» »

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program

««
8 / 8
»
»»

ziga1990 ::

Pa sej nemoreš vrjet butast asteroid mi je postajo zadel ma zakaj jaz vsak dan zgubim postajo ta je že druga prvo mi je smet uničila to drugo pa asteroid;(
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BigWhale ::

Se zmer boljs katastrofa kt pa to, da prides gor in po pol ure frustrirajocega probavanja dokiranja ugotovis, da si docking port narobe obrnil... :>

antonija ::

Save/load ziga, save/load. Use them often. Zato so tam ;)

Drugace se pa nimas kaj veliko za sekirat. Zdej si spet dobil priloznost da se izboljsas svoje vescine letanja po vesolju in dockanja.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ziga1990 ::

^^antonija jaz letam z mehhjeb-om torej avtopilot naredi vse in v idealnih razmerah je nov kos na postaji v roku 5 min
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

antonija ::

Pol pa sploh ne vem kaj je panika. Par klikov in tri kofetke pa bo postaja spet v orbiti :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BigWhale ::

A se kdo spomni, a docking port dela tud ce je tisti kos v orbiti brez napajanja? :>

ziga1990 ::

BigWhale ali igraš sandbox ali carrer?


če igraš sandbox probaj
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

antonija ::

Jaz sem stvari, ki plavajo brez nadzora vedno lovil s kljuko za asteroide... pa se fuel transfer dela po po njej, tako da lahko tudi dostavo goriva v orbito izvedes tudi ce tarca nima docking porta frej.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ziga1990 ::

evo postaja je v orbiti nasledna misija: pristanek na luni:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

antonija ::

ah, za na luno pa res ne rabis postaje. Ce nisi se nikjer pristajal probaj najprej minmus, ker je lazje rpidet tja in nazaj kot pa na mun.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ziga1990 ::

antonija je izjavil:

ah, za na luno pa res ne rabis postaje. Ce nisi se nikjer pristajal probaj najprej minmus, ker je lazje rpidet tja in nazaj kot pa na mun.


saj postaja nima nobene veze z misijo luna sicer pa bo mechjeb pristajal jaz bom samo prevzel v primeru težav
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

antonija ::

A pi si probal kaj sam letat, al vse pustih mechjebu? Ker na zacetku je bilo meni ful zabavno probat ce znam narest vse manevre dovolj ucinkovito, da se kam pride.

Se najvec novega sem se pa naucil ko sem gledal videote od Scotta Manleya (mozakar je hardest setting v Kerbalu >:D)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nagi Bator ::

@ziga1990

Caki... Ti uporabljas mechjeba ze od zacetka in ne znas brez njega nic, ce prav razumem?
No potem je, ker si lih spraseval zadnjic, njegova uporaba goljufanje.
Mechjeb je tu zato, da ne rabis ponavljat skoz in skoz iste stvari (recimo letanje v orbito Kerbina), ceprav se ob tej izjavi zavedam,
da se name utegne usuti plaz kritik.

ziga1990 ::

antonija je izjavil:

A pi si probal kaj sam letat, al vse pustih mechjebu? Ker na zacetku je bilo meni ful zabavno probat ce znam narest vse manevre dovolj ucinkovito, da se kam pride.

Se najvec novega sem se pa naucil ko sem gledal videote od Scotta Manleya (mozakar je hardest setting v Kerbalu >:D)


Nagi Bator in antonija ne od začetka sem počel vse ročno sedaj pa večkrat uporabim Mechjeba ker je malo bolj ekonomičen in točen

Aja misija luna uspela v petem poskusu:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

BigWhale ::

Nagi Bator je izjavil:

No potem je, ker si lih spraseval zadnjic, njegova uporaba goljufanje.
Mechjeb je tu zato, da ne rabis ponavljat skoz in skoz iste stvari (recimo letanje v orbito Kerbina), ceprav se ob tej izjavi zavedam,
da se name utegne usuti plaz kritik.


Ne ni. Nehi. :)

ziga1990 je izjavil:

BigWhale ali igraš sandbox ali carrer?


če igraš sandbox probaj


Sej vseen kaj igram. Zanimalo me je, ce kdo ve na pamet, lih zato, da ne rabim probavat. :)

antonija je izjavil:

ah, za na luno pa res ne rabis postaje. Ce nisi se nikjer pristajal probaj najprej minmus, ker je lazje rpidet tja in nazaj kot pa na mun.


Na Minmusu pristanes z EVA suit, poberes sample, postavis zastavo in potem tudi vzletis z njega in odneses sample nazaj na Kerbal. ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

antonija ::

BigWhale je izjavil:

Na Minmusu pristanes z EVA suit, poberes sample, postavis zastavo in potem tudi vzletis z njega in odneses sample nazaj na Kerbal. ;>
Z nekaj znanja in malo srece lahko tudi na munu z EVA gorivom dosezes orbito, samo moras biti res car da ti uspe, pa od nekje moras dobiti malo extra pospeska. Scott manleyu je uspelo z razbitino rakete, kjer je motor pihal stran od povrsja in ga je lahko se vedno prizigal/ugasal (sklepam da zaradi buga):
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ziga1990 ::

in kako vam kaj gre jaz sem zgradil postajo samo slik ne morem na slo tech dati
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

ziga1990 ::

ne morem presnete slike gor gat
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

phantom ::

Imgur?
~
~
:wq

ziga1990 ::

phantom je izjavil:

Imgur?


Hvala za pomoč

Vem da i nič v primerjavi z vašimi postajami ampak neki pa je

Evo dva linka do slik:
http://imgur.com/vAqpVSj
http://imgur.com/NcSbvte
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BigWhale ::

Vceraj sem nasel tole:

http://forum.kerbalspaceprogram.com/ind...

In napisal python program, ki je znal krmiliti raketo. It was awesome!

Truga ::

ziga1990 ::

No ali kdo še igra tole igro, ker me nekaj zanima:

Z 1.2 verzijo so sedaj sataliti pomembni in ne več samo kozmetična zadevica in sedaj me zanima na kero višino jih dam da bojo najbolje delali trenutno sem probaval z 160 km ampak sem moral dat v orbito 6 satelitov da sem kerbin pokril?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BigWhale ::

Odvisno kaj bi rad dosegel. Za komunikacijo direktno s Kerbinom ne potrebujes satelitov. Poleg KSC je na tleh se polno relay postaj, ki poskrbijo, da imas vedno moznost komunikacije s plovili.

Satelite potrebujes samo takrat, kadar se Kerbin skrije za kako drugo telo ali pa za komunikacijo s plovili on the far side of the Mun. :) Oziroma katerimkoli drugim planetom.

PS: Moras pa imeti Tracking station ugraded, da se ti poveca doseg KSCja in tracking postaj na Kerbinu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

ziga1990 ::

^^ups:D

jaz se pa trudim s sateliti kljub temu da igram sandbox mode
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BigWhale ::

Lahko pa instaliras RemoteTech dodatek, potem pa moras imeti povezavo direktno s KSC in na tleh ni relay postaj.

ziga1990 ::

evo po 7 urah matranja mi je uspel projekt 2:

spraviti asteroid v orbito in nanj postaviti bazo:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

Evo postaja na asteroidu narejena z stock elementi:
 Asteroid base

Asteroid base



sem imel tudi navadno postajo samo sem jo združil z bazo kakšne imate pa vi kaj baze in postaje ?

ps slika dela samo kliknite nanjo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

oo7 ::

Kerbal Space Program 2 Cinematic Announce Trailer

BigWhale ::

Vemo. Brez preorder linka je tale trailer useless! USELESS! :))

dottor ::

Me zanima predvsem kaj bodo dodali v dvojki.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Truga ::

Improved Onboarding
Kerbal Space Program 2 will create a whole new generation of space flight experts who will find themselves accidentally learning rocket science. New animated tutorials, improved UI, and fully revamped assembly and flight instructions allow both experienced and novice players to quickly put their creativity to the test without sacrificing any of the challenge from the original game.

Next Generation Technology
In Kerbal Space Program 2, the astoundingly inventive creations that KSP is known for will be taken to a whole new level. Players will be delighted and challenged by next-generation engines, parts, fuel, and much more. This new tech will not just create novel puzzles for players to solve, but will also enable new feats of space exploration within and beyond the original Kerbolar System.

Colonies
Brand new to Kerbal Space Program 2 are colonies.. These colonies not only pose their own physics challenges, but also require resource gathering to build structures, space stations, habitations, and unique fuel types. Eventually, these colonies become advanced enough for vehicle construction, propelling deep space and beyond.

Interstellar Travel
Next-gen tech, colonies, and systematic resource gathering all lead to a whole new level of exploration: interstellar travel. In Kerbal Space Program 2, these interstellar technologies pave the way to a host of new celestial bodies, each comprising new challenges and harboring new secret treasures. Among them: Ovin, a ringed super-Earth with relentless gravity; Rask and Rusk, a binary pair locked in a dance of death; and many more to reward exploration.

Multiplayer/Modding
The technological developments made to the foundations of Kerbal Space Program 2 will build on the beloved modding capabilities of the original game, as well as deliver on the long-requested addition of multiplayer. Soon players will be able to share the challenges of deep space exploration. More details on these features will be revealed at a later time.

Opticom ::

Ni isti developer (Star Theory Games, prejsni Uber Entertainment in ne Squad), tako da vprasanje, ce bo tole ista kvaliteta.

Cruz ::

Ja, vse skupaj je postalo malce money-grab. Če bo multiplayer v redu, bo treba nabaviti novo mašino in igro. Če ne pa bo enka z modi čisto dovolj. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

dottor ::

Kolonije in multiplayer sta vsaj na prvo pogled kar mikavni zadevi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigWhale ::

Cruz je izjavil:

Ja, vse skupaj je postalo malce money-grab. Če bo multiplayer v redu, bo treba nabaviti novo mašino in igro. Če ne pa bo enka z modi čisto dovolj. :)


Kak money grab? KSP je za svoj denar ponudil ogromno... Early backerji smo dobili vse DLCje gratis.

Game je povsem zrel za prenovo in KSP2 ni prisel nic prehitro, da bi lahko rekel, da je to sam nek money grab. Jaz imam vec kot 400 ur preigranih. To je sedem centov na uro zabave*. Do 2020 bom se nekaj ur sigurno nabil in bom prisel na ali pa vsaj blizu 450ur. To je vec kot dovolj za amortizacijo ene igre.




*frustracije.

Cruz ::

BigWhale je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ja, vse skupaj je postalo malce money-grab. Če bo multiplayer v redu, bo treba nabaviti novo mašino in igro. Če ne pa bo enka z modi čisto dovolj. :)


Kak money grab? KSP je za svoj denar ponudil ogromno... Early backerji smo dobili vse DLCje gratis.

Game je povsem zrel za prenovo in KSP2 ni prisel nic prehitro, da bi lahko rekel, da je to sam nek money grab. Jaz imam vec kot 400 ur preigranih. To je sedem centov na uro zabave*. Do 2020 bom se nekaj ur sigurno nabil in bom prisel na ali pa vsaj blizu 450ur. To je vec kot dovolj za amortizacijo ene igre.
Ko so Take-Two prevzeli KSP so začeli malce bluziti in iti v njihovo klasično smer. Drugače pa se strinjam, da je čisto primeren čas za dvojko. Upam samo, da bo izboljšanje enke in ne zgolj drugo pakiranje. Novi feature-i izgledajo obetavni.

BigWhale je izjavil:

*frustracije.
Hehe, ko pa ti končno nekaj uspe pa pozabiš na vse. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

ahac ::

Take-Two je prekinil pogodbo z studijem, ki je razvijal igro in sam zaposlil razvijalce.

Game Publisher Cancels Contract With Developer, Then Tries to Poach Its Entire Team
Three months after losing a deal with Take-Two, Star Theory Games was out of business.
https://www.bloomberg.com/news/articles...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BigWhale ::

Development Hell se bliza. :>

BigWhale ::

Se tri dni do Early Access. :>

https://www.kerbalspaceprogram.com/game...

Nagi Bator ::

BigWhale je izjavil:

Se tri dni do Early Access. :>

Kaj? Že?! :D Pa ravno zdaj, ko nimam cajta. ;((

xseki ::

3... 2... 1... liftoff!! Kerbal Space Program 2 is out now in Early Access! 🚀

Full Trailer:

#KSP2

https://twitter.com/KerbalSpaceP/status...

oo7 ::

Kerbal Space Program 2 - For Science! Gameplay Trailer

««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na svidenje, Pluton, pozdravljen Kuiperjev pas (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8125643 (20348) bMozart
»

Krstni polet Oriona uspel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9530131 (25957) BigWhale
»

Orion Flight Test - danes 13.05

Oddelek: Znanost in tehnologija
3410017 (9009) PrimozR
»

Rusija ob izstrelitvi izgubila tri satelite Glonass (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12130081 (25699) CaqKa

Več podobnih tem