» »

Akumulatorski vijačnik do 150E

Akumulatorski vijačnik do 150E

s1m0n ::

Iščem kak akumulatorski vijačnik do vključno 150€ (če ga je možno dobit v OBI lahko tudi 15% dražji).
Naj bo 14,4V in li-ion.

Kaj vi priporočate ?

Matija82 ::

Pred kratkim sem vzel Makito BDF kot menjavo za staro bormašino in sem res zadovoljen. Baterija drži, dokaj hitro se napolne, dela kot mora.

Poglej si njihovo BDF serijo in potem izberi model (BDFXXXX, variara glede dodatne opreme).

Vikking ::

v akvoniju za 160€ dobiš makito BDF z alu kovčkom in celim kompletom vijačnih nastavkov.

s1m0n ::

Kako pa je s Bosch ? Ker sem premislil in za hobi rabo je dovolj kakšen okoli 100EUR pa ni potrebe po Li-ion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

dope1337 ::

Makita, Hitachi, DeWalt, Hilti, Milwakee, Wuerth = topshit

Za ostale firme nimam občutka.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

itak37 ::

Bosch IXO. Tega imam, pa je kar ok za kaka domaca opravila. Ce ne rabis za profi rabo, ti bo IMO tale dovolj.

Matija82 ::

Če ne rabiš Li-ion, potem si poglej Makito 6271DWxx ()ali 6261 ali 6281).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

noraguta ::

glej kar lion če govorimo o vijačniku, in ne nucaš bor mašine. sploh če je uporaba bolj občasna. nimh je člo pri meni od bajte ker vsak dan ne neucam, kopa je nimh baterija prazna. pa je nekje recimo enkrat na teden. na koncu je pel šraufncigar namest strojček. cena je nekoliko viša tolk višja pa spet ne. pravzaprav je razlika predvsem v baterijah, same enote so pocen. IIRC ma lidl ravno te dni neko akcijo za ~70€. samo malo več bi moral vedet o načinu uporabe.(frekvenca, potrebna moč,avtonomija,... zansljivost)
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

T0RN4D0 ::

Do 100€ je tole ryobi to.

http://trgovina.mercator.si/tehnika/gra...

S tem se lahko tudi lotiš kakšnega projekta, je dovolj močno da lahko tudi kaj zvrtaš ali kak večji vijak privijačiš ter imaš 2 batriji in 1h polnilec. Skatka komplet s katerim bi se dalo že delat.

Če rabiš pa za hobi hobi, torej, da potegneš parkrat na mesec iz police za 5 minut in hočeš da dela, potem pa vzemi li-ion.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Keyser Soze ::

18v če se le da. Ti ne bo ža. Za tak denar že znaš dobit kakšno Makito v akciji.
OM, F, G!

darkolord ::

Ker sem premislil in za hobi rabo je dovolj kakšen okoli 100EUR pa ni potrebe po Li-ion.
V bistvu je glih za hobi precej boljši li-ion, ker je, kot že omenjeno, zadeva zmeraj pripravljena za uporabo.

LadoK ::

V kolikor še iščeš vijačnik ti lahko pomagam;
- DeWalt DCD710S2 162 €
- DeWalt DC740K2 172 €
- Black&Decker EPC146BK 108 €
- Black&Decker EPL148K 147 €

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: darkolord ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199408 (7513) lopov
»

Nakup kotnega brusilnika- fleksarice: Katerega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6117945 (2590) jerriho
»

akumulatorski vrtalni vijačnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921918 (4370) TheBlueOne
»

Komplet akumulatorskega orodja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2813038 (8356) bozgo88
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922860 (16189) T0RN4D0

Več podobnih tem