» »

macgyver na kanalu A

macgyver na kanalu A

«
1
2

dolenska ::

v četrtek se začne predvajati Macgyver na Kanalu A. nanizanko pa bojo predvajali ob 16uri.
končno nekaj vredno ogleda.
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

strictom ::

Itq... človk je 1x naredo iz pomaranče pa WC papirja bombo :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

dolenska ::

se bomo še kej naučil, mimogrede sem pa enkrat z njgvo foro popravl radio. haha
je izobraževalen

pingec ::

A ma kdo njegov sedanji naslov?

Jst bi mu poslal eno 486-tko pa en paket a4 listov pa en star mobi pa če mi lahko on nardi en p4 3ghz up mašino :>
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

mare_ ::

pingec: ne smeš pozabiti na selotejp ;)

overlord_tm ::

kdaj bo pa ponovitev? jest mam v čet šolo popovdne (vegova sux ;(( ;(( ;( )

Microsoft ::

Se spomenm, da sm jst tole na kanalu ful gledu. Mislm, da je blo ob ene 9 al pa 10 dopoldan, pol pa je sledil misn imposibled. Sam tale Mac seka.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@ljash ::

MacGyver ownz.

Backup22 ::

MacGyver itaq rula.. S čokolado ustavi kisliko, s fedro popravi kamjon, iz štange nardi magnet, da 3× udai ob tla, pa če rabi metan se obrmne pa je poleg jeklenka... >:D
//

Stampl ::

mac itq owna, se spomnem k je blo pa je se babica gledala:))
jst ga bom 100% gledal8-)
ampak ne smemo pozab njegovga NOJŽČA, onega švicarskega!

overlord_tm ::

protestiram, zahtevam da se termin za maca prestav! še ponovitev je takrat ko mam šolo ;(( .

bo treba VHSke nabavt :D .Pa prah pobrisat z videorekorderja.

MacGyver je edina pametna serija kar je bla posneta :D

ŽirC ::

najbol ubijalska fora je blo tist k je iz cevi pa mal peska naredu svas-masino za bancni kombi svasat :D


Lp, ZirC
aks.rula.org

|CyGNUS-x ::

V bistvu bi se teoretično dalo. če bi bil cink zraven pa rjasti opilki. Tako imenovani "termit". MacGyver ruls
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

pingec ::

Ja sej, čist vsi triki naj bi bli teoretično pravilni. :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

hruske ::

Hja ... hec je, ker se večino teh stvari dejansko da in je teoretično čist lepo izvedljivo (kar pomen, da so pri snemanju lahko precej prišparal ;) sam u praksi pa jz nism MacGyver. :D
Rad imam tole državico. <3

R33D3M33R ::

A na POP TV bo tudi kdaj? :\

Kanal A ne dobim, ker pač nimam kabelske, beda :'(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

OldSkul ::

Stargate, zdaj pa še Macgyver?
Slava Kanalu A. Se jim bo gledanost zvišala.

kopriwa ::

MacGyver=legenda

BigWhale ::

Je, teoreticno tudi Warp Drive deluje... ;>

Backup22 ::

Hehe, kaj pa ko je iz storža in smole nardil tako bombo, da je jeep salto nardil? :D
//

pingec ::

Ja se spomnim sam to je pa itk znano da se da eksplozip pridobit edin vrjetn ne tko da najdeš dva storža pa čez 5min je že bomba :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Hypno ::

Bo treba malce pogoglat, mislim pa, da je blo nekak tako, da je teoretično izvedljivo kar počne, praktično pa ... v "idealnih" pogojih al tko nekak.
Great are mysteries of the mind ...

Backup22 ::

Itaq da je možno vse nardit, vendar on ma vse pri roki, pa dostikrat pretiravajo z rezultati.. StoržbombaTM ne vrže 3t jeepa 3m v zrak nikoli, razen če je poleg košček C4>:D
//

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Backup22 ()

pingec ::

Pa tisto dirkalno kolo ultra light je napilil in naredil ultra high temp ogenj da je neki zavaril al neki tazga :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

dolenska ::

ja on je car kaj čmo

Hammer123 ::

Ko bi bil vsaj jst tako pameten!>:D

Jackal ::

Pa tisto dirkalno kolo ultra light je napilil in naredil ultra high temp ogenj da je neki zavaril al neki tazga :)


Tisto dirkalno kolo naj bi imelo okvir iz magnezija in ko ga je popilil je dobil magnezijev prah, ki dejansko zelo zelo burno zgori, ko ga prižgeš. Problem je samo, da redko najdeš kolo iz čistega magnezija... prej iz kakšne magnezijeve zlitine, ki pa ne daje istih rezultatov.

pingec ::

Hehe, vem da se to da iz magnezija, ne vem pa da obstaja kolo ki bi blo iz magnezija, preveč drago pomojem :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

overlord_tm ::

tud preveč trdo ne bi bilo :D

hruske ::

Primes magnezija izboljša trdnost. Nekatera ohišja prenosnikov in recimo karoserija Mclaren F1 je tud delno iz magnezija.
Rad imam tole državico. <3

pingec ::

Ja sam če jih spiliš na drobno ne bo gorelo to :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

hruske ::

Tud to je res... premalo čist magnezij. MacGyver pač :D

Pa saj nekaj resnice je notri, ampak tv je le tv.
Rad imam tole državico. <3

Hammer123 ::

Vseeno pa je boljši kot Knight Rider(Vitez za volanom)!:D

Thomas ::

Definitivno, da je McGyver umetnik. Iz odpadkov dela čuda nikoli še prej videna. Umetnik, da se reče! :D

nodrim ::

Umetnik s SAK-om! :D :D

moral bi prodajat DVD, kjer bi ble samo fore not ... brez okoliške zgodbe iz delov nadaljevanke .. samo video clipi s forami :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nodrim ()

dolenska ::

jst sm recimo gledal vsako epizodo od macgyverja in knight riderja, in mi je macgyver boljsi ceprav bi si zelo zelel se enkrat gledat viteza za volanom, kjer je pa zanimiv avto.

Klemenn ::

Macgyver, Knight Rider, Team Knight Rider

use bi blo zanimiu videt spet na kanalu a....namest tv shopa in bednih filmov/nadaljevank

sm jebat ga...lahk sm iščemo po p2p, kjer pa ni vsega...:\

Stampl ::

knight riderje bil caR....pritisnu je rdec gumbek pa je avto skocu:D
se spomnem enkrat k se je po lavi pelov pa je temp. fejst rasla pa je dvakrat skocu pa je blo:))

Thomas ::

Tegale Knighta maš v Bay Watch zdej, sam ga mau težje opaziš zaradi okoliških motenj, nemara. McGyver je pa šel v StarGate.

Vsekakor, velike umetnine, ki lepo pašejo v oddelek Sedem umetnosti.

;)

OwcA ::

Prvo sezono se da dobiti na DVD-ju, če se kdo boji, da jo bo zamudil na TV.

Kot zanimivost, njegov zloglasni SAK (seveda ne gre za resničen model, ampak so nametali skupaj orodja, ki so jih trenutno rabili).

Po svoje je tragično, imeli so kopico tehničnih svetovalcev, od strojnikov, preko fizikov do mojstrov preživetja, pobrali kar nekaj dobrih in zanimivih idej, ampak potem vse pokvarili z očitnim pretiravanjem in ideološko motivacijo (okoljevarstvo in gonja proti orožju).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

phoenix(tm) ::

jaz sem ga kot 1o letni mulc gledal na avstrijski nacionalki, takrat pri nas se ni bil predvajan.Nisem imel pojma zaradi neznanja jezika, sem pa celo uro cakal samo na 2-3 "sale" , ki jih je stresel iz rokava.Se celo Victorinoxa sem kupil .lol.

Najhujši mi je bil pa del, v katerem so napadael ene nore mravlje, pa jih je zajebal v nulo.

Tip je pa baje vse snemal brez kaskaderjev.V real lifu pa je bil cist zadrogiran, potem pa je presoliral nekaj zajebanih smeri v gorah.

Respect

Jernej L ::

mravlje so bile zakon, tista z smučarsko palico in padalom iz bunde ko je bil pod snegom pa tudi :D :D :D

jeryslo ::

Danes sem prvič gledu 1 del od macgyverja in moram rečt da me je ful spominju na half life 1:D black mesa:)

pingec ::

a se nia na mravle spravu z ognom pa vodo ?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Hammer123 ::

Ja, mravlje je žgal tudi s "plamenometalcem".

pingec ::

Pa ne smemo pozabt da je iz kemika naredu pistolo :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

dolenska ::

pa iz pištole je naredil ključ za sraufat.
pa z vinom je akumulatorje zalil da so delali

Jernej L ::

pa z trdo kuhano jajco je hladilnik popravil od jeepa..

dela ::

The A- team je tud bla taka podobno fajna nanizanka. Je bil v vsakem delu tudi en tak macguyver moment, ko je BA s švas- aparatom skakal okol nekih starin, pa je ven nardil neka alternativna orožja. Opazil sem tudi, da so v teh nanizankah ala MacGuyver, A-team, knight rider na veliko streljali, vendar pa NIKOLI niso nikogar ustrelili... NIKOLI! :)

steev ::

A je dko dons gledu? Mene neki zanima!
Kaj je naredu s tistim dvem kockam v kazinoju, da je sta skos popazale 4 in 3? :\
:|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MacGyver (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6911643 (3753) sci3nc3
»

Kako se rešiti Telekoma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7013255 (8257) chikitoka
»

Ventilator v PCju odstranitev problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
9573 (449) BorutK-73
»

VGA na moderen GPU ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
343230 (2837) Netrunner
»

USB ključek s poslikavo

Oddelek: Kaj kupiti
81215 (1012) klinker

Več podobnih tem