» »

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

««
20 / 30
»»

dolenc ::

Jebenti babe, še v špilih sami problemi >:D

Berserker ::

Kaj ste mislili da boste kot v GTA SA več zvez naenkrat zvozili? :)

Kot je en zapisal, Geralt ima srce samo za Yennefer, njegov spolni ud pa je javna lastnina( oz. lastnina od Lodge of Sorceress). :))

5pellfire ::

Berserker je izjavil:

Kaj ste mislili da boste kot v GTA SA več zvez naenkrat zvozili? :)

Kot je en zapisal, Geralt ima srce samo za Yennefer, njegov spolni ud pa je javna lastnina( oz. lastnina od Lodge of Sorceress). :))

Ma kaki spolni ud ...a nisi zasledil videa na netu da je Geralt spodi ravn in zaobljen
(še coin slota nima). Geralt je scissor sister:'(

Mogoče pa bo to en od DLC-jev8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

dolenc ::

Taku, sem odpikal Yennefer, s težkim srcem, ker je Triss res tečna punčka, ampak prvoščem mojmu Geraldu, da ma v penziji družbo.

Izi ::

V intervjuju z CDPR CEO je prišlo na dan nekaj zanimivih številk o ceni izdelave Witcherja 3.
Če se njihove Poljske Zlote pretvori v Evre je igra stala 29 milijonov € za izdelavo igre in nadaljnjih 31 milijonov € je šlo za marketing.
Se pravi Witcher 3 je stal 60 milijonov €.

Če se kdo čudi, da gre za marketing več kot za samo igro je treba omeniti, da je CDPR v primerjavi z ostalimi igrami presenetljivo malo namenil za marketing.
Če na primer pogledamo kako se zadev lotevajo Američani, Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) je izdelava stala 54 milijonov $, za marketing pa je šlo dodatnih 163 milijonov $ :O

5pellfire ::

Mogoče ve kdo: ko v White Orchardu rešiš trgovca pred grifinom (cutscene) in zavrneš nagrado, naj bi dobil
potem v njegov trgovini 50% popust. Pa ga dobiš, jaz sem sprobal obe varianti (nagrada in brez nagrade) pa
so cene iste?? Še en bug ...

Izi ::

5pellfire je izjavil:

Mogoče ve kdo: ko v White Orchardu rešiš trgovca pred grifinom (cutscene) in zavrneš nagrado, naj bi dobil
potem v njegov trgovini 50% popust. Pa ga dobiš, jaz sem sprobal obe varianti (nagrada in brez nagrade) pa
so cene iste?? Še en bug ...
50% popust? To si nekaj narobe slišal ;)

Ko Brama rešiš pred Griffinom lahko vzameš nagrado (50 kron) ali pa zavrneš plačilo. Če plačilo zavrneš bo, takoj nato ko prideš v inn, Elsa (innkeeper) bolj prijazna do tebe. Elsa je namreč Bramova sestrična in Bram te napoti do nje.
Bolj topel sprejem v gostilni je torej tista razlika, cene pa kolikor vem ostanejo iste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

66speeder66 ::

Izi je izjavil:

V intervjuju z CDPR CEO je prišlo na dan nekaj zanimivih številk o ceni izdelave Witcherja 3.
Če se njihove Poljske Zlote pretvori v Evre je igra stala 29 milijonov € za izdelavo igre in nadaljnjih 31 milijonov € je šlo za marketing.
Se pravi Witcher 3 je stal 60 milijonov €.

Če se kdo čudi, da gre za marketing več kot za samo igro je treba omeniti, da je CDPR v primerjavi z ostalimi igrami presenetljivo malo namenil za marketing.
Če na primer pogledamo kako se zadev lotevajo Američani, Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) je izdelava stala 54 milijonov $, za marketing pa je šlo dodatnih 163 milijonov $ :O


Zanimivo, potem pa pride en Minecraft pa vse scat pele.

5pellfire ::

Izi je izjavil:

5pellfire je izjavil:

Mogoče ve kdo: ko v White Orchardu rešiš trgovca pred grifinom (cutscene) in zavrneš nagrado, naj bi dobil
potem v njegov trgovini 50% popust. Pa ga dobiš, jaz sem sprobal obe varianti (nagrada in brez nagrade) pa
so cene iste?? Še en bug ...
50% popust? To si nekaj narobe slišal ;)

Ko Brama rešiš pred Griffinom lahko vzameš nagrado (50 kron) ali pa zavrneš plačilo. Če plačilo zavrneš bo, takoj nato ko prideš v inn, Elsa (innkeeper) bolj prijazna do tebe. Elsa je namreč Bramova sestrična in Bram te napoti do nje.
Bolj topel sprejem v gostilni je torej tista razlika, cene pa kolikor vem ostanejo iste.

Če pa prasica reče da bo dal vse half-free ...da ni toti Bram Slovenc po izobrazbi>:D
V gostilni pa dobiš od one dekline 3 ali 4 pečene bedre in en drink in je zgleda to to.

http://orcz.com/Witcher_3:_Bram%27s_Shop
tu piše da če zavrneš nagrado da dobiš 50% off.

Razen če se cene fixirajo ko se inštalira Temerian Armor DLC??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

yayo ::

ma boli te za cene pri oštirki, White Orchard je le tutorial del igre, kmalu ga boš zapustil, v Velenu pa boš imel malo morje traderjev. Drugače pa itak hrano in vse ostalo lootaš naokoli, kvečjemu kak karto kupiš v oštarijah.

oo7 ::

Zdaj sem imel personal quest z Yennifer in je bila šokirana nad mojo odločitvijo:)) pač ta baba je preveč tečna in ukazovalna.
Tako, da odločitev je bila več kot lahka Triss FTW

Tr0n ::

Napacna odlocitev. :)

Izi ::

5pellfire je izjavil:

http://orcz.com/Witcher_3:_Bram%27s_Shop
tu piše da če zavrneš nagrado da dobiš 50% off.

Tisto je napaka. Roba je sicer res 50% off, ampak to nima nobene veze s tvojo odločitvijo.

Se pravi ti ne glede ali vzameš nagrado ali ne boš imel v obeh (Bram in Elsa) trgovinah 50% popust pri nakupu, zaradi hvaležnosti, ker si rešil Brama pred Griffinom. Tudi v obeh primerih, ko prvič obiščeš Bramovo trgovino, ta reče, da ti bo dal robo "half-free".

Ni nobene napake, roba je dejansko pri Bramu in Elsi (dokler je živa) ves čas pol cenejša kot pri ostalih trgovcih.

Še nekaj:
Bram prodaja Temeran set robo iz DLC-ja. To sicer vsak ve, ampak kar marsikdo spregleda je, da najprej prodaja robo level 4, ko pa Geralt doseže level 29 tudi Bran v svoji trgovinici posodobi opremo in prodajal Temerian set level 29.
In ker je mastercrafted Witcherjeva oprema level 31, je ob level 29 oprema, ki jo prodaja Bram praktično najboljša oprema v igri tisti trenutek.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Zdaj sem imel personal quest z Yennifer in je bila šokirana nad mojo odločitvijo:)) pač ta baba je preveč tečna in ukazovalna.
Tako, da odločitev je bila več kot lahka Triss FTW

Vse čarovnice so tečne in ukazovalne.
Yen pač ni najbolj navdušena nad Geraltovo naklonjenostjo Triss in ravno zato je še dodatno tečna. Če Geralt potrpi in ne skopari s komplimenti se da tudi Yen počasi udomačiti ;)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Napacna odlocitev. :)


Se ne strinjam =)

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zdaj sem imel personal quest z Yennifer in je bila šokirana nad mojo odločitvijo:)) pač ta baba je preveč tečna in ukazovalna.
Tako, da odločitev je bila več kot lahka Triss FTW

Vse čarovnice so tečne in ukazovalne.
Yen pač ni najbolj navdušena nad Geraltovo naklonjenostjo Triss in ravno zato je še dodatno tečna. Če Geralt potrpi in ne skopari s komplimenti se da tudi Yen počasi udomačiti ;)


Triss je bila že v drugem delu zakon.
Yennifer mi je pa isto pomembna kot Keira povsem nepoznana.

Mogoče je bila Yennifer v prvem delu. Prvi del sem igral pa samo ene 2 uri, ker mi gameplay ni bil všeč.
Tako, da ja Triss zelo lahka odločitev =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Mogoče je bila Yennifer v prvem delu. Prvi del sem igral pa samo ene 2 uri, ker mi gameplay ni bil všeč.
Tako, da ja Triss zelo lahka odločitev =)

Yennefer ni bilo niti v prvem niti v drugem delu, jo je pa Geralt ves čas iskal in jo sedaj končno našel.

Geralt je že srečno živel z Yennefer in Ciri. Yen je njegova življenska ljubezen. Bili so kot srečna družina. Yen in Geralt sta krušna starša od Ciri (Witcherji in čarovnice so oboji neplodni).
Ko Geralta in Yen "ubijejo" ju reši Ciri. Geralt ob tem izgubi spomin, Yen in Ciri, in takrat se začne 1. del.

Triss je samo ena izmed mnogih avantur, ki jo je Geralt zagrešil, med tem ko je ves čas iskal svojo izgubljeno ljubljeno Yen. Čeprav je dal skozi stotnijo žensk njegovo srce vedno bije samo za Yen. In ravno vsa ta stotnija žensk je vzrok, da se mora sedaj Geralt malo potruditi, da spet osvoji svojo življenjsko ljubezen, ki ni najbolj navdušena nad vsemi temi Geraltovimi posteljnimi podvigi.

M-Powerjevemu Geraltu se po treh delih očitno še vedno ni povrnil spomin :P

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:




Yen je njegova življenska ljubezen.





SPOILER!!!!!!!!!!!

Ni več Geraltova življenska ljubezen odkar je duh preklical urok od tistega trenutka naprej je ljubezen izpuhtela>:D

Tr0n ::

Nope, not true. :)

yayo ::

V knigah je Triss uporabila urok, da bi Geralta navdušila ia "posteljno gimnastiko", toliko, da veste. 8-) Drugače pa je po zaključku zadnje knjige dokaj neverjetno, da bi Geralt dal "dvojko" Yen, saj je ženska dobesedno umrla od napora, da bi mu rešila (neuspešno) življenje. Pa tudi Triss bi morala biti ena ornk drolja, da bi najboljši prijateljici že drugič skušala speljati fanta. Pri tejle temi so si razvijalci igre vzeli kar nekaj umetniške svobode, kar je čisto prav, ker naredi njihovo zgodbo (ki je v bistvu fan-fiction) zanimivo. Drugače sem jaz še v Velenu (pravkal srečal Letha medtem, ko delam Bloody Baron serijo questov) in žal že začenjam prehitevati nekatere quest levele, kmalu bodo sivi. Sploh nimam pojma kako kompletistično končati igro brez sivih questov.

Izi ::

Jaz pa ugotavljam, da po defaultu Letho umre na koncu 2. dela.
Uvozil sem namreč posnetek iz drugega dela, ki je bil narejen tik pred spopadom z Lethom in slednjega v moji igri sedaj ni ;((

yayo ::

Ko ga srečaš mu lahko pomagaš pri določenih "privat" zadevah ali ga odsloviš. Jaz se v dvojki nisem tepel z njim ampak mu po svoji vesti sedaj ne bi smel pomagati (ker še zdaleč nisva prijatelja in pomagati mu pomeni pobiti kup ljudi, ki mi niso nič slabega naredili). Pa sem mu vseno pomagal, ker mi je bilo zanimivo ugotoviti kam vse skupaj pelje. Drugače sam med kupom posnetkov nisem našel pravega in sem izbral opcijo, ko pred sprejemom pri Emhyru izbereš odgovore. Škoda, ker sem iz enke v dvojko uvozil save: v enki sem rešil Ado/strigo v dvojki pa sem sprejel vlogo poskusnega kunca za neko testno zdravilo. Tattoo sem pa že v dvojki dal zbrisati ;)

dolenc ::

Jaz ga tudi nisem srečal, pa sem (skoraj) prepričan, da sem pravi save uvozil, kjer sem ga pustil živet.

Drugače pa kar se babnc tiče, Triss je bla v prvem delu oreng babnca, prava čarovnica, sicer tečna, mal ukazovalna in nikoli nisi vedu, če ma kej zahrbtom, taprava čarovnica. V drugem delu so jo pa čist forkal, model bolj otročji(a z večjimi oblinami), glas najsnice, nobene odločnosti, čist so ji karakter oduzel. Isto v tretjem delu, to kar je bla prej Triss je zdej Yenn.

Lonsarg ::

No, ampak Triss v prvem delu je še vedno angelček proti Yenefer iz knjige. Ne vem, jaz sem se vživel v karakter z izgubo spomina vred, kljub temu da sem prebral knjige. In glede na igre imaš na izbiro nežnost(Triss) in ukazovalnost(Yenefer).

yayo ::

Do srečanja z Lethom pride le, če v vasi Lindenvale v Velenu sprejmeš quest od starke, ki joče v bližini gostilne pred katero se tepejo za denar, oziroma, če čisto slučajno(malo verjetno)zablodiš v zapuščeni Reardon Manor in ga prevohljaš z Witcher sense.

dolenc ::

Izbira je zmer fejst :)

Je pa(po mojem mnenju) eden redkih špilov, nasploh vsi trije witcherji, kjer so ženske koker tolk enakovredno predstavljene, brez posebne obravnave, gorijo na grmadi, lahko so pa tud kraljice.

yayo ::

Lonsarg je izjavil:

No, ampak Triss v prvem delu je še vedno angelček proti Yenefer iz knjige. Ne vem, jaz sem se vživel v karakter z izgubo spomina vred, kljub temu da sem prebral knjige. In glede na igre imaš na izbiro nežnost(Triss) in ukazovalnost(Yenefer).

Ja, Sapkowski zelo očitno ljubi dominantne babe. Tudi sam sem se, ko sem bral knjige, kar zgražal češ kaj je Geralt Našel v tistem gospodovalnem hudiču. Verjetno to da ga je v Zadnji Želji zmanipulirala kot lutko in izkžela kot kuhinjsko krpo :))

dolenc ::

No dans sem jo zaključu, relativno zadovoljen s koncem, je preživela veverca, moram podat mnenje, ker zdej bi se par dni sam o tem pogovarjal :D

Tempo igre je zelo podoben enki, oz vsaj jaz sem jo tako doživljal, sem rabil kar dolgo časa, da me je potegnila notri, špil te malo pusti, da se loviš, jaz sem bil kar izgubljen na začetku, nekje čez polovico, ko naštudiraš vse mehanike, me je potegnil v svet, pa tudi pripovedništvo našpona, in v zadnji tretini ne spusti.

Par stvari je šlo od enke navzdol, uporaba napojev, priprava orožja itd... Tam je napoj držal po nekaj 10min, imel manjši vpliv, a vseeno tolikšen, da brez nisi mogel, tako da si se ga nabutov pred bitko, nabrusil in namazal rezilo, nameditiral, šele potem akcija, tko si jaz tud predstavlam witcherje. V trojki se to čist izgubi, vse kar ostane je to, da moraš merkat na količino, da se ne zastrupiš, drugo pa zelo podobno vsem ostalim rpgjem, kak napoj vmes med borbo... Malo so "omilili" Geralta, da ne podre vsega kar leze, mogoče posledica da se mu je spomin vrnil. Vizualno je huda zadeva in že kar mal preveč, prideš na bojišče po vojni, cel kaos okoli tebe, pa enostavno nima nekega efekta, preveč vsega na ekranu, posledica odprtega sveta je tudi težja vodljivost igralca, vprašanje kaj vse sem zamudu/spregledal...

Sama mehanika bojevanja mi je od vseh delov tukaj najbolj všeč, ni popolna, sploh tempiranje napadov sovražnikov, ko se je včasih nemogoče izmaknit ali poblokirat, sigurno pa ena izmed boljših v rpgjih, meni boljše kot v drugem delu. Player controler bi lahko bil bolši, ampak se je dalo preživet, sploh z gamepadom.

Pripovedništvo mi je blo všeč, ma pravi okus witcherja sivo-moralne odločitve, kjer nisi siguren katera je boljša, kar sem pogruntov pri igranju, da se je najbolj sprostit in narest tko kot bi v situaciji/igri, da ne iščeš katera odločitev je "pravilna", sploh ko si enkra s Ciri, tam sem si povsod duška dal :D, ta odnos Geralt - Cyri je zelo dobro predstavljen, tud ostalo, politične splekte, ne veš kdo te bo kdaj v hrbet, manj kompleksno sicer kot pri prejšnih delih, verjetno posledica, da bi se radi širšemu občinstvu približal.

Kljub temu, da je špil večji in daljši, manj porivajo nove karakterje, oz jih predstavljajo počasneje(2jka je bila sploh divja, komej dohajaš kdo je kdo) in ne rabiš stalno prebirat "dokumentacijo". Sama zgodba vseh treh delov se je zelo lepo prekrivala. Stvari, ki mogoče niso bile povsem jasne v prejšnih delih so tukaj dobile smisel (recimo zakaj samo mlade fante wild hunt odpelje, kar mislem da je bilo v 1nki omenjeno).

Men je bil super špil, počasen začetek, potem pa čedalje boljši, višek je bil pa ko se ga je banda nabutala v kaer morhen, ob ene 3 zjutraj sem pokal od smeha :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

Namless One ::

Sam lahko rečem, da je to zame zagotovo ena najboljših iger vseh časov, že Witcher 2 mi je bil nepozaben (v teh 4 ih letih sem ga dokončal 3x), witcher 3 pa je še toliko boljši od 2jke (bolj osebna zgodba, boljši čeprav še vedno ne najboljši sistem bojevanja, precej boljša grafika...))
Sicer sam igram precej počasi, ker nimam veliko časa (se vedno sem potikam po obrobju Novigrada kot lv 16), vendar pa morem reči, da mi je marsikateri stranski (Letho) quest boljši kot glavni quest v drugih frp-jkah (Inquisition).
To je seveda v neki meri posledica čustvene navezanosti na like iz prejšnjih Witcher delov, vendar pa mislim, da bodo tudi tisti, ki zgodbe iz prejšnjih delov ne poznajo v štoriji uživali bolj kot pri marsikateri drugi primerljivi igri.
No ja igra seveda ni brez napak (precej hroščev), vendar pa je to pri igri takšnega obsega precej pričakovano, sam pa bi ji kljub tem pomanjkljivostim dal oceno 95, saj mislim da FRP igre podobne kvalitete ne bomo ugledali še leta

P.s.Prodam GOG kodo za Witcher 3 (z nakupom nove grafične kartice sem dobil dodatno nepotrebno kodo).
Cena 15 Eur - ZS

Zoga ::

Evo, letel na pumpo po novi Joker, da vidim kakšno oceno so mu dali.

90!

WTF?

oo7 ::

Zoga je izjavil:

Evo, letel na pumpo po novi Joker, da vidim kakšno oceno so mu dali.

90!

WTF?


Premal ali preveč?

Zoga ::

Meni se zdi premalo. med 94 - 96 bi blo vredu po moji oceni...

oo7 ::

Zoga je izjavil:

Meni se zdi premalo. med 94 - 96 bi blo vredu po moji oceni...


Ja bi lahko bila višja ocena ampak tudi 90 je odlična ocena.
Witcher 2 je v Jokerju dobil isto oceno 90.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zoga ::

Ma te ocene so malo tako, tako. Očitno ocenjevalcu pač witcher ni všeč in je zato že po defaultu nižja ocena.

Lonsarg ::

Pr teh ocenah moraš vedno vsaj +- 10 gledat. Poleg tega določene zvrsti dobivajo več kot druge, čeprav se nisem nikoli poglabljal v podrobnosti, bolj kot ocena me vedno zanima kako besedno opiše reviewer igro.

Tr0n ::

1.06 Hotfix

- Fixes the endless loading screen when fighting the Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'
- Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu
- The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'
- Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'
- Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy

Izi ::

Počasi že lahko rečemo kakšno o najboljših mečih v celi igri.
Kot zaenkrat kaže sta najboljša meča:

Steel sword
Tir Tochair Blade - Level 46, Rare (rjavi)

Silver sword
Faustino - Level 37, Magic (rumeni)
Harpy - Level 37, Rare (rjavi) ima malenkost večji damage ampak Faustino da na koncu opazno večji DPS, ker ima gor še kritično šanso in kritični damage.

To so vse meči, ki jih moraš sam scraftati. Do level 46 ni nič boljšega, če pa je kdo že level 50+ pa naj pove, če je našel kaj boljšega. Predvsem za srebrne meče se mi zdi čudno, da ni najti nič boljšega kot level 37.

Lonsarg ::

Zato ker večino igralcev ne bo čez lvl40 prišlo. Me pa firbec koliko so kaj skalirani meči dobri nad lvl40. Namreč če je lvl37 zadnji craftani, potem je čisto mogoče da se bodo pri višjih levelih skalirani meči, ki so boljši od najboljših craftanih začeli pojavlat?

Izi ::

Do lvl37 gre kot kaže samo silver, za Steel meče imam kar nekaj diagramov lvl 46.
Skalirana oprema pa ima samo ozek pas levelov od - do in ne gredo v neskončnost. Jaz sem level 46, pa se v skrinjah ne najde nič pametnega in uporabnega. Diagrami so skozi celotno igro boljši kot loot.

Igram z modom, ki popravi XP, da tudi sivi questi dajo izkušnje, tako kot mora biti in se bližam koncu igre. Mislim, da bom prišel ravno nekje do level 50 ob koncu. Naredil sem pa že čez 200 questov.

yayo ::

Ok, imam kakih 40 ur igre na Death March, sem Level 10, lahko se pohvalim, da mi kar gre brez večjih frustracij ampak ene stvari ravno ne kapiram. Kako se nabirajo ability points? Sprašujem, ker sem jih zadnjič uspel "investirati" v skile, ko sem bil kak level 4, od takrat pa se mi lvl postopoma dviga ampak ability pointov očitno ne dobivam ker klikanje na skile ne naredi ničesar. Se tako zelo počasi množijo ali jaz delam kaj narobe?

Lonsarg ::

Na skile se klikne z desno miškino tipko.

Poleg tega da v skill vložiš moraš ta skill premakniti še desno, da dejansko deluje, če je samo kupljen je isto kot da ga ni.

yayo ::

:)) Hvala, da jih moram premakniti desno mi je jasno. Je pa morda problem v temu, da igram z gamepadom in moram najbrž poiskati ekvivalent desnemu kliku na ploščku. Pravim morda, ker sem trenutno v službi in se ne spomnem, če sploh imam kak ability point "available". Bom čekiral kasneje. Drugače igra kljub nekaterim frustracijam pri boju vleče, mene osebno veliko bolj kot Dark Souls, ki je en sam grindfest. Rabim zgodbo in immersive world, brez teh je še tako dobra mehanika bojevanja en sam dolgajt. Fak, ko bi se CDPR zmenil z GSC Game World za razvoj novega Stalkerja 8-)

yayo ::

Oh shit: Points Available 7 jaz pa verjetno od tutoriala naprej nisem nadgrajeval skilov ker nisem vedel, da se to opravi z X gumbom...8-O Sedaj, ko sem se navadil z glavo skozi zid bo igra verjetno ratala prelahka. :))

scipascapa ::

person of distress 2 lokaciji v velenu sta zbugani.....nikjer ni nikogar, ki bi imel ključ za odklep kletke....krneki.

yayo ::

Kaj pa A dog's life quest v Velenu? Pes zgine in to je to?

Izi ::

scipascapa je izjavil:

person of distress 2 lokaciji v velenu sta zbugani.....nikjer ni nikogar, ki bi imel ključ za odklep kletke....krneki.

Sem naredil praktično VSE queste v celi igri in prav noben ni zbugan.
Questov s kletkami je po svetu kar okoli 6. Ključ je vedno pri šefu banditov. Pobiti moraš vse bandite naenkrat in potem takoj pobrati ves loot iz vseh trupel.

Pri vseh questih moraš upoštevati, da loot na tleh izginja. Če sredi boja pobegneš predaleč stran bo loot od že pobitih sovražnikov izginil. Tudi ob vsaki meditaciji se celoten svet počisti in ves loot izgine. Tudi že napadeni sovražniki lahko izginejo, če boš boj zapustil in potem meditiral. Če torej do polovice pobiješ šefa, nato pa pobegneš daleč od tabora, da lahko v miru meditiraš in si napolniš zdravje bo šef lahko vmes pobegnil in ga ne bo več v igri....

Torej ko delaš stranske queste kot so te s kletkami moraš uleteti v tabor in v enem šusu pobiti celo skupino banditov in takoj nato pobrati ves loot brez da bi meditiral ali odšel kam predaleč stran, pa bo ključ vedno na truplu šefa banditov.
Če pa boš kaj preveč taktiziral in poskušal goljufati, pa boš hitro ostal brez ključa.

Pa ko iz kletke izpustiš zapornika vedno pazljivo poslušaj kaj ti bo povedal. Ponavadi ti pove v katero mesto moraš priti in ga tam poiskati in šele tam ti potem izroči nagrado, dal kakšen popust ali kaj podobnega.
Te najbolj malenkostni questi, ko ti s kletkami, se ne beležijo v journal in moraš poslušati kam te osebe napotijo če hočeš pobrati naqrade. Takih questov brez lokacije ko potem sam iščeš osebo je več 10.

Izi ::

yayo je izjavil:

Kaj pa A dog's life quest v Velenu? Pes zgine in to je to?

A ti bi ga posvojil? :D
Ubogega psa rešiš pred tropom volkov in ker opaziš njegovo ovratnico mu slediš da bi našel lastnika. Ko te pripelje do domače hiše vidiš, da so banditi pobili vse živo. Ti nato pobiješ bandite, celo pes ti pomaga pri pobijanju. Ko greš v hišo pes ostane zunaj in izgine, ti pa tam najdeš zaklad skrit pod deskami v tleh. To je tvoja nagrada. Quest se zaključi.

yayo ::

Sem pričakoval, da bom moral psu poiskati še novega gospodarja :P Ne, resno, v hiši najdeš nekakšno puščavnikovo pismo, pa sem mislil, da te pes odpelje še do kakšne lokacije, ali, da ga morda še kje srečaš. Drugače pa se za posvojitev štirinožca čaka novi Fallout. Pa še to, v graščini kjer vlada Bloody Baron sem sprejel Shrieker quest in ubil tisto Cockatrice iz jame(nasveti v glossary so čisto brez veze, petkrat-šestkrat jo upališ z Igni, par Enchanced Dancing Star in imaš pečeno piško ne da bi te enkrat mahnila). Sedaj, ko grem mimo jame nad katero je porušena hiša in imam "upaljen" witcher sense še slišim kokodakanje, kot bi bili v gnezdu še mladiči ali nekaj podobnega. Je avdio bug?

scipascapa ::

izi: točno to se je zgodilo, ko sem reševal osebe......med bojem sem "spizdil" ker so bili premočni in meditiral.....da sem si napolnil olja....samo ni fer, da zgine to.
bug.

Tezaab ::

Če ima kdo težave z Gwentom so tule odlični nasveti: link. Sam sem najprej nabavil vse karte, ki sem jih lahko v Velenu, dokler nisem dobil skoraj vseh Northern Realms kart, nato pa sem z (v vodiču) omenjenim Foltest 2 deckom demoliral skoraj vse merchante in craftsmene južno od Novigrada, pa za povrh še innkeeperje ter par igralcev v questih Velen Players in Big City Players.

Dodatno:
sisemen: "Inženirstvo je v nenehni tekmi z vesoljem. Trudi se izdelati
tehnologijo, ki je odporna na idiote, vesolje pa se trudi izdelati vedno
hujše idiote. In vesolje zmaguje."

Izi ::

scipascapa je izjavil:

izi: točno to se je zgodilo, ko sem reševal osebe......med bojem sem "spizdil" ker so bili premočni in meditiral.....da sem si napolnil olja....samo ni fer, da zgine to.
bug.

Ko v daljavi zagledaš večjo skupino sovražnikov vedno shraniš pozicijo. Če boš ponovno naložil pozicijo preden si napadel kamp bo spet vse kot mora biti.
Sedaj imaš 2 možnosti:
- Dogodek pustiš nedotaknjen in se kampu na daleč izogneš dokler ne boš pridobil nekaj dodatnih levelov.
- Znižaš težavnost, ker če si vse naokoli že počistil in opravil, potem ni druge kot da pretiravaš s težavnostno stopnjo ;)
««
20 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1110248161 (193) ahac
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720301 (584) oo7
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40190386 (59602) yoco

Več podobnih tem