» »

Peticija za ukinitev RTV prispevka

Peticija za ukinitev RTV prispevka

1 2
3
»

PaX_MaN ::

Utk je izjavil:

Rabiš vir, da oddaje delajo zunanji? Sej ti na koncu vsake oddaje piše kdo jih dela.

Rabim vir da "delajo zunanji, za nic dnarja".

Utk je izjavil:

Mislim na kviz Vem, in ta taxi, pa lahko še 5 ne-kvizov naštejem, ki so še slabši.

Ok. Kaj je s temi kvizi narobe?

Utk je izjavil:

Koliko se tam norce delajo iz Trumpa je že skoraj smešno.

V katerem prispevku in kdo ter kako se pa dela norca?

Utk je izjavil:

S kakšno pravico ima ta neka lokalna RTV se delat norca iz človeka, ki ga vseeno podpira skoraj pol amerike?

Mora nas informirat o za drzavljane pomembnih stvareh, po Ustavi.
Kdo bo predsednik, ki lahko izvensodno pobija ljudi izven svojih meja, je pomembna tema za ves svet.

Utk je izjavil:

In od začetka so pisali in govorili, da itak nima šans, to navado imajo še iz slovenskih volitev, ko skušajo oblikovat javno mnenje namesto opazovat...no, do amerike seveda ne sežejo.

Tebi neljuba ocena izvoljivosti nekega kandidata ni norcevanje; se posebej ker so enako sfalili domala vsi mediji.

SaXsIm ::

Pač, dejstvo je, da gre poročanje RTV na živce vsem vsaj malce fanatičnim desničarjem. Ker so iz "svojih" medijev navajeni, da je prav tako, kot oni mislijo (oz so jim nekoč povedali), če prav so stvari v resnici drugačne.
SaXsIm

Utk ::

Ne. Rtv naj poroca, ne pa govori da je nek kandidat klovn in podobne, groznja demokraciji in podobne.

SaXsIm ::

Če je pa res? Vse skupaj je šov. It's only showbiz. Klovni so najbolj ikonična reprezentacija šov bizniza.

In okriviti neko etnično skupino za vse, kar je v državi narobe - kje smo že to videli? WW2 maybe? A je bila WW2 grožnja demokraciji? Bi kar rekel, da ja.
SaXsIm

bambam20 ::

SaXsIm je izjavil:

WW2 maybe? A je bila WW2 grožnja demokraciji? Bi kar rekel, da ja.



To je zgolj iz tvojega pogleda tako.

SaXsIm je izjavil:

Pač, dejstvo je, da gre poročanje RTV na živce vsem vsaj malce fanatičnim desničarjem.



RTV gre na živce večini normalnih državljanov, kamor pa po pisanju ne spadaš, saj si se opredelil med levičarkse fanatike , kar pa je anomalija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

hamez66 ::

SaXsIm je izjavil:

Pač, dejstvo je, da gre poročanje RTV na živce vsem vsaj malce fanatičnim desničarjem. Ker so iz "svojih" medijev navajeni, da je prav tako, kot oni mislijo (oz so jim nekoč povedali), če prav so stvari v resnici drugačne.


Meni grejo na živce zato, ker na veliko lažejo, se grejo socializem, jugonostalgijo in zganjajo histerijo proti SDS. Seveda pa to tebe ne zanima, ker si zadrt levičar, podoben migrantoljubcem, priviligirancem in podobnim. Boš raje druge obtoževal lastnih "grehov". Sem raje dal v navednice, ker vas določene besede iz verskega besednjaka močno prizadanejo. Tako, kot tiste, ki se v ZDA oblačijo v ženske in hočejo WCje deliti z mladoletnimi deklicami.

Sicer mi gresta pa SDS in Janša prav tako na živce, ker precej zavajajo, ampak smo pa vsaj enotni v nekaterih stvareh, ki so za moderne levičarje znanstvena fantastika.

Največji udarec so si režimski mediji (v zda in tudi pri nas) povzročili s pristranskim poročanjem o migrantih in invaziji. Dejstvo je, da stvari niso takšne, kot jih opisujejo režimski mediji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

bambam20 ::

hamez66 je izjavil:



Sicer mi gresta pa SDS in Janša prav tako na živce, ker precej zavajajo, ampak smo pa vsaj enotni v nekaterih stvareh, ki so za moderne levičarje znanstvena fantastika.


Torej se v isti sapi spogleduješ z Janšo in jim pridno prikimavaš? Po drug strani pa obsojaš levičarje.

Zdaj si me popolnoma zmedel.

Zanima me še to. Zakaj si tako sovražno nastrojen do drugače mislečih? Deluješ mi precej agresivno. Se te mora človek bati? Je to posledica neurejenih razmer , ki si jih bil deležen kot otrok, kasneje se je ta vzorec ponovil skozi srednjo šolo, fakulteto?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PaX_MaN ()

thramos ::

SaXsIm je izjavil:

Pač, dejstvo je, da gre poročanje RTV na živce vsem vsaj malce fanatičnim desničarjem. Ker so iz "svojih" medijev navajeni, da je prav tako, kot oni mislijo (oz so jim nekoč povedali), če prav so stvari v resnici drugačne.


Na živce gre vsem, ki jim je bil proti njihovi volji odvzet denar in porabljen za pristransko poročanje. Slovenski medijski prostor je občutno izkrivljen v eno stran političnega pola - tako žal tudi RTV. Dokler gre za prosti trg in denar zasebnikov lahko svoj denar nesem tistemu za katerega smatram, da je nepristranski (ali preprosto tistemu, ki je pristranski po mojem okusu). Ko pa se moj denar porablja za politično agitacijo in spodbujanje zgolj režimskih tipov kulture, je povsem jasno, da mi gre to "na živce".

Da tega, da je televizija kot oddajanje v naprej pripravljenega programa v času interneta popolnoma zgrešena zadeva (a sploh še kdo gleda?), sploh ne omenjam.

Thuban ::

pri nam se v službi vsak dan. prav vsak. brez izjeme. vrti slovenija 1 ali val202.

Doma nisem radia poslušal vsaj preteklih 10 let, morda dlje.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

mackilla ::

Thuban je izjavil:

pri nam se v službi vsak dan. prav vsak. brez izjeme. vrti slovenija 1 ali val202.

Doma nisem radia poslušal vsaj preteklih 10 let, morda dlje.


Ali se vrti nekje v ozadju , ali ga dejensko poslušate? Če prvo pol še nekako razumem. Zadnjič sem slučajno pri fotru gledal njihov dnevnik. Voditelj je dobesedno napadal nekega tipa zakaj še vedno nismo dobili migrantov , ki nam jih je določila EU. Najbolj mi je ostal v spominu vojaški analitik , ki so ga vabili pred leti ob ameriškem napadu na Irak. Vsaka zadeva , ki jo je napovedal se je zgodila obratno oni so ga pa še kar pobesnelo vabili za gosta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Utk ::

Ekonomiste tudi še zmeraj vabijo tiste iste, ki so zafurali vse česar so se dotaknili.

SaXsIm ::

Slovenski medijski prostor je izkrivljen v eno smer? Kje ti živiš? Koliko novih medijev je nastalo v zadnjih recimo 5 letih? In kateri "resnici" so bližje? In zakaj še kar nastajajo novi? In desnica še kar napada RTV, zato ker se ji še kar noče podrediti?

@rupsi31 - a res, samo iz mojega pogleda je bila 2. svetovna vojna grožnja demokraciji? A si prebral kakšen zgodovinski učbenik tekom svojega šolanja? Ti je bil bližje nacizem / fašizem?
SaXsIm

Thuban ::

mackilla je izjavil:

Thuban je izjavil:

pri nam se v službi vsak dan. prav vsak. brez izjeme. vrti slovenija 1 ali val202.

Doma nisem radia poslušal vsaj preteklih 10 let, morda dlje.


Ali se vrti nekje v ozadju , ali ga dejensko poslušate?


seveda se vrti v ozadju. Vsake tolko pa se nasmejimo kakšnim neumnostim. Večinoma so najbolj butasti klicatelji na radio.

Utk je izjavil:

Ekonomiste tudi še zmeraj vabijo tiste iste, ki so zafurali vse česar so se dotaknili.


na ta način izveš kdo in kako je nekaj zafukal.

mackilla je izjavil:

Najbolj mi je ostal v spominu vojaški analitik , ki so ga vabili pred leti ob ameriškem napadu na Irak. Vsaka zadeva , ki jo je napovedal se je zgodila obratno oni so ga pa še kar pobesnelo vabili za gosta.


kar načeloma ni nič slabše od Big brotherja in trač oddaje 24ur na pop tv ali trač oddaje Svet na Kanalu a.


ne bom nikdar pozabil kako je novinarka sveta na kanalu a prejšnič napadla zdravnika iz Trsta, ki je operiral krčne žile. Njena naloga ni soditi. Njena naloga je poročati o dogajanju. O tem ali je ravnal strokovno ali ne lahko odločajo samo strokovno usposobljeni ljudje in sodstvo, ne pa nek patetičen novinar.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Utk ::

na ta način izveš kdo in kako je nekaj zafukal.

Ne, o zafukih jih ne sprašujejo. Sprašujejo jih kaj naredit zdaj, ljudi, ki so zafukali vse do zdaj česar so se dotaknili.

ne bom nikdar pozabil kako je novinarka sveta na kanalu a prejšnič napadla zdravnika iz Trsta, ki je operiral krčne žile. Njena naloga ni soditi. Njena naloga je poročati o dogajanju. O tem ali je ravnal strokovno ali ne lahko odločajo samo strokovno usposobljeni ljudje in sodstvo, ne pa nek patetičen novinar.
Prvi napad je prišel iz RTV-ja. Sej proplus pa ni nič boljši, jasno, ampak njih ne plačujemo.

zmaugy ::

A sploh še kdo spremlja državne medije? Mislim razen penzionistov? Ne vem zakaj je treba še vedno financirati nek irelevanten medij, to bi bilo treba ukiniti in odprodati opremo in prostore najboljšemu ponudniku.

Smurf ::

Trenutno je RTV kar se tice objektivnost za kategorijo ali dve boljsi od vseh ostalih medijev.

Jaz ne zelim, da imamo na koncu samo se mladine, reporterje, demokracije pa reality showe. Ze tako je prebivalstvo precej butasto in ima probleme z objektivnostjo, potem pa jim bi vzeli se rtv. Raje zmanjsimo socialne prispevke, ce smo res tako na tesnem z denarjem.

ohnowhy ::

Smurf je izjavil:

Trenutno je RTV kar se tice objektivnost za kategorijo ali dve boljsi od vseh ostalih medijev...

Morda, ampak, glede na to, da se (praktično obvezno) plačuje, bi moral biti bolj zanesljiv še za kak velikostni razred. Za dejansko informiranost o nekih resnih dogodkih zagotovo ne greš spremljat slovenskih medijev. Slovenske medije spremljaš pač, ko te zanima kaj o čisto lokalnih zadevah, pa še takrat ostaneš v dvomih, da je novinar pravilno interepretiral in poudaril dogodke, še posebej, ker se dosti vpleta socialo, usmiljenje, krivico itd., ne predstavi pa se dejansko stanje. Pač vsaj zavestna manipulacija, če ne organizirana propaganda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

zmaugy ::

Noben medij ni objektiven, ampak za neobjektivnost drugih se ne troši davkoplačevalskega denarja. Vsa ta neobjektivnost klasičnih medijev rezultira v tem, da postajajo vse bolj irelevantni, saj si uporabniki poiščemo informacije iz več virov v krajšem času in si s tem sami ustvarimo sliko.
Kot je napisal fartman, da bi nek državni medij upravičil svoj obstoj, bi morala biti njegova verodostojnost precej višja od te, ki jo ima RTV Slo.

matobeli ::

A v tej temi je kdo že slišal za to opcijo da se odjaviš od (R)TVS naročnine?
Je sila preprosto, samo TVja ne smeš imet, oziroma ne smeš imeti možnosti spremljanja TV programov ki jih ponuja RTVS (internet ni "možnost spremljanja").

Nobenih peticij, nobenih nebuloz, samo en (pravilno izpolnjen) obrazec.

Če si dovolj hardcore se danes dobi tudi avtoradie brez radio tunerja, če pa pač nisi požreš tistih 3€ za radio mesečno (2leti=72€=avtoradio brez tunerja).

Je pa nekaj preprek:
-Vsi ponudniki IP/kabelske/... imajo pakete ki ne omogočajo paketov brez RTVS sheme
-Veliko ljudi spremlja preko vgrajenih TV tunerjev kjer ni možnosti izločitve RTVS kanalov
-Enako velja za radio, ne moreš "zaklenit" RTVS sheme

Me pa veseli da je tako. Vsaj ni popolnoma vse podrejeno kmetijam, janši, ter TV prodaji.

thramos ::

SaXsIm je izjavil:

Slovenski medijski prostor je izkrivljen v eno smer? Kje ti živiš? Koliko novih medijev je nastalo v zadnjih recimo 5 letih? In kateri "resnici" so bližje? In zakaj še kar nastajajo novi? In desnica še kar napada RTV, zato ker se ji še kar noče podrediti?


V Sloveniji. Desni mediji z nastajanjem novih trenutno le izenačujejo moči z že obstoječimi skrajnimi mediji drugega političnega pola. No, v tovrstnih medijih, ki ne skrivajo svoje agende sicer ne vidim večjega problema (ne glede na politični pol za katerega agitirajo).

Problem pa vidim v mainstreamu, kao osrednjih slovenski medijih, ki na bolj ali manj prikrit način vodijo politično propagando, izdajajo pa se za objektivne in nepristranske. In ti mediji so izrazito na strani levice. Ampak gre konec koncev tudi tukaj zgolj za problem lastnikov in njihovih uporabnikov - njihova stvar.

Pri RTVSLO, ki je definicija zgoraj omenjene prikrite politične propagande pod krinko objektivnosti, pa sem v vsiljeni vlogi tako lastnika medija kot uporabnika - kar je velik problem. Še enkrat - z mojim denarjem želijo izvajati politično propagando in sponzorirati izbrane in režimske tipe kultur.

zmaugy ::

matobeli je izjavil:

A v tej temi je kdo že slišal za to opcijo da se odjaviš od (R)TVS naročnine?
Je sila preprosto, samo TVja ne smeš imet, oziroma ne smeš imeti možnosti spremljanja TV programov ki jih ponuja RTVS (internet ni "možnost spremljanja").

Nobenih peticij, nobenih nebuloz, samo en (pravilno izpolnjen) obrazec.

Če si dovolj hardcore se danes dobi tudi avtoradie brez radio tunerja, če pa pač nisi požreš tistih 3€ za radio mesečno (2leti=72€=avtoradio brez tunerja).

Je pa nekaj preprek:
-Vsi ponudniki IP/kabelske/... imajo pakete ki ne omogočajo paketov brez RTVS sheme
-Veliko ljudi spremlja preko vgrajenih TV tunerjev kjer ni možnosti izločitve RTVS kanalov
-Enako velja za radio, ne moreš "zaklenit" RTVS sheme

Me pa veseli da je tako. Vsaj ni popolnoma vse podrejeno kmetijam, janši, ter TV prodaji.


Ne vem če obstaja IP TV shema brez RTV slo. Kar se tiče pa TV prodaje - Top Shop je bil vsaj včasih redno polnilo na RTV slo (kako je zdaj ne vem, ker RTV slo ne gledam). Zame bolj nadležnih TV reklam od njihovih ni in vedno sem se spraševal, zakaj se to vrti na TV, ki se financira iz davkoplačevalskega denarja.

matobeli ::

Sej, isto sva povedala, "ponudniki ki ne omogočajo paketov brez RTV sheme", en velik lobij je zadaj. In mi kot pridni gledalci pač naročimo tisto kar nam servirajo. In potem je kriv prispevek, kot oblika naročnine in ne kartelna/monopolna dogovarjanja v ozadju? Mislim da se trenutno težav ne odpravlja na pravi način.

Reklame pa morajo bit, bi šlo brez če ne bi bilo korito preširoko, tako pa prispevek ni dovolj za nahranit vse (svinje). Ampak to ni problem ohranjanja kulture, razen seveda, če so naša korita spomeniško zaščitena.

Če se že mislimo it "državljansko nepokorščino", dejmo odjavit vse TV priključke, vse satelite prodat, vse kablske plombirat. Plačujmo samo naročnino na internet in vsebine pridobivajmo kakor vemo in znamo (DVDji, stream, torrenti, netflix...).

Sploh bi to mogli nardit vsi ki so podpisali zgornjo peticijo. Ker to je edina stvar ki jo lahko naredimo, na lepe oči se programske sheme ne bodo kar preoblikovale kot bi mi želeli.

Pa če finančno pogledamo, hišni proračun bi na letni ravni prišparal lahko tudi do kakšnih 500€. To je veliko vsebin/kino vstopnic.

bambam20 ::

Smurf je izjavil:

Trenutno je RTV kar se tice objektivnost za kategorijo ali dve boljsi od vseh ostalih medijev.



To ni dovolj. RTV mora biti vzor v objektivnosti.

Utk ::

Tudi če ti bi na kablu blokirali RTV, še zmeraj bi moral plačevat naročnino, če imaš TV, kaj vam ni jasno? A mislite da RTV kaj briga kakšen paket imate vi?

matobeli ::

Res? Torej, imaš PC, na njem internet, plačuješ Netflix. Moraš plačevati še RTV naročnino? Ne. Je Netflix produkcija TV shema? Bi skoraj rekel da ja...

Utk ::

Sej ti pravim, da RTV čisto nič ne briga če imaš ti netflix in kakšen paket na njem. Če lahko gledaš tv, katerokoli, moraš plačevat. Ne vem za internet, če to pomeni avtomatsko plačevanje, ampak če imaš TV z antenskim vhodom, že moraš. Pa tudi če gledaš samo netflix.

Matako ::

Ena večjih ironij RTV prispevka je, da te najdejo po električnem priključku...

... ampak če v prostorih odklopiš elektriko boš še vedno plačeval RTV prispevek, ker pač še vedno imaš "možnost spremljati program".


:8)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

d4vid ::

Tl;dr

rtv se ne more prezivet sama? Hm...

Proplus s temi reality šovi zagoni ogromno denarja za razne big brother hiše, znan obraz, talente, itd... Sicer ne gledam tega. Ampak placujem pa tudi ne?

Planet TV pravtako, sam tam se plačuje naročnina za siol, mobitele ;)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Pithlit ::

RTV vzdržuje infrastrukturo (kar stane) na kateri se zastonj šlepajo vse privat TV pri nas (tiste ki jih niso spustili na javni multipleks so pa zapustile državo). Zato ti gledaš privatnike 'zastonj' za RTVSI pa 'plačaš'.

Je pa res da neke direktne škode ne bi bilo če bi te multiplekse enostavno ukinili (bi pa bila indirektna, to ja).
Life is as complicated as we make it...

pegasus ::

RTV vzdržuje tudi arhiv vseh audiovideo vsebin, ki smo jih kadarkoli do sedaj sproducirali v teh krajih. To je nekaj nacionalnega pomena, kar ne bo noben privatnik počel.

Matako ::

No ja... država je z licencami DVB-T kar mastno zaslužila. In tudi uporaba infrastrukture in oddajnikov za privatne TV postaje niti pod razno ni zastonj...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Spc ::

Plačujemo pa take bedarije, kdo to gleda mi ni jasno:





Da moram to geledat, meni se zmeša, to je ja za v umobolnico.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

dice7 ::

Je se kaj cesenj na voljo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Matako ::

Pithlit je izjavil:

RTV vzdržuje infrastrukturo (kar stane) na kateri se zastonj šlepajo vse privat TV pri nas (tiste ki jih niso spustili na javni multipleks so pa zapustile državo). Zato ti gledaš privatnike 'zastonj' za RTVSI pa 'plačaš'.


Evo še cenik RTVSLO, če te mika oddajanje. ;)

http://www.rtvslo.si/files/RTV_Slovenij...

Da se razumemo, cene niso tako zelo visoke - so pa definitivno kar velika postavka, sploh potem, ko te je AKOS že odrl za licenco. Po dobrega jurčka za 1Mbit na mesec za big ass oddajnike (Krvavec, Kum)... pa vse dol do 100 flik za pretvornike. Potem pride seveda še račun za električni priključek, najem prostora, klime, porabo, ostale drobnarije... ravno izgube ne delajo no.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

matobeli ::

pegasus je izjavil:

RTV vzdržuje tudi arhiv vseh audiovideo vsebin, ki smo jih kadarkoli do sedaj sproducirali v teh krajih. To je nekaj nacionalnega pomena, kar ne bo noben privatnik počel.


Muzeji, knjižnice, društva,... počnejo enako stvar, pa se ne spomnem kdaj sem nazadnje dobil položnico.
Lahko bi razdelili RTV na arhivski sklop ki bi bil financiran neposredno iz proračuna in produkcijski sklop ki bi delal nove vsebine.

zmaugy ::

pegasus je izjavil:

RTV vzdržuje tudi arhiv vseh audiovideo vsebin, ki smo jih kadarkoli do sedaj sproducirali v teh krajih. To je nekaj nacionalnega pomena, kar ne bo noben privatnik počel.

To je stvar Arhiva Slovenije.

Pithlit je izjavil:

RTV vzdržuje infrastrukturo (kar stane) na kateri se zastonj šlepajo vse privat TV pri nas (tiste ki jih niso spustili na javni multipleks so pa zapustile državo). Zato ti gledaš privatnike 'zastonj' za RTVSI pa 'plačaš'.

Je pa res da neke direktne škode ne bi bilo če bi te multiplekse enostavno ukinili (bi pa bila indirektna, to ja).


Infrastruktura se lahko priklopi na Elektro ali Telekom. Zaradi nekaj vzdrževalcev infrastrukture ne potrebujemo državne TV produkcije, ki je nihče ne gleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PaX_MaN ::

matobeli je izjavil:

pegasus je izjavil:

RTV vzdržuje tudi arhiv vseh audiovideo vsebin, ki smo jih kadarkoli do sedaj sproducirali v teh krajih. To je nekaj nacionalnega pomena, kar ne bo noben privatnik počel.


Muzeji, knjižnice, društva,... počnejo enako stvar, pa se ne spomnem kdaj sem nazadnje dobil položnico.

Zato ker se to financira iz proracuna, RTV se pa ne sme (prevec) iz proracuna zato da politika ne vpliva na program.

ZaphodBB ::

Evo še cenik RTVSLO, če te mika oddajanje. ;)

http://www.rtvslo.si/files/RTV_Slovenij...

Da se razumemo, cene niso tako zelo visoke - so pa definitivno kar velika postavka, sploh potem, ko te je AKOS že odrl za licenco. Po dobrega jurčka za 1Mbit na mesec za big ass oddajnike (Krvavec, Kum)... pa vse dol do 100 flik za pretvornike. Potem pride seveda še račun za električni priključek, najem prostora, klime, porabo, ostale drobnarije... ravno izgube ne delajo no.

Ti si naci, ki ne razume logike javnega interesa. Če gre za javni interes, je zastonj. Duh.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

radmannsdorf ::

najboljše oddaje na RTV so njihove pogovorne oddaje. predvidevam da so tudi najcenejše.

fosil ::

RTV ljudi žuli zato, ker vidijo koliko plačajo in kaj dobijo za to.
Če bi namesto davkov za vsako stvar takole dobili položnico bi bilo zelo zanimivo.
Tako je!

Utk ::

Rabim vir da "delajo zunanji, za nic dnarja".


https://podcrto.si/rtv-slovenija-za-hon...

PaX_MaN ::

Kar po enem mescu ti je ratal najt kar je že štiri leta javno!
Ja bravo ej, ti ploskam:

Utk ::

Ne, ni mi uspelo najt, ker to smo itak vsi s iq-jem nad 15 vedeli. Ti pač nisi, in ko sem slučajno naletel na ta članek, sem se spomnil na nekoga, ki ni tega vedel.

Pithlit ::

Kako pa slučajno naletiš na tak članek (celo 4 leta star)?
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

Sori, nisem vedel, da smo v letu 2020.

Pithlit ::

Jebiga...
Life is as complicated as we make it...

Aston_11 ::

fosil je izjavil:

RTV ljudi žuli zato, ker vidijo koliko plačajo in kaj dobijo za to.
Če bi namesto davkov za vsako stvar takole dobili položnico bi bilo zelo zanimivo.


Nova položnica za elektriko ima spet nek nov prispevek. Obnovljivi viri. 5 EUR. Jebo jim .... cigansko, počasi elektrike sploh ne bodo računali, ker ni več nobena resna postavka proti. Koga subvencioniram pa s tem zdej? In potem elektriko iz obnovljivih virov še plačam. Jebo jim ..... In potem RTV prispevek.... cigani bi radi od vsake naprave po neki novi ideji...

radmannsdorf ::

Aston_11, pokliči providerja elektrike, pa naj ti povedo, Gen-i vem da je imel eno foro, da če hočem tako ali podobno eko bio elektriko, se lahko odločim za zanjo, ampak je potem položnica višja. PHA!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2969282080 (747) primoz4p
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21440444 (11791) Mato989
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122463 (19373) m0LN4r
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661809 (47561) RejZoR
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327703 (22298) St235

Več podobnih tem