» »

Popravni izpit - vprašanje

Popravni izpit - vprašanje

miqro ::

Sem v 4 letniku računalniške šole.. Imel sem 2 popravca - slovenščno in matematiko.. Slovenščino mi je uspelo narediti v 1 roku, matematike pa zaradi zdravstvenih težav ne.. Če sedaj v 2 roku ne naredim matematike, ali moram letnik ponavljat?

Lp.
  • polepsal: Mavrik ()

Janac ::

Mislim da ja.

Ice-Heki ::

Obstaja tudi izredni, tretji rok, ki ga mora potrditi ravnatelj in komisija ... ponavadi je v septembru in šele na to se odloči, ali ponavljaš ali greš v naslednji letnik ... hm, a ni 4. letnik zadnji? a ni tako, da se tega letnika načeloma ne da ponavljati?

miqro ::

Ice-Heki je izjavil:

Obstaja tudi izredni, tretji rok, ki ga mora potrditi ravnatelj in komisija ... ponavadi je v septembru in šele na to se odloči, ali ponavljaš ali greš v naslednji letnik ... hm, a ni 4. letnik zadnji? a ni tako, da se tega letnika načeloma ne da ponavljati?


4 letnik je zadnji ja :)

Sicer pa v ponedeljek pišem,in bom potem tudi vprašal svetovalno delavko.

freesty ::

Jaz sem bil v podobni situaciji kot ti s tem, da enega predmeta nisem naredil. Zato tudi nisem mogel na maturo, je pa bil potem septembra razpisan se tretji rok za popravca, ki sem ga potem naredil in, ker sem zamudil maturo sem moral eno leto vegetirat za brezveze. Tako, da moj nasvet je, da naredis.

Bila je tudi opcija, da bi ponavljal cel 4 letnik ampak se mi ni dalo vseh predmetov se enkrat poslusat pa tvegat, da poten slucajno katerega drugega ne naredim...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

black ice ::

Kot je rekel Ice-Heki, obstaja tudi pogojni rok. Pocukaj ravnatelja/-ico za rokav, ponavadi takšne zadeve 'skrivajo', če nisi sam dovolj informiran.

ramiz?! ::

black ice je izjavil:

Kot je rekel Ice-Heki, obstaja tudi pogojni rok. Pocukaj ravnatelja/-ico za rokav, ponavadi takšne zadeve 'skrivajo', če nisi sam dovolj informiran.

Skrivajo? Vsaj na Vegovi je tako, da vsaki prošnji za 3. rok ugodijo, brez da bi navajal kakšne posebne izgovore. Samo navedeš, da si žeilš še 3. rok v pisni prošnji in oddaš v tajništvo in je. Potem pa pride okoli 12. do 20. septembra rok. Si pa medtem pogojno vpisan v višji letnik.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

black ice ::

Če nisi opazil sem besedo skrivajo dal v narekovaje. Po besedah kolegov so skrivali, ja. Verjetno nosi velik delež krivde tudi nesposobna socialna delavka in lenoba dijakov, da si ne preberejo pravilnikov.

Moivre ::

3. roka v pravilnikih ni, možen je le dodatno opravljanje zaradi opravičenih razlogov. Pri t. i. 3. rokih, ki ga določene šole omogočajo gre za izključno dobro voljo posamezne šole.

miqro ::

Ow yeea..Mi je uspelo nardit matematiko :p

Zdaj pa veselo na maturo ^^

lebdim ::

veliko sreče na maturi ... samo je ful krajša kot v spomladanskem roku ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198068 (36885) Filip8
»

Srednja šola- popravni izpit

Oddelek: Šola
184813 (4254) KruceFix
»

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Oddelek: Šola
2911321 (7398) lebdim

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210434 (9076) Venum
»

matura in fakulteta

Oddelek: Pomoč in nasveti
51088 (940) macek17

Več podobnih tem