» »

Simobil

Simobil

1 2
3
»

geniusone ::

Iz simobila gres na bob in ti lepo zaracunajo pri simobilu za cel mesec narocnine. Primer: sel iz simobila na bob 21 januarja...poslali normalno poloznico in zaracunali vkljucno do 13 februarja.Ni logicni, da prekines z njimi in ti posljejo za nekaj kaj ne uporabljas vec. Vprasal na simobilu zakaj je tako...odgovor: tako je zdaj po novem :(( pravi frajerji so postali...aja pa se to ni bilo nobene vezave. Naj nekdo pove, ce he imel kaksen podoben primer. Hvala

Thunder wave ::

Isto. Prekinil 17. 1., zaračunali do konca obračunskega obdobja 6. 2. Julija lani so spremenili te pogoje, pa očitno malokdo ve. Se pa trenutno z njimi bockam, ker Zekom-1 izrecno predpisuje prekinitev brez odpovednega roka v primeru spremembe pogojev operaterja. Čakam na odgovor AKOSa glede tega.
No poleg tega pa so mi hoteli zaračunati še 14,99 € manipulativnih stroškov zaradi predčasne prekinitve pogodbe, ki so izhajali iz pogodbe o zagotovitvi posebne ugodnosti. No, v tem delu so moji pritožbi ugodili.

Buljan ::

Mi smo pa menjali ker v našem kraju imamo slab signal. Ko smo jih klicali in povprašali če nameravajo kaj storiti da se signal ojača so rekli preprosto NE in da nas je premalo da bi se jim to izplačalo, lahko pa poskusimo in zberemo 20 podpisov naročnikov ter jim pošljemo, še vedno pa ni nobene garancije da bi uredili.
Kot opcijo so rekli da naj si montiramo v hiši ojačevalnik signala. V glavnem, zamenjali smo operaterja in zadeva je rešena.

Sami ::

Thunder wave je izjavil:

Isto. Prekinil 17. 1., zaračunali do konca obračunskega obdobja 6. 2. Julija lani so spremenili te pogoje, pa očitno malokdo ve. Se pa trenutno z njimi bockam, ker Zekom-1 izrecno predpisuje prekinitev brez odpovednega roka v primeru spremembe pogojev operaterja. Čakam na odgovor AKOSa glede tega.
No poleg tega pa so mi hoteli zaračunati še 14,99 € manipulativnih stroškov zaradi predčasne prekinitve pogodbe, ki so izhajali iz pogodbe o zagotovitvi posebne ugodnosti. No, v tem delu so moji pritožbi ugodili.


Tudi BOB ima tako, prekinitev nastopi s koncem obračunskega obdobja (24. v mesecu), AKOS ti bo lepo pojasnil, da beri splošne in posebne pogoje poslovanja :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jusv ::

Sami, verjetno zato, ker je Bob v lasti Simobila.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Thunder wave ::

Sami je izjavil:

AKOS ti bo lepo pojasnil, da beri splošne in posebne pogoje poslovanja :D

Nimam problemov z branjem splošnih pogojev in so kakršni so. V primeru, da bi se odločil zlepa oditi, bi tudi ne imel težav z omenjeno naročnino za 2/3 meseca in ostalimi stroški. Sam pa sem odšel zaradi spremembe pogojev z njihove strani in v tem primeru Zekom-1 v drugem odstavku 129. člena izrecno predpisuje, da se razmerje lahko prekine v 30 dneh od objave brez odpovednega roka. In v Simobilovih splošnih pogojih je ta čas do konca obračunskega obdobja tudi poimenovan kot odpovedni rok.

Tick ::

Zdravo, mene pa zanima, če ima še kdo težave, da kdaj pa kdaj ne prejme sms-a? Sem na simobilu in se mi to dogaja vsake toliko, sicer precej poredko, vendar je to zelo neprijetna zadeva. Ne vem pa, če je to problem v operaterju ali morda v mojem telefonu (lumia 925). Se je že zgodilo, da nisem prejel sms-a različnih pošiljateljev, tako da bi krivdo pošiljatelja izključil.

Hvala in lep pozdrav,

Matic

Tilen ::

Meni deluje brez težav. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Buljan ::

Tick je izjavil:

Zdravo, mene pa zanima, če ima še kdo težave, da kdaj pa kdaj ne prejme sms-a? Sem na simobilu in se mi to dogaja vsake toliko, sicer precej poredko, vendar je to zelo neprijetna zadeva. Ne vem pa, če je to problem v operaterju ali morda v mojem telefonu (lumia 925). Se je že zgodilo, da nisem prejel sms-a različnih pošiljateljev, tako da bi krivdo pošiljatelja izključil.

Hvala in lep pozdrav,

Matic



Prejšnji teden sem sodelavcu poslal SMS in se je zgodilo prav to. Vem da jih je klical in so mu rekli, da bodo preverili. Ima pa Samsung telefon.

Sami ::

jusv je izjavil:

Sami, verjetno zato, ker je Bob v lasti Simobila.


BOB ni v lasti simobila, BOB in Simobil sta v lasti telekoma Austria.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Kebo ::

Bob kot podjetje ne obstaja, Bob je samo blagovna znamka simobila.

njyngs ::

Je pokritost/signal/LTE na simobilu primerljiv s telekomovim?

Tilen ::

Si.mobil ima višjo pokritost prebivalstva z LTE signalom, kot Telekom. Telekom pokriva skoraj 98%, Si.mobil pa več kot 98%.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

njyngs ::

Hvala :)

legokocka ::

Nevmesna: Če mogoče kdo, ki še ni član Simobila razmišlja o prihodu k temu operaterju, imam aktivacijsko kodo ki mesečno naročnino za polovico zniža za obdobje enega oziroma dveh let, tako da mi lahko pišete. Ps. Velja do konec marca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: legokocka ()

njyngs ::

Daj nehaj spamat v 20 temah s tem. Tudi drugi imajo kode, pa ne spamajo :)

Sami ::

njyngs je izjavil:

Daj nehaj spamat v 20 temah s tem. Tudi drugi imajo kode, pa ne spamajo :)


Jok pa na drevo...na tak nacina spammanja jo bo nekdo danes uporabil ;-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54661274379 (5757) MrStein
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751065 (40743) MrStein
»

Simobil podražitev

Oddelek: Mobilne tehnologije
338002 (6196) St235
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034769 (19873) Veron
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145214 (124715) Lonsarg

Več podobnih tem