» »

vsi mahnjeni na slo-tech

vsi mahnjeni na slo-tech

1 2
3
»

trillian ::

ampak jaz pa ne bi ravno ne vem kakega dekolteja, veste. nekako imam raje, da se ljudje pogovarjajo z mano in ne z mojim oprsjem.
vedno pa nosim pac majice, ki so oprijete.
zakaj? ker je to pac zenska majica. ne vem, da bi v trgovini zasledila siroko majico kdaj...

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

abcde7 ::

Ja, ja sej pravm, taka je ta reč...:D

luni ::

robo daj mir in ne komentiraj vsakega posta, ce nimas kaj pametnega za povedat!

ursa Sergio je ze lobiral tebi v prid in tako bo ena posebna serija oprijetih slo-tech majck samo za tebe ;)
Artificial Intelligentia

Sergio ::

tocno! jaz hocem na ursi videt Slo-Tech napis (no offense ursa, you still are a beautiful person) :D. Une XXL zadeve... bodo pa zame :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

Tole tle men da več mislit ... kot vsi Aggressorjevi posti skupaj. :)

(no offence Aggressor - bod počaščen, da si pršu u primerjavo sploh) :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Huey P ::

ursa;
"ne vem, da bi v trgovini zasledila siroko majico kdaj..." ---> ČUDNO

Sergio;
Če bo veliko tistih oprijetih majic se lahko zgodi, da zasledimo kakšnega Heavy Šminkerja oblečenega z oprijeto Slo-Tech majico....;((;((;(( ne bo glih dobro za Slo-Tech:D:D:D

..::DOOM III: The Legacy::..

TinkaPinka ::

Thomas, heh, tebe pa pomlad že fejst razganja. :))
I am easy to please as long as I get my way.

sketch ::

Ideja o majicah rulz.
Ne morem se sicer pohvaliti z dolgoletnim slotecharskim statusom, ampak mislim, da bi jo tut jest nosu :D
Nekaj konkretnih informacij glede tiska majic:
Vir 1:
Tiskanje majic za maturante GIMBa: okoli 280 kosov, majica na kratke rokave ter dvostranski tisk (spredaj, zadaj) plus tisk na rokavu: vse skupaj priblizno 1300 SIT na majico. Kvaliteta ni znana (nepreizkuseno)
Vir 2:
Tiskanje majic za eno tabornisko organizacijo:
Okoli 200 kosov, majice ScreenStars ( ista firma kot Fruit of the Loom - kvaliteta je dobra, preizkušeno - majice so preživele že marsikaj). Enostrtanski tisk, cena nekje okoli jurja. To bi vam verjetno lahko zrihtal, poznam nekoga, čigar brat ima firmo za tisk na tkanin itd...

Na spolšno:
Zavedajte se, da delanje dveh serij majic (M&Ž) ne pomeni samo dva designa, ampak pomeni tudi podražiev posamezne majice.
Gre namreč za to, da je razlika v ceni za tisk 200 ali pa 600 majic okoli 40%. Kar pomeni, če vi ne natiskate 500 enakih majic, ampak npr. 300 navadnih in 200 oprijetih, ne boste plačali enako - cena bo znatno višja. Treba je presoditi, a li se tiskanje opriejtih majic za žensko populacijo, ki jo premore Slo-Tech sploh izplača. Bolje poterm, da se kupi 20 oprijetih majic pa se jih unikatno poslika (printer -> folije za preslikavo -> prelikanje; ali pa spreji, barve za tkanine...).
Kapce se skorajh ne splača dat delat, ker so dokaj drage že v osnovi (okoli 1000), pa še poslikave blj lame izpadejo - bolje je, če so logoti všiti s sukancem (tako kot na npr. vojaških našitkih). To je pa zopet dražje...

Še moje subjektivno mnenje o majici:
Lahko bi bil logo in spredaj in zadaj, na eni strani bi pisalo "Slovenska HardWare in OC scena", na drugi strani pa kakšno geslo v smislu "hitreje, močneje, stabilneje" ali pa "the WiReD generation" (je kdo gledal Serial Experiments: Lain :D?) ali pa "information makes the world go around" ali pa "the nation of the byte" ali pa "There is a God, and it is binary"... mah, še en kup takih parol je...

Druga varianta pa je, da je na eni strani logo, na drugi pa kakšna slikica... hmm.. če bom imel kaj cajta, se mi bo mogoč celo dalo kej zrisat...

lp.
B.

Thomas ::

Dalo bi se pa tudi razumeti - da razganja tiste, ki pomerjate majčke. :)

Dalo bi se pa razumeti še na en manj prijazen naćin.

Da sem v resnici aroganten do tistih, s katerimi se "spopadam" na drugih forumih.

No ja, vsega troje pomalo.

Za zadnje naj mi bodo nebesa milostna - saj tudi "oni" niso prijazni do mene. Eden (izven slo-techa) mi je napisal tole:

"Thomas K....I'm dead serious too you schizoid f@rt... [Mike Ashby]
"


ali pa:

"TI OMEJENEC [Aggressor]"

Tko da sem še kar prizanesljiv - vidim.

A sem a nisem ubogi Tinka? :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TinkaPinka ::

Ja mene definitivno razganja pomlad, sem zelo zelo zaljubljena.:)

Thomas: ja ti ubogi ubogi... :D
I am easy to please as long as I get my way.

trillian ::

emmm...
siroke majce so ali unisex ali za moske.
za nas prelestna dekleta pa imamo majhne ozke majcke, ki izgledajo tako ljubko in majhno se posebej ko spodaj vse cvete od pomladi in ljubezni in sploh...
sergeju velika hvala, ker se poteguje zame...
luni. zdi se mi, da te niti ne moti toliko, da bodo dekleta prav tako upostevana.
ne skrbi luni moj.. uzivaj v pomladi in pusti, da soncek zasije na slo-tech v vsej svoji mogocnosti...
positive thinking, dearest.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

sasox ::

Ja dekleta morjo tud bit upostevana...............

Sam jst osebno bi pa raje imel kapco :D

Dr.Miha ::

dobra ideja tale majce....
najbolj da anrdite celo kolekcijo slo-tech:od štumfov do kap +vse kar je vmes :D
Za domovino z Nintendom naprej!

luni ::

Se enkrat bi prosil VSE, ki imate kakrsnekoli povezave z raznimi tiskarji ali kaj podobnega, da mi posredujete kontakte, potem pa se bom ze jaz dogovoril. Nekje je treba najt eno ugodno varianto. Sigurno ne bomo sprve sli printat 500 majc, ampak bomo naredili poskusno serijo 50 do 100 komadov in imam obcutek da bo to zelo drago (upam da bomo po prodaji vsaj na pozitivni nicli). Pa se en problem je: majic legalno sploh ne smemo prodajat. Damnit ;((.
Artificial Intelligentia

whatson ::

ja majc legalno ne smeš prodajat...
maš par možnosti... lahko prodajaš pod okriljem kake firme, lahko postaneš s.p.:D, lahko pa prodajaš nelegalno...
priporočam ti 1. možnost...

Huey P ::

ursa;
Misli, da si hotela povedat, da vi dekleta (ženske) nosite oprijete majice zato, da "povdarijo" vaše joške:D:D:D

Če smo že pri oprijetih majčkah bi lahko naredili še Slo-Tech vložke in tampone...:8):8):8)

..::DOOM III: The Legacy::..

trillian ::

svet ze dolgo dominirajo moski.. vse od takrat, ko so se ustrasili punc, ker pac rojevajo in krvavijo enkrat na mesec, ne da bi glede tega delale nevem kako tragedijo.
in so bile carovnice..
in so bile podrejene. in so ugotovile, da z seksom lahko kljub vsemu dobijo vse. in so si izmislile razne jako neudobne oprave, da bi poudarile tisto, cesar moski nimajo in si tako zelo zelijo. v bistvu kar sem do sedaj napisala sploh ni pomembno.
pomembno je, da seks prodaja. slovenski prevod slavnega reka.
in to je to.
in zenske so marsikaj dobile tako. ker moski razmisljajo le z eno glavo naenkrat. so they say...
zakaj torej ozke majice? ker tak sistem deluje.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

luni ::

zalostno, ampak resnicno... :\

and theres nothing we can do |O
Artificial Intelligentia

Binji ::

Jah sej vas noben ne sili;) Proti pa po moje tud ni nobeden..

Zakaj da bi blo nelegalno prodajat majce?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mitja 34 ::

Škoda da te teme že ni bilo prej.
Ker sn mel telefonsko številko enga,ki je tiskal majce.Jih je natisno za naš klas(neka čez dvajst),pa so ble po 800 sit.(majca+tisk)

Zaj pa nimam več številke.

Škoda,škoda. :(

Morpheus ::

Kakšna je pa bla kvaliteta? Pa še to je šola pa to, najbrš zato blo tok cenej, drgač pa probi najdt cifro, al pa upaš koga če jo pozna!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Sergio ::

luni: there is... Eventually you can turn gay, and girls won't be a bother to you anymore :D:D:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

zanimivo razmisljanje Sergio... a ti ze delas na tem? :P
Artificial Intelligentia

frudi ::

Sergio je izdelal načrt - if you can't beat them (women), join them :D:D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Mitja 34 ::

Kvaliteta ni bla slaba(še dans jo nosim)
Cena ne bi bla verjetno ka višja(mogoče 200 sit),če bi jih pa več naročl bi bla verjetno enaka če ne nižja.

Sam kot sn že omeno sn pozabo številko.



love mitja34 :)

Sergio ::

luni: niti ne... se še kar mučim ter osvajam ženske, za katere se potem ugotovi da so psihopatke... standard :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Pretorijanec ::

Jst bi rad biu u ta prvi setiji (50-100 majc) ne glede na ceno. P.S. men se zdi ursulino razmišlanje zlo zdravo. Pa ne zato ker mi je všeč. :D Razmišlajneje namreč, ampak zato, ker ni ena tistih punc, ki sam razmišlja kok je svet ne fer. Poznam ful punc k sam tečnarjo kako to ni prou pa uno ni prou,... Raj to izkorist. Sej tut ni prou, da se večina fantou ne more upret ženski u oprijetni majci. Pa nej to izrab.

luni ::

Sergio ma ja, jaz sem tudi zadnje case popolnoma izgubil vero v zenski spol. Se sreca, da obstaja nekaj izjem, ki v mojih oceh ohranjajo ugled celotne zenske vrste. Kaj ces :\. Na koncu pa je najvecja finta, da smo svinje ravno mi moski. Eh, stari, ta forum ni primeren kraj za taka razglabljanja. Se bova raje kam v kaki pajzl za pir vsedla pa malo potozila nad zivljenjem ;).
Artificial Intelligentia

trillian ::

can i join you?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Thomas ::

Sej bi odpru novo temo:

Vsi mahnjeni na sex

Ampak se bojim, da jo bo Thomas takoj zaklenu.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Ja, luni, ena šansa za prodat majce je, da daš mali oglas: Prodam 50 komadov Slo-tech majc, ker rabim keš, jurja za komad, mail me.;)

Ja na Astalavisti jih tudi prodajajo, mailaj jih. Samo oni so itak bolj piratsko usmerjeni, tko da se nebi čudu če na črno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thomas ::

ja MMM - v Sloveniji ne smeš tega tako počet, če nisi prej registriran zato.

Najprej se morš poglihat z državo - pol pa že.

V Kanadi recimo, samo na vrata obesiš napis - pa že delaš. Pol te v enem letu poregistrirajo pa blagoslovijo pa to.

Sam zej ko so Pergarco spustli nad birokracijo - bo pr ns tud tko. Hehe.

Sam bo hitrš, če se greš kr registrirat, kot na učinke protibirokratske čistke čakat.
:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

luni ::

ursula hmnja... ce pa morema bentit cez zenske... pol bo malo cudno ce bos ti zraven :)) (ceprav spadas med tiste izjeme, ki sem jih omenil)
Artificial Intelligentia

Freak ::

a ni tko, da morš državi plačat davek, če je dobiček večji od določenega zneska?

Thomas ::

25% je davka na dobicek. Ni progresivne lestvice, tako kot pri dohodnini.

Sergio ::

Torej... luni, povej kdaj se bova usedla v oni pajzl... pa bentila nad Ženami™. Pridem. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

anytime you say, bro... anytime you say...
Artificial Intelligentia
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech ekskluzivna majica

Oddelek: Slo-Tech
373439 (2587) iration
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915309 (5309) MiHec
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595758 (5071) blue96
»

O majicah... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
614988 (4988) Jebiveter

Več podobnih tem