» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
2 / 18
»»

ahac ::

Single player Curse of Naxxramas je out (prvi wing zaenkrat).



Curse of Naxxramas™ Now Live . . . Er, Undead!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Twixz ::

Igra kdo? 1v1 se priporočam, sicer sem še beginner, odklepam basic karte na adventure normal, samo sem že odklenil use mage karte, druida ne morm obrnit nikkr (niti Hunter, niti Mage, probal bom z Warriorjem), samo je itak poanta da nalevelaš do konca usak posamezn tip (Mage, Paladin, etc.) se mi zdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

shadeX ::

Kdaj to pride vn? :D

Jerry000 ::

A to bo tko kot je ta naxra...nekaj? Da bo free za odklenit?

shadeX ::

Pomoje bo free. Seveda boš pa karte lahko kupil v paketih.

Jerry000 ::

no ja sam ql mi je ker je lahko in free in plačljivo

Kako je s temi paketi...če js kupim en paket kart z € in ne z ingame coini, a dobim v tem primeru bolše karte al mam isto možnost za karte kot oni za ingame coine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

shadeX ::

Ista možnost. Samo s to razliko da tisti ko plača dobi kadar hoče in kolikor hoče. Z in-game coini si pa vedno omejen :)

MIHAc27 ::

Ja, traja da nabereš. Od questa dobiš tko povprečno 50-60 na dan, pa na vsake 3 zmage še 10. En pokec 5 kart je pa 100.

Tale dodatek mi pa deluje, kot nove karte, ki jih bo moč dobiti v pokcih...ne kot Naxramas, kjer si v bistvu odklepal fiksne karte.

Dosan ::

Hearthstone je zdaj dostopen na Google Play store za Android tablice, trenutno ga lahko naložijo samo uporabniki iz Kanade, Avstralije in Nove Zelandije, se pa da to obiti, če ročno naložite apk in obb datoteke - več tu

111111111111 ::

Sranje. Ravno včeraj sem rootan nexus 7 posodobil. Če bi vedel...

Tako pa lahko samo počakam. :(

Dosan ::

Kaj ti pa narobe hodi če si posodobil? Meni je uspelo vse naložiti, tudi zagnati igro, ampak crashne po vsakem koraku ki ga nardiš. Možno ker sem na EU serverjih in uradno najbrž še niso online/podprti/v obratovanju?

glistovje ::

men steka ku svinja na nexus 7 2012 :D

Dosan ::

Kaj pa na N7 2012 ne šteka ko svinja?

https://us.battle.net/support/en/articl...

Označi Android in preveri naprave, na katerih naj bi preverjeno dobro delovalo (spoiler: N7 2013 je gor, tvoj pa...)

shadeX ::

Mah vedno bolj opažam da je Android velik fail. Za ipad so potrebovali 2 meseca preden so naredili. Za Android pa pol leta. S tem da veliki večini če nima groznih droid mašin šteka (preberite reviewe na g.play).

Mam ipad mini in zadeva laufa isto kot na PC-ju. Niti enga zatikanja.

ahac ::

Za ipad so potrebovali 2 meseca preden so naredili. Za Android pa pol leta.

Na iPadu folk ponavadi več zapravlja zato jim je bila to prioriteta.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dottor ::

Pa tudi manj naprav uporablja iOS kot pa Android. Za iOS morejo nardit da dela na tistih par napravah, za Android pa imaš celo paleto najrazličnejših naprav z različnimo SOCi in količino pomnilnika ter resolucijami.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Dosan ::

Je uradno na voljo za večino sveta (tudi za nas). Zgleda je bil res problem s serverji, zaenkrat nobenega crasha.

https://play.google.com/store/apps/deta... (500+MB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dosan ()

Jerry000 ::

Ob tem mi je pa res žal da nimam tablice :(

dottor ::

Se že pobira :))

Kar pa je super je to, če imaš isti googlov account na android napravi in v brskalniku (v mojem primeru chromu) lahko preko PCja zaženeš namestitev aplikacije ki želiš na napravo ki želiš (če jih imaš več). :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

dottor je izjavil:

Pa tudi manj naprav uporablja iOS kot pa Android. Za iOS morejo nardit da dela na tistih par napravah, za Android pa imaš celo paleto najrazličnejših naprav z različnimo SOCi in količino pomnilnika ter resolucijami.


Jap. To bo to.

Dosan ::

dottor je izjavil:



Kar pa je super je to, če imaš isti googlov account na android napravi in v brskalniku (v mojem primeru chromu) lahko preko PCja zaženeš namestitev aplikacije ki želiš na napravo ki želiš (če jih imaš več). :)


To je možno že skoraj 4 leta.

dottor ::

Ja če nikoli ne greš z brskalnikom na Google Play oz. greš prvič je zate novo :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

Moje pritožbe:
ne forca ekran da ostane prižgan ampak ga izklaplja, kar je sredi igre moteče;
chat je obupen... ti vrže tipkovnico čez cel ekran in sploh ne moreš videt kaj ti ljudje odgovarjajo, tipkovnice pa ne moreš odmaknit ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

Isto je pri iOS (glede tipkovnice) in je namensko tako narejeno.

dottor ::

In kako so pri blizardu mislili, da bomo lahko sploh chatali če ne moreš videt kaj ti sogovornik odpisuje razen pop-up sporočil ki jih je hudičevo lahko spregledat....
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

def0r ::

Saj ze chat v PC verziji ni ravno najboljsi v hearthstone.

ahac ::

Hearthstone ima itak chat samo zaradi battle.net. Špil sam ga ne rabi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Tako ja.

Bi bilo pa fajn da bi lahko omogočili chat med dvemi (seveda če si to želijo) :)

Twixz ::

In kako kej vam gre po GvG expansionu?

Vedno bolj dojemam da brez epic/legendary kart z paladinom ne moreš kej extra velik.
Začel sem "mainat" Druida, Warrior mi je všečen, Rogue še kr epski, Hunter je itak cancer...

Shamana in Warlocka sem disenchantal vse možne karte, ker ta dva res ne maram.

Drugače pa rank 15 prejšnji season, čez cca. 3 sezone pričakujem top 3 ranke vsaj (pa ne Legend).

Gledam tud forsen/Trump streama. Forsen je žival, norc, res najbolj epski stream ma. Trump mi je zanimiv zaradi deck buildanja v Areni in climbanja v njej.

Drgač pa ja, se ponujam za 1v1. :)

111111111111 ::

Men gre bolj švoh. Nisem zapravil še niti € torej sem prisiljen delati queste, Shaman in Warlock mi tudi ne sedeta, sam nimam ravno izbire. Najvišji rank: 17.

Jerry000 ::

kje lahko najdem kakšne builde? Ker sem free igralec in nimam vseh kart na voljo, ko pa gledam kake ql builde majo pa same take karte k jih še nimam. Mam pa že vse chare na 20+ lvl

Twixz ::

googlaj.

Z druidom lahko nardiš čudeže z basic kartami :)

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:

kje lahko najdem kakšne builde? Ker sem free igralec in nimam vseh kart na voljo, ko pa gledam kake ql builde majo pa same take karte k jih še nimam. Mam pa že vse chare na 20+ lvl


Jaz sem si nabral že lep kupček močnih kart, samo traja. :) Če igraš free, pač rabiš malo potrplenja.

shadeX ::

Igram free že od aprila in sem si nabral večino basic kart.

Twixz ::

Jst sm zapravu 20€ za Naxxramas, drugače imam pa vsega skupaj okoli 10 legendaryjev, od tega sta 2 useless (Nozdormu & Maexxna).

Sylvanna je pomoje najbol pomembna za high climbing, Gruul se mi tud zdi močn :)

Drgač pa ja, Hunter, Druid, Mage, Paladin, Priest so vsi nad level 30, shaman, warlock in rogue pa pod 20 :D

MIHAc27 ::

Jaz tudi igram free, ampak kar gre. Legendary imam 10 kart, eno Ragnarosa sem par dni nazaj craftal. Hogger je tudi v vseh deckih. Najbolj zakon pa King Crush :D
Warlocka pa Rogue tudi jaz nisem nikoli maral preveč, ampak se da kako tudi z njima zmagat.

Jerry000 ::

men je pa ravno warlock najbol zanimiu :)

Twixz ::

A gre kdo 1v1? :P

MIHAc27 ::

Jerry000 je izjavil:

men je pa ravno warlock najbol zanimiu :)


Ma zelo je odvisno tudi od kart. Sedaj z mechi z rogue dosti več zmagam, kot sem prej. Pri warlocku je pa tudi nekaj novih kart, ki so 'nasty' za nasprotnika.
Začuda pa z shamanom, zadnje čase bolj zgubljam kot ne, prej sem lažje zmagoval.

Je pa seveda veliko odvisno tudi od sreče.

Twixz ::

Tole se je zgodilo včeraj... -
 Hearthstone

Hearthstone



Drugače pa z Rogue zmagujem, zdaj bom začel malo Warriora prakticirat zaradi novega legendaryja ki sem ga fasal v pokcu.

Pa ni mi še čisto vse jasno kar se deck buildanja tiče, ampak bo že :)

shadeX ::

@Twixz

Fajn te je nabil.

EDIT: V takem primeru se splača imet tole karto.



Izguba živcev na nasprotnikovi strani zagotovljena. Razen če je karta k jo drži v roki Hex. Sicer sem zaradi Deathwing-a tudi sam že zgubil nekaj živcev, ko sem si nabral toliko prednosti da nasprotnik ni imel šanse. Potem mi jo uturi na field in seveda zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

Zanima me če sami buildate deck ali imaste kako ql stran da si pomagate z buildanjem? Jaz si kar sam na slepo :). Sam bi pa rad za warlocka naredil enga uber finega, sam ne vem kere karte so res dobre (mam 600 dusta našparanega - še šparam)

shadeX ::

Za uspešen gaming v Hearthstonu si deck moraš zbuildat sam. Nekaj razlogov zakaj:

1. Tvoj deck bo edinstven.
2. Če sam "twinkaš" deck točno veš katere karte daš noter. To pomaga pri odločitvah, kako boš odigral rundo. (Npr imaš še 10 kart v decku, pričakuješ pa kakšno pomembno. Veš da jo dobiš so šanse 1:10. Mogoče tistih par rund še malo stisneš na obrambi in karto počakaš).
3. Ob zmagi oz. visokem dosežku v RANKED igralnem načinu je zadovoljstvo neprecenljivo.
4. Včasih se zgodi da če imaš deck iz spleta, da ga bo imel nasprotnik istega. Tako ugotovi kaj boš metal dol.

Tako da poskusi sam delat deck.

Glede dusta: Šparaj ga za kakšne dobre karte. Ne legendary ker se "skoraj" ne splača (ena legendary karta ne bo naredila večje razlike, več manjših kart pa bo ). Sicer imam našparanega 1900 dusta (šparam odkar sem začel igrat - lani marca ), ter 3k gold :). Nekako ga ne morem zapraviti ker vedno igram areno pa skoraj vedno dobim povrnjen gold za areno nazaj :).

EDIT: Če hočeš, te dodam na battle.net pa greva kdaj kako partijo. ZS :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

arena se ful splača, ampak men nikakor ne gre. Vedno 3 izgubim al pa mogoče če imam veliko srečo dobim 1 zmago. Ne vem zakaj...ok vem, mogoče ne znam deck narediti za areno :)

shadeX ::

Ko delaš arena deck moraš vedet, da je tudi veliko odvisno kakšne karte dobiš ko si deck forgaš. Drugo pa je da moraš tudi znat preštudirat v kakšnem stilu boš igral:

- Bolj napad (izbiraš karte z manj mane) da lahko vedno igraš. Nasprotnika napadaš še preden ti lahko uniči vse minione.
- Obramba (igraš na obrambi. Nasprotniku taktično sproti uničuješ minione, dokler mu ne zmanjka kart). Tako prevladujejo tvoji minioni na fieldu s katerimi pokončaš nasprotnika. Ključno je da imaš nekaj dobrih kart ki zahtevajo veliko mane (late game cards).

Sicer sam se že kar veliko naučil kar se tiče izdelave deckov za areno, ampak še mi manjka. Sicer folk ima veliko več, ampak trenutno sem prišel do 11 zmage v areni. Za nagrado sem dobil 800Gold , 1 pack kart in 1x random karto. V povprečju mi uspe priti tam do 6,7 zmage.

In pa še ena zelo pomembna stvar: Nikoli ne igraj prehitro. Premisli kakšna bo tvoja naslednja poteza. Recimo mislit moraš tudi kaj bo nasprotnik naredil. Npr če igraš prot mageu, veš da pri 7 mane lahko uporabi flamestrike in ti uniči vse minione na fieldu ki imajo manj kot 5HP in nimajo na sebi divine shielda. Tako moraš igrati taktično in tudi če imaš šanso proti mageu ne metat preveč kart dol, ker ti jih bo skuril z eno potezo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Leprechaun ::

Če bi kdo odigral kako partijo me lahko doda Coldkiller .

Sicer pa od tega zadnjega patch-a je arena postala precej težja. Se moram že za 6 zmag pošteno potruditi.
Zadnje čase več igram ranked, najraje z Warlock-om.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Ko delaš arena deck moraš vedet, da je tudi veliko odvisno kakšne karte dobiš ko si deck forgaš. Drugo pa je da moraš tudi znat preštudirat v kakšnem stilu boš igral:

- Bolj napad (izbiraš karte z manj mane) da lahko vedno igraš. Nasprotnika napadaš še preden ti lahko uniči vse minione.
- Obramba (igraš na obrambi. Nasprotniku taktično sproti uničuješ minione, dokler mu ne zmanjka kart). Tako prevladujejo tvoji minioni na fieldu s katerimi pokončaš nasprotnika. Ključno je da imaš nekaj dobrih kart ki zahtevajo veliko mane (late game cards).

Sicer sam se že kar veliko naučil kar se tiče izdelave deckov za areno, ampak še mi manjka. Sicer folk ima veliko več, ampak trenutno sem prišel do 11 zmage v areni. Za nagrado sem dobil 800Gold , 1 pack kart in 1x random karto. V povprečju mi uspe priti tam do 6,7 zmage.

In pa še ena zelo pomembna stvar: Nikoli ne igraj prehitro. Premisli kakšna bo tvoja naslednja poteza. Recimo mislit moraš tudi kaj bo nasprotnik naredil. Npr če igraš prot mageu, veš da pri 7 mane lahko uporabi flamestrike in ti uniči vse minione na fieldu ki imajo manj kot 5HP in nimajo na sebi divine shielda. Tako moraš igrati taktično in tudi če imaš šanso proti mageu ne metat preveč kart dol, ker ti jih bo skuril z eno potezo.


Uf, js da bi do 3 zmage pršu bi bil vesel :D. Do 6 mi ni ratal, moj maximum pa je bil 3, redko 2, največ 0. Bom poskusil kot si rekel. Hvala za tipe ;)

St235 ::

Ravno tako je važno, da imaš približno predstavo o tem kaj so dobre in slabe karte. Pri monsterjih je dobro vodilo da mora bil 2x mana costa manj kot je seštevek napada in obrambe. Recimo lep primer dobre karte je Chillwind yeti (Dvakratnik mane je 8, seštevek je 9). Zakaj je karta dobra? Ker ti omogoča, da ubiješ praktično katerokoli karto, ki stane 3 mane in breživi, kar pogodto pomeni, da bo nasprotnik porabil dve karti, da ti ubije eno. In to je načeloma vedno to kar ti želiš doseči, menjavo 2 za ena.

Po drugi strani se izogibaj monsterjev z 1 defensa, ker večinoma ne bodo preživele niti da do napada, kar pomeni da tudi v best case scenariju boš menjal 1 za 1, kar pa ni tvoj cilj. Od mosnterjev z 1 defensa sta meni osebno uporabni predvsem Worgen infiltartor in Patient assasin (zaradi stealta).

Kot drugo pa vedno upoštevaj proti komu igraš. Vsaka klasa ima določene signature carte, za katere je 99% verjetnost, da so v decku. shadex je že omenil Flamestrike pri magu, podobna karta je Swipe in Wrath (zato nimaš 1 hp monstrjev) pri druidu in podobno.

Twixz ::

Super ste mi pomagali, samo nekaj mi še ni jasno.
Z Rogue niti ne morš late game cardov vzet, mogoč je 6 mane maximum za Rogue, za kombote (ali se motim)?

Rabil bi nekoga da bi odigral par Aren "z mano" vsaj skozi picke da vem zakaj kaj vzeti :)
««
2 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217133 (7554) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157402 (7873) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261051 (24917) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619560 (5327) ahac

Več podobnih tem