» »

Amazon Kindle

strani: 1 ... 22 23 24 »

lmorgh ::

dela normalno.

Furbo ::

Dela dela.
Lp,f

Beta2 ::

Sj se ga dobi v slo: http://www.ideo.si/E_bralniki/E_Bralnik...

Tole je novi paperwhite 3 oz. 2015...

Trololololol ::

Hvala, sem že naročil pri Goblinu, kjer ga lahko po poti tudi prevzamem.

ge ::

Še ceneje:
134,9 €
https://www.mimovrste.com/e-bralniki/ki...

Eno ?
Katere nastavitve naj uporabim, da mi Calibre pravilno konvertira (epub,pdf,...) v mobi, saj mi nikak ne uspe dobit šumnikov.
:(
Ge

Manu ::

@ge

Naloži si ta program za pretvorbo iz epub v mobi, mogoče bo pretvoril tudi šumnike.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

cebelar123 ::

Jaz uporabljam za pretvorbo online pretvornike in ni nobenih problemov.
http://toepub.com/

Zgodovina sprememb…

Roadkill ::

Drugač pa... bereš zastonj (ukradene) knjige... pač ne bo šumnikov. Boš preživel.
Ü

ge ::

Roadkill je izjavil:

Drugač pa... bereš zastonj (ukradene) knjige... pač ne bo šumnikov. Boš preživel.

No tole pa si malo grdo povedal, ker recimo tukaj http://www.e-knjiga.si/ dobiš čist legalno knjige v PDF formatu- free.
>:D

Drugim pa hvala za nasvete. Očitno je PDF -> "nekaj" bolj trd oreh. Saj ko za pošlihtam šumnike potem pa nastaneejo težave pri odsekih, straneh,...
Ge

Roadkill ::

Da se ne boš posral... Kindle PDF prebavi čisto OK... dokler ne gre za skenirane strani. Nimaš kaj pretvarjat.

Da te ne bo preveč skrbelo pri tvojih legalnih knjigah.

Ampak, če si kindla nabavil zaradi branja PDFov, si itak v štartu v temo brcnil.
Ü

Zgodovina sprememb…

• predlagal izbris: yayo ()

AgiZ ::

Za pretvorbe med formati sam Calibre. Najenostavnejsi nacin managiranja lokalne knjiznice knjig.
Za pretvorbo iz pdf -> mobi pa mi najboljse rezultate da: pdf -> html (mobipocket creator) -> mobi/epub (calibre).

flbroker ::

Rad bi kupil Kindle in ga nekomu podaril pa me zanima ce lahko nekdo iz Slovenije kupuje knjige na Amazonu?

Drugo vprasanje pa je ce lahko preko Kindla kupujes knjige z drugih strani kot so e-knjiga.si ipd?

kuglvinkl ::

Seveda. Zadeva je res kul, 15 sekund po nakupu je knjiga na Kindlu. Za drugo ne vem.
Your focus determines your reallity

Lakotnik29 ::

na kidnla lahko preko računalnika nalagaš knjig od kejrkoli.

Kupuješ jih lahko samo preko amazona, ni pa nobenih težav z kupovanjem na ameriškem amazonu.

flbroker ::

Hvala, predvidevan da morajo biti knjige od drugod DRM-free da jih lahko dodam na Kindle?

fujtajksel ::

Moraš jih pretvorit v Kindlov format, npr s Calibrom. Pdf-je prikazuje, ampak ne tako gladko kot kakšna tablica ali telefon.

MKC00 ::

Ali je sedaj v Sloveniji najugodnejše pri mimovrste ali kje drugje? Je kdo na tekočem?

Machete ::

Razmišljam o nakupu za darilo. Je treba biti na karkoli pozoren? 3G verjetno ne rabim, saj zahteva to svoj SIM in niti ni potrebe.
Oseba že ima kar star account in veliko knjig. Ali je kakšna težava s formati, ki so bili kupljeni za (precej)starejši Kindle?
Nekaj je enkrat tarnala, da se ni dalo prenesti knjig, ker ni imela novega firmwire naloženega, wifi pa je crknil in je torej 'dead in the sea' tista naprava.
Nemška varjatna ne bi smela bit problem itd.. ? Hvala za nasvete, ker se na to čudo ne spoznam nič.
Kuća: Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX970WF|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Poso: Asus-P8P67|i7-2600K|4x4GB|GTX650|850EVO-250GB|2xWD2TB|W7Pro
Golob: Lumia 930

3G verjetno ne rabim, saj zahteva to svoj SIM in niti ni potrebe.

sim kartica je v kindla vgrajena in jo ni potrebno posebej kupovat ali plačevat naročnino. Je pa uporaba izjemno omejena (praktično samo za nabavo knjig).
Oseba že ima kar star account in veliko knjig. Ali je kakšna težava s formati, ki so bili kupljeni za (precej)starejši Kindle?

Do sedaj jih nisem zasledil.
Nemška varjatna ne bi smela bit problem itd.. ? Hvala za nasvete, ker se na to čudo ne spoznam nič.

razen v toliko, da ti iz amazon.de kindla ne bodo poslali v Slovenijo.

Machete ::

OK thanks. Kupuje pa se trenutno Kindle Paperwhite (3rd generation) ane? Če govorimo o klasičnem ČB bralniku.
Kuća: Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX970WF|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Poso: Asus-P8P67|i7-2600K|4x4GB|GTX650|850EVO-250GB|2xWD2TB|W7Pro
Golob: Lumia 930

ja, tržijo ga tudi kot Paperwhite 2015 ali Paperwhite 3

Master_Yoda ::

Ve kdo kako bi prenesel folderje (collectione) iz Kindle Keyboard na Paperwhite ? Sem skopiral ves documents folder iz starega, ampak tega ni preneslo zgleda.
strani: 1 ... 22 23 24 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12614725 (732) Matevz96
»

V knjižnjici ni možna izposoja s Kindlom

Oddelek: Loža
171439 (802) estons