» »

Trgovina playgame

Trgovina playgame

«
1
2 3 4

Margecan ::

Pozdravljeni




V omenjeni trgovini imajo možnost menjave konzol pa me zanima ali ima kdo izkušnje s tem,Sam nameravam menjat xbox za ps3 in so mi rekli naj ga pošljem preko pošte na njihov naslov in ko bodo dobili paket mi bodo poslali ps3 ampak nisem glih ziher če je to varno oz če jim lahko zaupam





Lp

St235 ::

Z playgame še nisem imel spabih izkušen, pa sem pri njih že nabaljlal. Tudi trgovina obstjaja že lep čas itd. Se pa pojavi vprašanje zakaj se strninjajo z menjave, ker zagotovo tega ne počnejo iz ljubega miru.

Margecan ::

matonson ::

St235 je izjavil:

Z playgame še nisem imel spabih izkušen, pa sem pri njih že nabaljlal. Tudi trgovina obstjaja že lep čas itd. Se pa pojavi vprašanje zakaj se strninjajo z menjave, ker zagotovo tega ne počnejo iz ljubega miru.

Privabljanje kupcev. Edini so s to storitvijo.

Margecan ::

Torej menita da jim lahko zaupam ali ne?

matonson ::

Jst sem imel same dobre izkušnje.

Margecan ::

Ok bom danes poslal pa bomo videli.bom poročal :)

Janac ::

Jaz sem imel slabe izkušnje, naročil zadevo in dobil samo pol zadeve(oglaševana je bilo kot cela).

Margecan ::

Bom videl danes sem poslal in če me zajeba bo mel posledice pol se lahko poslovi od svojiga s.p-ja

St235 ::

Janac je izjavil:

Jaz sem imel slabe izkušnje, naročil zadevo in dobil samo pol zadeve(oglaševana je bilo kot cela).


možgane? libido?

Margecan ::

sedaj mineva že 2 dan odkar sem mu poslal sporočilo kako je z naročilom oz 2 dni odkar ima moj xbox in še vedno ni odpisal kako je s tem,če do ju3 nebo odpisal ga bom poklico pa bomo videli

oo7 ::

Jaz sem naročil pri njih PS3 pred 1 tednom.Pa so mi poslali E-mail,da tega PS3 nimajo.Zato sem ga jaz poklical in naročil drugega novega to je bilo pred 5 dnevi.No,ker pošiljke še ni sem včeraj klical na njihov mobitel brez odziva.Danes sem klical v njihovo trgovino ene 5x vsako uro 1x se vedno javi tajnica in pravi,da naj pokličem na mobitel.Kličem na mobitel ravno tako ene 5x vedno zvoni v prazno.Potem sem pa napisal e-mail če so slučajno pozabili če pride jutri Ok drugače pa ne rabijo pošiljat čeprav so ugodni samo en PS3 čakat 1 teden:O.Mislim kot bi se udrli v zemljo;((ne duha ne sluha.
A mogoče kdo lahko priporoči kako dobro trgovino na spletu poleg tega playgame in goblina?Ali pa če kdo ve če na rudniku v Ljubljani kje prodajajo PS3??

hvala in Lp:)

abyssus ::

Jaz sem naročil igro pri njih in je danes tretji dan, vendar pa mi naročila niso še niti sprejeli. Mogoče sem preveč nestrpen, vendar se mi tri dni zdi sedaj že kar veliko, da nebi naročila niti sprejeli. Kako dolgo se bo potem še to pošiljalo. Sem kar razočaran. Sem upal, da bom čez vikend lahko že igral novo igro, pa nebo nič s tega. Me je kar odgnalo ker je to moja prva izkušnja z njimi in so me takoj razočarali.

rajkoko85 ::

priporočam da prej pokličeš in vprašaš če imajo na zalogi pa pol naročiš,drugač pa imam dobre izkušnje z playgame.

Buggy ::

rajkoko85 je izjavil:

priporočam da prej pokličeš in vprašaš če imajo na zalogi pa pol naročiš,drugač pa imam dobre izkušnje z playgame.


jaz sem tudi v torek prvic narocil pri njih igro Project Cars in sem jo z GLS dobil ze v cetrtek. Sem pa seveda med tem poklical in z Damjanom sva skupaj preverila kako je z narocili in zalogo. Korektna cena (31€ - steam 50€) in odnos z njihove starni, kar se mene tice.

abyssus ::

Nisem klical, ker se mi ni mudilo, prav tako pa sem bil prepričan, da bo danes igra doma. Bom poklical drugi teden.

Jerry000 ::

Kakšne frišne izkušnje z to trgovino? Nameravam kupiti rabljeno konzolo

scipascapa ::

DONT.

erex ::

Par let nazaj kupil xbox 360 od njega, ki je že očitno imel rrod napako in ga je začasno popravil v pečici. Model je na splošno malo bolan v glavo. Naredi si uslugo in se izogibaj te trgovine.

Seljak ::

Imaš trdne dokaze, da je dal v "pečico"(?), ker kot morda več je bila to serijska napaka X360. Pa, še nekaj Play ima zelo dobre garancijske roke, tudi, če kupiš rabljen izdelek ima garancijo in lahko izdelek vrneš. Če pa si še v njegovem klubu pa še dodatne popuste.

erex ::

100% ne. Sem pa 99%. Plus xbox je imel 12v fan mod narejen.

Seljak ::

Saj si vedel kaj kupuješ. Rabljeno namreč.

Jerry000 ::

Ok hvala, vidim da je bolje da se izogibam. Ali je kakšna legit varna trgovina da bi pogledal za rabljeno konzolo? Ali pa če kdo sledi, kje se da kupiti po nizki ceni PS4 Slim 500GB, ter mogoče še kakšno igro zraven ali pa tudi ne.

Seljak ::

Kolega je kupil PS4 500GB+ igro za malce čez 300€. V dm leibnitz (Avstrija).

rdecaluc ::

Zadeva je trenutno se v media marktu za 200€ nekje. Evo jo
Est modus in rebus. ,typos

Jerry000 ::

MediaMarkt je zame kar daleč...koliko pa poštnina pride? Se mi zdi potem že boljše v BigBank it iskat ko je akcija 230€

Seljak ::

Če boš skuril več kot 8€ bencina potem je res bolje čakati na akcijo od katerih lokalnih trgovin.

Jerry000 ::

Bližje mi je BTC big bang :). Za 240€ PS4 slim, 500gb in 2 controllerja. Se mi zdi ugodno.

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

Bližje mi je BTC big bang :). Za 240€ PS4 slim, 500gb in 2 controllerja. Se mi zdi ugodno.


Odlicna rešitev. Prilimaj fotke nove pridobitve v toku dneva.

abyssus ::

Mislim, da ima Harvey trenutno 1TB slim, 2 controllerja ter igro.

Jerry000 ::

Pa še res je, ista cena. Črni ali beli :). Ima kdo belega?

scipascapa ::

PlayGamesi ::

erex je izjavil:

Par let nazaj kupil xbox 360 od njega, ki je že očitno imel rrod napako in ga je začasno popravil v pečici. Model je na splošno malo bolan v glavo. Naredi si uslugo in se izogibaj te trgovine.


Močno upam da si dobil od mene v x360 še kak kos pice in mal kečapa, močno upam!

Malo bolan v glavo gre pa odvetniku dalje pa urejajte lepo skupaj!

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Profesionalni odnos all the way.

PlayGamesi ::

A bi bil ti tiho, da si delbil, kurbir, prodajaš drogo, kriv sem da država propada, še kaj dodam, če bi bil ti tiho, oz čer boš na mojem mestu, kr bodi, žal pa jaz ne bom!

Na zadnje lahk dodam, ko je model omneil da že 18let pordajam al kurbe al kaj, kakkroli, nima veze, je model plačal natanko 4,987eur, tako da izvolte, rade volje berem da sem?? Kaj vse??

Dr_M ::

A je šmarnice zmanjkalo?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

wow, ful profesionalen odnos. Sem prav vesel, da nazadnje nisem vzel tu; tko al tko me je minalo potrpljenje po enem tednu neresnega odnosa.
#brezpodpisa

chucki ::

Kupce bi bilo potrebno včasih pretepst, tako da se ne čudim reakciji playgame
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

PlayGamesi ::

še 487l, pa 170 l šnopca, pa muškata 800l+ je na lagerju, tko da :) Sm to ni več moderno...sej veš...

Lej men je kul če se folk smeje, neki reče, da je neki narobe, (vsako kritiko prenesem, če sem kaj narobe naredil, se potrduim 5x bolje da stranki uredim vse, brez vsake komplikacije )da se grdo rečen JAZ potrudim , uredim, popravim grehe za 10+let nazaj, NE PRENESEM PA, LAŽI, bedarij od tega kar sem pisal na vrhu, eni resnično se ne zavedate , da take besede lahk koštajo nenormalno, , ker eni prou mislijo da ne bo nič od tega, na koncu lahk rečem le, rade volje počakam, da se vse zmelje, ker je le obresti letno za take bedarije skor 1k eur, model kateri me je okradel za vsega 257eur, je na koncu plačal po 8 , 9 letih , 4k+ eur....rade volje počakam!

hojnikb je izjavil:

wow, ful profesionalen odnos. Sem prav vesel, da nazadnje nisem vzel tu; tko al tko me je minalo potrpljenje po enem tednu neresnega odnosa.


Dej bodi mal fer pa preberi VSE bedarije, tebe jaz osebno nisem užalil NIČ, ne leti nate dobesedno nič, in če ti moj profi odnos ne paše, te jaz ne silim, ŠE EN X POVDARIM, NISM PAPAK, DA BOM TIHO, RAD BESEREM laži, foušarijo, totalne bedarije, če pa še iztržim kaj od tega, sem pa 10x bolj vesel, in vemo da bi vsak to naredil!

Jaz lahko prek enga BB govorim vsega mogočega, treba pa vedet, tm je 300+ folka zaposlnega, kar pa meni folk dela, leti pa direkt na moje ime Damjan Šimenc in ko me en x užaliž, ali je beseda na netu, meni to pomeni da bo za zmer na netu in da je dobesedno vsak zemljan lahko to prebal, to pa ni glih pocen za moje zdravje, na koncu tudi za posameznika, kateri to napiše!

Zgodovina sprememb…

Kehgart ::

Sam si vedo v kaj se spuščaš, zdaj pa trpi, če pa ti gre tako hudo pa imaš vedno možnost, da izgineš.

hojnikb ::

Mah, po tolkih letih posla bi pa že lahko vedel, da izlivanje svojga rage-a (sploh na javnem forumu) ne prinaša nobene koristi, še najmanj za tebe.
Če imaš težave z nadzorovanjem jeze, probi vsaj štet do 10, predn blekneš bedarije
#brezpodpisa

Machete ::

Prodajalcu se je vklopil red ring of rage :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dr_M ::

chucki je izjavil:

Kupce bi bilo potrebno včasih pretepst, tako da se ne čudim reakciji playgame



Ja, folk zna bit idiotski, ampak trgovec bi moral bit profesionalen, podat diplomatski odgovor, tisti troli ki pluvajo, se zgubijo in to je to.
Ce pa prodajalec nastopi takole primitivno, hja, neb se cudil, ce bi folk nehal kupovat pri njemu. Sej ce vse stima, je ok, kaj pa ce nastane problem, potem imas pa s takim clovekom opravka? Hvala, ampak ne hvala.
Tudi ce ta stacuna zgine, se ne bo nihce sekiral.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Kolikor berem je napako odpravil. Čemu javno blatenje imena?
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

Mislim, da si ga je ravnokar oblatil sam. Lahko bi se javil razložil svojo stran zgodbe in nasvidenje. Razumem, da če nekdo širi laži ni lepo, ampak če si prodajalec ne boš NIKOLI ugodil vsem. Nekdo te bo vedno pljuval in na to se moraš navadit in se odzivat profesionalno in urejeno.

Zame je zgubil vso kredibilnost z izrazoslovjem, ki ga uporablja. Lahko pa da je kdo naredil račun samo, zato da mu zbije trgovino?

Veron ::

Slabo, še registiral se je z "uradnim" mailov, katerga uporablja za trgovino (trgovinaplaygame@gmail.com, uradni mail v letu 2013).

Sicer sm mel tud jst že nekaj časa nazaj slabšo izkušnjo. Dostava je bila bistveno kasnejša od obljubljene, ampak je kasneje reklamacijo uredil tako kot je potrebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Jerry000 ::

No, vseeno to ni bil profesionalen odnos. Ko bo nekdo bral tol ene verjamem da bi se odločil za nakup.
Se pa strinjam, kar je erex napisal tudi ni bilo ravno fer in na nivoju. Ampak trgovec bi pa tudi lahko bil malo bolj profesionalen...sploh ker piše v imenu trgovine in se tudi baje prijavlja z istim mailom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:


Se pa strinjam, kar je erex napisal tudi ni bilo ravno fer in na nivoju.

Ni naredil prav, ampak je kupec. Dal je svoj denar in s storitvijo ni bil zadovoljen. Tudi kupci smo včasih svinje, ampak če ti od 1000 ljudi 2 popljuvata trgovino, se na 2 ne oziraš, ker je preprosto premalo.

Če pa prodajalec po javnem forumu znori pa me ne bo videl v svoji trgovini.

Jerry000 ::

111111111111 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Se pa strinjam, kar je erex napisal tudi ni bilo ravno fer in na nivoju.

Ni naredil prav, ampak je kupec. Dal je svoj denar in s storitvijo ni bil zadovoljen. Tudi kupci smo včasih svinje, ampak če ti od 1000 ljudi 2 popljuvata trgovino, se na 2 ne oziraš, ker je preprosto premalo.

Če pa prodajalec po javnem forumu znori pa me ne bo videl v svoji trgovini.

Eno z drugim. Še vedno sem pa mnenja (čeprav verjamem da mu je film/živec počil), da bi moral trgovec bolj profesionalno reagirat oziroma ignorirat. VSI pa vemo da s(m)o kupci/stranke zajebani. Eni bolj, drugi manj. VSI smo pa ljudje in se učimo na napakah :).

PlayGamesi ::

Še en x, če me nočete prebrati, me resno NI treba, jezn sm le na besede kot so, LAŽI, da imam doma tigrem, leve, kurbe, drogo, alko itak, ganšđa itak....kaj še...

Se pravi, NIKOLI nisme jezen na nekoga da opiše mojo napako, VESEL sem tega , da nato sam popravim VSE reći vsaj 3x bolje, in JA in BOM in JA in BOM pisal in prijavljal odvetnikom dalje glede takih besed, tako da kar se tega tiče se jaz ne spremenim niti za 1 milimeter, če koga to odvrne da pri mnei akrkoli nabavi, tudi prav, pač se za tak flk ne sekiram, jaz osebno predn se nism nasankal za kakršnikoli nakup, nikoli nism pisal od nekoga ali firme bedarije, folk jih...na velko, če koga s tem užalim, da pišem nazaj, kar se mene tiče se oproščam, ampka žal žal tiho ne bom, kdor misli da je javen forum , ali da je an netu vse javno, žal se prokleto moti, lahk ti pišeš karkoli, naj pa bo dokaz, naj bo fer, naj bo reč urejan kot more biti..., pol imamo pa mal več folka ki drži z drugimi frimami in dirket osebno žailjo mene, večina zaradi dveh reči, prva reč je foušarija totalna glede cen, ker so dotikrat noro dobre, druga reč pa je, kdor zamudi neko akcijo, sem jaz na tapeti še 10let, da mu nism hotel prodati, ampka je le ena reč, akcije so, akcije bodo, nikol niso bile slabše akcije, kvečjem iz dneva v dan boljše, ampka določeni nočjo počakat niti 5min, pa je vsa jeza!

Pa še vse moje poste preberte na vseh gejmrskih forumih, za 16 let nazaj, pa prosim najte moje ebsede da kr neki lažem, nabijam, osebno ubijam kakega človeka, mu razlagam ne vem kaj, naj zadnje sem bral da imam kurbo doma, da rentam kurbe, da služim keš s tem, a jaz pa že 18let eno in isto deklino, poročeno, žulm non stop, tko da...kapo dol takemu folku!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29842461 (495) oo7
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701262651 (34706) DejchSLO
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115280 (5031) oo7
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6713023 (10520) opeter
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416553 (8807) Beskomedo

Več podobnih tem