» »

vsi mahnjeni na slo-tech

vsi mahnjeni na slo-tech

1
2
3

KamikazA ::

Dragi moji, majčke morajo biti kvalitetne!!! Potem morajo biti kvalitetno potiskane. Ne pa da jo dvakrat daš v stroj pa je zanič, pa da ne zgledajo ceneno. Rajši dam zanjo 5 jurjerv kot pa 300 sit, če je zadeva spodobna.
Po mojem mnenju bi moralo pisati www.slo-tech.com bolj na malo. Veliki napis bi pa moral biti samo slo-tech.
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

Pirpank ::

:PKje se prijavim in kje plačam majco?????:P

MaverickT ::

Sam, če boste pobloge za miške delal tut, dejte narest jih iz blaga, ker jaz mam optiko. => zadeva kot vsi veste ne dela najbolš na odbijajoči podalgi

R0K ::

al pa kake kul nalepke

ahac ::

Pa dežnike!
Kadar pada dež itak nimaš kaj zunaj delat tako da si za računalnikom. Kadar pa moraš ven pa vzameš slo-tech dežnik! :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Lunik ::

evo, proti majcam nimam nič, mi je čist kul. Ampak se je že začelo kot je rekla uršula - pa še lončke, nalepke, podloge za miši...

Freak ::

Luni: Za izdelavo majc poglej na tej strani:))

Muflon1 ::

Kaj je Slo Tech kopirajt protected?


čene lahko začne kdorkoli jutr štancat podloge zamiške z Slo-Tech napisom in kasira...

MaverickT ::

Freak: Kaj naj pogledamo na tej strani? Sej ni še nč gor. :O

Tomi ::

Hej, take it easy, saj Slo-tech res ni veletrgovina...
V to, da bi Ursula nosila vse, kar bi promoviralo Slo-tech, sem pa od danes naprej tudi jaz preprican :D...
Sicer pa majice niti niso tako drage, mislim, da lahko za recimo 3.000 prisli s tiskom vred skozi..
metrodusa.blogspot.com

Freak ::

morš mal počakat, da te samo vrže na eno drugo stran! Ne hitet:D
Tuki je še njihov mail za vsa vprašanja o izdelavi majc. Vem da jih delajo, ker so pr mojmu fotru v firmi tuki naročil majce!

blue96 ::

ej, da ne bomo samo majice slo tech nosili.? lahko bi dali delat kape, tiste s šiltom, so cenejse.:D
.

Yohan del Sud ::

Kaj pa krigle za pivo, vžigalnike, trenerke (robbe di Slo-tech), kombajne...

R0K ::

ma ne tok vsega na zacetku.pru majcke, ce se bo pa to prjel in bojo ljudje kupval pa se druge slo-tech stvari

MaverickT ::

Najbolš ja! To bi blo kr prav. Kdaj okvirno jih lahko pričakujemo? Se komu kaj sanja?

Huey P ::

Jap, se je že začelo...
Zdaj, ko je malo govora o majicah (sploh še ni odločeno, če jih bodo delali) pa že eni mislijo, da bo od zdaj naprej Slo-Tech tovarna kiča oz. oblek, podlog za miške,...
Dajte zresnite se ljudje...
Najbolje bi bilo (po mojem mnenju) če bi imeli v prodaji LE in SAMO majhne in cenene potrošne materiale kot so npr. podloga za miško znapisom Slo-Tech!!!

..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Slo-tech majce, uuu, komi čakam, slin, slin, slin... To bom takoj nabavu, k se bo to organiziral. Pa sej to bi se dal spelat. Če jih ene 200+ slo-techarjev majice nabav, pa da bi slo-tech jih prodajal po 3000sit je to 600.000sit! Pa če bi slo-tech še mal zaslužu zraven bi si lohk še kakšn server nabavu, da pol nebi prihajal do takšnih izpadov, k smo jih bli deležni ta teden. :D Kupim vsako slo-tech majco max cena = 5000sit, pa kvalitetne... :D I can hardly wait. :D

Morpheus ::

Točn tko, sam da so kvalitetne! To je najbl pomembn. Pa seveda morjo bit črne z rumenim napisom. Lohka bi pa preden date majce v tisk sprejemate prednaročila, da vidte kolk jih bo res kupl majco.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

svetujem majice, kape s siltom, svincnike. od tega je svincnik res najcenejsa izvedba (do 200 sit).

kwa pravite?:\
.

R0K ::

kape z siltom so zakon sploh za te poletne dni, ki zdej pridejo.Sam mislim da je izdelava silt kape drazja od majice

trillian ::

tomi se je preprical, da bi nosila majcke in bila sploh hodeca reklama za slo-tech. ne vem kaj me je izdalo. tole bi rada razlozeno, prosim.

emm.. kot kaze se je zacelo. lahko izdamo tak katalog (kot recimo quelle) in sploh.. naredimo biznis, dragi moji. kajne?
:)))))


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Nemelk ::

ta stvar z majcami, gate trga! Pomislten a črno majco, zadej piše slo-tech, spredi pa logo slotech-a! ma za spredi ni važno, sam tist napis zadi mora bit VELIK, pa tko mal debelejši pa lepo v črno srebrnih in belih odtenkih! UUUU8-O

Jst sm za majco!
KUPIM!!!
Nemelk ™

Yohan del Sud ::

Ja pa z doplačilom dobiš še svoj nick gor...

blue96 ::

no, kdo bo za roko bitznisa prijel. jaz podpišem, da bom kupil vsaj 2 izdelka s napisom slo tech..

hehe, pa ne za 100 k, ampak za ene 1000 sit, ce je ze tkol.:D:\
.

Tomi ::

Witch_ursula: hm, ne bi mogel ravno natančno povedati, kaj je bilo to, recimo nastop in nasplošen izgled..
Sploh pa si malo napačno razumela moj post.. Nisem mislil, da bi bila "hodeča reklama" za Slo-tech, samo zdi se mi, da ti to ne bi bilo težko. Tako nekako..
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Majce bi blo res ql sam sam nej kdu se od cega zacne gobcat pa dobi od mene osebno eno na gobec. In ni to mala stvar. Ce pa majce bojo pol COUNT ME IN!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Freak ::

ja upam da bojo! Luni je neki pisu, ampak ga zadnje čase sploh ni! Kje je:O:O

Binji ::

Ne vem. Upam vsaj da ce ne more on, da bo kaksna druga Big Kahuna to znala uredit.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Boogy ::

Drugac to sploh ni tak problem zrihtat a ne...folka k tiskajo na majce je ogromno. Tko da ce ne veste kje bi se dal to narest, poznam jest enga k to dela ze dolg pa profesionalno(ni cheap shit roba). Tko da mi piste na e-mail ce zanima kksnga sefa.

darkdisk ::

jaz bi pa rad da na strani od slo-techa prodajajo hardwere z napisom slo tech

blue96 ::

najbolje bo da gres v knjigarno po alkoholni flomaster in a ohisje napisi slo tech...:\
.

trillian ::

jao...
tole pa ze skoraj zajema neizmerne razseznosti...
tomi: saj ne zamerim. samo zanimalo me je, kaj me izdalo.
:))

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

para! ::

Dobra ideja glede majic. Res je, majice morajo biti vsekakor kvalitetne, o tem sploh ni dvoma. Ne vem kdo je že poslal post, da ima take majice doma za delat in, da nebi šel na ulico z njo...kakorkoli majica naj bo temno modre ali črne barve, naj bo dokaj oprijeta in ne ohlapna, na njej pa naj čez prsni koš piše: Slo-Tech ali kakršnokoli variacijo tega si boste zbrali. Če bi vam to dobro uspelo, bi lahko stvar nadaljevali s polo majicami, ki bi imele majhen logotip na levi ali desni strani telesa, nekako tako kot pri Lacosta in ostalih znamkah.

Premislite.
Death before dishonor!

luni ::

Boogy sem ti poslal email.. ce ima se kdo drugi kako povezavo naj kar pove. Nekje moremo dobit ugoden/kvaliteten deal pa bo.
Artificial Intelligentia

blue96 ::

verjetno ne bodo polo majice, ker so okoli 2k. ampak to nas veseli, samo da manj stane in da je crne barve.:\:)
.

R0K ::

sam da je majcka z kratkimi rokavi in z napisom slo-tech.zame barva majcke nima pomena

Freak ::

luni, a si bil na linku k sem ga dal na 1.strani. Poglej! Tm so pr fotru v firmi naročil majce, samo počaki, da te vrže na tapravo stran.:P

Binji ::

Ne oprijete!! Necem ko en peder zgledat. Mal bl ohlapno bi blo fajn.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Freak ::

Binji, pomoje si noben ne želi nosit oprijete majice, mogoče bi jo pa witch_ursula :D

Binji ::

A ql pol;) Me je ze skrbelo. Sej ce bi posebno serijo oprijetih za ursulo pa tko ne bi mel nc proti0:)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

trillian ::

seveda ne.. prav strastno si zelimo oprijete majcke zame. ane?
vsi skupaj.
ampak to je tako.. ne verjamem, da bi nosila eno prevec razvleceno majco samo zato, ker pise na njej slo-tech...
v taki majici ponavadi spim.. ali pa je za moje kvazi sportne aktivnosti.. ali ko je vse ostalo v pranju...
zatorej, ako zelite mene v majici slo-techa.. naj bo oprijeta..
:)

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Morpheus ::

Ako želite mene v majici, razvlečena, sam za urshulo pa most definitley moramo narediti oprijeto majčko. :)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

trillian ::

veste .. moram vam nekaj priznati..
sem 150 kilogramska mamca z velikoo bradavico direktno sredi nosu.. in nosim samo pletene kostimcke... :)))))
kolk se zelite videti oprijeto majico na meni?
:))))
hecam se.
no.. nekaj vas tako ali tako ve kako izgledam..

ampak ne razumem, kako ljudje, ki pojma nimajo kdo sem tako zeljno cakajo majcko zame..
kaj ce bi bila res mamca, ki je opisana zgoraj???


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Morpheus ::

Pol pa ne rabs oprijete majce ampak lohka kr ta razvlečeno pa ti bo oprijeta. Hehe, malo heca more biti. :)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

luni ::

ursa podcenjujes moc domisljije ;)
Artificial Intelligentia

TinkaPinka ::

Jaz bi tudi imela oprijeto majčko z veliiikim napisom slo-tech ter malo globljim izrezom za dekolte. >:D
I am easy to please as long as I get my way.

Thomas ::

Tegale threada nisem pogledal ze dneve.

Bi ga blo pa najbolj skoda zgresit!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TinkaPinka ::

Heh Thomas, ozke majčke in tak? >:D
I am easy to please as long as I get my way.

Thomas ::

Seveda ... edina znamenja pomladi, kar se jih danes vidi! :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Freak ::

witch_ursula: pol pa bolš da ne! :)
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech ekskluzivna majica

Oddelek: Slo-Tech
373438 (2586) iration
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915308 (5308) MiHec
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595756 (5069) blue96
»

O majicah... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
614988 (4988) Jebiveter

Več podobnih tem