» »

hdd noce bootat

hdd noce bootat

BugiMen ::

Imam en problem in ne vem kaj bi bilo narobe. Evo storija:
Ker sem hotel pobrisati vsebino windows/temp in mi windowsi tega niso dovolili v celoti sem sel v DOS in tam lepo vse pobrisal. Nato sem masino resetiral.
Najprej lepo zazna disk in nato se cd, pogleda ce je kaka disketa v flopy enoti in ko bi se moral sistem zbotat iz diska se ne zgodi NIC. Niti ne pojamra da ne najde sistema niti da naj dam kak botable disk v flopy. Enostavno ko se lucka na flopyu ugasne pri tem ostane.
Sedaj me pa zanima, kaka je verjetnost da sem jaz kaj "prevec" izbrisal(pa tudi ce bi, bi verjetno moral zajamrati da ni sistema), ceprav sem temp direktorij zbrisal ze nickolikokrat in sploh kako naj se resim iz te zagate. Iz diskete se nisem probal botat ker je tisti trenutek nisem imel pri roki.
Pomislil sem tudi, da je bil morda kje skrit kak virus za dos in sem ga sprozil ko sem sel v DOS pa se je aktiviral.

Kaj storiti in kaj bi lahko bil razlog temu??? ;(
Born to be wild and wild to be born

`ripper` ::

Bugi, men se na isti dan zgodil popolnoma isto (okej ne men, mojmu kolegu)...samo on ni nc brisov /temp dir-a... enostavno ne zalaufa sistema naprej, pa tud ne zatezi za kakrsn koli bootble media :\\\ kindda weard 8-O
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

bastadu ::

Mende ja ni spet kak nov virus... Če se obema zgodi to na isti dan je mal čudno... počakajmo da še bo kdo javil kej.
Mimogrede, kakšen OS imata?

BugiMen ::

uf sej res pozabu sm na OS.
Imam win95 (pa ne doma ampak to je comp na firmi, na katerem je vec uporabnikov, tako da je cisto mozno da je kdo kej......prnesu)
Born to be wild and wild to be born

`ripper` ::

Jep tud moj kolega je meu Win95 pa pozabu sm oment, da je on nekej drkov po DOSu, pol pa enostavno prtisnu Power knafo...In ugasnu masino...Sicer ga je dons zbudu s system disketo pa ni vedu po telefonu povedat kaj je blo pol, sam je jambrov o enem himem.sys...Na vem, po TEL je tezko popravlat racunalnike :))))

krho ::

kaj taciga se lahko zgodi ce v biosu npr. iz LBA mode prestavis na LARGE ali CHS.
Drgac se je pa men ze zgodl da je HDD kr iz biosa kidnil winsi so ga preprosto zbrisali


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 95 dve desetletji pozneje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11731203 (24674) Spajky
»

bios upgrade brez diskete ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
212320 (1945) kekz
»

XP-jem dodatnih šest mesecev (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
23320847 (13025) knesz
»

V čem je fora opcije "združljivost" v XP-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
432298 (1697) DMouse
»

nalganje win 95

Oddelek: Pomoč in nasveti
7950 (842) moby-dick

Več podobnih tem