~ Grimscale Oracle ~ Ship's Cannon
8. Crazed Alchemist ~ Coldlight Oracle ~ Eaglehorn Bow
9. Tundra Rhino ~ Murloc Raider ~ Deadly Shot
10. Shade of Naxxramas ~ Blood Knight ~ Echoing Ooze [Vzel sem Shade glede na izenačenost]
11. Razorfen Hunter ~ Piloted Shredder ~ Young Dragonhawk
11. Lil' Exorcist ~ Ancient Watcher ~ Emperor Cobra
12. Twilight Drake ~ Imp Master ~ Wailing Soul
13. Flesheating Ghoul ~ Acolyte of Pain ~ Ancient Brewmaster [Tu sem vzel Acolyte of pain]
14. Priestess of Elune ~ Arcane Shot ~ Animal Companion
15. Arctic Swamp Ooze ~ Voodoo Doctor ~ Bloodfen Raptor
16. Starving Buzzard ~ Spectral Knight ~ Goldshire Footman
17. War Golem ~ Webspinner ~ Timber Wolf
18. Unstable Ghoul ~ Micro Machine ~ Youthful Brewmaster
19. Feign Death ~ Snake Trap ~ Steamwheedle Sniper
20. Bloodfen Raptor ~ Ironfur Grizzly ~ Kill Command
21. Multishot ~ Glaivezooka ~ Goldshire Footman
22. Cogmaster ~ Goldshire Footman ~ Lord of the Arena
23. Worgen Infiltrator ~ Houndmaster ~ Animal Companion
24. Acolyte of Pain ~ Ironbeak Owl ~ Silverback Patriarch
25. Unleash The Hounds ~ Stranglethorn Tiger ~ Reckless Rocketeer
26. Tundra Rhino ~ Gilblin Stalker ~ Ogre Magi
27. Boulderfist Ogre ~ Ogre Magi ~ Chillwind Yeti
28. Annoy-o-Tron ~ Ship's Cannon ~ Goldshire Footman [Value je bil tako nizek da praktično ni konkretnega zmagovalca ; vse je bad.. Pickal na koncu Annoya] :)
29. Bloodfen Raptor ~ Cobra Shot ~ Annoy-o-Tron
30. LightWarden ~ DeathLord ~ Mana Wraith

Tako, evo vam za analizo zdaj pa špilat.

Jerry000 ::

torej te picki so imeli največ pik na tisti strani?

Twixz ::

Jap, na koncu sem bil 5-3, moral bi vzeti blood Knighta, vse igre proti Paladinu.......................................................................... :|

Jerry000 ::

bom še 1x probal. Jaz sem naredil po tej strani pa so me poownal takoj...mel sm pa rouge, verjetno ni ravno najbolša izbira

Superboyy ::

No pa mi je ratal 12 winov odkar je GvG :)



Nč kej poseben deck. Mage hero power pa aoe = OP :P

shadeX ::

@superboy, bravo :D pohvalno. Sicer sem se pa nasmejal: "As you can see, my deck is not too crazy" :))

Jerry000 je izjavil:

bom še 1x probal. Jaz sem naredil po tej strani pa so me poownal takoj...mel sm pa rouge, verjetno ni ravno najbolša izbira


Večina igre je odvisna od skilla. Poglej si recimo superbojev video, boš dobil predstavo kako razmišljati.

Recimo tud jaz z roguetom nisem dober. Sem imel zadnjo areno z njim 3-3, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Superboyy ::

Pri classih kot so rogue, druid in warrior je pomembno, da te ni strah udarit po velikih minionih, kar je velikokrat napaka začetnikov.

Recimo konkreten primer:

njegov board: 7/1, 3/2
tvoj board (rogue s 15hp+): 4/5

udariš golema z daggerjem, 4/5 gre v 3/2 in igraš ostale minione (če nimaš kšnga izi načina narest 1-2 damage).

Tko maš močn board za nasleden turn in ustaviš njegov damage.

Twixz ::

Kolega si je kupu 100 packov z €€€. Zdaj je Rank 1 (Innerkeeper)...

Dejansko če hočeš bit najboljši moraš zapravit vsaj malo denarja. Oziroma ne najboljši, vsaj Legend (vsaj v večini primerov je tako, ne govorim zdaj za vse). :)

Odigral s Shamanom Areno. 9-3, malo sem si pomagal z arenavalue. Epski deck sem dobil ven, Shaman je res strong (čeprav ga ne maram).

Superboyy ::

Ne rabš kupit nič. Samo razturat areno, pa zmagat 30 constructed na dan :P

Rusty77 ::

A se splača kupit Curse of Naxxramas za 21€? Trenutno mam nahranjenega 500 golda, še 200 za prvi wing v Naxxramas ki sicer nima kaj prav dobrih kart.

shadeX ::

Naxxramas se splača naredit. Kupoval ga pa ne bi. Prišparaj raje gold. Razen če nočeš čakat 2 meseca da boš zaslužil ves gold za NAXX.

def0r ::

Jaz bi raje kupil ce si ze resno zelis kart.
Mogoce prvi wing samo naredis z goldom, da se ti cena celotnega naxxramasa rahlo spusti potem. 700g na floor je overkill:P

Rusty77 ::

def0r je izjavil:

Jaz bi raje kupil ce si ze resno zelis kart.
Mogoce prvi wing samo naredis z goldom, da se ti cena celotnega naxxramasa rahlo spusti potem. 700g na floor je overkill:P

Ja je kar velik za en wing 700 golda. Cel teden že delam queste pa špilam po 3 ure pa mam komi 500 golda ;((

shadeX je izjavil:

Naxxramas se splača naredit. Kupoval ga pa ne bi. Prišparaj raje gold. Razen če nočeš čakat 2 meseca da boš zaslužil ves gold za NAXX.


Mja je kar velik 21eu za par dobrih kart, sicer je sigurn zabavno za igrat ampak mislm da bom kr postopoma z goldom kupu par wingov pa potem kšne z denarjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rusty77 ()

MIHAc27 ::

Za queste.... recimo da trenutno nimaš nobenega.
Vsak dan dobiš 1 quest, in ga lahko zamenjaš, če želiš. Če dobiš quest za 40 golda... menjaj!
Če si dobil ponovno za 40 golda... GA NE NAREDI.
Naslednji dan dobiš nov quest. Recimo imaš srečo in je za 60 golda. Menjaj tistega za 40 golda in mogoče ti uspe dobiti še enega za 60.


Pa si pridobil 20 golda. Ni veliko ampak čez čas se nabere.

St235 ::

Pri tem seveda upoštevaj, da to velja če vsak dan igraš. Če ne, je boljše naredit tudi queste za 40g, kot nič.

111111111111 ::

Važna je pa kilometrina in da igraš z vsemi Classi, tudi če ti kakšen ne gre, ker drugače nimaš pojma kaj vse omogoča.

Jerry000 ::

ok noobovsko vprašanje...kaj queste se resno lahko 1x zamenja? Nism vedu tega :P

def0r ::

1x na dan

St235 ::

1 quest 1x na dan. Klikneš x v kotu in dobiš novega.

MIHAc27 ::

St235 je izjavil:

1 quest 1x na dan. Klikneš x v kotu in dobiš novega.


Jup. Pa ta dodatek Naxramus jaz kar priporočam. Dobiš par dobrih kart in celo Legendary-je. Sploh ko imaš slab izbor kart znajo zelo prav priti.

Sem pa jih jaz odklenil z goldom.

St235 ::

Enako, jaz sem ga tudi odklenil z goldom. Pač daš arene na hold in prihraniš. KArt dobiš kar nekaj zanimivih, predvsem je pa naxramas zabaven za igrat, kar je nekako point iger.

shadeX ::

Lakotnik, a ti ga je ratal tud na heroic končat? :D

St235 ::

Ne še vseh :)

shadeX ::

Jaz tud ne. Eni so kar zajebani :)

Superboyy ::

Spet 12 winow v areni z dost podobnim deckom, kot v videu, ki sm ga postal prej.

Verjetno najboljši možen reward v areni: 2 packa in samo gold :)

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Uuu bravo. Čestitam.

Sicer pa nevem. Jaz sem za 11 zmag dobil 1 pak in 580 gold kar je zelo podobno tvojemu rewardu. Ti si dobil 2 paka ter 430 gold. 1 pak če ga kupiš je pa vreden 100 gold. :D

Superboyy ::

shadeX je izjavil:

Uuu bravo. Čestitam.

Sicer pa nevem. Jaz sem za 11 zmag dobil 1 pak in 580 gold kar je zelo podobno tvojemu rewardu. Ti si dobil 2 paka ter 430 gold. 1 pak če ga kupiš je pa vreden 100 gold. :D


580 golda za 11 winow :o

Constructed skorda ne špilam, tko da mi samo gold pomeni neki :P

Sm pa lih naredu še en 12 win (mage ofc). 2 packa, ~250 golda, golden common :S

shadeX ::

mogoče sem imel srečo. 2x 250G in 1x 80g + pack..

2 packa in 250 gold? lol, to je mal..

Twixz ::

Jst sm pa prišel prejšnji teden do 8 winov (s Hunterjem).

Mi gre malo bolje sestavljanje deckov, Paladina bi moral še dodelati s kakšnim legendaryjem.. :)

Superboyy ::

Neki so lahke ratale arene se mi zdi. Spet 12 winow, tokrat priest (12-1).

Pa spet bedn reward :P

Jerry000 ::

men nikakor ne rata...1 win :D

shadeX ::

Superboyy, videt je da obvladaš zadevo. Men nikakor v popvrečju ne rata pridet nad 6,7. Najbrž delam z deckom neki narobe.

Kako se ti odloičaš da boš naredil deck? Maš prej kaj v mislih ali samo izbereš tisto karto k ti bolj "paše"?

St235 ::

Jerry000 je izjavil:

men nikakor ne rata...1 win :D


Poglej si zgoraj deck builderje in nasvete kako se lotit zadeve. Največje napake pri ideck buildingu, ki jih ljudje delajo je da narobe vrednostijo karte in ne pazijo na mana curve.
Druga velika napaka, ki sem jo opazil je da pri menjavanju kart nekateri zadržijo kartke ki stanje 5 ali več mane, ker so dobre in bodo prišle prav.
Tretja velika stvar je v sami igri, ker se ljudje namesto na card in battlefiled domination lotijo napadanja nasprotnika.

Bistveno pri izbiri kart je da vedno razmišljal kako ti bo specifična karta prinesla card ali battlefiled advantage. Idelno je da z eno svojo karto ubiješ dve nasprotnikovi. Najslabše pa je da karto zgubiš brez da bi nasprotnik porabil svojo karto.

Potem so pa detaili. Recimo 4/5 minion je pogosto bolšja izbira kot 5/4, ker če nabašeš na priesta ga ne more ubit. Ravno tako preživi flame strike. Potem so ponavadi popolnoma neuporabni minioni z 1hp. Zadnjič je na priemr nasprotnik igral dvakrat zapored Magma ragerja 5/1 za tri mane, ki sem ga spucal z heropower in sem imel tako card kot battlefield advantage.

Jerry000 ::

Sem si pomagal z tisto stranjo k ocenjuje karte podane...Zgubil vse igre od šuba :D. Zgleda da ne smeš tako narediti ravno kot prikazuje spletna? Oziroma ves deck sem naredil po tisti spletni

St235 ::

Poglej si moj link kjer imaš osnovne razlage zakaj izbrati karto. Zgolj slepo sledenje algoritmu ni dovolj. Čerpav bi rekel, da če si slepo sledil tisti strani in konstantno zmaguješ samo eno bitko potem moraš razmislit kaj delaš narobe v sami igri.

Jerry000 ::

Vem da nekaj narobe delam, samo se ne znam "popravit". Bom malo bolj pregledal strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

St235 ::

Poglej si par tutoriolov https://www.youtube.com/user/TrumpSC/vi... (je že bil link v temi) ker kar dobor razjani par osnovne koncepte in napake, ki jih delajo začetniki.
««
3 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534216126 (6547) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244156621 (7092) J.McLane
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144119 (3179) Jerry000
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619444 (5211) ahac

Več podobnih tem