» »

Potovanje z avtobusom

Potovanje z avtobusom

gimnazija123 ::

Torej imam en zelo velik problem. Kamorkoli gremo se vedno na vsake 2 uri ustavljamo samo zaradi mene, da grem na wc. Jutri pa bi naj šel z avtobusom na hrvaško(trajanje vožnje baje okrog_6h20min). Kaj je najboljše, da danes in jutri sploh več nič ne pijem oz. kaj naj naredim, saj tega wc-ja na avtobusu, če sploh bo, takoalitako ponavadi ni možno uporabljati, če se bomo kaj ustavljali pa tudi nevem. Kako torej zdržati celo pot brez obiska wc-ja? ;((

harmony ::

gimnazija123 je izjavil:

Torej imam en zelo velik problem. Kamorkoli gremo se vedno na vsake 2 uri ustavljamo samo zaradi mene, da grem na wc. Jutri pa bi naj šel z avtobusom na hrvaško(trajanje vožnje baje okrog_6h20min). Kaj je najboljše, da danes in jutri sploh več nič ne pijem oz. kaj naj naredim, saj tega wc-ja na avtobusu, če sploh bo, takoalitako ponavadi ni možno uporabljati, če se bomo kaj ustavljali pa tudi nevem. Kako torej zdržati celo pot brez obiska wc-ja? ;((

Naj se ustavi če imaš zdravstvene težave. To pa res ne bi smel biti problem.

lonz ::

Ja pa saj na 2 uri pa ni tak problem; kadilci ne bodo nič prehudo jezni.
...arrrrrr, shiver me timbers...

MIHAc27 ::

Na 2 uri paše malo noge pretegnit... če te na WC pač reč... pa izkoristi vsakič ko se vstavite.

Buggy ::

ce ne gre drugace pa s seboj vzames ene dve flasi od Fruca...pa ko je sila nevzdrzna instaliras rilcek in se oddahnes :P

Drugac je pa to jeba ja...se spomnim, ko sem se v kasarno vozil z avtobusom in pred tem spil kaksnih par pirov in na koncu vstati iz sedeza nisem mogel :(

black ice ::

Normalni postanki so nekje na 2 uri, razen ponoči (odvisno od voznika).

Vrocipes ::

Mislim, da je precej ljudi, ki hodijo na 2 uri na wc, sploh pa kot že povedano, to ponavadi ni noben problem. Problem, je ko se ga folk napije in je potrebno ustavljati vsakih 15 min, takrat so vozniki rahlo jezni :)

gimnazija123 ::

ok, torej bo verjetno voznik tlko dober, da me bo odrešil muk, bom pa vzel frucovo flašo za ziher ;(( Pa, če do jutri ne spijem več kot litra tekočine pa med vožnjo nič bo verjetno tudi pomagalo? Ima kdo kakšne izkušnje s temi hrvaškimi avtobusi, če je na njih gužva ali je to vse bolj tako tako? :D

fosil ::

Malo manj pij, da boš zdržal 3 ure, vsaj 1x se boste pa sigurno ustavil.
Pa ne preveč razmišljat o tem, ker bolj razmišljaš bolj te tišči :P
Probaj se s čim zamotit.
Za kakšen bus pa gre? Če gre za redno linijo se sigurno vmes ustavlja na postajah in lahko takrat izkoristiš priložnost in rečeš šoferju da te počaka.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

metalc ::

Ali ni po predpisih, da mora šofer vsake toliko (3 ure?) obvezno udariti pavzo najmanj 15 min. ali pol ure?

black ice ::

Vsake 4 ure, po 8 urah mora dlje počivati.

fosil je izjavil:


Za kakšen bus pa gre?

Tudi jaz se to sprašujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

tony1 ::

Ne vem zakaj normalen človek ne bi preživel, če kakšnih dvanajst ur ne bi spil ničesar. Saj nisi žaba. :) Če že pol dneva prej nič ne piješ, boš toliko manj hodil na wc.

Sicer pa: toplo se obleci (to pomeni dolge hlače in nogavice, tudi če ti bo čez dan malo vroče), če človeka zebe v noge mora kar naprej na wc.

Aja, čeprav gre verjetno za psihogene faktorje, se nekoč le oglasi pri zdravniku za preiskave urina, morda imaš vnet mehur, kar je popolnoma enostavno pozdraviti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali lahko spiješ 8 piv (4 litre) ?

Oddelek: Loža
363789 (2796) T-h-o-r
»

Hitrost mestnega prevoza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18130937 (25338) BigWhale
»

slovenske železnice - nesposobneži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8212679 (9734) Karaya 52
»

Izlet v Gardaland z GLOBTOUR (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13432724 (28877) Trololololo1
»

Kaj manjka slovenski cestno prometni ureditvi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626022 (4631) sidd

Več podobnih tem