» »

Free Trial Satelitskega Interneta 2way

Free Trial Satelitskega Interneta 2way

Sandi79 ::

Novejši ponudnik interneta prek satelita. Swift-Link
Ponujaja enosmerno in dvosmerno 8-O povezavo interneta prek satelita slednja se splača če hočete Telekom ;(( brcnit v rit. Hitrost od 128Kps pa do 2Mbit
Pozicija: Sirius2 5E, EutelsatW1 10E

Ponujajo baje brezplačni preizkus.
če hočete preizkusiti pojdite na ta FORUM in pošljite svoj MAC naslov Swift-Link_Helper-ju.

Jaz se s tem ne bom ubadal, ker imam motor skrajno vzhodno na 13 stopinjah in se mi ne ljubi skakat po lojtrah za tako malenkost. Pa še cene so kar zasoljene.

Poizkusi in poročaj :|

ts ::

edino pravo vprašanje je če si lahko neomejeno gor? moraš biti tudi z dialup modemom povezan ko to uporabljaš? če je tako potem je brezveze in je isto sranje kot skybooster pri EOL...
če pa je neomejeno pa bi bilo zelo dobro in bi plačal malo več samo da imam neomejen dostop do interneta... ampak vem da ni SHIT DREK SRANJE :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ts ()

Sandi79 ::

Ja Tone tko to je
sicer pa je baje neomejeno surfanje pri 512Kbps stane 200 € na mesec kar je totalna polomija.
Vendar pomisli na 2way to bi pa že bilo.

Ts, a uporabljaš BitchSlapperja ?
če ga bi te prosil, da mi poveš kje dobis napovedi sem poizkusil na forumu pa nikjer nič.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sandi79 ()

ts ::

Bitchslapperja ne uporabljam, čeprav bi mi zdaj kar dobro laufalo ko imam 60 GB hdd ....

mora biti na kakšni strani FAQ o tem, saj to je osnovna stvar :) vprašaj na chatu (če še obstaja?)

ts ::

hm če pomislim za kaj bi sploh rabil BitchSlapperja?

za filme so zdaj itak bolje zakodirani programi, imaš več izbire...

potem ti ostane še igrice, mp3 in warez. mp3 lahko dobiš s snemanjem radiejev in jih razrežeš, igrice in warez je pa na splošno brezveze vse probavat, si nabaviš pri piratu tiste redke stvari ki jih rabiš...

ampak me vseeno zanima. je kje stran da se da videti kaj BitchSlapperj pošilja zdaj?

Sandi79 ::

ts malce sem zamudil najave. vendar je zdaj vse uredu. kakšne pol ure pred pushanjem pridejo najave. Deluje dobro.
Kar si rekel je deloma res vendar ko je film na sporedu ga moraš gledat. Kdaj bo kakšen komad po radiu ne veš pa ostane še kup dela če hočeš zadevo pretvorit v xvid pa posnet. wareza pa itak ni nikol dost. Pač splača se tko kot je Kolos reku v drugem forumu ne veš kaj zamujaš.
0 day warez (sveže žemljice)
Zdaj imam še račun za 1 mesec potem pa sigurno obnovim saj 150€ za ene 30008-O CD-jev letno ni velika cena >:D kajne ?>:D
(tko kot prav Bučar)

Mimogrede prodam Hauppauge Win TV NOVO

Kolos ::

Ej Sandi79 kaj praviš Bitchslapper rula a ne, komaj tu sem videl da si testiral chat. Sploh nisem imel časa iti na chat, ker sem snemal te 0 day appz 10 CD pa ostalo.
Pol pa sem se vprašal zakaj?? 95 % tega sploh ne nucam in nikoli ne bom, prodajam pa tudi ne.
En nasvet, snemaj si samo dobre stvari ostalo pa SHIFT+DEL, če ne boš bankrotiral že na CD-jih.
Vse posnamejo samo tak Hrvati in Srbi, kjer se še da služiti z w*****

PS: v primeru če boš imel incompletes, uporabi Ramdisk, ker repushov ni, razen če jih imajo vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kolos ()

Sandi79 ::

Hehehe>:D Super cool zadevca ta BitchSlapper se strinjam, kar si rekel glede bankrotiranja zaradi nakupa CD-jev.

Zaenkrat še nisem imel nepopolne datoteke vendar se skystar dosti segreva mrbit bi blo dobro, da bi dal TV NOVO not nazaj za internet. Al bom pa še kakšnega Zalmana kupu.

Sandi79 ::

Hehe Kolos79 Dost CD-jev mam no ja za en teden. Samo CDrw bom mogu mal zamenat mam namreč 4/4/32 :O >:D
Zdej pa mau u life8-) tko da ne bom dotiku računala tja do 4ure

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sandi79 ()

Sandi79 ::

Ej Ljudje Kaj pri Netsystemu še obstaja preizkus zastonj? Včasih je bil 1 mesec kaj pa zdaj? :))



Najbolj pogosta gorenjska beseda "zastonj" :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
859128219 (29581) chrush
»

T.Neomej.Klicni vs. T.Isdn vs. M.Inst.Paket

Oddelek: Omrežja in internet
192684 (2341) jerriho
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151030 (105932) amigo_no1
»

EON File Fetch Manager - napomoččč samo 5,6filov na dan

Oddelek: Omrežja in internet
51248 (1096) Brane2
»

zaklepanje tem oz. "prepoved wareza"

Oddelek: Slo-Tech
231830 (1373) neki123

Več podobnih tem