» »

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a

1
2
»

T(he) Boss ::

šernk je izjavil:

In kaj od tega kar si ti povedal ima veze z siol tvin?


Ups, prebral sem samo konec in sem sklepal, da je tema Siol TV, se opravičujem. :P

Jst ::

Se opravičujem, ampak jaz TVja ne spremljam, niti ne vem, kateri (slo) kanali kateri šport prenašajo.

Imam T2 TV.

Ali bom lahko spremljal Ligo Prvakov ali ne?

Na kateremu kanalu?


---

Zanima me pa zato, ker skoraj vsi kolegi spremljajo Ligo Prvakov, in potem, ko gremo na kavo in če se pogovarjajo o fuzbalu, sem lahko samo tiho, če nisem gledal. Tako sem ponavadi imel prižgan TV, delal na računalniku in ko se je komentator drl, ko je bilo kaj zanimivega sem vsake toliko pogledal na TV. Na takšen način sem vsaj malo vedel o čem teče debata in o kakšni situaciji imel celo svoje mnenje.

Nogomet meni ni zanimiv šport. Ajde, nekatere tekme, ki sem jih gledal, so bile zanimive, ampak večino jih je dolgočasnih. Tečejo levo, tečejo desno, potem se pa nekomu userje in da gol in to je to. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

opeter ::

Jaz pa takih problemov nimam ... Imam namreč kolege, katere tudi ne zanima nogomet, zato se znamo o čem pogovarjati. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jst ::

Ja, sej moji kolegi se ne pogovarjajo SAMO o nogometu. Ampak recimo dan po kakšni tekmi, kakšnemu (pol)finalu, takrat je pa večina debate o tekmi. In po pravici povedano, nekaj tekem, recimo nekaj let nazaj v polfunalu ali četrfinalu, ko sta igrala ManUtd in NekaEkipa, je bilo še meni zanimivo. Veliko strelov direkt na gol in tudi veliko golov; dobre dolge podaje... na koncu 2:1 ali 3:2, nekaj takšnega. Drugače je pa večino tekem takšnih, da gledaš samo 90min laufanja 20 nogometašev (+sodniki) in nekje vmes se enemu "userje" in da gol. Vsaj jaz na to tako gledam. No offence, ljubitelji nogometa.

Ampak jaz imam raje F1, kjer je (el.) tehnika vmes.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Alexius Heristalski ::

Jst, v torek na kanalu Planet TV, v sredo na Sportklubu.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

oo7 ::

Jaz bom plačal še teh 5 eur dokler bodo skupine,ker je kar fajn zadeva to.Čeprav so zdaj z izborom v torek in sredo zadeli v polno obe tekme so bile odlične.Ko je bilo pa na A kanalu pa nisem imel možnosti tega pa so zbrali vedno najbolj dolgočasne tekme:)).

Jst ::

Alexius Heristalski:

Najlepša Hvala.

Sedaj moram ugotoviti, kje imam sploh te kanale. (Na TVju jaz v bistvu gledam samo Odmeve ob 22ih, dnevno. Drugače TVja sploh ne gledam (vsak dan).)

Pod spiskom Slo kanalov imam:
"Sportklub+"
"Sportklub"
"Šport TV"
"Šport TV 2"

Kateri je pravi?

Za PlanetTV pa je samo modra slika in piše, da bo naslednja tekma 2. oktobra.


--

ps: sploh nisem vedel, da imamo toliko TV kanalov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Alexius Heristalski ::

Sportklub je pravi. Planet TV je pa nov in trenutno nima drugega programa kot ena tekma Lige prvakov na dva tedna.

Smem vprašati, zakaj imaš T-2 TV, če je ne gledaš? Za Odmeve bi ti zadostoval navaden antenski sprejem, prihranil bi na naročnini.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Yossarian ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Smem vprašati, zakaj imaš T-2 TV, če je ne gledaš? Za Odmeve bi ti zadostoval navaden antenski sprejem, prihranil bi na naročnini.


Ali pa kar preko čarunalnika. SO pa prav malce smešni tisti v tej temi, ki govorijo o tem, da ne gledajo nogometa. Pač ga ne gledajo, ampak odprite si za to svojo temo, kako je fuzbal butast.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

oo7 ::

Mogoče kdo ve kdaj bo žrebanje in kje?
Hvala :)

Sem že zvedel 20.decembra bodo žrebali.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol brez SPORTKLUBA (SK) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713542 (4988) firbec
»

Predvajanje TV na javnem prostoru?

Oddelek: Loža
212319 (1396) shadeX
»

Sezona 2013/2014 - Liga prvakov in liga europa - kje prenos na TV?

Oddelek: Loža
51785 (1510) Invictus
»

TV Antena 1 - Liga prvakov?

Oddelek: Omrežja in internet
181819 (1257) CleanPower

Več podobnih tem