» »

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield

««
10 / 17
»»

OK.d ::

Ebay
LPOK.d

sennheiser ::

Jap žal samo mokre sanje zgleda trenutno. 500€ v večini za nove.

D-PaX ::

sennheiser je izjavil:

Je za evropo še kaka alternativa razen Alza shop?
Naročeno in plačano že od marca, pa si mi danes že 3. spremenili rok dobave.


Meni so tudi spreminjali datum ampak to ne vpliva.
Piši jim lahko da si bil na vrsti pri prvemu datumu.
Paxy

D-PaX ::

Stane1 je izjavil:

D-PaX je izjavil:

Evo javljam se po dolgem času. :)
Veni je novi update za nvidia shield pro tv 2019 ga priporočam, saj odpravi kar nekaj težav.
Kodija uporabljam samo še, da si dol potegnem podnapise za film in potem zaženem plexa.
Ta način mi olajša, da ne rabim sam ročno poiskati podnapise jih odpakirati in preimenovati itd...
Plex mi končno sedaj sortira datoteke po datumu in tudi vse tekoče deluje.
T-2 tv tudi gledam preko nvidije.
Za 1x nimam nobenega problema. :D
Ne igram pa igerc preko nvidije to pa me ne zanima...
Upam, da bo tudi tako ostalo.


Dodaj v Plex server "Sub-Zero.bundle" v mapo Plug-ins
" https://github.com/pannal/Sub-Zero.bund... "
Plex bonovno zaženi
Podnapise bo nato plex sam prenašal.
Če boš potreboval še sliko dodatnih nastavitev mi pa pošlji sporočilo.


Hvala bom to naredil.
A mogoče veš kako v plexu sinhronizirati podnapise?
časovna sinhronizacija...
Paxy

D-PaX ::

kje se ta mapa nahaja na shieldu ali pc? Library/Application Support/Plex Media Server/Plug-ins/

katere plugine za plexa priporočate?
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

McClane ::

Plex kolikor vem opušča uporabo pluginov.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

D-PaX ::

je kdo probal na shieldu emby?
Paxy

D-PaX ::

priporočam https://emby.media/
ga bom kr kupo :) plex se lahko skrije :) pa kodi tudi...
Paxy

spyker123 ::

Je komu že uspelo upgrade-ati geforce now naročnino iz free na founders? trenutno je geforce now neuporaben, ker moraš vedno čakati na vrsto, saj imajo plačniki prednosti. FInta je pa v tem, da v sloveniji še ne gre plačati oz. your country is not supported yet..svašta

Mitja86 ::

spyker123 je izjavil:

Je komu že uspelo upgrade-ati geforce now naročnino iz free na founders? trenutno je geforce now neuporaben, ker moraš vedno čakati na vrsto, saj imajo plačniki prednosti. FInta je pa v tem, da v sloveniji še ne gre plačati oz. your country is not supported yet..svašta


Jaz sem ravno danes dobil potrdilo da sem aktiviran na founders, uporabil sem aplikacijo TurboVpn na Androidu, dal državo na Ameriko, označil za plačilo Paypal, pri potrditvi plačila pa nato izklopil Vpn (drugače je javljalo napako) in je šlo skozi 8-)

mtech7 ::

D-PaX je izjavil:

priporočam https://emby.media/
ga bom kr kupo :) plex se lahko skrije :) pa kodi tudi...


v čem se plex skrije?

spyker123 ::

Mitja86 je izjavil:

spyker123 je izjavil:

Je komu že uspelo upgrade-ati geforce now naročnino iz free na founders? trenutno je geforce now neuporaben, ker moraš vedno čakati na vrsto, saj imajo plačniki prednosti. FInta je pa v tem, da v sloveniji še ne gre plačati oz. your country is not supported yet..svašta


Jaz sem ravno danes dobil potrdilo da sem aktiviran na founders, uporabil sem aplikacijo TurboVpn na Androidu, dal državo na Ameriko, označil za plačilo Paypal, pri potrditvi plačila pa nato izklopil Vpn (drugače je javljalo napako) in je šlo skozi 8-)


Vpn si uporabil na PC-ju in tam vse uredil ali si delal direkt na shieldu?

Mitja86 ::

spyker123 je izjavil:

Mitja86 je izjavil:

spyker123 je izjavil:

Je komu že uspelo upgrade-ati geforce now naročnino iz free na founders? trenutno je geforce now neuporaben, ker moraš vedno čakati na vrsto, saj imajo plačniki prednosti. FInta je pa v tem, da v sloveniji še ne gre plačati oz. your country is not supported yet..svašta


Jaz sem ravno danes dobil potrdilo da sem aktiviran na founders, uporabil sem aplikacijo TurboVpn na Androidu, dal državo na Ameriko, označil za plačilo Paypal, pri potrditvi plačila pa nato izklopil Vpn (drugače je javljalo napako) in je šlo skozi 8-)


Vpn si uporabil na PC-ju in tam vse uredil ali si delal direkt na shieldu?


Vse delal preko Android telefona in je šlo brez problema skozi

D-PaX ::

mtech7 je izjavil:

D-PaX je izjavil:

priporočam https://emby.media/
ga bom kr kupo :) plex se lahko skrije :) pa kodi tudi...


v čem se plex skrije?



Ne vem kje bi začel ampak, ko sem testiral embya me je takoj prepričal takoj sem vzel lifetime.
Zelo lepi pregled, program podpira "plugine" za mene so super in redno posodobljeni prihajajo pa še novi zraven.
Glede samega delovanja zelo gladko deluje vse odpre zelo hitro.
Omogoča različne skine.
Edino kar sem opazil ni mogoče podnapise premikat po žeji, kmalu pa tudi to pride.
Res priporočam testiraj ga ampak pri testu ne omogoča veh bonbončkov.
lahko ga tudi kupiš za 1 mesec pa testiraj.
Paxy

sirotka ::

Zdravo,

shield tv vs pro razlike v plex clientu? Ali je vredno doplačat za pro verzijo, če bi plex server obdržal na synologyju oz. a je bolj smiselno imeti plex server na namenski škatli kot je shield pro? Hvala.

McClane ::

Osebno imam Plex server na Synologyu, Shield samo predvaja vsebine. Vse deluje bp.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

sirotka ::

Tudi DTS? Največ težav imam ravno z DTS in EAC3, ker mi zadnje čase plex na neo-u javlja, da naprave ne podpira DTS-a in potem synology zvok transkodira, ko dodam še podnapise, pa vse skup pade. Čez pol ure vse spet deluje bp.

BugiMen ::

Ali se da pro 2019 že kje dobiti v evropi ali še zmeraj ne?
Born to be wild and wild to be born

dvojka ::

DTS in Atmos meni delujete bp iz synology. Imam poa 218+ serijo.

sennheiser ::

BugiMen je izjavil:

Ali se da pro 2019 že kje dobiti v evropi ali še zmeraj ne?

Ebay... za absurdne cene.
Če iščeš navadno verzijo - tuba, potem alzashop.
https://www.alzashop.com/search.htm?exp...

Imel pro verzijo naročeno od začetka marca. So dobavni rok 4x prestavili. Nazadnje na konec maja. Trenutno pa celo nimajo oglaševane cene.
Tako da... rabljenih ni v prodaji trenutno.
Sam sem preklical naročilo... če pride kakšna boljša verzija do konca leta... ali pa pač raje nov xbox/ps5..
Tudi recimo na idealo.de pro verzije ni več.

user-pass ::

Vse skupaj je en velik fail. Od poraznih malenkostnih upgradov od prejsnje verzije, do veliko DOA primerov, do posledicne nedobavljivosti.
Po moje bo naslednji model top, da popravijo vtis, ce so vsaj malo resni.

rdecaluc ::

@user-pass: na linku je tudi rešitev za re DOA. Zgleda je mal plastike ostalo od proizvodnje in prepreči kontakt.
Est modus in rebus. ,typos

Tsunamii ::

user-pass je izjavil:

Vse skupaj je en velik fail. Od poraznih malenkostnih upgradov od prejsnje verzije, do veliko DOA primerov, do posledicne nedobavljivosti.
Po moje bo naslednji model top, da popravijo vtis, ce so vsaj malo resni.


Dvomim da bodo letos kaj izdali..se naslednjo leto zal ne. Govorimo bolj za leto 2020 ...
KAko pa bi se obnesel novi nov xbox/ps5 ... ? Ker ce je isto kot Shield ..se raje stegnem 200€ več in ima mularija za igre ..

Blazz ::

D-PaX je izjavil:

Evo javljam se po dolgem času. :)
Veni je novi update za nvidia shield pro tv 2019 ga priporočam, saj odpravi kar nekaj težav.
Kodija uporabljam samo še, da si dol potegnem podnapise za film in potem zaženem plexa.
Ta način mi olajša, da ne rabim sam ročno poiskati podnapise jih odpakirati in preimenovati itd...
Plex mi končno sedaj sortira datoteke po datumu in tudi vse tekoče deluje.
T-2 tv tudi gledam preko nvidije.
Za 1x nimam nobenega problema. :D
Ne igram pa igerc preko nvidije to pa me ne zanima...
Upam, da bo tudi tako ostalo.


ne vem zakaj to počneš? na plex media server si poinštaliraj SUB-ZERO addon. ti bo vse podnapise zrihtal takoj k najde nove datoteke. Pa še to, razvil ga je Slovenec in je sedaj v official plex addon storeu, in to zastonj! :)

Reaper ::

Sem inštaliral ta dodatek na WD MyCloudEx2Ultra in zadeva deluje super, samo pohvalim lahko.

gregyk ::

Kaj je Plex boljši kot pa Kodi in v njem deljene mape s filmi na NAS-u?

Reaper ::

Jaz še vedno doma uporabljam primarno kodi, ker sem nanj vajen. Probavam pa zadnje čase uporabljati plex iz firbca. Na androidu in ipados sem kupil pass za neomejeno gledanje vsebin iz domačega nasa in testiram malo. Je dobro ker je na vseh napravah enaka knjižnica, v kodiju nimam sledljivosti, ko na eni napravi gledam nekaj, na drugi pa nekaj drugega, kaj sem gledal, kje sem ostal itd.

OK.d ::

Blazz je izjavil:

D-PaX je izjavil:

Evo javljam se po dolgem času. :)
Veni je novi update za nvidia shield pro tv 2019 ga priporočam, saj odpravi kar nekaj težav.
Kodija uporabljam samo še, da si dol potegnem podnapise za film in potem zaženem plexa.
Ta način mi olajša, da ne rabim sam ročno poiskati podnapise jih odpakirati in preimenovati itd...
Plex mi končno sedaj sortira datoteke po datumu in tudi vse tekoče deluje.
T-2 tv tudi gledam preko nvidije.
Za 1x nimam nobenega problema. :D
Ne igram pa igerc preko nvidije to pa me ne zanima...
Upam, da bo tudi tako ostalo.


ne vem zakaj to počneš? na plex media server si poinštaliraj SUB-ZERO addon. ti bo vse podnapise zrihtal takoj k najde nove datoteke. Pa še to, razvil ga je Slovenec in je sedaj v official plex addon storeu, in to zastonj! :)

Kam to inštaliraš v Plex?
LPOK.d

Reaper ::

Pod addons se inštalira omenjeni dodatek.

OK.d ::

Hvala
LPOK.d

Argica ::

GeForce NOW is currently not supported in your region.
Kako rešiti?

manta ::

Jaz sem tko nardil, da sm se preko VPN (amerika) loginal v gfn. Sicer brezplacna verzija slabo dela, cakas predolgo na proste kapacitete. Je pa trenutno placljiva verzija "zastonj" - 5usd, s tem da imas 3 mesece zastonj.

GupeM ::

Zakaj pa potrebujete geforce now? Gamestream z lokalnega računalnika ni ok?

Argica ::

Da sprobam eno igro...zato.

Shkorc ::

A ni zadeva "sold-out" že par mesecev?

GupeM ::

Argica je izjavil:

Da sprobam eno igro...zato.

Razumem, ampak ni mi jasno, zakaj bi to uporabljal? Opcija, da na ložiš na lokalni računalnik in igraš preko GameStream ni ok? Recimo jaz imam kar nekaj iger, ki preko Geforce Now niso na voljo za Slovenijo. Imam pa naloženo na računalnik, kjer jo dodam v Geforce Experience, nato pa zaženem preko Gamestreama na Shieldu, kar pa dela.

Ne mislim nič slabega ko sem to vprašal, samo ne vidim dodane vrednosti, razen tega, da ni potrebno imeti igre naložene na lokalnem računalniku in prižganega računalnika. Ampak skelpam, da je zadeva posledično precej manj odzivna, ker gre vse na oddaljene strežnike. Že na LANu opazim lag, cloud bi moral po vsej logiki imeti še večji lag.

Zadevo sem bolj omenil zato, ker se mi zdi, da folk ne pozna tega GameStreama, meni pa se zdi precej fajn. Se ni treba jajcat z VPN-ji in lokacijo.

PARTyZAN ::

Ena (očitna) prednost je ta, da ne rabiš gaming-grade strojne opreme doma.

GupeM ::

PARTyZAN je izjavil:

Ena (očitna) prednost je ta, da ne rabiš gaming-grade strojne opreme doma.

Good point, na katerega sem (več kot očitno) pozabil :)

OK.d ::

Ja rabiš pa še kot predpogoj dobro linijo,katera pri nas tudi ni samoumevna.
LPOK.d

user-pass ::

Shield TV Pro bo spet na zalogi od 30.06. Sem ga narocil, star model bo pa za na vikend. 8 mesecev je trajalo, da je normalno dobavljiv, zelo neresno za neko resno firmo.

Tsunamii ::

user-pass je izjavil:

Shield TV Pro bo spet na zalogi od 30.06. Sem ga narocil, star model bo pa za na vikend. 8 mesecev je trajalo, da je normalno dobavljiv, zelo neresno za neko resno firmo.


Mja zame zelo neresno da je cipovno identičen prejsnemu .. sem le pricakoval da se malo več od njih. In potem zapakirajo in prodajo za visjo ceno .. kao novejsi in hitrejsi..Eh ..

PARTyZAN ::

Ni jim treba delat revolucije, če ni konkurence.

Vanadium ::

No malenkost pa je drugačen čip - manjša litografija, ostalo pa je res isto, ampak tko kakor so napisali drugi nimajo konkurence na trgu android boxov

McClane ::

Amazon ga že pošilja, naročil prejšnji petek, ko so imeli napisano dobavo okoli 30, pa je ta teden v sredo že dostavljen.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

user-pass ::

McClane je izjavil:

Amazon ga že pošilja, naročil prejšnji petek, ko so imeli napisano dobavo okoli 30, pa je ta teden v sredo že dostavljen.

Jaz sem narocil v soboto popoldan, danes so ze dostavili. Dela odlicno, nimam nobenih pripomb, ta star controller mi lepo zazna, ...
Nabavil sem zato, ker rabim dva, da pa bi se splacalo upgradati iz starega pa je ze jasno, da ne.

Tsunamii ::

Od kje ste ga naročili UK ali De ?

McClane ::

DE
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

sennheiser ::

Alzashop jih ima tudi na zalogi po novem.

mambli ::

A kdo ve, kje bi se dalo naročiti NVIDIA Shield TV Remote 2019? Preko uradno strani ne gre, alzashop tega nima. Na ebayu sem ga videl, samo je kar dražji.

GupeM ::

mambli je izjavil:

A kdo ve, kje bi se dalo naročiti NVIDIA Shield TV Remote 2019? Preko uradno strani ne gre, alzashop tega nima. Na ebayu sem ga videl, samo je kar dražji.

Dražji kot? Ko odgovoriš na to vprašanje, boš imel odgovor kje naročiti.
««
10 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15347122 (15) viharnik72

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561078950 (338957) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14232316 (21681) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236041 (5018) Erzo

Več podobnih tem