» »

Kako dobiti Amazon Kindle

Kako dobiti Amazon Kindle

mastuh8 ::

Rad bi dobil Amazon Kindle. Poskušal se ga naročiti iz Anglije, Nemčije in Italije. Na vseh treh spletnih straneh me obvestijo, da tega produkta ne morejo poslati na moj naslov. Po nekaj urnem googlanju sem ugotovil, da je v Sloveniji mnogo kindle uporabnikov in nikjer nisem zasledil, da bi kdo drug imel podobno težavo. Help??

lmorgh ::

amazon.com pošilja v slovenijo. izbrati moraš dražjo verzijo- tisto z reklamami. obstaja pa tud tema na forumu.

mastuh8 ::

Aja, pozabil sem omeniti, da sem poskusil naročiti tudi iz amerike, brez uspeha. Poskusil sem še enkrat z obema verzijama (tisto z reklamami in tisto brez). Sporočilo na vseh spletnih straneh pa je to:

Jinto ::

mastuh8 ::

Hvala. Ampak res mi ni jasno zakaj iz nemčije ali pa iz anglije ne pošiljajo v Slovenijo.

ales85 ::

Ker so to lokalizirane različice, na amazon.com je pa mednarodna.

bauci ::

V nedeljo 03.03. narocil Kindel na Amazon.com. V cetrtek 07.03. je bil Kindel dostavljen na moj naslov. Nisem mogel verjeti, da je zadeva iz ZDA prisla v 4 dneh (sem sledil tracking).

drJaser ::

in koliko te je prišla skupaj končna cena ?
carina ? davki ? dostava ?


lpb

Spock83 ::

Ali pa greš v Leclerca in ga kupiš.

Engineer_ ::

greš na izlet v VB in ga kupiš ko si gor.

nightbird ::

Spock83 je izjavil:

Ali pa greš v Leclerca in ga kupiš.


se opravičujem za obujanje teme, vendar me zanima kakšne so cene kindlov v leclercu. hvala za morebiten info :)

LP

LeQuack ::

LAhko ga naročiš na nemškem Amazonu za 49EUR, preko mailboxde.com. Plačaš tista 2EUR provizije ter poštnino do Slovenije, skupaj pride tam slabih 60EUR.
Quack !

nightbird ::

glih se ukvarjam z nemškim amazonom :D nisem pa še prišel do info ali je potem če kupim v de gor tudi angleški jezik ali je vse skup nemško (lokalizirane verzije ipd). mi lahko mogoče ti poveš kako je s tem?

LP

lmorgh ::

Nastaviš angleščino bp.

nightbird ::

hvala za info :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kaj kupiti
1303323745 (1334) Furbo
»

Izšel novi Kindle Paperwhite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8222610 (15667) ales85
»

Kindle 2011

Oddelek: Novice / Android
3913463 (9818) WarLord11
»

Prodaja e-knjig strmo navzgor, papirnatih navzdol

Oddelek: Novice / Rezultati
3111101 (9387) web bird

Več podobnih tem