» »

Iskanje po FORUMIH

Iskanje po FORUMIH

Joze_K ::

A SE NE DA ISKATI PO FORUMIH (npr. po temah, po besedilu...)?
primer, pred časom sem nekje neke warez naslove videl zdaj pa jih ne najdem.....
Mogoče bi tudi lahko vodili takšne zanimive podstrani za take teme...

Tomi ::

Ta zadeva je bila že nekajkrat prediskutirana...
Iz neuradnih virov sem izvedel, da se dela na tem, vendar ni tako lahko kot na prvi pogled izgleda.. Primoz naj bi, če bi imel čas, to naredil med temi počitnicami, vendar ok, bil je Portorož..
Če pa bi rad vseeno videl tiste linke, si izberi pod svojimi opcijami ( klikni ime na desni strani ) pod Prikaži poste za dni nazaj eno večje število ( pred koliko dnevi si jih pač videl ), in preglej forum(e)... :D
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

Tomi ti veš veliko (8-))

pino ::

Dokler si primoz ne vzame cajta bi lahko slotech probal prek tega naredit iskanje pa se v slo dela.
Tlele je link. Men dela ok.
sKLIK
LP Pino

Tomi ::

Dalmatinka, fora je v tem, da si večino stvari, ki jih na forumu preberem, tudi zapomnim...
Ker drugače ne poznam nobenega od moderatorjev ali kaj podobnega.. Sicer po poznanstvih, ampak to je bolj tako..
metrodusa.blogspot.com

bastadu ::

Ja iskalnik bi pa res prov prišel... sm zadnič cel forum okol obrnu, da sem neki najdo...;(:)

Jeronimo ::

Iskalnik bi bil zelo dobrodošel.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Opkow ::

Veliko bi primoglo k lazjemu iskanju odgovorov na probleme, ki so ze blili objavljeni, ze s tem, da bi folk k ma bleme pisu bolj smiselne naslove tem.
Neki tako recmo:
Imam problem z TB 800 - zmrzne

Ne pa, da ko berem teme pa pise HELP me!!, sesuva se,.. al pa podoben stuff.

Iz teh naslovov niti slucajno ne pogruntas na kaj se nanasa blem (graficna, proc, kalk, program, etc).

In seveda pol isces k blesav, da najdes kej kar je ze blo pisano pa se ne spomnes tocn pod kaj ze oz kje..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft vložil patent za prikaz iskalnih rezultatov glede na sposobnosti uporabnika

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3210986 (9557) murmur
»

Neuporaben iskalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
536580 (4647) xabre
»

Znate iskati po spletu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
568101 (6887) Thomas
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645364 (4242) OZZY

Več podobnih tem