» »

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Doman ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če je mogoče pisati popravni izpit, če imaš več kot tri popravne? Seveda bi pisal samo tri predmete, ostal bi mi le en negativen predmet, ki bi ga naredil izredno, saj mislim šolanje nadaljevati po izpitih.

Lp

Pyr0Beast ::

Kolikor vem imaš lahko največ 2 stvari na en rok.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Doman ::

Vem, da grem v prvem roku lahko le na dva popravna izpita, in v drugem še na tretjega. Ker pa pričakujem, da bi dva predmeta od teh treh lahko popravil, bi hitreje dokončal ta letnik (izredno), ker se mi vsi pozitivni predmeti priznajo.

Pyr0Beast ::

Poizkusi se zlizati brez popravcev, boš lahko takoj začel uživati počitnice.
Vsaj enega (če ne vse) bi bilo priporočljivo popraviti, s tem imaš nekaj rezerve, če ti slučajno ne uspe.
Čakanje na drugi rok pa je potrata časa ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

rdecaluc ::

3 popravci še grejo skos , 4 so avtomat. Fajn bi blo popravt če se da kokr so ti že svetovali.
Est modus in rebus. ,typos

Doman ::

To da je avtomat pri štirih popravcih vem, ne vem pa, če grem vseeno lahko popravljat 3 predmete od štirih. Nekateri pravijo, da je možno, drugi spet obratno.

rdecaluc ::

Pomoje da je možno če greš po izpitih naprej .. ampak bi bilo fajn prašat v šoli.
Est modus in rebus. ,typos

nba76 ::

To ni mogoče da maš več kot tri predmete za popravca.
BEN WALLACE #3

Tilen ::

Lahko imaš pa 3 popravce + n predmetnih izpitov.

Ali drugače :

2 predmeta maš 100% popr za tretjega se pa probaš zmenit, da bi imel "samo" predmetni izpit. Ti so malo prej pred popravnimi. Edina šansa da narediš vse v prvem roku.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Helenca91 ::

Ja mene tud neki glede te teme zanima.......kaj pa če imaš samo eno oceno negativno a potem na popravnem itpitu popravlaš samo to......

Doman ::

- Če imaš zaključen predmet 1 popravljaš celotno konferenco.
- Če imaš "polovični nms" oz. predmetni izpit popravljaš le konferenco, ki imaš negativno.

p.s
Na 3 popravne izpite greš lahko tudi če imaš 10 cvekov zaključenih. Sicer sem popravil še štiri predmete in so mi ostali samo še trije, tako da imam lahko v najboljšem primeru le še 2 popravca :)

rdecaluc ::

Škoda da tega nisi storil že mnogo prej ... drugače pa dobro ti gre :D
Est modus in rebus. ,typos

Doman ::

Danes je razrednik povedal, da bo skoraj 100% v veljavo prišel nek novi pravilnik o šolstvu. Naj bi se že udeževali seminarjev inp. To pa pomeni, da lahko napreduješ v višji letnik tudi če imaš 2(ali več, nevem točno) popravca. Seveda pa to pomeni tudi, da boš moral te predmete tudi popraviti. Zato tisti, ki imate po 4i popravce ne obupajte in se naučite za popravne ispite!

rdecaluc ::

Kakor jz vem se bo tole začelo s 1. septembrom. Enake probleme so imeli dijaki pri nas.
Est modus in rebus. ,typos

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Ali je mozno opravljati tri popravne izpite v drugem roku?
Oziroma ali je tako, da lahko opravljas samo dva popravna izpita in tretjega v izrednem roku(september), ce ti seveda dovolijo?

Mogoce kaksna beseda vec o NOVEM pravilniku da lahko nadaljujes v visjem letniku s popravnim izpitom.
Do kdaj moras narediti popravni/popravne izpit/izpite?


Najlepsa hvala in lep dan zelim!


BK

rdecaluc ::

Kakor je meni jasno začne nov pravilnik delovati s 1.9 . V enem roku lahko opravljaš samo 2 izpita. Mogoče obstaja možnost da če sedaj v drugem 2 narediš , da lahko zaprosiš za 3. rok , kjer narediš še zadnjega , samo se mi zdi da rabiš met dobr razlog za 3. rok.

Vsaj meni se tako zdi. D:
Est modus in rebus. ,typos

Infinity ::

Doman na vegovi si odpiš 3. rok ker ga je skor nemogoče dobit. Silvo ne odobrava tega

iggy ::

am ubistvu lahko samo v prvem roku delaš dva, v tretjem roku vem da so lahko delal tud po tri 100%. Tisti novi zakon pa stopi v veljavo septembra in še to samo za poklicne šole!
Hey, you're fat!

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Hvala za odgovore.
Kolikokrat lahko ponavljas isti letnik na istem programu in isti soli?


Najlepsa hvala!


BK

rdecaluc ::

Samo 1x lahko padeš.
Est modus in rebus. ,typos

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Torej ce prav razumem. Ce se 1x pades se lahko samo se prepises?!? Ali se ta opcija odpade?


Lep dan zelim!


BK

rdecaluc ::

Ko pades letnik , greš lahko ponavlat letnik. Ko padeš drugič moraš dol s šole. Potem greš lahko na drugo šolo v 1. letnik komot.
Est modus in rebus. ,typos

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Se 1x hvala na odgovoru.


BK

bozjak ::

Kolikor jaz vem, v primeru, da padeš 2x letnik, ga lahko ponavljaš vendar le po izpitih (torej ne hodiš na predavanja, itd). Ko letnik po izpitih narediš, se lahko redno vpišeš v naslednji letnik (vse to seveda v primeru, da se nočeš prepisati). Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

rdecaluc ::

Ja pozabu tudi to oment. Vendar kolikor ljudi poznam da so si izbrali to pot so vmes omagali in se nekje zaposlili :S
Est modus in rebus. ,typos

lebdim ::

ne vem, pri nas je veljalo, da če si imel 4 popravne izpite, si avtomatsko padel letnik ... ne vem pa, kako je zdaj po gimnazijah ...

techfreak :) ::

5 ... let ... stara ... tema.;((

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

in.. je doman naredil izpite? ^^
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

ZigaZiga ::

teme o popravcih bojo večno aktualne ;)

techfreak :) je izjavil:

5 ... let ... stara ... tema.;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZigaZiga ()

lebdim ::

se strinjam ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132766 (2534) Phantomeye
»

Popravni izpit mat gimnazija

Oddelek: Šola
73698 (2693) lebdim
»

imam 3 popravne izpite ter eneg nisem utegnila popravit kaj naj storim

Oddelek: Šola
4114295 (12314) WarpedGone

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210429 (9071) Venum
»

Dobil popravca pri MA (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
887659 (5626) klemen22

Več podobnih tem