» »

Peticija za ukinitev RTV prispevka

Peticija za ukinitev RTV prispevka

1
2
3

ZbitaGrinta ::

jaz sem zato da se ukine ta prispevek

1. zamerili so se mi z temi migranti ker so prikrivali in lagali
2. plačujemo ta prispevek a so ravno tako reklame kot na drugih televizijah
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

mirancar ::

Telbanc je izjavil:


Greš tja in podpišeš da izstopaš iz zavarovanja, pol greš na probono. So otroci revežev, ki niso zavarovani in tud hodijo tja. Pač 25 let kapitalizma mamo lačne otroke brez zavarovanja tudi.

Tja kam ? Nobenih informacij glede tega na internetu.

Telbanc ::

mirancar je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Greš tja in podpišeš da izstopaš iz zavarovanja, pol greš na probono. So otroci revežev, ki niso zavarovani in tud hodijo tja. Pač 25 let kapitalizma mamo lačne otroke brez zavarovanja tudi.

Tja kam ? Nobenih informacij glede tega na internetu.


http://www.amnesty.si/doplihar
http://www.ordinacija.net/members/www-p...
http://www.zurnal24.si/ambulanta-za-tuj...
https://www.zd-koper.si/sl/urniki/78-ur...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

...:TOMI:... ::

bambam20 je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Kaj pa se sekirate. Iz svojega zivljenja odstranite radio in TV ter avtoradio in ste oproščeni plačevanja prispevka 100 %. Tako lahko je to.



Čakaj malo. Avtoradio uporabljam za predvajanje Mp3jev in ne poslušam RTv-ja preko njega.


To njih ne briga. Ravno tako, kot jih ne briga, ce se ti z avtom vozis samo 300 m okoli doma ali pa delas vsak dan 300 km. Imas avto in moras placat cestnino, pa ce se vozis po makadamu ali pa po avtocesti.
Tomi

bambam20 ::

...:TOMI:... je izjavil:



To njih ne briga. Ravno tako, kot jih ne briga, ce se ti z avtom vozis samo 300 m okoli doma ali pa delas vsak dan 300 km. Imas avto in moras placat cestnino, pa ce se vozis po makadamu ali pa po avtocesti.



kaj ima cestnina veze z rtv prispevkom, če ne poslušam njihovega radijskega programa?

Seveda jih ne briga, če dobijo vsak mesec brezplačen denar. Boli njih.

Ajde, ne rečem, da bi poročali objektivno, delovali v dobro ljudstva. V resnici so pa zaprt krog ljudi, kasta, arogantneži, delomrzneži , ki sem ji kepo godi na žuljih delovnih ljudi.

Človeka naučiš ribe lovit tako, da mu daš palico, mu pokažeš in jih sam lovi in ne da mu vsak dan na mizo dostaviš pečeno ribo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Golaz ::

Ne vem no, a nekateri res ne razumete, da bi se ukinilo zgolj obvezno plačevanje RTV prispevka in ne celotne RTV. Tisti, ki boste želeli gledati to skropucalo od javne TV boste lahko še tudi po tem z veseljem plačevali teh 12EUR/mesec...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

bambam20 ::

Golaz je izjavil:

Ne vem no, a nekateri res ne razumete, da bi se ukinilo zgolj obvezno plačevanje RTV prispevka in ne celotne RTV. Tisti, ki boste želeli gledati to skropucalo od javne TV boste lahko še tudi po tem z veseljem plačevali teh 12EUR/mesec...



Z ukinitvijo RTv prispevka se bi skrčila tudi RTV. vse kar zahtevam in želim, da mi dajo v demokraciji na izbiro. In moja izbira je, da RTV prispevka ne bom plačeval. Nekaj kar ne koristim ne plačujem.

dice7 ::

Enim pa ni jasno ce se ukine prispevek se bo denar pac v kaki drugi obliki crpal.

Ce noces prispevka placvat pac ne imet prikljucka spelanga do hise

mtosev ::

Jaz bi samo spomnil, da v večini eu držav tudi plačujejo za nacionalno televizijo. Ni SLO neka izjema tukaj. Samo kot info.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

...:TOMI:... ::

Saj imas izbiro. Ce imas sprejemnik, placaj, ce nimas, ti ni treba. Cisto enostavno.
Tomi

Golaz ::

dice7 je izjavil:

Enim pa ni jasno ce se ukine prispevek se bo denar pac v kaki drugi obliki crpal.

Ce noces prispevka placvat pac ne imet prikljucka spelanga do hise


Zakaj že? Kje si to prebral?

Zakaj bi plačeval nekaj, česar ne koristim? Kot, da bi moral plačevati 10€/mesec za vaški kulturni dom, ker obstaja možnost, da ga bom pa enkrat v daljni prihodnosti obiskal. Če ga bom želel obiskati ga bom tudi plačal, ne pa da se prisili ljudje v plačevanje nečesa česar ne bodo koristili.

Ko bodo imeli zanimive oddaje in predvsem objektivno poročanje bo tudi več ljudi pripravljenih plačati 12€/mesec do takrat pač ne. Tako, ko pa imajo zagotoljeno 100mio€/leto jih pa boli k**** za oddaje, samo da nekaj predstavijo, pa če tudi je podn od podna.

dice7 ::

Placujes zato ker imas moznost priklopa. Znebi se priklopa in ne bos placeval

Golaz ::

...:TOMI:... je izjavil:

Saj imas izbiro. Ce imas sprejemnik, placaj, ce nimas, ti ni treba. Cisto enostavno.


Kakšna izbira pa je to? Čeprav ne gledaš RTV moraš plačati, ker obstaja možnost ogleda. Saj vam ne branim, če želite plačevati in gledati RTV plačujte, samo ne meni računat za nekaj kar ne koristim.

dice7 je izjavil:

Placujes zato ker imas moznost priklopa. Znebi se priklopa in ne bos placeval


Torej, a boš plačeval RTV SLO in s tem imel možnost ogleda tudi ostalih programov, ali pa ne boš plačeval ampak s tem tudi ostalih programov ne boš moral gledati.

Kakšna izbira je to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

dice7 ::

Torej tebe muci da ne mores brezplacno koristiti infrastrukture al kako?

Golaz ::

dice7 je izjavil:

Torej tebe muci da ne mores brezplacno koristiti infrastrukture al kako?


Saj se plačuje kabelsko ali karkoli pač imaš...

Golaz ::

mtosev je izjavil:

Jaz bi samo spomnil, da v večini eu držav tudi plačujejo za nacionalno televizijo. Ni SLO neka izjema tukaj. Samo kot info.


http://www.reporter.si/slovenija/v-polo...

mtosev ::

Boljši link
television licence @ Wikipedia
Malo si poglej kolk drugi plačajo za tv
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Golaz ::

mtosev je izjavil:

Boljši link
television licence @ Wikipedia
Malo si poglej kolk drugi plačajo za tv


Saj piše isto. Od 45 EU držav jih v 22 ne rabijo plačevati prispevka. Od tistih, ki plačujejo prispevek, v bogatejših državah plačujejo več. Mi se pač ne moremo primerjat z VB, Švedsko, Švico, Dansko, Norveško, Nemčijo, Avstrijo. Medtem ko ostali plačujejo veliko manj kot mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

mtosev ::

Hrvati npr ne plačujejo veliko manj kot mi. Dobrih 20e manj kot mi, kot drugo imajo na hr tudi standard za 20% nižji.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

drvo ::

Ima pa HRT za več razredov boljši program. Če bi imela naša nacionalka podoben program in če bi bila vsaj približno ideološko neutralna bi veliko lažje plačal teh 12e.

PARTyZAN ::

Pozabljaš tudi, da je hrvatov več kot 4 milijone, cena opreme je pa za vse enaka.

nekikr ::

Kot, da bi moral plačevati 10€/mesec za vaški kulturni dom, ker obstaja možnost, da ga bom pa enkrat v daljni prihodnosti obiskal.

Saj plačuješ za kulturni dom, samo ne dobiš položnice. In, brez skrbi, če "ukinemo" RTV prispevek, se bo pa nek drug davek povečal za enako ali, bolj verjetno, višjo vsoto. Samo takrat bo ok, ker ne boš dobil položnice in ne boš videl točno koliko gre za RTV. Najbrž bi sami tudi raje to videli, vrečo brez dna namreč, ki se ji strokovno reče proračun.

njyngs ::

mtosev je izjavil:

Jaz bi samo spomnil, da v večini eu držav tudi plačujejo za nacionalno televizijo. Ni SLO neka izjema tukaj. Samo kot info.

Saj s plačevanjem ni nič narobe, če je vsebina kvalitetna in ni reklam.

detroit ::

Plačevanje vsega vsiljenega je gotovo narobe
Skero

drvo ::

PARTyZAN je izjavil:

Pozabljaš tudi, da je hrvatov več kot 4 milijone, cena opreme je pa za vse enaka.


Da nas je manj ne opravičuje zanič programa. Mislim da je na rtv zaposlenih med 2-3k ljudi. Verjetno se jih polovica v službi dolgočasi. TAko da bi brez njihovih plač ostalo precej več denarja za dober program.
Že če si pogledamo dokumentarni program nacionake in hrt, je slednji za svetlobna leta naprej, podobni je z kvizi, tam se najde tudi kakšna zanimiva nadaljevanka in kakšen film česar pa pri naši nacionalki praktično ni. Tudi športne dogodke pokrivajo neprimerno bolje. O informativnem programu pa nima smisla zgubljati besed, za ideološko neutralen program ni potreben dodaten denar ampak novinarska etika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Invictus ::

detroit je izjavil:

Plačevanje vsega vsiljenega je gotovo narobe

Pritoži se na MF zaradi FURSa ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SaXsIm ::

Smešno je, ko se pizdite, da RTV ni objektivna, pa potem za svoje trditve navajate linke do reporterja. Dejte no. In kaj so že skrivali pri begunsko-migranstski krizi? Linke iz "hejterskih" FB profilov? Objavo, kako se je župan Montreala odločil, da bojo muslimani pač v šolah morali potrpeti s svinjino?
SaXsIm

Golaz ::

SaXsIm je izjavil:

Smešno je, ko se pizdite, da RTV ni objektivna, pa potem za svoje trditve navajate linke do reporterja. Dejte no. In kaj so že skrivali pri begunsko-migranstski krizi? Linke iz "hejterskih" FB profilov? Objavo, kako se je župan Montreala odločil, da bojo muslimani pač v šolah morali potrpeti s svinjino?


In kaj točno je bilo narobe s tistim člankom? Saj je čisto isto pisalo kot v wikipediji...

SaXsIm ::

Veliko pove o človeku, ki govori o objektivnosti RTV, za svoj vir pa raje kot wikipedijo raje navede častnik Reporter, ki je znan po objektivnosti.
SaXsIm

cekr ::

SaXsIm je izjavil:

Veliko pove o človeku, ki govori o objektivnosti RTV, za svoj vir pa raje kot wikipedijo raje navede častnik Reporter, ki je znan po objektivnosti.


A ga bereš, da veš, da ni objektiven?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

scipascapa ::

Sem za ukiniitev že leta.

Utk ::

Telbanc je izjavil:

mirancar je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Noben te ne sili. lahko se odpoveš plačevanju osnovega in dodatnega zdravstvenega zavarovanja.


kako že?


Greš tja in podpišeš da izstopaš iz zavarovanja, pol greš na probono. So otroci revežev, ki niso zavarovani in tud hodijo tja. Pač 25 let kapitalizma mamo lačne otroke brez zavarovanja tudi.

To lahko podpišejo samo tisti, ki ne morejo plačevat, ne pa oni, ki nočejo.

Enterprise ::

Mislim, da je problem v tem, da ne razumete najbolje vloge RTV-ja.

RTV ne more preživeti sam na trgu. Nobena nacionalna televizija ne more preživeti sama na trgu. Ker če bi to želeli, bi bil RTV le še ena izmed komercialnih televizij, ki temelji na senzacionalističnih novicah, resničnostnih šovih, kuharskih oddajah in mehiških nadaljevankah. To je tisto, kar očitno pritegne ljudi k zaslonom, in žal mi je, da je to tako.

Ta, po vaše popolnoma katastrofalen program, niti ni povsem rezultat samega RTV-ja, ampak Zakona o RTV-ju.

RTV ustvari kup programa, ki ima zelo majhno gledanost, ampak je žal po zakonu zavezan, da ima toliko in toliko oddaj z narodno-zabavno glasbo, toliko in toliko oddaj za avtohtone narodne manjšine v Sloveniji, toliko in toliko otroškega programa, toliko in toliko izobraževalnih oddaj ... In iz tega potem pridejo Slovenski pozdrav, Mostovi-Hidak, Ribič Pepe in Na vrtu.

In če izgubimo RTV, kdo bo potem skrbel za neuveljavljene slovenske glasbenike? Si želimo še en program, ki predvaja povsem identično glasbo kot 30 ostalih? Kdo bo skrbel za otroške oddaje, ki ne temeljijo na nasilju? Kdo bo skrbel za toliko športnih in kulturnih prenosov? Kdo bo predvajal še kaj drugega kot ameriške filme, ki se ponavljajo na 2 leti? Kdo bo ustvarjal pogovorne oddaje, tako raznolik informativni program? Ja, ni popoln, ni povsem nepristranski, priznajmo pa si, da je daleč daleč nad nivojem vseh komercialnih televizij skupaj.

Namesto da tukaj jamrate kako vas odirajo - Ustava pravi, da ima v Sloveniji oblast ljudstvo. Povežite se v civilno iniciativo, pojdite na pogovor v poslansko pisarno k svojemu poslancu ... predlagajte spremembe Zakona o RTV! Povejte, da ne želite, da v programskem svetu med kvazi predstavniki gledalcev incognito sedijo predstavniki političnih strank, povejte, da ne želite toliko oddaj z narodno-zabavno glasbo, povejte, da si ne želite programa ARS, da želite za svoj denar dobiti nekaj drugega. Res je ogromno prostora za izboljšave.

Podoben prispevek plačujejo tudi Avstrijci, s tem da se njihov giblje nekje pri 25€. In kazni za tiste, ki se plačilu skušajo na nelegalen način izogniti, se gibljejo tudi med 300-1500€, odvisno od tega, v katero te dobijo. RTV pri nas do sedaj mislim da še niti enemu ni izrekel globe zaradi "laganja". Tako da naš prispevek še ni tako velik. In če bi hoteli, da RTV preživi popolnoma brez reklam, in še vedno izpolnjuje z zakonom dane naloge, bi se moral ta dvigniti še za 2€. Sicer pa, koliko pa je reklam? Med filmi jih sploh ni. Pri ostalih oddajah pa so te neprimerljivo krajše in redkejše v primerjavi z drugimi televizijami.

Telbanc ::

Enterprise je izjavil:

Mislim, da je problem v tem, da ne razumete najbolje vloge RTV-ja.

RTV ne more preživeti sam na trgu. Nobena nacionalna televizija ne more preživeti sama na trgu. Ker če bi to želeli, bi bil RTV le še ena izmed komercialnih televizij, ki temelji na senzacionalističnih novicah, resničnostnih šovih, kuharskih oddajah in mehiških nadaljevankah. To je tisto, kar očitno pritegne ljudi k zaslonom, in žal mi je, da je to tako.

Ta, po vaše popolnoma katastrofalen program, niti ni povsem rezultat samega RTV-ja, ampak Zakona o RTV-ju.

RTV ustvari kup programa, ki ima zelo majhno gledanost, ampak je žal po zakonu zavezan, da ima toliko in toliko oddaj z narodno-zabavno glasbo, toliko in toliko oddaj za avtohtone narodne manjšine v Sloveniji, toliko in toliko otroškega programa, toliko in toliko izobraževalnih oddaj ... In iz tega potem pridejo Slovenski pozdrav, Mostovi-Hidak, Ribič Pepe in Na vrtu.

In če izgubimo RTV, kdo bo potem skrbel za neuveljavljene slovenske glasbenike? Si želimo še en program, ki predvaja povsem identično glasbo kot 30 ostalih? Kdo bo skrbel za otroške oddaje, ki ne temeljijo na nasilju? Kdo bo skrbel za toliko športnih in kulturnih prenosov? Kdo bo predvajal še kaj drugega kot ameriške filme, ki se ponavljajo na 2 leti? Kdo bo ustvarjal pogovorne oddaje, tako raznolik informativni program? Ja, ni popoln, ni povsem nepristranski, priznajmo pa si, da je daleč daleč nad nivojem vseh komercialnih televizij skupaj.

Namesto da tukaj jamrate kako vas odirajo - Ustava pravi, da ima v Sloveniji oblast ljudstvo. Povežite se v civilno iniciativo, pojdite na pogovor v poslansko pisarno k svojemu poslancu ... predlagajte spremembe Zakona o RTV! Povejte, da ne želite, da v programskem svetu med kvazi predstavniki gledalcev incognito sedijo predstavniki političnih strank, povejte, da ne želite toliko oddaj z narodno-zabavno glasbo, povejte, da si ne želite programa ARS, da želite za svoj denar dobiti nekaj drugega. Res je ogromno prostora za izboljšave.

Podoben prispevek plačujejo tudi Avstrijci, s tem da se njihov giblje nekje pri 25€. In kazni za tiste, ki se plačilu skušajo na nelegalen način izogniti, se gibljejo tudi med 300-1500€, odvisno od tega, v katero te dobijo. RTV pri nas do sedaj mislim da še niti enemu ni izrekel globe zaradi "laganja". Tako da naš prispevek še ni tako velik. In če bi hoteli, da RTV preživi popolnoma brez reklam, in še vedno izpolnjuje z zakonom dane naloge, bi se moral ta dvigniti še za 2€. Sicer pa, koliko pa je reklam? Med filmi jih sploh ni. Pri ostalih oddajah pa so te neprimerljivo krajše in redkejše v primerjavi z drugimi televizijami.


Tole sploh ni vredno komentirat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ZaphodBB ::

Mislim, da je problem v tem, da ne razumete najbolje vloge RTV-ja.

A bejž. A je taka kot vloga obveznega zdravstvenega in pokojninskega sistema? Plačujem oderuške cene za porazne storitve?

Če je stran metanje denarja funkcija RTV - to bi bila edina razlaga.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Telbanc ::

ZaphodBB je izjavil:

Mislim, da je problem v tem, da ne razumete najbolje vloge RTV-ja.

A bejž. A je taka kot vloga obveznega zdravstvenega in pokojninskega sistema? Plačujem oderuške cene za porazne storitve?

Če je stran metanje denarja funkcija RTV - to bi bila edina razlaga.


No pri zdravstvu maš ozbiro, ne samo porazne storitve, ampak celo pogrebne..maš na razpolago "nore nevrologe" v UKC ju ali šempeterska bolnica, kjer se lahko

"nasmeješ do smrti".....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Tarzan ::

RTV so delno do pretežno uničili, ko so vanjo janševiki vsilili politizacijo. Zdaj mu to več ne paše, bo pa zminiral celotno nacionalno RTV, da bi mogoče kdo gledal njegov berluskoni promo kanal.
RTV je v težkem sranju in sem za to, da se ga vrne v zdravo stanje, v katerem je bil leta nazaj, ko so imeli še kaj lastne produkcije, razen golomaznozaznega informativnega uredništva. Naj spet posnamejo kak normalen dokumentarec (ki ni nujno na temo barbarinega rova ali polpretekle zgodovine), obudijo snemanje filmov in mogoče poskusijo s kako serijo (ki ni nujno drag rip-off bedakov in konjev),...

Problem je v tem, da je kvaliteta RTV dejansko padla. Ne sprašujejo pa se v Reporterju, kje je razlog. Prav tako se nekateri ne sprašujete, v katerem grmu tiči zajec, da to zdaj Reporter in ostala Janševa trobila na veliko promovirajo. Zadnjič, me je kap, ko sem videl, kako je en od Dnevnikovih (cajtung) novinarjev v članku potvoril rezultate merjenja gledanosti, tako da je izgledalo, kot da RTV nihče ne gleda. Sicer je prišel neke vrste demanti čez par dni, ampak to nekje skrito med nezanimivostmi, brez obrazložitev in v kar najmanjšem formatu, da le ne bi kdo prebral. Ah prebral, je bila itak samo slikca z grafom. Tega novinarja bi moral dat isti trenutek na cesto in naj si sam plača prekvalifikacijo v nek drug poklic, ki ga bo opravljal z malo več poštenja. Lahko pa gre za politika, veze in poznanstva verjetno itak ima.

Če že podpisujete peticijo, podpisujte potem še za ukinitev obvezne osnovne šole. Pa saj verjetno je to naslednji korak, da bo še več retardinijev v tej podalpski deželi.

ohnowhy ::

Tarzan je izjavil:

...

Pač zelo izrazit vonj po javnem sektorju...

Sakin ::

Telbanc je izjavil:

mirancar je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Noben te ne sili. lahko se odpoveš plačevanju osnovega in dodatnega zdravstvenega zavarovanja.


kako že?


Greš tja in podpišeš da izstopaš iz zavarovanja, pol greš na probono. So otroci revežev, ki niso zavarovani in tud hodijo tja. Pač 25 let kapitalizma mamo lačne otroke brez zavarovanja tudi.



Si ziher, da je tako simple? Jaz sem moral poslati potrjeno dokazilo, da sem zavarovan v tuji državi, predno so mi nehali pošiljati položnice na stari naslov.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sakin ()

Sakin ::

Double post*
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sakin ()

PaX_MaN ::

Enterprise je izjavil:

In iz tega potem pridejo Slovenski pozdrav, Mostovi-Hidak, Ribič Pepe in Na vrtu.

Kaj pa je narobe s temi oddajami?

Gejspodar ::

Ozare in Mostovi-Hidak bi se morali ukiniti.

PaX_MaN ::

Gejspodar je izjavil:

Ozare in Mostovi-Hidak bi se morali ukiniti.

Čemu?

3_14zda ::

Tudi jazd sem zato da se prispevek ukine. ali pa naj si rtv plačajo levičari sami kajti drugem itak ni namenjena.

Utk ::

Sploh ni problem v slabih oddajah, ali pa tistih, ki jih "nihče" ne gleda, te so itak poceni. Problem je v tem, da je tam zaposlenih kakih 2000 ljudi, ki niti sami ne bi znali povedat kaj točno (ali pa približno) delajo, te vse oddaje pa itak delajo honorarci ali pa zunanji, in za mizerne denarje.
Pri slabih oddajah so pa spet problem zase, da niti enega faking najbolj enostavnega kviza ne znajo naredit brez licence, pa še huje, da bi bil sploh vsaj približno gledljiv. Še nikoli nikjer nisem videl kviza, ki se ga totalno ne bi dalo gledat, RTV-ju je uspelo. In še uspelo jim je plačat licenco zanj. Me prav zanima komu...
Tretji problem so neobjektivni novinarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PaX_MaN ::

Utk je izjavil:

Problem je v tem, da je tam zaposlenih kakih 2000 ljudi, ki niti sami ne bi znali povedat kaj točno (ali pa približno) delajo

Lahko pokažeš na teh (bojda) 2000 ljudi in česa (menda) ne delajo?

Utk je izjavil:

te vse oddaje pa itak delajo honorarci ali pa zunanji, in za mizerne denarje.

Kakšen vir za to?

Utk je izjavil:

Pri slabih oddajah so pa spet problem zase, da niti enega faking najbolj enostavnega kviza ne znajo naredit brez licence, pa še huje, da bi bil sploh vsaj približno gledljiv.

Kateri kviz pa misliš?

Utk je izjavil:

Tretji problem so neobjektivni novinarji.

Kateri novinarji pa so to oz. kateri prispevki so te zmotili in zakaj?

thramos ::

PaX_MaN je izjavil:


Lahko pokažeš na teh (bojda) 2000 ljudi in česa (menda) ne delajo?


Malo za hec, ampak lep del klientele Bangladeša, Kamere in Reformatorja predstavljajo ti ljudje. Pomoje boš tam dobil informacije iz prve roke. >:D

marS ::

ajd, kao javna TV...ma sej me ne moti če jo moram plačevat...malo že...pač gledam samo vsebine ki me zanimajo in res...zadnje čase je malo takšnih...no ne glede, to bi še nekak požrl...kaj me pa moti:
1) ne morem prebavit tistega njihovega octoshape-ja, ja peesda, ne moreš gledat online vsebin če nimaš tega nameščenega;
2) potem reklama, na začetku, če hočem kaj pogledat, mislim kojik, sej plačujem redno naročnino, pa octoshape imam, TVja v glavnem ne gledam, gledam včasih online, in še tam me posiljujejo z reklamo...še youtuba nima na vsakem videu reklame...
3) če sem v tujini pa mi, ej, imam octoshape, reklamo mi dajo, potem pa še sporočilo da s trenutnega IPja ni možno gledat vsebin RTV....bruh...vsaj teh nekaj zadev bi lahko poštimali, pa se ne bi nič bunil...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

bambam20 ::

PaX_MaN je izjavil:

Utk je izjavil:

Problem je v tem, da je tam zaposlenih kakih 2000 ljudi, ki niti sami ne bi znali povedat kaj točno (ali pa približno) delajo

Lahko pokažeš na teh (bojda) 2000 ljudi in česa (menda) ne delajo?



Utk je izjavil:

Tretji problem so neobjektivni novinarji.

Kateri novinarji pa so to oz. kateri prispevki so te zmotili in zakaj?


Poglej si uno Sajovicko, ko non stop levico zagovarja.

Pa un model, ko poroča iz USA .. Če misli bit v ZDa, naj si dopust plačuje na svoje lastne stroške. Nismo v letu 2000, ko je bil internet v povojih.

EMA? Resno? Ja.ok. Samo naj jo financira zasebni sponzor.

RTV glede zelo ozek krog ljudi. Pa še ti po nesreči, če se jim zatakne ali pa izgubijo daljinec in ne znajo prestavit na drug kanal.

če bi blo po moje, RTV-ja v sedanji obliki, ki financira iz davkoplačevalskega denarja pod pretvezo, da se dela v korist državljanov že zdavnaj ne bi bilo več.

RTv deluje zgolj po nareku delodajalca ( vlade) in za manjšino in popolnoma subjektivno.pri tem se pa še norce delajo in govorijo javno: " Kaj nam more raja, mi smo zaščiteni, keš bo not letel večno".

Utk ::

PaX_MaN je izjavil:

Utk je izjavil:

Problem je v tem, da je tam zaposlenih kakih 2000 ljudi, ki niti sami ne bi znali povedat kaj točno (ali pa približno) delajo

Lahko pokažeš na teh (bojda) 2000 ljudi in česa (menda) ne delajo?

Utk je izjavil:

te vse oddaje pa itak delajo honorarci ali pa zunanji, in za mizerne denarje.

Kakšen vir za to?

Utk je izjavil:

Pri slabih oddajah so pa spet problem zase, da niti enega faking najbolj enostavnega kviza ne znajo naredit brez licence, pa še huje, da bi bil sploh vsaj približno gledljiv.

Kateri kviz pa misliš?

Utk je izjavil:

Tretji problem so neobjektivni novinarji.

Kateri novinarji pa so to oz. kateri prispevki so te zmotili in zakaj?

Vkoraj v stavbo in izberi naključnih 2000. Česa ne delajo? Težko je pokazat česa ne delajo. Kaj dela recimo Miša Molk zadnjih 15 let, če ostanemo pri teh ta slavnih. Pa pol športnega.

Rabiš vir, da oddaje delajo zunanji? Sej ti na koncu vsake oddaje piše kdo jih dela.

Mislim na kviz Vem, in ta taxi, pa lahko še 5 ne-kvizov naštejem, ki so še slabši.

Da ne bomo zdaj delili novinarjev na anti-janše in pro-janše, lahko pogledamo nevtralno temo - ameriške volitve. Koliko se tam norce delajo iz Trumpa je že skoraj smešno. S kakšno pravico ima ta neka lokalna RTV se delat norca iz človeka, ki ga vseeno podpira skoraj pol amerike? In od začetka so pisali in govorili, da itak nima šans, to navado imajo še iz slovenskih volitev, ko skušajo oblikovat javno mnenje namesto opazovat...no, do amerike seveda ne sežejo.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2970286985 (3672) PovemVfaco
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21440889 (12236) Mato989
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122590 (19500) m0LN4r
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661970 (47722) RejZoR
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327850 (22445) St235

Več podobnih tem