» »

Telovadim - Katere poceni proteine?

Telovadim - Katere poceni proteine?

KK44444444 ::

Dober dan. Že kar nekaj časa telovadim, sicer ne v fitnesu temveč doma, ampak glede ''vaj'' kot takih delam vse kar je potrebno, različne sklece za različne dele rok, veliko raznolikih vaj za trebušne mišice itd. Telovadim že krepko čez leto dni in seveda se napredek pozna ampak ne toliko kot bi si želel. Do zdej nisem še jemal nobenih proteinov in mislim, da bi to mogel biti razlog kr telovadim kr na ''hard''. Načeloma sem samo jedel normalno obroke čez dan in se držal tega da pijem samo vodo in ne jem sladkarij. Imam pa 19 let in sem trenutno težek okoli 71kg, visok pa okoli 190cm.

Kaj mi priporočate? Katere proteine naj kupim :)? Koliko naj jemljem? :)

Marc` ::

Lahko bi malo pobrskal po forumu, ampak ok. Velikega napredka ni, ker telovadiš samo z lastno težo. Za večje napredke v mišični masi, če je to tvoj cilj, potrebuješ trening z utežmi, ali je to doma ali v fitnesu, seveda ima redko kdo doma primerno opremo. Poglej malo tukaj ali, precej bolje, poglej na kak fitnes forum, kjer je res že vse zapisano, imaš članke, treninge za začetnike in za naprej ipd. Proteini niso čudežno sredstvo, da bi ti mišice rastle, so samo dopolnilo in so učinkoviti predvsem po treningu. Samo poskrbi, da boš jedel malce več kot potrebuješ za vzdrževanje teže (brskaj) in probaj čim bolj zdravo, torej zaželeni so kompleksi ogljikovi hidrati, zdrave maščobe in beljakovine (proteini ki jih lahko dobiš iz "normalne" hrane in pa tudi kot dopolnilo). Generalno gledano lahko ješ vse povprek, ampak potem pričakuj precej maščobe poleg morebitne mišične mase, za kak fitnes jedilnik pa poglej na fitnes forume, je malce preveč za pisat za začetek.

Pa srečno :)

DimmniBurek ::

Usaj 3-4 teme z enakim naslov v zadnjem mescu ali manj.
There Is No Stronger Drug Than Reality

jype ::

KK44444444> Kaj mi priporočate? Katere proteine naj kupim :)? Koliko naj jemljem? :)

Priporočamo ti, da najprej izmeriš, če resnično telovadiš na hard.

KK44444444 ::

jype je izjavil:

KK44444444> Kaj mi priporočate? Katere proteine naj kupim :)? Koliko naj jemljem? :)

Priporočamo ti, da najprej izmeriš, če resnično telovadiš na hard.


Ne omejujem se s seti, delam dokler nemorem več.

jype ::

Kupi si merilec srčnega utripa, da boš vsaj približno vedel, do kam se resnično priteraš.

KK44444444 ::

Marc` je izjavil:

Lahko bi malo pobrskal po forumu, ampak ok. Velikega napredka ni, ker telovadiš samo z lastno težo. Za večje napredke v mišični masi, če je to tvoj cilj, potrebuješ trening z utežmi, ali je to doma ali v fitnesu, seveda ima redko kdo doma primerno opremo. Poglej malo tukaj ali, precej bolje, poglej na kak fitnes forum, kjer je res že vse zapisano, imaš članke, treninge za začetnike in za naprej ipd. Proteini niso čudežno sredstvo, da bi ti mišice rastle, so samo dopolnilo in so učinkoviti predvsem po treningu. Samo poskrbi, da boš jedel malce več kot potrebuješ za vzdrževanje teže (brskaj) in probaj čim bolj zdravo, torej zaželeni so kompleksi ogljikovi hidrati, zdrave maščobe in beljakovine (proteini ki jih lahko dobiš iz "normalne" hrane in pa tudi kot dopolnilo). Generalno gledano lahko ješ vse povprek, ampak potem pričakuj precej maščobe poleg morebitne mišične mase, za kak fitnes jedilnik pa poglej na fitnes forume, je malce preveč za pisat za začetek.

Pa srečno :)


HVALA!

Magic1 ::

Glede na to, da te ni nič skup, moraš delat na mišični masi. Torej ne na trajanju vsake vadbe, temveč na teži. Malo ponovitev(manj kot 10) s visoko težo, vendar ne pretiravat za začetek, da ne boš kaj natrgal.
Magic

kitewing ::

Proteini= beljakovine=meso, stročnice to verjetno ješ. Verjetno si misli kake druge druge dodatke k prehrani. Če nimaš napredka je dražljaj za mišice premajhen (kot so ti že omenili).

KK44444444 ::

Bo šel kar v fitnes pa dvignil težo. Zgleda, da je samo s telesom telovadit premalo :P Hvala! :)

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

DimmniBurek je izjavil:

Usaj 3-4 teme z enakim naslov v zadnjem mescu ali manj.


je sezona :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

jype ::

KK44444444> Zgleda, da je samo s telesom telovadit premalo :P Hvala! :)

Nonsense, samo pravilno moraš vadit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ramiz?! ::



Mal tole preglej, je super... ne rabiš proteinov, ne rabiš uteži, najbolj zdravo pa pomoje tut učinkovito. Edino kar ti lahko rečem je da deluje.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Magic1 ::

Deluje že, sam štango je mal težko dobit pa težavnost je malo bolj težko uravnavat. Pa še en kup mišic moraš utrdit, preden lahko začneš konkretno vadit... Not easy ta način.
Magic

ramiz?! ::

Jah za začetek lahko začneš s skleci, počepi itd. Imata te dva še druge videote s super vajami kjer ne potrebuješ štange. Za začetek je dobra tut una štanga iz hoferja za med vrata naprimer. V mestih so ponavadi kakšni parki kjer maš take štange, mogoče otroška igrala. Če si pa na vasi pa zabiješ dva kola v zemljo pa štango vmes in je.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

gendale ::

greš na http://www.myprotein.com/uk/pages/Price...

not vpišeš www.bulksupplementsdirect.co.uk

izbereš impact whey protein 5kg

pri naročilu daš še kodo za popust VCFIT15
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

harvey ::

Magic1 je izjavil:

Deluje že, sam štango je mal težko dobit .


Debelostensko rostfrei štango dobiš v vsaki malo bolje založeni železnini. Nastavek ti pa zavari vdanašnjem času skoraj vsak lokalc, ki se ukvarja z ograjami. tako do tole napravo narest ni tako problem. Da pa prideš do takih mišič pa preteče precej pota...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

D-monLord ::

Ne omejujem se s seti, delam dokler nemorem več.


Nimaš plana, zato ne vidiš toliko sprememb.
Če delaš 'dokler ne moreš več' treniraš vzdržljivost, kar pa ne veča mišic.
Več še ne pomeni bolje.

Pa ne oziraj se preveč na proteine. Dokler ne boš pojedel normalne hrane toliko, da ti bodo šle kile gor, ti tudi s praški ne bodo šle.

In vaje delaj progresivno težke. Npr. 3 do 4 sete po 10 ponovitev. Če lahko narediš več, izberi težjo vajo (diamantne sklece, enoročne slece...).

MeGreat ::

gendale je izjavil:

greš na http://www.myprotein.com/uk/pages/Price...

not vpišeš www.bulksupplementsdirect.co.uk

izbereš impact whey protein 5kg

pri naročilu daš še kodo za popust VCFIT15


Hvala za tole!!

Marc` ::

gendale, ko grem preko price matcherja, je cena za impact whey 5kg nekaj čez 40 funtov in mi istočasno ne prime koda "VCFIT15", ker napiše "Discount code VCFIT15 cannot be used in conjunction with any other offer.. If you wish to redeem this offer, remove all other codes from your basket or product." Koliko je tvoja končna cena?

MeGreat ::

33 funtov je končna cena za 5kg :). Mislim da je to res super cena

alexa-lol ::

MeGreat je izjavil:

33 funtov je končna cena za 5kg :). Mislim da je to res super cena


+1

To je fenomenalna cena

Marc` ::

Cena je res top...ampak še vedno mi ne gre obeh popustov uveljavljat, se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe? Posamezno lahko uveljavim oba popusta, skupaj pa ne. Delal pa sem po napisanem postopku.

Gregec ::

Finta je v tem, da vpišeš kupon najprej, šele nato dodaš izdelek v košarico. Vsaj meni je tak ratalo. Gre pa še druge strani not vpisat, pa dobiš še kakšne druge izdelke.

Kaj je kdo že kupoval tu? Pač, zanimajo me izkušnje z njihovimi izdelki, ker do danes še nisem slišal zanje ...

Marc` ::

Ok, deluje, hvala :) Sam sem tukaj na forumu preko uporabika muc3k naročil par izdelkov in nisem imel nobenih problemov, imel sem total protein (bolj nadomestek obroka), čokolado in je bil izvrstnega okusa...tudi po številu pozitivnih reviewov za vsak izdelek lahko vidiš, da so v veliki večini zelo na nivoju. Mimogrede, bi kdo z Maribora ali okolice naročil skupaj z mano kaj z myprotein.com? Poštnina je do 25kg nekje 6€, kar je fenomenalno :) Javite na ZS.

first_line ::

Gregec je izjavil:

Finta je v tem, da vpišeš kupon najprej, šele nato dodaš izdelek v košarico. Vsaj meni je tak ratalo. Gre pa še druge strani not vpisat, pa dobiš še kakšne druge izdelke.

Kaj je kdo že kupoval tu? Pač, zanimajo me izkušnje z njihovimi izdelki, ker do danes še nisem slišal zanje ...


Kakšen primer? Meni nič ne najde :(

MeGreat ::

www.bulkpowders.co.uk - poceni arašidovo maslo, mislim da je nekje 4funte za kilo

KK44444444 ::

HVALA ZA VSE FANTJE! :)

KK44444444 ::

Pa a bi se mogoče dalo dobiti kake poceni proteine pri nas? :)

KK44444444 ::

Pa še nekaj, sem na mnogo straneh prebral da alkohol in exercise se ne mešata, se pravi ker telovadim in hočem prit do neke ''lepe'' forme, bi tudi mogel nehati pit alkohol. Načeloma sem, saj mi je bolj pomembno telo kot pa pitje alkohola in vem da mi alkohol k pridobitvi dobrega telesa ne bo pomagal. Vseeno, ni zabavno hodit ven in žurat če nism vsaj pod majhnim vplivom alkohola. Konc koncu so vsi okoli mene pijani.. Načeloma sem pil jeger-cola in me je primlo po nekje rečemo 7,8 kozarčkih. Glede na kalorije je to ogromno. Zanima me ali je kakšna možnost,da bi lahko vsaj malo pil brez kakšnih posledic k treningu.. ( Vsaj 2 ali 3 kozarčke ). Bi pomagalo če grem popoldne tečt pa skuram to kar bi zvečer dal vase.. Prosim za vsaj kakšen odgovor.. Če ne gre nikakor, pol pač nebom pil in bom že nekako. Hvala.

P.S. Ven pa hodim vsako 2. soboto rečemo. Mogoče kdaj 2 vikenda zaporedoma.

Trixyy ::

1x na mesec maš dosti ..

Gregec ::

Na hitro kar sem našel na raznih forumih (google: "myprotein price beater") :)

genesiss ::

Lahko namočiš tampon v vodko in si ga daš v rit, bo manj kalorij.

Lion29 ::

beljakovine so v najvecji meri za regeneracijo misic in ne za rast misic

tako kot ti je nekdo ze prej povedal... naredi si plan

delaj en misicni sklop na enkrat
za povecanje misic delaj 3 vaje po 3 sete s tako tezo, da ti misica odpove pri max 10ih ponovitvah... raje pri 8ih.

poskusaj vsaki trening povecat tezo, magari za malenkost

brez utezi bos tezko dosegel napredek, ce pravis, da eno leto treniras le s svojo tezo...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

first_line ::

Gregec je izjavil:

Na hitro kar sem našel na raznih forumih ...


U hvala, jaz sem iskal pa uk sports supplements in probaval :(
Mi ni kapnilo da je že kdo pred mano imel podobno idejo.

Hvala.

KK44444444 ::

genesiss je izjavil:

Lahko namočiš tampon v vodko in si ga daš v rit, bo manj kalorij.


Hvala za nasvet.

freesty ::

Kolega, ko je tekmoval za mistra slovenije je od alkohola pil sam vodko(cisto), je reku, da je se najmajn problematicna od vsega.

Takda lahk mogoce probas s tem:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

KK44444444 ::

Hmm ok :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800113884 (3045) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037134 (14304) link_up
»

Fitnes-Proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9312579 (9894) Malner
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925698 (22102) kakob
»

Creatin-se lahko natrga mišica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7417337 (15134) gendale

Več podobnih tem