» »

web cam Slo-tech Portorož

web cam Slo-tech Portorož

PeTe13 ::

Tole pa nimate najbolš porihtano!

Ura je sedajle 14:10, ampak slika na wedcam-u je pa še od 10 zjutraj. Po moje res ni potrebno da je 4h zaostanka. Upam da ni takšen ping.;(
Capitalism stole my virginity!
  • spremenil: PeTe13 ()

RobertM ::

Včeraj in danes zjutraj je delalo,sedaj je pa nekaj zzzzzzzmmmmrrrrzzzznnnniiilllooooo!
Lep pozdrav Robert

Primoz ::

Zabave je bilo konec... Kamera ne dela, ker smo takrat razstavili mrežo in se pobrali domov (utrujenost po 24h neprekinjenega nažiganja igric)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tjulenj ::

ce ni skrivnost... kaksen hardware in kaksen software je bil uporabljan za tole kamerco

Ribicija ::

Za katero?
Misliš zgorno slikico ali spodnjo?

lp

andrej ::

Ribicija, sem shrano par slikic ko sta ti pa TinkaPinka gori. a ces videt?:D
btw: vse niso za javnost.:D

Sergio ::

ja hehe... sej sm jest NASTAVU kamero tko da je to slikala :)))))

upam da mas tut tisto k je blo PaJotu nerodn... Pač ma probleme z eno določeno številko (23*3)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ribicija ::

Andrej: Ja tiste slikice me pa res zanimajo. Daj če ti je mi jih prosim pošlji na mail.

Drugače pa ti rečem daje bilo PAJOtu fule nerodno ker ne ve kaj že pomeni tista številka. Razmišljamo o kakšni poučni knjigi za njegov rojstni dan.



lp

DrSergioDJ ::

ma, dejte vse slike objavt, da bomo še mi kej vidl :D:D
...

PaJo ::

Hm... stare slike bo tezko dobit, ker so se sptroti prpisovale, ker namrec je bila to zmeraj samo nova jpg slikca ki se je prepisal preko stare, se parvi nix kaj posebna tehnika:)
Glede kamerc je patako da je zgornja bila neka FlyVideo, ta spodnja pa Philips, katero mam trenuto jaz doma:D

Kar se pa tice tiste moje zadrege glede polozajev, pa se pac zgodi, saj clovek tudi nemre vsega vedet(se sprasujem ce Andrej ve:D)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luni ::

Pajo hehe ta pa je bla nizka :).
Artificial Intelligentia

Ribicija ::

No PAJO naj te nikar nebo sram. Mi ki smo starejši te bomo brezproblema kaj naučili. Ti kar vprašaj.

lp

andrej ::

madona, te slike pa nisem ujel..:O

Drugace pa niti ne bi blo tezko naredit arhiv slik. V bistu je recimo ime slike, ki se prikazuje slika.jpg. potem ko se captura nova slika se prejsnja slika.jpg preimnuje recimo v slikaxxx.jpg nova pa v slika.jpg in se prikaze... nix tezkega...
Pajo: kaj ti dvomis v mene al kaj;)

PaJo ::

Ja to akr si rekel glede slik je popolnoma mono, samo zal je bil tisti program, ki je ul-jav slike totalno tumast in je znal le ul-jat fajl , ni pa znal spremenit sro sliko, zal;(

aja andrej, ne dvomim vate samo pac dajem predpostavko:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ribicija ::

Čuj PAJO to pa si verjetno pisal takrat ko si bil še sila zaspan. Je namreč polno napak. Ali pa si morda bil zmučen od preizkušanja dotične številke?

lp

andrej ::

ma kaj ni pajo vedno tak:P

Ribicija ::

Ja to pa je tudi res.Bi ga moral videti kašen je bil ko smo ga v soboto glede tega zezali.:P

lp

Sergio ::

rdeč ko pofarban paradajz mwahahaha:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

haha...

se pac zgodi, vi ste pa vsi perfektni a ne???;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ribicija ::

Nismo perfektni smo pa popolni! :P
lp

Sergio ::

jah... glede na to da sm 17 pa vem kolk je 23*3... haha
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

Ja izracunat jaz tudi znam, amapk takoj mi ni bilo jasno kaj mislite s tem, zdaj pac vem... se mi je pac lajtunga vila okog celega sveta pa je z zamudo pisla za menoj;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ribicija ::

Saj mi to vemo kako je s tvojo lajtungo.
Sicer pa jutri zvečer pride v MB vlak iz Ljubljane in ta ti okrog 20.00 pripelje lajtungo. KONČNO.


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Regularni izrazi

Oddelek: Programiranje
131602 (865) bandek
»

Kako smiselno urediti zbirko datotek

Oddelek: Programska oprema
82089 (1931) c3p0
»

Latex

Oddelek: Pomoč in nasveti
151995 (1611) Jean-Paul
»

Programček za spreminjanje filov...

Oddelek: Programska oprema
8687 (687) opeter
»

ALT Tags za slike: Kako točno...?

Oddelek: Izdelava spletišč
6955 (927) macplus

Več podobnih tem