» »

GNOME ponuja štipendije za punce

1 2
3
»

Mipe ::

Ne, nič nisem zamešal. Ali pa mogoče praviš, da v marketingu ni seksizma?

jype ::

Seveda je v marketingu seksizem, ampak tisto, kar ti opisuješ, ni seksizem, temveč marketing (rožice nalimat na UI ni seksizem, tako kot ni nacionalizem napisat da je guinness najboljše irsko pivo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

BigWhale je izjavil:

Zakaj ni podobnega gibanja, da bi cim vec zensk vpeljali v gradbena podjetja. Jaz cist premal zensk vidim obutih v asfalterske cevlje.


Pa tistih ko kopajo jarke je tut malo. Dobra ideja...
Your turn to burn!

HeMan ::

jype je izjavil:

Mipe> Futuristične vogale in pisane rožice si lahko vtaknete nekam.

To je seksizem, tovariš Mipe.


Kaj ima pa karkoli od zgoraj napisanega veze s spolom? :)

jype ::

Omalovažujoče implicira, da je to posledica ženskih ustvarjalk programja in da ženske uporabnice programja želijo takšne reči.

HeMan ::

Res? Ker jaz tega ne vidim. Da ti slučajno ne projeciraš svojih občutkov v njegov post.

jype ::

Ne, jih ne - take pripombe so točno to, zaradi česar ženske zapustijo področje IT oziroma se mu sploh ne približajo.

HeMan ::

Da ima rad funkcionalne GUI-je in mu ni mar za grafično podobo, je pripomba, ki odvrne žensko od IT področja? Ok. :)

jype ::

Smartass.

Jaz bi tudi pokazal sredinca takšnim in šel delat kaj drugega, če bi takole poskušali iz mene briti norce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mipe ::

Kdo se brije norca? Ti še vedno ni kapnilo, da morda ženske niso edine, ki malajo pisane rožice na grafični vmesnik?

In ti praviš, da sem jaz seksist. Svašta.

jype ::

Who cares če so ali če niso edine. Seksistično je napisat "js hočm da je uporabn, ne pa pisane rožce" v temo o tem zakaj žensk ne zanima IT.

Sprijaznit se boš moral, da s takimi izjavami izkazuješ svojo zahojenost (in to reč tudi popravit, če se ti zdi tako prav).

Mipe ::

Bojim se, da ti ni pomoči, jype. Jaz ne vidim nič narobe z mojo izjavo. Ti se pač vtakneš v vsako izjavo in iz nje izvlečeš najslabši možen pomen, tako kot to počnejo radikalne feministke, ki eksplodirajo celo ob nedolžnem komplimentu.

Pejd raje na parado feministk.

jype ::

Mipe> Jaz ne vidim nič narobe z mojo izjavo.

Saj točno zato pa gnome ponuja štipendije za punce. Ker ti ne vidiš, da bi bilo karkoli narobe.

Mipe ::

Jaz vidim samo kup geekov, ki se slinijo po puncah, skrivajo pa se za temi floskulami. Samo vprašaj se, zakaj ne morejo pridobiti punc drugače kot z denarjem.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917471134 (10862) History
»

Vračanje štipendije, si lahko kaj sami vzamejo z računa ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7833383 (13586) next3steps
»

2. januar: Dela prost dan? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27847406 (37349) Horejšio
»

Pet let stara tožba T-2 proti Telekomu dočakala prvi narok (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6021246 (17817) xerian
»

Američani snubijo bodoče IT-strokovnjake s tekmovanjem

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
213826 (2565) pablic

Več podobnih tem