» »

Planet TV

Planet TV

«
1
2 3

flameir ::

Je kdo gledal informativno oddajo Danes?
Super je HD, sam sama oddaja me ni prepričala, ampak ajde, jim dam čas.
Sicer pa, jim bo uspelo? Tolk denarja so zmetal v to, noro res....
Danes majo še predvolilno soočenje v operi...preseravanje (moje mnenje).

Ganon ::

Prvi vtis je pozitiven, vsebinsko všečno. Pa končno informativna oddaja v HD, slika je kristalno čista. Je pa še precej prostora za izboljšave, ampak itak so šele na začetku.

Jerca je huda.

Keyser Soze ::

Ojoj, desnostrankarsko trobilo v HD resoluciji. Bo raja še bolj slinasto požirala "Demokratične" prispevke.:|
OM, F, G!

mailer ::

Pa zakaj morate v vsako stvar rint politiko zraven? Nekateri se trudijo, da bi nam ponudili nekaj novega nevoščljivci pa morajo to spljuvat že takoj na začetku. Mater ste zafrustrirani u PM.

amigo_no1 ::

Iz katere jame si ti ravno prilezel po 20 letnem spanju ?

Buggy ::

mailer je izjavil:

Pa zakaj morate v vsako stvar rint politiko zraven? Nekateri se trudijo, da bi nam ponudili nekaj novega nevoščljivci pa morajo to spljuvat že takoj na začetku. Mater ste zafrustrirani u PM.


sej se hecas a ne?

Ganon ::

mailer je izjavil:

Pa zakaj morate v vsako stvar rint politiko zraven? Nekateri se trudijo, da bi nam ponudili nekaj novega nevoščljivci pa morajo to spljuvat že takoj na začetku. Mater ste zafrustrirani u PM.


Podpis.

Exile3 ::

Sem jih zelo vesel, ker imamo klasično tv in imamo samo okoli 7 programov. Sicer pa če ima kdo denar za speljat projekt je to siol. Zaenkrat jim gre zelo dobro, samo upam, da se ne bodo pokvarili z reklamami kot to počne pop tv

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Enron x86 ::

@Exileforce, se pravi, da oddajajo tudi preko DVB-T? A že dela?

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

amigo_no1 ::

Hvališ taisti siol, pri kateremu je bil obvezen isdn pri adslju ?

Kje je fora da državno podjetke (TS & Siol) ustanavlja novo komercialno TV postajo, ko je trg v krizi in še obstoječim ne gre ?

Jajo_TV aka SDS_propaganda_TV se zdi najbolj očiten odgovor, sploh ko vidiš kakšne kadre zaposlujejo (Vasle, Paulinova).

Zgodovina sprememb…

Latex ::

Čas je že biu da dobimo eno normalno komercialno tv, ne pa neko brezvezno nategovanje folka z kopico reklam aka Pro plus.

PaX_MaN ::

Karkoli kar je v državni lasti ne more bit normalno.

Exile3 ::

Enron x86 je izjavil:

@Exileforce, se pravi, da oddajajo tudi preko DVB-T? A že dela?

lp


Ne da bi vedel zaenkrat sem jih gledal prek interneta : http://www.siol.net/planet-tv.aspx
amigo_no1 :: Tudi sam sem se odcepiv od njih trenutno sem pri Amisu , hočem samo reči , da imajo keš ,da to speljejo . Da obirajo folk mi seveda ni po godu .

Keyser Soze ::

mailer je izjavil:

Pa zakaj morate v vsako stvar rint politiko zraven? Nekateri se trudijo, da bi nam ponudili nekaj novega nevoščljivci pa morajo to spljuvat že takoj na začetku. Mater ste zafrustrirani u PM.

Je ni treba. Se sama prerine. Novo bo pa ravno toliko kot je nekaj med Svetom in 24ur. Mark my words!

Poglej malce kvaliteto poročanja oz. člankov na Siolu pred kakšnim letom, dveh in pa danes. Človek ne more bit druzga kot žalosten. Kar je pa milje daleč od nevoščljivosti. Se pa vseeno sprašujem čemu nevoščljivost? A bi morala bit?

P.S.: Edino kar je kolčkaj uporabno na TV so kakšni Discovery, NG, HBO, FOX, ipd. programi. Ki nudijo vsaj nekaj približno na nivoju.
OM, F, G!

Matako ::

Dejstvo je, da tržne potrebe po še eni TV postaji v Sloveniji ni. Sploh še eni splošni, kot je Jajovizija. Očitno je nekdo spet strokovno naredil nekomu všečno raziskavo trga. Cena? Sitnica!

EDIT: Itak je ta segment tipična industrija v odhajanju. Podobno kot tiskani mediji.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Double_J ::

Zakaj pa je to propaganda, gledal sem predsedniško soočenje in se mi res ni zdelo...
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Olajuwon ::

In v čem naj bi bila jajovizija? A zato, ker so poročali da so poslanci PS dokazano lagali? In ker so imeli prispevek o mutnih poslih jankoviča, ki sicer velja za brezmadežnega? Zanimivo, kako si povprečen levičar predstavlja novinarstvo.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Matako ::

Mislim, da izraz bolj gre na račun rahlo sumljive, ehm, investicijske motivacije za to postajo. Ok, počakajmo, da spoznamo grškega magnata, ki se bo izprsil.

Pravilo slovenskega financiranja št. 1 - če izgleda mutno, verjetno je.
Pravilo slovenskega financiranja št. 2 - če ne izgleda mutno, še vedno lahko je.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

boro10 ::

Olajuwon je izjavil:

In v čem naj bi bila jajovizija? A zato, ker so poročali da so poslanci PS dokazano lagali? In ker so imeli prispevek o mutnih poslih jankoviča, ki sicer velja za brezmadežnega? Zanimivo, kako si povprečen levičar predstavlja novinarstvo.


Nič ni narobe s poročanjem o mutnih poslih kogarkoli, vendar je v veliki meri preveč subjektivno, problematično pa je pomanjkanje kritičnega poročanja o trenutni vladi in njenih predstvnikih.

Če tega ne opaziš si butelj, če pa bi si vsi novinarji predstavljali novinarstvo po siolovsko pa nam bog pomagej.
Pozdrav

jnovak ::

Keyser Soze je izjavil:

mailer je izjavil:

Pa zakaj morate v vsako stvar rint politiko zraven? Nekateri se trudijo, da bi nam ponudili nekaj novega nevoščljivci pa morajo to spljuvat že takoj na začetku. Mater ste zafrustrirani u PM.

Je ni treba. Se sama prerine. Novo bo pa ravno toliko kot je nekaj med Svetom in 24ur. Mark my words!

Poglej malce kvaliteto poročanja oz. člankov na Siolu pred kakšnim letom, dveh in pa danes. Človek ne more bit druzga kot žalosten. Kar je pa milje daleč od nevoščljivosti. Se pa vseeno sprašujem čemu nevoščljivost? A bi morala bit?

P.S.: Edino kar je kolčkaj uporabno na TV so kakšni Discovery, NG, HBO, FOX, ipd. programi. Ki nudijo vsaj nekaj približno na nivoju.

+1 (še posebej za "p.s." del)

Slovensko novinarstvo je v K*! Vse kar nam nudijo je tračarstvo, senzacionalizem na eni strani in neobjektivno poročanje o domači politiki na drugi strani; levi in desni, vsak ima svoj medijski tabor (oz. več le teh).
Problem je pa ker nobeni strani pravzaprav ni mar za ljudstvo. Gre le za borbo za oblast, da se pokrade še iz preostanka preživelih državnih podjetij.
Nima smisla, dokler se celotna "stara garda" ne odmakne, ni važno kdo je na vrhu.

& kako je to "komercialna televizija", če je pa pod okriljem družbe TSmedia (le ta je v 100% lasti Telekoma Slovenije).

Ganon ::

Double_J je izjavil:

Zakaj pa je to propaganda, gledal sem predsedniško soočenje in se mi res ni zdelo...


Ker se nekaterim norcem Janša prikazuje na vsakem koraku.

Nikonja ::

Itak da ne bo nič pametnega samo repriziranje eno te istih nadaljevank, filmov.... me nebi presenetilo če se bo pokazal da Proplus ima svoje prste v tem programu...

Pa HD program je špica, cca 15% je v HD ostalo je itak samo upscalan SD signal, juuuupi !!!

Dobr da imam satelitsko in uživam v cardsharingu !

Olajuwon ::

Ob pol enih ponoči dajo "the walking dead". Zakaj ne dajo raje ob pol štirih zjutraj že ki smo...
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

flameir ::

Enron x86 je izjavil:

@Exileforce, se pravi, da oddajajo tudi preko DVB-T? A že dela?

lp


Bo v kratkem.

Olajuwon ::

boro10 je izjavil:

Olajuwon je izjavil:

In v čem naj bi bila jajovizija? A zato, ker so poročali da so poslanci PS dokazano lagali? In ker so imeli prispevek o mutnih poslih jankoviča, ki sicer velja za brezmadežnega? Zanimivo, kako si povprečen levičar predstavlja novinarstvo.


Nič ni narobe s poročanjem o mutnih poslih kogarkoli, vendar je v veliki meri preveč subjektivno, problematično pa je pomanjkanje kritičnega poročanja o trenutni vladi in njenih predstvnikih.

Če tega ne opaziš si butelj, če pa bi si vsi novinarji predstavljali novinarstvo po siolovsko pa nam bog pomagej.


Aja, a nimaš nobenega drugega medija, ki bi predstavljal napake sedanje vlade? A bereš siol pod prisilo? Kaj če pa bi bila sedanja opozicija na oblasti, pa bi ti blo bedno češ kaj napadajo koalicijo na vsakem koraku.

Ti jasno boš sicer rekel, da ne... ampak poznam take tiče kot si ti. Cel lajf ste bili vajeni kako se kurca desne in da sicer res, da levičarji niso najboljši ampak so vseeno boljši kot desnica. Se bo treba navaditi, da ne morejo pač vsi mediji enako govort/pisat. In da včasih "(ne)kritičnost" medijev ni bila problem, zdaj pa kr naenkrat je... Malo se skuliraj in začni trezno razmišljati.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

Pithlit ::

Exile3 je izjavil:

Ne da bi vedel zaenkrat sem jih gledal prek interneta : http://www.siol.net/planet-tv.aspx

Pa še silverlight so moral ponucat... bumbarji.
Life is as complicated as we make it...

MadMicka ::

Olajuwon, ma ne sme se zgodit, da bo vlada z davkoplačevalskim denarjem po eni strani reklamirala samo sebe in po drugi strani tolkla po opoziciji. Matr, pa to smo mel dobrih 20 let nazaj.

RTV Slo bi morali pustiti v čim večji meri civilni družbi, ne pa, da je RTV Slo plen vsakokratne politične koalicije, ki zmaga na volitvah. Zdej nam je pa nesposobnež od Janše podtaknu še eno TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Nissan GTR ::

Ne vem, kaj ima davkloplačevaski denar pri novi televiziji? A je mogoče vlada dokapitalizirala Telekom, da so ustvarili novo TV? Jaz že par let ne plačujem več nobenih storitev Telekomu. Nova televizija pa kot vem deluje tržno tako kot druge komercialne televizije pri nas.

Da bi dokončno sodil novo televizijo je še zelo prezgodaj. Kar sem gledal njihov spored glede nanizank in filmov, ni nič posebnega, sem malo razočaran. Njihova prva informativna oddaja mi je pa bila solidna, slika odlična. Všeč mi je tudi to, da nimajo eno uro razvlečene informativne oddaje kot Pro plus, ki zelo utruja in res rabi konkurenco.

Ste pa eni nekorektni, ko že kar v naprej obsojate, da je to neka jajotelevizija. Vse kar ni Mladina ali pa levičarsko jecljanje Mojce Pašek Šetinc, je takoj treba etiketirati za neprofesionalno in desničarsko. Čudno, da se še Zveza borcev in Spomenka niso oglasili, da obsodijo novo TV.

Če pa gledam Planetove glavne novinarje, je Potrč na SVET-u par let pljuval po Janši, Gerič je je bil med kolovodji famoznega štrajka novinarjev nacionalke ravno na dan, ko je leta 2004 zmagal SDS, Jerca je oboževalka Huga v Venezueli, Bratož je res malo bolj desen, Živa Rogelj se je pa doslej ukvarjala s prispevki o kulturi, drugače je pa super punca, vedno je bila luštna in pametna, jo poznam še iz Kranja iz osnovne šole, njena mama me je pa učila slovenščino in sem imel same petice pri njej.

Zgodovina sprememb…

Olajuwon ::

Pa še to... to obtoževanje da se dela enostransko televizijo z davkoplačevalskem denarjem (Rai-državna televizija, ki je imela opozicijske oddaje na sporedu), se je npr obtoževalo italiji. In kdo je to obtoževal? Berlusconi. Karkšnokoli naključje je zgolj slučajno...

In ja. Jaz nevem kje je tu davkoplačevalski denar. Poleg tega kolikor je meni znano, telekom oziroma vsaj TS media, hčerinsko podjetje ki ima v lasti planet TV, bo baje v kratkem prodano tujemu zasebniku.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Matako ::

Olajuwon je izjavil:


In ja. Jaz nevem kje je tu davkoplačevalski denar. Poleg tega kolikor je meni znano, telekom oziroma vsaj TS media, hčerinsko podjetje ki ima v lasti planet TV, bo baje v kratkem prodano tujemu zasebniku.


Ja, nekemu neznanemu "grškemu mogotcu". Zelo pogumno, če so šli v vso to investicijo brez zagotovljenega posla. Na sploh je pogumno investirati v novo TV postajo v Sloveniji. Dosti pomenljivo je, da je praktično edini normalni investitor (MTG) pred meseci celo še odšel s tega trga. Pač nekdo je pogledal številke.

Jaz pravim samo, da je statistika teh investicij brez neke tržne logike slaba - če je pa tržni interes zamenjal politični, kot je pri nas prepogosto pa šanse za kako afero okoli financiranja ocenjujem konzervativno na cca 50%.

Jbg. Taka je varna stava.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Nissan GTR ::

v Sloveniji je sigurno plac za še kakšno tv postajo, samo regulatorji morajo malo pristriči monopolista pro plus

Okapi ::

Jaz nevem kje je tu davkoplačevalski denar.
Telekom je državna firma, se pravi od davkoplačevalcev. Če zapravljajo denar za zgrešene projekte, zapravljajo naš denar.

O.

Keyser Soze ::

"Abramba" v teku. Mal sumljivo tole zanikanje.>:D

Hvala bogu, če bo končno en objektiven medij. Samo sem rajši previdno sumičav, kot pa nespametno zaupljiv.
OM, F, G!

opeter ::

Če bodo dali kakšne filme, bo super.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

Nissan GTR je izjavil:

v Sloveniji je sigurno plac za še kakšno tv postajo, samo regulatorji morajo malo pristriči monopolista pro plus


Ja, dokler si bili Švedi (TV3) tukaj se ni nič zgodil. Potem so rekl, da imajo dost sranja in zaprl firmo, zdaj pa dobivamo nov TV v slovenski lasti.
Sej isto je blo pri GSM operaterjih. Šele, ko je Vega zaprla vse skupaj, so se začele zadeve normalizirat in potem smo pa dobil novega operaterja v slovenski lasti (oz. kar 2).
In mislm, da čisto isto bo pri DVB-T. Norkring je zgradil omrežje za multipleks B, ki naj bi bil namenjen komercialnim TVjem, ampak država jim je dovolila, da grejo na multipleks A (od RTVSLO, zgrajen z davkoplačevalskim denarjem) in Norkring je vse skupaj moral zapret. Zdaj pa vidm, da je zunaj razpis za multipleks C. Kdo mislite, da bo šel v to? Kakšni tujci verjetno ne, ker vidijo, kako gre to pri nas.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

opeter ::

Slovenija je majhna in razen ene ali dve komercialnih TV firm (trenutno ProPlus in TV3 Medias) ostalo itak ne bi preživelo. Zato je PlanetTV narejeno z davkoplačevalskih denarjem. Ampak tudi tega ne bo v nedogled.

Pa še RTVSLO bo v hudih škripcih, ko bodo naslednje leto zmanjšali naročnino.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zmajc ::

Programska shema se mi zaenkrat zdi solidna, po pravici povedano še najboljša izmed velikih treh. Vsaj ta hip.

Okapi ::

Ni problem dobra programska shema - problem je, če bo prinašala izgubo. Si se morda vprašal, zakaj druge televizije vrtijo drugorazredno robo - ker so uredniki neumni in ne vedo, kaj je dobro, ali ker je poceni in vedo, da dražje robe ne morejo pokriti z reklamami?

O.

Looooooka ::

Pithlit je izjavil:

Exile3 je izjavil:

Ne da bi vedel zaenkrat sem jih gledal prek interneta : http://www.siol.net/planet-tv.aspx

Pa še silverlight so moral ponucat... bumbarji.

za videostream boljse od html5 in flasha =)

mailer je izjavil:

Pa zakaj morate v vsako stvar rint politiko zraven? Nekateri se trudijo, da bi nam ponudili nekaj novega nevoščljivci pa morajo to spljuvat že takoj na začetku. Mater ste zafrustrirani u PM.

Mas prav...beseda politika na Majer TV ne pase. Enostransko porocanje bi bilo boljse :P

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Pa še silverlight so moral ponucat... bumbarji.

za videostream boljse od html5 in flasha =

In na linuxu dela tudi ?
V čem je MS silverlight boljši kot html5 ?

Kje je real player ?

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Olajuwon je izjavil:

Pa še to... to obtoževanje da se dela enostransko televizijo z davkoplačevalskem denarjem (Rai-državna televizija, ki je imela opozicijske oddaje na sporedu), se je npr obtoževalo italiji. In kdo je to obtoževal? Berlusconi. Karkšnokoli naključje je zgolj slučajno...

In ja. Jaz nevem kje je tu davkoplačevalski denar. Poleg tega kolikor je meni znano, telekom oziroma vsaj TS media, hčerinsko podjetje ki ima v lasti planet TV, bo baje v kratkem prodano tujemu zasebniku.

In potem svizec zavije cokolado.
Telekom, ki je blo drzavno podjetje in potem Siol, ki je blo tud neko kvazi loceno podjetje. In sploh ni odgovarjalo ljudem na oblasti a ne?
In sploh ni vedno porocalo tako, kot je pasalo vladajoci stranki.
It's all in our heads :)

Matako ::

V bistvu zdaj financiramo dve TV postaji. Eno direktno preko prispevka, drugo pa "na fini način", kot pravijo Hrvati.

Slovenci očitno res radi gledamo TV.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Looooooka ::

amigo_no1 je izjavil:

Pa še silverlight so moral ponucat... bumbarji.

za videostream boljse od html5 in flasha =

In na linuxu dela tudi ?
V čem je MS silverlight boljši kot html5 ?

Kje je real player ?

V vsem.
Pejt vprasat folk na moonlight projektu?
Ze nekaj let upam, da pod ruso...pa se kar noce crknit.

Utk ::

Komot bo preživela še ena televizija, mora pa čim prej it v privat roke. Poptv je itak zanič, razen 24ur. TV3 ni bil tako slab, ampak so pa malo pretiravali z reklamami, morda tudi premalo lagali z gledanostjo, v nasprotju s poptv.

Looooooka ::

Matako je izjavil:

V bistvu zdaj financiramo dve TV postaji. Eno direktno preko prispevka, drugo pa "na fini način", kot pravijo Hrvati.

Slovenci očitno res radi gledamo TV.

Moram priznat, da me od humoristicnih nanizank zadnje leto najbolj zabava nek reality show na rtv slo 3.
Ful inovativen concept.
50 + otrok so oblekli v odrasle in jih zaprli v sobo. Potem jim dajo neke predloge za resevanje nekih problemov. Vmes se pa lahko prijavljajo na razpravo in zadevo komentirajo/predlagajo izboljsave.
In ker je pac reality show a ne...se pol tm gor kregajo in zalijo.
Res ne vem zakaj poptv ni odkupil pravic.
Za pocrkat smesna oddaja!

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Lavki imajo že nočne nore pa se je prižgala šele prva kresnička konkurence.
Totalitarni um ne prenese drugačnosti, ne glede na njen obseg.
Zbogom in hvala za vse ribe

Looooooka ::

WarpedGone je izjavil:

Lavki imajo že nočne nore pa se je prižgala šele prva kresnička konkurence.
Totalitarni um ne prenese drugačnosti, ne glede na njen obseg.

Ze celo leto gledamo siol.net novice in se ne moremo nehati cuditi, kako samo ta portal vedno pride do cisto drugacnih zakljuckov kot VSI ostali mediji.
Tole je pac upgrade.
Ampak ok...vazno, da bojo nanizanke in filmi...ceprav bo the walking dead ze na foxu tko da zaenkrat ne vem kaj bom gledal =)

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

do cisto drugacnih zakljuckov kot VSI ostali mediji.

Vsi ostali pridejo do istih zaključkov?
Exactly my point.
Zbogom in hvala za vse ribe

matejceh ::

The Walking Dead??? Misliš Obkrožen z mrtvimi??? haha

Looooooka ::

WarpedGone je izjavil:

do cisto drugacnih zakljuckov kot VSI ostali mediji.

Vsi ostali pridejo do istih zaključkov?
Exactly my point.

Nisem rekel, da imajo vsi ostali CISTO iste zakljucke.
siol.net gre vedno v drugo smer. Ostali so vcasih celo nekje na polovici.
Ampak lej...ce ti pase gledat novice, ki jih pise oblast(pa sploh nima veze kera...ker prejsnjo so cisto isto delal) go ahead.
Jst osebno si zelim medija, ki si upa raztrgat leve in desne...ne glede na oblast.
Zaenkrat vsi z oblastjo ravnajo zelo previdno. Vodi pa seveda vse kar smrdi po telekomu...

matejceh je izjavil:

The Walking Dead??? Misliš Obkrožen z mrtvimi??? haha

Cak no...po volitvah bo vec kasha za prevajalce :D

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pop TV in Kanal A plačljiva? (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3594565274 (17570) BorutK-73
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440225 (33870) next3steps
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14733513 (28896) radmannsdorf
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661438 (47190) RejZoR
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912489 (9728) oo7

Več podobnih tem