» »

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield

1
...
7 8
9
»

Redman ::

Jst uporabljam en old pc pa gor centos7 + emby server. Dela vse bp.

marko-mb ::

Nabavil shield TV pro.
naložil EON , dela super!
danes si vzel malo časa in naložil še kodi in neke aplikacije...
zaženem EON in se izpiše obvestilo:
"Omejitev odgovornosti"
" Za najboljšo izkušnjo EON priporočamo uporabo novejših naprav z najnovejšimi posodobitvami itd itd...."
kliknem naprej in se ustavi na napisu EON pod njim se vrti krogec za nalaganje, v ozadju pa se normalno sliši zvok trenutnega programa.

skoraj prepričan sem da se v sistemu ni nič spreminjalo ali nadgrajevalo. prej še dela, zdaj ne....
zbrišem aplikacijo, ponovno naložim ... ne gre aktivirat, kličem telemach aktivirajo in še vedno nič.
Tehnična podpora omeni da v nekaterih TV pomaga če nastaviš DNS od googla namesto telemacha ampak to že imam v osnovi.
naslednja izjava tehnične pomoči pa je ta te naprave niso podprte s strani telemacha!!! in da mogoče bo delalo mogoče ne.
na spletni strani telemach / EON pa piše : citiram: "EON deluje z vsemi napravami NVIDIA SHIELD TV."

A je še kdo s podobno težavo in ali rešitvijo le te?

OK.d ::

" zbriši neke aplikacije"?:|
Če nič drugega ne pomaga naredi FR in "Jovo na novo"
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

• spremenil: OK.d ()

MKC00 ::

Kje kupite Shield TV Pro (znotraj EU)?

GupeM ::

MKC00 je izjavil:

Jaz sem ga na španskem amazonu, ampak se mi zdi da se ga dobi tudi ceneje. Ne vem pa kako je z zalogo.

Razen .com mislim, da je kar povsod "Temporarily out of stock."

OK.d ::

Na Bolhi jih je par, pa tudi eden uporabnik foruma ga prodaja
P: LG 50" plazma + Nvidia Shield
LPOK.d

negot ::

MKC00 je izjavil:

https://www.alzashop.com :)

jaz sem kupil https://www.nvidia.com/de-de/shield/buy/ ker je slučajno prišla zaloga. do sedaj ni bilo zaloge nikjer. pač pošiljanje preko nemčije (razni mail servisi ali preko "kolega" v nemčiji :)

Kitajc01 ::

marko-mb je izjavil:

Nabavil shield TV pro.
naložil EON , dela super!
danes si vzel malo časa in naložil še kodi in neke aplikacije...
zaženem EON in se izpiše obvestilo:
"Omejitev odgovornosti"
" Za najboljšo izkušnjo EON priporočamo uporabo novejših naprav z najnovejšimi posodobitvami itd itd...."
kliknem naprej in se ustavi na napisu EON pod njim se vrti krogec za nalaganje, v ozadju pa se normalno sliši zvok trenutnega programa.

skoraj prepričan sem da se v sistemu ni nič spreminjalo ali nadgrajevalo. prej še dela, zdaj ne....
zbrišem aplikacijo, ponovno naložim ... ne gre aktivirat, kličem telemach aktivirajo in še vedno nič.
Tehnična podpora omeni da v nekaterih TV pomaga če nastaviš DNS od googla namesto telemacha ampak to že imam v osnovi.
naslednja izjava tehnične pomoči pa je ta te naprave niso podprte s strani telemacha!!! in da mogoče bo delalo mogoče ne.
na spletni strani telemach / EON pa piše : citiram: "EON deluje z vsemi napravami NVIDIA SHIELD TV."

A je še kdo s podobno težavo in ali rešitvijo le te?

A si prevzel eon app iz shieldove googleplay ? Jaz sem danes instaliral in deluje bp.
Lahko pa imaš samo eno napravo na TV. Sam sem mislil da bi imel na smart tv direkt in pa eno na shieldu pa sem moral na smart tv odjavit in registrirat na shieldu.

Kitajc01 je izjavil:

"
A si prevzel eon app iz shieldove googleplay ? Jaz sem danes instaliral in deluje bp.
Lahko pa imaš samo eno napravo na TV. Sam sem mislil da bi imel na smart tv direkt in pa eno na shieldu pa sem moral na smart tv odjavit in registrirat na shieldu.

Ja s trgovine. Odjavil sem TV in prijavil shield.. Najprej Deluje super potem pa zapleti...

louser ::

Geforce Now prišel iz bete in je tako na voljo za vse.

PARTyZAN ::

Za vse, razen za tiste, ki ni. Recimo slovence.
i7 6700K | GTX970 | Z170 PG | 16 GB DDR4-2666
Leadex Gold 650W | Xonar Phoebus | Samsung 830 256GB

louser ::

Meni je na PCju šlo dol potegniti brez problema. Račun sem pa ustvarjal preko VPNja in za samo delovanje, ko je enkrat aplikacija nameščena, ni potreben.
Za telefon sem moral potegniti dol apk.

Tudi meni ne deluje EON na Shield TV Pro. Javi da This device is not supported by EON mobile app. Tistim ki dela imate namesceno kaksno starejso verzijo EON?

masevc ::

Ce koga zanima, prodajam shielda zaradi neuporabe. Prakticno nerabljen, samo preizkusen.
Vec info pa na zs.

blazekg ::

A se da v Sloveniji uporabljati GeForce Now za Nvidio Shield, ker mi na spletni strani piše (GEFORCE NOW IS CURRENTLY NOT SUPPORTED IN YOUR REGION.)?

Hvala

CoreySteel ::

Zdaj ko so iz beta verzije, ne več.
Twitter: @CoreySteel_

blazekg ::

To pomeni, da lahko igraš samo še Android games?
1
...
7 8
9
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android tv box (strani: 1 2 3 4124 125 126 127 )

Oddelek: Zvok in slika
6334624883 (577) Yanez
»

Eon Telemach in Android box

Oddelek: Zvok in slika
191842 (110) Observer123
»

Android box vs Apple TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
313703 (476) Map
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14220570 (9935) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
233956 (2933) Erzo

Več podobnih tem