» »

Knjige pred vhodom v prostore!

Knjige pred vhodom v prostore!

Webster ::

Ej, če kdo ve URL knjigarne, ki prodaja knjige pred vhodom v računalnico, dej nej mi ga pove, pleaseeee!!:|
Pa če se komu ljub naj pogleda mojo stran, če je za kej (ni nič o OC) na www.os-fa.com.
When things are going well, something will go wrong. When thing just couldn\\\'t go worse, they will.

luni ::

heh ja, tisti knjigarnar je bil nihce drug kot yohan del sud, in mi je res zal ker nisem imel casa pogledat tiste knjige.... take debele bukletine po jurja... mislim, ultra ugodno!
Artificial Intelligentia

OrlyTM ::

ja ane ... hehe ... tut jest sm precej gledov tiste bukle ... po 1000 SIT ... smešna cena ... pol mi je bla pa ena res všeč in se že ogrejem, pa se Yohan oglasi ... OPA, TA JE PA 15.000 SIT hehe ... me je takoj minilo :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Opkow ::

Hehe Luni ce bi ble vse une bukve po jurja, bi ble se isto uro ze vse prodane. :)

Sej jst sm jih tud gledu ... Se mi je zdel cudn kako lohk nektere knjige sm za cuka prodaja (ene so ble tud po 500 ist), pa se uiber debele so ble (cca 10 cm) in sm se navdusu za eno ... A me je pred ohladu k sm slisu ceno 15 cukov ...

Fora unih knjig za 500-1000 sit je blo k so ble ze stare izdaje (vodici za w 3.11, pa take reci), sej so ble tud nove, sm se vedno ne prevec uporabne, vsj za moje pojme ne.

Sej takih knjig z programerskim stuffom ne mrs skor zaston pridajat.

Yohan del Sud ::

knjigarna SLO.net

vabljeni

cene so sicer malo višje kot tam, ampak še zmeri se da glihat... 8-)

luni, če rabiš kaj za raztaljotko sem pripravljen kaj prispevat, kakšno hardversko knjigo naprimer ali pa bon za 5ksit naprimer...

miranpozar ::

Tiste knjige za 1000 niso bile zastarele - bilo je nekaj o Win98, Office 2000, ipd. Skratka še kar aktualno, le morda premalo zahtevno za slo-techerje. Sem pa jaz kupil vodnik za Win98 za začetnike... ne zame... za mojo punco, da mi ne bo več težila, kaj je to kopiraj/prilepi.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matura 2007

Oddelek: Šola
184388 (3254) t3hn0
»

macgyver na kanalu A (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
797071 (5185) Jernej L
»

Ženske kupujejo več

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
131941 (1941) BoLhCa
»

Kako Bohinjci privabljajo turiste (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524819 (3565) darh
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367977 (6706) luni

Več podobnih tem