» »

vsi mahnjeni na slo-tech

vsi mahnjeni na slo-tech

«
1
2 3

Freak ::

A ne bi blo kul, če bi lahko tle na slo.techu kupil majco z napisom slo tech! Jst bi jo takoj! Kaj pravte a ni dobra ideja!:D

trillian ::

ja pa loncke, nalepke za avtomobile, podloge za misko, kapce, hlace, spodnje perilo, superge, zvezke, ure, lizike in se in se....
in potem se bodo znasli zbiratelji, ki imajo vse od slo-techa... tako pridejo se majice, loncki... collectorsitems...
in tako v nedogled.
:)))
ne, ne.. ampak majice bi bilo pa fajn.


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

hahaha ::

PA KONDOME SI POZABLA!
JEST BI PA EN VODNO HLAJEN PISOAR NAROČU.HAHAHA
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

whatson ::

haha... : malo resnosti ti nebi škodlo...
je pa to z majcami dobra ideja.. .odlična promocija za slotech in za sponzorje slotecha...

Elemen_T ::

Yap! To bi bilo zelo vredi. Tudi ni potrebna kakšna huda finančna podpora...300/komad majica + nekaj drobiža za tisk.8-)

Caboose ::

witch... ti si malo preveč EMP brala a ne?

..::: Slo-TeCh :::..

evo motiv za majico... >:D
ponujam se za izris logotipa... seveda če so nadrejeni za to....:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

trillian ::

sploh ne.
ampak bi blo fajn.
in potem bi imeli drustva. slicice. oddajo (tako kot telebajski). in sploh.
this is going to be bigger than everything seen before.
zakaj pa ne.

love, ursula



"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Pretorijanec ::

Jst se strinjam, ampak samo v primeru, da bodo majice črno-sive z rumenim napisom. Da naujo pol bele pa ena mala packa črega gor k bo pisal slo-tech! Sej lahk se narijo dve verzije ena črno-siva z rumenim napisom (high-end) in ena bela z črnim napisom (low-cost).

Huey P ::

Tukaj pa je še moja zamisel;

Misli, da bi bilo dobro, če bi vsi tisti, ki so registrirani pri Slo-Techu lahko prek Slo-Techa kupili posebne majice Slo-Tech. Drugje pa se jih nebi dalo dobit in neregistrirani uporabniki nebi mogli kupiti takih majic. Ali pa, da bi glede na tvoje zvezdice (globalno) lahko kupil majivo Slo-Tech in nekje na majici bi bile tudi zvezdice (kolko jih pač maš)...


Malo razmislite!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

Huey: če bi mel tak sistem bi blo še več nabijalcev zvezdic, poleg tega pa se število zvezdic spreminja! Logotip bi mogu bit velik in na temno modri majci (barvo majce bi lohk zbiral)
Povejte, če je kej možnosti za to, da bi mel majce:))

Huey P ::

Freak maš prav! Potem bi bilo res veliko nabijalcev.



Aja, kaj pa tista misel o registriranih uporabnikih...???



Ja, majica pa more biti siva in črna z modrim napisom Slo-Tech.com... Kot tole;



Tukaj je ta napis, ki mora biti na majici...
..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

pa velik napis mora bit!:D
Ja tist o registriranih je pa men ok!:))

SkIDiver ::

To je pa dobra zamisel. Nebi imel nč proti če bi lahko nabav eno tako. Bi jo doma kr v okvir dav pa na steno obesu.

Huey P ::

Mora bit tko kot je stran oblikovana;

Ob strani taka siva, na sredini pa črna in na črni z modro napis "Slo-Tech.com", odspodaj pa "Slovenska Hardware in Overclocking scena"...

Pa ne misli neka kičaste majice iz madžarske... Raje zelo kvalitetne kot pa kičaste (za pravega Slo-Techerja cena ni ovira...).

..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

No ustanovitelji slo-techa, čakamo vaše odgovore!:))

ChiefThunder ::

OK, sam menda nebi tega nosil po cesti?! :\:\
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Rott-von-weiler ::

o haha ga včasih malo pihne ampak take in podobne majce mam jas doma za delat to vam je isto ko če bi šou z napisom na majci mesarija bolarič po cesti to je samo reklama najprej jo kupiš pol pa še brezplačno reklamo delaš daj ti meni malo plačaj pa si dam slo-tech tetovirat pa bolariča pa volvo pa tudi.:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Morpheus ::

Hehe, ne sej ideja je cist poplnoma ql. Ampak majca more bit CRNA, pa z rumenim napisom(nekak tko k je Pretorijanec napisu). Pa Huey ma prou glede kvalitete. Glede tega ce bi jst po ulci nosu to majco, ja, seveda da bi, sam more bit pa vredu natisnjena pa te varke.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

SkIDiver ::

Če pridejo vn Slo-Tech majce vn bi pol mankala sam še Slo-Tech trgovina z OC stvarmi. Nebi blo col. recmo da bi mel kako Artic Silver termalno pasto. Je nebi blo treba naročat pr severnih sosedih>:D

blue96 ::

mhm, no, lahk bi pa na top shop dal reklamo za proizvode s slo tech naisom. haha, bi bili po tv.:D:))
.

Morpheus ::

Sej sam ce bi dal na Top shop neb noben nc kupu, kb usi mislni da je majca en podn.:P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Freak ::

a se vam ne zdi da smo mal zašli! :8)

Binji ::

Majca bi bla res ql, za reklamo, itd, itd me pa boli k****!! Sej sej so tud pr Astalavisti dali ene majce in zgledajo ubijalsko! Dej recte kaki Big Kahuni nej ta topic mal pogleda pa se zmeni.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Freak ::

fajn bi blo, če bi se to zrihtal!

trillian ::

ne vem.. ampak jaz bi s ponosom nosila tako majico na ulici.
tako, da ako izpeljete stvar bom z veseljem delala reklamo za slo-tech.
razmisljala pa sem.. kaj, ko bi za dekleta in rejverje naredili te majice take malo bolj ozke in elasticne...
kaj ni to lepsa prezentacija overclockarjev slovenije?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Sergio ::

oh yes yes... sej veste tiste male majcke, ki odkrijejo popek, pol pa cez prsi pise Slo-Tech, pri spodnjem robu pa logo "Ko navijanje postane užitek" or sth... Seksistično, a efektivno :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SkIDiver ::

Sergio ti maš domišljijo, sicr pa kam pa pridemo brez domišljije. Je pa orng ideja

abcde7 ::

Dobr bi blo, jest bi jo kupu, če ne bi bila preveć draga...
Lohk bi ble različne majice, kolk zvezdic maš tolk boljšo majco dobiš-> lahko bi se slo-techovci zbral in imel piknik al pa kakšn sestank!
:))

Huey P ::

robo potem bi bilo (pre)več nabijalcev zvezdic...

..::DOOM III: The Legacy::..

Morpheus ::

robo: pa še če bi glede na zvezdice majce dajal, veš kolk različnih izvodov majc bi to mogl bit?!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

trillian ::

ljudje moji... ne zvezdic.
kajti potem bojo nasi administratorji morali poslusati tezenje v smislu.. "samo tretjino, daj no daj no daj no daj no daj no"...
ali pa... "un pa pa tolk zvezdic pa ful manj pise na slo-tech.. zakaj nimam se jaz.. daj no daj no daj no.."
in tako dalje.

ozke majcke pa morajo biti.. obvezno. crna.. z rumenim napisom. naj se vidi naj se ve...


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

luni ::

ma bomo ze kaj naredili ane :)

ce ima kdo ze kaksne izkusnje s tiskanjem majic oziroma pozna koga...
Artificial Intelligentia

Sergio ::

Am... Ursula, tkole se zmenva. Majhne majčke za ženske bodo šle v tisk. Obljubi, da jih boš nosila vsake toliko ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Freak ::

Majce bodo sigurn šle v prodajo!:D

blue96 ::

okey, najdite se jerovska in mlacom za sponzorja, da bodo zastonj alpa pod 500 sit.:D
.

luni ::

majice bi bilo treba placat, ker nikjer na majci nocem imeti logotipa od kakega podjetja.... ce bi jih naredili, bi verjetno naredili nekaj razlicnih verzij, po vsej verjetnosti belo, crno in sivo... od spredaj na joski bi bila znana motorka in napis Slo-Tech, od zadaj cez pleca pa velik napis www.slo-tech.com

whaddya say?
Artificial Intelligentia

Morpheus ::

Ne sej majčke je treba plačat, sam nej bo cena razumna! Drgač se pa ve, da more bit majca črna z rumenim napisom.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

whatson ::

luni.... ufff.. to si pa kar grdo povedal... saj po eni strani ti dam prav...

ampak priznaj da je bila ideja dobra.. :\
majce bi pač plačali kot vse drugo.. to ti je naj v ponos da vsi hočemo nosit slo-tech majce... nihče ni omenil da bi moral slo-tech kaj iz svojga žepa dat..

MaverickT ::

Slo tech Rulez more tut nekje pisat al pa vsaj Our life would be hoples without it! Neki v rem smislu

Huey P ::

Se strinjam z lunijem. Namreč majice (če bodo) jih treba plačat. Če bodo drage bodo drage. Saj pravi Slo-Techer bo potrošil tistih par prešernov...

Tistega glede majice za raverje al neki... <-- samo en model majic naj naredijo, pa nič drugo. Saj Slo-Tech ni šminkerska prodajalna majic...


P.S.
Odstranil sem tisto sliko, ker mi je bila nadlež
na... dal pa sem link...



:D:D:D
..::DOOM III: The Legacy::..

slycer ::

8-O Jaz sem za. Lahko bi blo nako v tem smislu kot ima zrihtano AMD na svoji on-line trgovini za fane. Črna majce pa velik AMD znak(khm... v tem primeru znak Slo-techa:D).

trillian ::

sergej, saj sem ze rekla, da bom nosila.
majcke hocem tudi ozke...
crne z rumenim napisom, da.
potlej pa se en wonderbra.. in bom se boljsa reklama slo-techa, ane?
:)

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

MaverickT ::

Urša, zdej je pa tega zajebavanja že enkrat dost! Pogovaramo se o resnih zadevah. Vsekakor majce morjo bit. Jaz bom nabavu najmanj dve.

trillian ::

dragi moj. resno mislim.
ne norcujem se.
majice bi in tudi bom nosila ako bojo izpeljali zadevo.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Morpheus ::

Ne ampak z wonderbrajem pa zelo oprijeto kratko majčko je lahko Urša naša maskota. K ena od EIDOS-ovih deklet.:)):P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Freak ::

Kdaj pa bi približno lahko ble majce?

trillian ::

maskota? :)))
cheerliderka... moje poslanstvo
veste, dobra reklama je vse.


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

blue96 ::

ce bodo majcke tako dobre, kot jih omenja luni, pol jih bom pa se jaz nekaj kupil, za babico, in to...:D:)
.

R0K ::

že sprejemate naročila?Jst bi jo že kr v naprej kupo:))

andro ::

Jaz pa bi mel podlogo za miško.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech ekskluzivna majica

Oddelek: Slo-Tech
373417 (2565) iration
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915259 (5259) MiHec
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595722 (5035) blue96
»

O majicah... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
614954 (4954) Jebiveter

Več podobnih tem